Νέα

Οίκος ανοχής στην Σπάρτη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα opeth
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 84
  • Εμφανίσεις 22K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Λοιπον πηρα τηλ φιλαρακι που μενει μονιμα κατω,γιατι εγω εχω να πατησω καιρο,γραφε ονοματα:σευχελλες-καζινο-ελληνικον-πετιτ παλας τα 3 πρωτα ειναι κεντρικα το τελευταιο ειναι λιγο πιο εξω.μου ειπε επισης οτι σε ολα παιζει φραπες και οτι φορτωνεις με 100ευρω στο καζινο το οποιο πρεπει να εχει νεες παραλαβες.προσεχε μονο πως θα το χειριστεις γιατι ψαχνουν για μαλακες να τους φανε τα λεφτα και να μην κανουν τιποτα
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
τριπολη δεν αξιζει,2 εχει και αυτα ειναι με κατι μαυρες και κατι χοντρες...και εχει και 30 ευρω!
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Εχω αγωνια περασε καλα ο φιλος μας;
 

aytoseimai

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Ευχαριστω παιδια...θα δοκιμασω την τυχη μου και θα σας ενημερωσω..να ειστε καλα
 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376

aytoseimai

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
35
Like
2
Πόντοι
0
Συγνβμη παιδια εχετε ακουσει κατι για  το SPARTA INN?
οι σευχελλες το ελληνικοσ το καζινο και το πετιτ παλας ειναι κολωμπαρα ολα?δεν τα βρισκω πουθενα να βρω που ακριβως ειναι
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
Συγνβμη παιδια εχετε ακουσει κατι για  το SPARTA INN?
οι σευχελλες το ελληνικοσ το καζινο και το πετιτ παλας ειναι κολωμπαρα ολα?δεν τα βρισκω πουθενα να βρω που ακριβως ειναι
τι το θες το sparta inn δεν γινεται τιποτα εκει,στο εγραψα ειναι ολα κωλομπαρα.τι εννοεις δεν τα βρισκεις πλακα μου κανεις ξερεις δεν ειναι ντροπη να ρωτησεις που ειναι.ρωτα τους ταριφες η στα περιπτερα.θελω να σε βοηθησω αλλα πρεπει να βοηθησεις και μονο σου τον εαυτο σου
 

Επισκέπτης
Καλημερα σε ολη την παρεα..συγνωμη αν κανω λαθος που ανοιγω αυτο το θεμα εδω..ειμαι για δουλειες Σπαρτη για μια εβδομαδα και ψαχνω κατι να περασω ευχαριστα την ωρα μου.Διαβασα τα αντιστοιχα θεματα για την Σπαρτη αλλα ειναι παλιες οι καταχωρησης.Αν γνωριζει κανεις κατι σιγουρο ας βοηθησει παρακαλω.Ενα μπουρδελακι ενα Strip Club ενα κωλομπαρο..οτι ναναι..
ευχαριστω
Ρε φιλε για δουλειες πηγες η να γαμησεις?... :2funny:
 
OP
OP
opeth

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Αυτά τα κωλόμπαρα είναι μέσα στην Σπάρτη. Υπάρχουν και άλλα στην Λακωνία αν ενδοιαφέρεσαι ,όπως είναι οι Πορτοκαλιές στην Σκάλα. Από μπουρδέλα είναι αυτά που έχω ανεβάσει. Στο ένα έχει μία μαυρούλα και στο άλλο μία ξανθιά milf Ελληνίδα. Έχω γράψει κριτικές και για τις 2. Το sparta inn είναι ξενοδοχείο...
 

manostsia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
re paidia pou einai to xenodoxio pou akougete oti exei fititries stin sparti?
 

manostsia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
tpt kalo masazaki me gamisi stin sparti iparxri h mono mpourdelo sort time?
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
tpt kalo masazaki me gamisi stin sparti iparxri h mono mpourdelo sort time?
πρεπει καποια στιγμη να κατσεις να μιλησεις με το εαυτο σου σοβαρα,εχεις καταλαβει που εχεις παει η νομιζεις οτι εισαι στην αθηνα
 

manostsia

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2012
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
kala re file min baras...prwti fora irtha sparti pou na xerw... :s&m_3:
 

bk1981

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2011
Μηνύματα
2.489
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
26
kala re file min baras...prwti fora irtha sparti pou na xerw... :s&m_3:
δεν βαραω ρε τρελε απλα οταν γραφεις για μασατζιδικα σε τοσο μικρη πολη  :headbang:λοιπον εχει μπουρδελο και κωλομπαρα ρωτα και θα μαθεις που ακριβως ειναι.ασχολεισου και με τα γκομενακια με κοσμιο τροπο ποτε δεν ξερεις :grin:
 
OP
OP
opeth

opeth

Τιμημένος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2010
Μηνύματα
1.242
Κριτικές
77
Like
17
Πόντοι
1.096
Επίσκεψη προχτές στα μπουρδελάκια. Το δεξί ήταν κλειστό και το αριστερό είχε ένα καινούριο τεμάχιο, Ελληνίδα Θεσσαλονικιά, μικρή σε ηλικία και γεματούλα. Η τσατσά για πολλές μπάτσες, μου την έσπασε από την πρώτη στιγμή. Δεν απάνταγε σε καμμία από τις ερωτήσεις μου και ήταν μέσα στην ειρωνία. Περιτό να σας πω τι έγινε μόλις έφυγα. Κρίμα γιατί την χοντρούλα ήθελα να την τιμήσω. Συναγωνιστής βγαίνοντας από το δωμάτιο είχε ένα χαμόγελο μέχρι και τα αυτιά!!!  :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

xistis848

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2011
Μηνύματα
22
Κριτικές
20
Like
48
Πόντοι
10
Μαγκες τη γινετε στη Σπαρτη στην ευρωτα;Πηγε κανενας τωρα προσφατα να μου πει τη παιζει εκει για να μην κατεβω τσαμπα απο τριπολη;
 

alfreewind

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2012
Μηνύματα
1.230
Κριτικές
32
Like
221
Πόντοι
616
Νομιζεις οτι θα βρεις κατι διαφορετικο απο τα σπιτακια στη Θανα???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom