Νέα

OnlyFans και Mym.fans Ελληνίδων

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Chris_25
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 11M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 216 άτομα (15 μέλη και 201 επισκέπτες)

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.344
Πόντοι
736
Όλα τα βιντεος τα παραπάνω η niaouritara ειναι?Εγω της έστελνα μυνημα στο of και όχι μόνο δεν απάντησε αλλά δεν είδε καν το μυνημα και έληξε η συνδρομή.Ότι ναναι.Πώς μετα εγώ και ο καθένας να ξαναγοράσουμε συνδρομή
Όλα τα βιντεος τα παραπάνω η niaouritara ειναι?Εγω της έστελνα μυνημα στο of και όχι μόνο δεν απάντησε αλλά δεν είδε καν το μυνημα και έληξε η συνδρομή.Ότι ναναι.Πώς μετα εγώ και ο καθένας να ξαναγοράσουμε συνδρομή
Δε θέλω να στο χαλάσω αλλά το πραγματικό όνομα είναι Χαράλαμπος ακα Μπάρμπι ακα Μπιμπι. Άρχισε με εβα ποδηλατάκι στη Συγγρου έκανε εγχείρηση κ έχασε τη μισή της πελατεία αφού έκοψε το μαραφετι της, στη συνέχεια με μια μερσεντές κ μετά το άσπρο σμαρτακι.Επίσης κάνει ραντεβού
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
940
Κριτικές
10
Like
3.344
Πόντοι
736
Δεν μου το χαλάς.Σευχαριστουμε για τις πληροφορίες…
Δε νομίζω να τη βρεις στη Συγγρου βέβαια πρέπει ν έχει λίγα χρονια που δε κάθεται συστηματικά εκεί , ας σε πληροφορήσει καλύτερα κάποιος π αθλείται παρέα με το κορίτσι με τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά
 

travestolagnos

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2011
Μηνύματα
9.373
Κριτικές
25
Like
2.698
Πόντοι
3.246
Προσπαθω να καταλαβω μερικα πραγματα σε αυτο το νημα.Νομιζω κυριοι εχουμε ξεφυγει λιγο.Εδω εχουμε κατι εξαιρετικα παληκαρια οπως ο paninihend21 που ανεβαζει υλικο συνεχεια.Απο εκει και περα σχολιαζουμε το υλικο που εχει καθε κοπελα η τρανς και σχολιαζουμε τον επαγγελματισμο τους.Τωρα αν ειναι προβληματικα ατομα με ψυχολογικα και οτιδοιποτε αλλο με αφυνει αδιαφορο,Υλικο θα αγορασω δεν θα την εχω γκομενα η θα την παντρευτω.Το αν εκανε βιζιτες πριν αν δεν την εχω γαμησει παλι με αφηνει αδιαφορο .Επισης το αν εχει γεννηθει αγορι και εκανε διορθωση φυλου και εκανε η κανει βιζιτες παλι μου ειναι αδιαφορο.
Υ.Γ.Με 10 ευρω τον μηνα αντε 12 μπορεις να τραβας μαλακια για εναν μηνα.Οσες βιζιταρουν δωστε παραπανω λεφτα και γαμηστε..τοσο απλα ειναι τα πραγματα.Δεν προσπαθουμε να τετραγωνισουμε τον κυκλο.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.817
Πόντοι
6.186
Όλα τα βιντεος τα παραπάνω η niaouritara ειναι?Εγω της έστελνα μυνημα στο of και όχι μόνο δεν απάντησε αλλά δεν είδε καν το μυνημα και έληξε η συνδρομή.Ότι ναναι.Πώς μετα εγώ και ο καθένας να ξαναγοράσουμε συνδρομή
ναι στο φανσιτο, μπήκα μια φορά κ κατέβασα όλο το υλικό που είχε, το ίδιο έκανα κ στο ονλιφανς αλλά κάποιες όπως έχουν βάλει προστασία κ δεν μπορώ, ψάχνω τρόπο να τα παρακαμψω, βέβαια οτι κατεβάζω δεν το ανεβάζω κατευθείαν αφήνω να περάσει κάποιο διάστημα!
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.585
Κριτικές
3
Like
27.817
Πόντοι
6.186
Δε νομίζω να τη βρεις στη Συγγρου βέβαια πρέπει ν έχει λίγα χρονια που δε κάθεται συστηματικά εκεί , ας σε πληροφορήσει καλύτερα κάποιος π αθλείται παρέα με το κορίτσι με τα ιδιαίτερα χαρακτηριστικά
απαντάει στο ινστα, 200/1h +50 το αναλ, πίπα με καπότα κ μόνο cib, την ρώτησα χθες, όσοι είναι του σπορ στέλνουν εκεί, εγώ δεν είμαι!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom