Νέα

Όταν σε ζαχαρώνει 18χρονη...;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα unknowndark
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 65
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.461
Κριτικές
36
Like
38.080
Πόντοι
18.565
Μην είστε σίγουρος για τις προτιμήσεις του φίλου Αθηναίου.

joey-jay-joeyjayisgay.gif


:confused::confused::confused:
Χονδρο. :confused::confused::confused:
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.733
Like
11.207
Πόντοι
3.556
"Υποθετικό Σενάριο"

Είσαι γύρω στα 30 (ετών) και εκει που αραζεις στο ινσταγκραμ σου έρχεται ενα μήνυμα "Γεια, τι κανεις? :smiling-face-with-heart-eyes:" ... Μπαίνεις φωτογραφιες και τι να δεις, κορμί άγαλμα, πεταχτό κ@λαρακι και τα βυζιά να κοιτάνε στον θεο, οπα λες εδώ είμαστε.

Αρχίζεις την συζήτηση και ανακαλύπτεις οτι εχει μετα βιας τελειώσει το λυκειο και ειναι 17-18 ετων, σου λέει για ώριμους αντρες, που δεν τις αρέσουν τα μικρά και οτι είσαι πολύ ωραίος. Την πετυχαίνεις έξω και την βλέπεις να καβλαντίζει με μεγαλύτερους στα κλαμπ.

Σου λέει οτι ο φοιτητής γκόμενος της (21 ετων) δεν την γεμίζει και για αυτο τον απατάει με μεγαλύτερους. Οι μέρες περνάνε και εσυ δείχνεις ενδιαφέρον οποτε η συζήτηση αρχίζει και φουντώνει.

Εκεί ειναι που σου λέει οτι σε βλέπει ερωτικά και θέλει να βρεθείτε απο κοντά για να σε ξεζουμίσει.

Τι κάνεις, την φορτώνεις ή την κάνεις μπλοκ και κοιτάς κάτι της ηλικίας σου?
Πρόσεχε τύπε κυκλοφορούν και ψεύτικα προφίλ και εκεί που σου λέει ότι σε βλέπει ερωτικά και θέλει να βρεθείτε από κοντά για να σε ξεζουμισει σου έρθει κανένας Θανάσης,και μετά να τραγουδάς κοιμηθεικα μαζί με τον Θανάση και έγινε και φάση
 

Dr. Kolompo

Σεβαστός
Εγγρ.
26 Δεκ 2021
Μηνύματα
3.562
Like
4.657
Πόντοι
1.706
Eδώ 20-23χρονο κοιτάς και φαίνεται μπεμπέκα. Δύσκολα θα ασχολούμουν με τόσο σκατόμικρο.
Αν και παίζουν μικρά με εμπειρίες που η μέση 30αρα ούτε καν έχει.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.338
Κριτικές
8
Like
32.680
Πόντοι
6.536
Πρόσεχε τύπε κυκλοφορούν και ψεύτικα προφίλ και εκεί που σου λέει ότι σε βλέπει ερωτικά και θέλει να βρεθείτε από κοντά για να σε ξεζουμισει σου έρθει κανένας Θανάσης,και μετά να τραγουδάς κοιμηθεικα μαζί με τον Θανάση και έγινε και φάση
Μπορεί και να είναι και 5 Θανάσηδες και μετά να τον ληστέψουν,γδύσουν,ξεκωλιάσουν....

:coffee:
 

Antikomformistis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2020
Μηνύματα
168
Like
1.789
Πόντοι
201
Ελπίζω να είσαι μεγαλοεισοδηματιας γιατί 1 χιλιάρικο το μήνα δεν φτάνει για λέιζερ, νύχια, βλεφαρίδες, Gucci, Belvedere, ξαπλώστρες στην Μύκονο ...
Ετοιμάσου επίσης να σου κάνει μούτρα γιατί δεν απάντησες σε βιντεοκληση ενώ ήσουν στο γραφείο :headbang: και γιατί ξέχασες να της κάνεις αντίδραση :smiling-face-with-heart-eyes: στο Τικ Τοκ....
Άποψη μου, πάρε ένα 22χρονο Ουκρανακι από γραφείο να ξεθυμανεις, μην μπλέκεις με τέτοιες ηλικίες.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.611
Like
6.268
Πόντοι
2.356
Άμα το αντέχεις οικονομικά.....
Χορηγό ψάχνει.
 

raopau

Ανώτερος
Εγγρ.
14 Δεκ 2012
Μηνύματα
40.547
Like
21.935
Πόντοι
5.006
πιπίνι με κορμί άγαλμα, πεταχτό κωλαρακι, βυζιά να κοιτάνε στον θεο και σου την πεφτει στην ψύχρα...
εννοειται και δεν κανεις τιποτα τυπε...
συνεχισε την σχεση σου με τον συριο αχμετ ή τα τσιμπουκια στον αγιο στο πεδιο του αρεως....
:coffee::coffee::coffee:
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
υποθετικό σενάριο σημαίνει ότι θα ήθελες να σου συμβεί μία μέρα αλλά για κάποιο λόγο δε γίνεται ποτέ;

Παικταρά γάμα όσο μπορείς μέχρι να μη μπορείς οικονομικά. Μετά τραβα ένα ghosting, καμιά δικαιολογία "θέλω λίγο χρόνο μόνος μου να βρω τον εαυτό μου" και είσαι μια χαρα
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.733
Like
11.207
Πόντοι
3.556
Και υπάρχει και το σενάριο να ψάχνει για χορηγό και ότι του αποκομίζει να τα τρώει με τον εικοσιεναχρονο γκόμενο. Σε αυτές της ηλικίες όλα τα μικρά είναι αφραγκα και ψάχνουν χρήματα να πραγματοποιήσουν μικρές η και μεγάλες επιθυμίες, αν δεν τον νοιάζει τον τύπο όλα καλά θα τη ξεμουνιασει αν και θα του κοστίσει σε χρήμα.
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.964
Κριτικές
5
Like
8.080
Πόντοι
2.306
Είχα βγει με 18χρονη στα 42 μου.
Χώσου τύπε!
 
OP
OP
unknowndark

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.605
Like
5.239
Πόντοι
1.056
πιπίνι με κορμί άγαλμα, πεταχτό κωλαρακι, βυζιά να κοιτάνε στον θεο και σου την πεφτει στην ψύχρα...
εννοειται και δεν κανεις τιποτα τυπε...
συνεχισε την σχεση σου με τον συριο αχμετ ή τα τσιμπουκια στον αγιο στο πεδιο του αρεως....
:coffee::coffee::coffee:


Αφου ετσι ειναι εξωτερικά το σωμα της ρε τακη τι θελεις να γραψω? ...... Η μαπα της λιγο με χαλάει βεβαία για ειναι κατω του μετρίου άλλα κλαιν μαιν!


Δεν ειμαστε ολοι απο αθηνα παιχτη μου..... τι πεδιο του αρεως και τριχες κατσαρες, ουτε καν ξερω που πέφτει αυτος ο αγιος στο πεδιο του αρεως!
 

Antikomformistis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2020
Μηνύματα
168
Like
1.789
Πόντοι
201
Μετά τραβα ένα ghosting, καμιά δικαιολογία "θέλω λίγο χρόνο μόνος μου να βρω τον εαυτό μου" και είσαι μια χαρα
Και ο Σεμεδο το σκέφτηκε αυτό... Θυμάσαι τι έγινε μετά
 

cost2001

Μέγας
Εγγρ.
18 Μαρ 2006
Μηνύματα
5.733
Like
11.207
Πόντοι
3.556
Είχα βγει με 18χρονη στα 42 μου.
Χώσου τύπε!
Το ίδιο και εγώ τύπε πριν χρόνια, μου είχε πει ότι είναι 24 το πήγα στο καζίνο στο Λουτράκι στην είσοδο του ζητησανε ταυτότητα για να βγάλει τη κάρτα για το καζίνο γιατί δεν είχε ξαναπάει και εκεί ο υπάλληλος μου είπε ότι δεν μπορεί να περάσει λόγο ηλικίας ήταν 18 , αλλά δεν πτοηθηκα πήγα δίπλα στη ρεσεψιόν έκλεισα δωμάτιο και το ξεμουνιασα επειδή μου είπε ψέματα
 
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
2.159
Κριτικές
16
Like
14.226
Πόντοι
3.246
"Υποθετικό Σενάριο"

Είσαι γύρω στα 30 (ετών) και εκει που αραζεις στο ινσταγκραμ σου έρχεται ενα μήνυμα "Γεια, τι κανεις? :smiling-face-with-heart-eyes:" ... Μπαίνεις φωτογραφιες και τι να δεις, κορμί άγαλμα, πεταχτό κ@λαρακι και τα βυζιά να κοιτάνε στον θεο, οπα λες εδώ είμαστε.

Αρχίζεις την συζήτηση και ανακαλύπτεις οτι εχει μετα βιας τελειώσει το λυκειο και ειναι 17-18 ετων, σου λέει για ώριμους αντρες, που δεν τις αρέσουν τα μικρά και οτι είσαι πολύ ωραίος. Την πετυχαίνεις έξω και την βλέπεις να καβλαντίζει με μεγαλύτερους στα κλαμπ.

Σου λέει οτι ο φοιτητής γκόμενος της (21 ετων) δεν την γεμίζει και για αυτο τον απατάει με μεγαλύτερους. Οι μέρες περνάνε και εσυ δείχνεις ενδιαφέρον οποτε η συζήτηση αρχίζει και φουντώνει.

Εκεί ειναι που σου λέει οτι σε βλέπει ερωτικά και θέλει να βρεθείτε απο κοντά για να σε ξεζουμίσει.

Τι κάνεις, την φορτώνεις ή την κάνεις μπλοκ και κοιτάς κάτι της ηλικίας σου?
ζητάς απ τη μάνα σου να σε
ξυπνάει νωρίτερα
με
κουβά νερό
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Ε δεν ειναι και μεγαλη η διαφορα ηλικιας.. εγω ξερω 50αρι που πηδουσε 20αρα και 45αρι που παντρευτηκε με 25αρα. Ορμα και φαε το πιπινι!
υποθετικο σεναριο λεμε, οταν σου τυχει αυτο δεν κανεις θεμα εκτος αν εχεις μαλακυνση εγκεφαλου
 

Mike45gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2021
Μηνύματα
848
Like
2.805
Πόντοι
446
Επειδή σε κόβω αγαπουλη
Αλλιώς δεν θα ρωτούσες θα έπραττες
Τι φοβάσαι μην μπλέξεις;
Μήπως δαγκώσεις την λαμαρίνα;
Ή πόσα θα σου φύγουν;;;;
Ότι δίνεις παίρνεις
Συναλλαγές ζητάει το μικρό
Κάνε σχετική κίνηση να πληρώσεις έξοδο.... όχι τρελό ποσό
Και μέχρι κωλο θα σου δώσει
Γιατί;;;;;....θα της το έλεγε ο Κουτσούμπας.....

Αλλά..... αυτή είσαι :2funny::smitten:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.855
Κριτικές
21
Like
11.015
Πόντοι
4.546
Αφου ετσι ειναι εξωτερικά το σωμα της ρε τακη τι θελεις να γραψω? ...... Η μαπα της λιγο με χαλάει βεβαία για ειναι κατω του μετρίου άλλα κλαιν μαιν!
Τελικά είναι υποθετικό ή πραγματικό σενάριο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom