Νέα

Όποιος μάθει κάτι ας βοηθήσει

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 147
  • Εμφανίσεις 10K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

CIM

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2005
Μηνύματα
8.492
Like
30
Πόντοι
66
παραθετω το κειμενο και το Link απο ενα αλλα φορουμ οι δολοφονοι πρεπει να τιμωρουντε!!!


Καλημέρα
Εχθές τις πρώτες πρωινές ώρες ο αδελφός μου έφυγε για το μεγάλο ταξίδι ……για την « Γειτονιά των Αγγέλων »

Εχθές στης 17/11 περίπου στις 00΄30 στην Πέτρου Ράλλη στο ύψος της Αγ.Αννης
Ένα CITROEN SAXO KOKKINO τον διαμέλισε και τον εγκατέλειψε.

Επειδή λόγω της κατάστασης δεν μπορώ να γράψω περισσότερα και για να προλάβω
Οποίον φίλο θέλει να βοηθήσει ( γιατί δεν αποκλείεται ο εγκληματίας να προσπαθήσει να το φτιάξει από Δευτέρα πρωί) το KOKKINO SAXO είναι χτυπημένο εμπρός από τα μέχρι τώρα στοιχεία –κομμάτια του αυτοκίνητου έχουν βρεθεί .

Οποίος μπορεί να βοηθήσει θα είναι πολύτιμο και οποίος μπορεί να το προώθηση σε άλλα sites που να το διαβάζουν φαναρτζήδες η αυτοί που πουλάνε ανταλλακτικά
Τον παρακαλώ πολύ να το κάνει γιατί εγώ δεν μπορώ.

Δυο αγγελούδια σε λίγη ώρα από τώρα θα ακούσουν το μεγάλο μυστικό που δεν το λέμε εδώ και 28 ώρες…………….

Αντίο αγαπημένε μου αδελφέ……..
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Ζωή σε σας συναγωνιστή. να ζησετε να τον θυμαστε.
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
Συλλυπητηρια φιλε μου.τι να πει κανεις...
 

Barone

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
403
Like
6
Πόντοι
1
Μολις το προωθησα σε ολη μου τη mail list.
 

Επισκέπτης
Συλλυπητηρια μαν κατι τετια καθικια θελουν εκτελεση
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
τα συλληπητιρια μου φιλε και αν πεσει κατι στην αντιληψη μας θα σε ενημερωσουμε αμεσα.
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
αν γινόταν να μείνει 1-2 μέρες το ποστ στην πρώτη σελίδα διαρκώς και να μην χαθεί από τα καινούρια ποστ
 

Επισκέπτης
Συλλυπητηρια φιλε μου.τι να πει κανεις...
ισως να βαλεις εσυ κ μερικοι αλλοι "τρελαμενοι" μυαλο ? λεω εγω τωρα. (με αφορμη αυτα που ειχες ανεβασει καποια στιγμη στο site)!

Υστερογραφο:Sυλλυπητηρια φιλε,ομως κ να τιμωρηθει ο συγκεκριμενος μαλλον δεν θα βαλει μυαλο!Ετσι κ αλλιως υπαρχουν εκατονταδες μαλακες εκει εξω!!!
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
αν γινόταν να μείνει 1-2 μέρες το ποστ στην πρώτη σελίδα διαρκώς και να μην χαθεί από τα καινούρια ποστ
Και να αλλάξει ο τίτλος σε κάτι που να τραβάει ΑΜΕΣΩΣ το βλέμα. Το θέμα είναι σοβαρό και δεν είναι να παίζει κανείς.

[size=36pt]Τα ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ μας αδερφέ μας!
Δύναμη και κουράγιο για όλους σας στην οικογένεια...[/size]
 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
δυναμη και κουραγιο σου ευχομαι ...υγεια στην οικογενεια σου.
μια ερωτηση¨ ηταν πεζος η οδηγουσε μηχανη?
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.901
Like
15
Πόντοι
66
κριμα :(

υγ: παραθεση απο αλλο φορουμ γραφει.. αρα δεν ειναι ο αδερφος του cim...

 

TARZAN(1)

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2006
Μηνύματα
851
Like
11
Πόντοι
6
ναι εχει δικιο ο βιτε...ειναι σαιτ που ασχολειτε με μηχανες και οφ road καταστασεις.αλλα δεν εχει σημασια.απλως ριξαμε περισοτερο βαρος επειδη ηταν "δικο μας" παιδι.καλη κινηση αυτη παντως για ανδημοσιευση
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Τα θερμα μου συλληπητηρια…!!!!
 

psaxnw(1)

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2006
Μηνύματα
4.745
Κριτικές
5
Like
31
Πόντοι
16
δακρυσαν τα ματια μου αυθορμητα...τα θερμα και ειληκρινη μου συλληπητηρια φιλε μου.ξερω πως ειναι να χανεις καποιον δικο σου σε μικρη ηλικια...ευχομαι μια ζωη υγεια σε οσους αγαπας...κουραγιο μεσα απ την καρδια μου!

Υγ οποιος κι αν ειναι ο φιλος που το επαθε μιας και οπως προειπε καποιος ειναι παραθεση απο αλλου το κειμενο!!!
 

ΣΚΡΟΥΝΤΖ

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2007
Μηνύματα
2.637
Κριτικές
7
Like
126
Πόντοι
16
ισως να βαλεις εσυ κ μερικοι αλλοι "τρελαμενοι" μυαλο ? λεω εγω τωρα. (με αφορμη αυτα που ειχες ανεβασει καποια στιγμη στο site)!

Υστερογραφο:Sυλλυπητηρια φιλε,ομως κ να τιμωρηθει ο συγκεκριμενος μαλλον δεν θα βαλει μυαλο!Ετσι κ αλλιως υπαρχουν εκατονταδες μαλακες εκει εξω!!!
μπραβο σου βρηκες την καταλληλη στιγμη να μου κανεις κριτικη.και το υστερογραφο σου ειναι τουλαχιστον ακυρο.τι θα πει δε θα βαλει μυαλο?δεν πρεπει να τιμωρηθει?και τι εννοεις μαλακες?αν χτυπησεις ανθρωπο και τον εγκαταλειψεις δεν εισαι μαλακας εισαι εγκληματιας.και μαθε και κατι αλλο.εχω σταματησει πολλες φορες να βοηθησω ανθρωπους που δεν σταματαγε κανενας να βοηθησει αλλα εχω κανει και κατι αλλο.εχω πιασει μονος μου τυπο ο οποιος ειχε σκοτωσει και εγκαταλειψει πεζο.αυτα γιατι με προκαλεσες τα λεω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom