Νέα

Όσκαρ 2016: Eπιτέλους Όσκαρ στον Leonardo DiCaprio.

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vikings
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 33
  • Εμφανίσεις 2K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

gbeyyt11

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.516
Like
143
Πόντοι
16
Τυπε μακαρι γιατι πηγα να δω χθες το spectre και δεν αντεξα πανω απο 15 λεπτα. :S :S :S Η απολυτη πατατα. :vomit: :vomit: :vomit:
Ακομη να συνελθω. :S :S :S

Μια χαρα ηταν το Spectre τυπε, τι περιμενες απο James Bond ταινια?
 

glaskos

Σεβαστός
Εγγρ.
25 Δεκ 2011
Μηνύματα
15.130
Like
7.970
Πόντοι
1.206
ποιος ντι καπριο

ξανθοπουλος με αρκουδα...γατακια


 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
Καλός ο Λεοκάπριος, αλλά το σημαντικό είναι που πήρε Όσκαρ ο παμμέγιστος Μαέστρος.

[youtube=700,500]PgYALB1k1mk[/youtube]
φιλ αντι ειμαι τρελλαμενος με την μουσικη -ταινιων και το παρακολουθω ζεστα το θεμα!!η αληθεια ειναι μι -σαν το ενιο δεν εχει αλλον -ειαι με διαφορα ο καλυτερις μουσικος ου επενδυει τις ταινιαε τα τελευταια 50 χρονια
 

Old Devil

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2013
Μηνύματα
8.791
Κριτικές
11
Like
608
Πόντοι
376
Τυπε πολλοι δεν τον γουσταρουνε.
Ειναι διασημος,εχει νιατα, εχει φραγκα,γαμαει τα καλυτερα μουνια του κοσμου.
Να γρηγορα 4 λογοι για να μην τον χωνεύεις  :S :S :S

και ο ντεπ έχει ακόμα περισσότερα αλλά όλοι υποκλίνονται ...
απλά ο ντι κάπριο έχει ταμπέλα "είμαι ψώνιο"  :grin:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2015
Μηνύματα
3.375
Like
39
Πόντοι
16
Τυπε πολλοι δεν τον γουσταρουνε.
Ειναι διασημος,εχει νιατα, εχει φραγκα,γαμαει τα καλυτερα μουνια του κοσμου.
Να γρηγορα 4 λογοι για να μην τον χωνεύεις  :S :S :S

Σωστότατος! Εγώ τον πάω με τα μπούνια!
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
Ο Ντικαπριο ειχε νευριασει πολλούς το 97-98. Τοτε ο Τιτανικος ηταν υποψηφιος σχεδον για όλες τις κατηγοριες οσκαρ, εκτος απο πρωτου ανδρικου. Σαν αντιδραση (φυσικα λανθασμένη) δεν εμφανιστηκε καν στην τελετη, εκνευριζοντας τους διοργανωτες. Καπως ετσι ξεκινησε τη φημη του κωλοπαιδου. Στην Ελλάδα, η αντιπαθεια ηταν μαλλον απόρροια του κλιματος στο εξωτερικό, μαζί με τα παιδικά χαρακτηριστικά που συνηθως δεν κολλαγαν στους σοβαροφανεις ρόλους που υποδυοταν. Η φημη του και τα οικονομικά του εκτοξευτηκαν και κατα γενικό κανόνα, κανεις δεν συμπαθεί τετοια ατομα (Τζ. Μπιμπερ, A. Κουτσερ, κ.ο.κ). Ειναι γεγονος ομως πως εχει συμμετασχει σε καταπληκτικες ταινιες, διπλα σε μεγαλους ηθοποιους χωρις να φανει λίγος υποκριτικά.
 
OP
OP
Vikings

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
:grin:
12803117_201319793560734_6226686327488011350_n.jpg
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Κι η αρκούδα ήταν δυνατή πάντως.

Πληροφοριακά, να σημειώσω, ότι πίσω από την αρκούδα, κρύβεται ο κασκαντέρ Γκλέν Ένις
από το Βανκούβερ. Η αρκούδα δημιουργήθηκε ψηφιακά με βάση τις κινήσεις του κασκαντέρ. Ας ακούσουμε, όμως, τι λέει ο τύπος (που έχει και αρκετό χιούμορ, όπως φαίνεται):

«Δεν υπήρξε ποτέ αρκούδα στο σκηνικό. Η πλησιέστερη - από όσο ξέρουμε - ήταν στον ζωολογικό κήπο του Κάλγκαρι» δήλωσε ο Γκλεν Ενις στην Global News. Στη συνέχεια, πρόσθεσε: «Στις πρόβες, φορούσα ένα μπλε κοστούμι με κεφάλι αρκούδας. Προφανώς αυτό δεν υπάρχει στην ταινία, αφού υπήρξε επεξεργασία. Ο σκηνοθέτης όμως επέμενε η... μπλε αρκούδα να κινείται ακριβώς όπως μία αληθινή».

Σύμφωνα με τον Γκλεν, ο ρόλος συχνά απαιτούσε να περνά αρκετό χρόνο ιδιαίτερα κοντά στον Λεονάρντο ΝτιΚάπριο.

Όπως εξηγεί: «Ηθελαν το στόμα της αρκούδας να είναι χαμηλά στην πλάτη του. Επρεπε να τραβήξω το μπουφάν του με το χέρι μου για να φαίνεται σαν να το τραβούν τα σαγόνια της αρκούδας. Για να το πετύχω αυτό, το πρόσωπό μου ήταν ουσιαστικά... στα οπίσθιά του. Το πρόσωπό μου ήταν στα οπίσθια του Λεονάρντο για αρκετό χρόνο. Καταλαβαίνω ότι αυτό μπορεί να είναι φαντασίωση κάποιων, αλλά δεν ήταν δική μου!».

πηγή:
 

dinn

Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
726
Like
41
Πόντοι
6
Καλός ο Λεοκάπριος, αλλά το σημαντικό είναι που πήρε Όσκαρ ο παμμέγιστος Μαέστρος.

[youtube=700,500]PgYALB1k1mk[/youtube]
TO..1987...TOY...ΕΚΛΑΠΗ..ΤΟ...ΟΣΚΑΡ..ΓΙΑ..ΤΟ..ΘΕΙΟ...OST..του...THE..MISSION

[dailymotion]]
 

kongas

Μέλος
Εγγρ.
10 Φεβ 2010
Μηνύματα
1.393
Like
0
Πόντοι
16
Πληροφοριακά, να σημειώσω, ότι πίσω από την αρκούδα, κρύβεται ο κασκαντέρ Γκλέν Ένις
από το Βανκούβερ. Η αρκούδα δημιουργήθηκε ψηφιακά με βάση τις κινήσεις του κασκαντέρ.

Σκιτζηδες...
Εμεις ειχαμε κοτζαμ Ανεστη Βλαχο ως αρκουδα εναντιον του Ξανθοπουλου
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.666
Κριτικές
183
Like
43.731
Πόντοι
21.896
ειναι πραγματικη κλοπη οπως ελεγε και ο συριγς αν ακουσουε το επος the mission εχασε απο τη μουσικη αυτη-----
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom