Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Where have you gone, Joe DiMaggio?

  • 1

  • 2


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Παιδγιά εφόσον εγώ δεν γαμώ θα πάρω τα ηνία του νήματος. Και θα τοποθετηθώ. Πρώτον για τις ανάγκες του νήματος παντρεύτηκα επομένως όπως τεκμαίρεται δεν γαμώ και ο άντρας μου πηδά από εδώ και από εκεί όπως οφείλει να κάνει σαν γνήσιος μπουρδελιάρης. Δεύτερον είμαι η μοναδική που δεν έφαγα ένα πουθτσον την ώρα που εσείς έχετε επιδοθεί σε γαμήσια αλλεπάλληλα αλλά παράλληλα το παίζετε μυξοπαρθένες με όλο το στυλάκι του εγώ δεν γαμώ είμαι παπππουλης κτλ που πλέον προκαλεί γέλωτα. Και τέλος δεν έχω καμία χαρά στον κόσμο αφού η ζωή μου είναι το μπου  όπως και του ντόπα και περιμένω πως και πως  μια τέτοια τιμή γιατί τιμημένη δεν θα γίνω ποτέ  :tits2:

Σας ευχαριστώ  :grin:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.308
Κριτικές
40
Like
23.514
Πόντοι
26.096
Μα επειδή γνωρίζω την απέχθειά σας προς αυτές τις έννοιες, "βγαίνω από τα ρούχα μου" όπως και η βλαχάρα από τα βουνά της Θεσσαλίας τροφός μου θα έλεγε.  :grin:

Καλή η βλαχάρα;;;  :wanker:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.308
Κριτικές
40
Like
23.514
Πόντοι
26.096

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
7 περίοδοι.
8 μεταφορές.
40 χρόνια φοιητητές [ σύνθημα της εποχής μου στα Πανεπιστήμια ]!  :2funny:
Υ.Γ. Το κάστρο είναι απόρθητο, κύριε!  :grin:
Το κάστρο μπορεί να είναι "απόρθητο" (χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα) αλλά η "έπαρση" της σημααίας του γίνεται μια φορά στο εξάμηνο...
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.308
Κριτικές
40
Like
23.514
Πόντοι
26.096
Το κάστρο μπορεί να είναι "απόρθητο" (χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα) αλλά η "έπαρση" της σημααίας του γίνεται μια φορά στο εξάμηνο...

Ε, όχι και τόσο συχνά!
Δεν είμεθα σημαιοχαρείς. Αραιώστε την συχνότητα, παρακαλώ!
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Παιδγιά εφόσον εγώ δεν γαμώ θα πάρω τα ηνία του νήματος. Και θα τοποθετηθώ. Πρώτον για τις ανάγκες του νήματος παντρεύτηκα επομένως όπως τεκμαίρεται δεν γαμώ και ο άντρας μου πηδά από εδώ και από εκεί όπως οφείλει να κάνει σαν γνήσιος μπουρδελιάρης. Δεύτερον είμαι η μοναδική που δεν έφαγα ένα πουθτσον την ώρα που εσείς έχετε επιδοθεί σε γαμήσια αλλεπάλληλα αλλά παράλληλα το παίζετε μυξοπαρθένες με όλο το στυλάκι του εγώ δεν γαμώ είμαι παπππουλης κτλ που πλέον προκαλεί γέλωτα. Και τέλος δεν έχω καμία χαρά στον κόσμο αφού η ζωή μου είναι το μπου  όπως και του ντόπα και περιμένω πως και πως  μια τέτοια τιμή γιατί τιμημένη δεν θα γίνω ποτέ  :tits2:

Σας ευχαριστώ  :grin:
Αλλάζω την ψήφο μου. Ερινάλ δαγκωτό...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.421
Like
23.067
Πόντοι
5.506
Παιδγιά εφόσον εγώ δεν γαμώ θα πάρω τα ηνία του νήματος. Και θα τοποθετηθώ. Πρώτον για τις ανάγκες του νήματος παντρεύτηκα επομένως όπως τεκμαίρεται δεν γαμώ και ο άντρας μου πηδά από εδώ και από εκεί όπως οφείλει να κάνει σαν γνήσιος μπουρδελιάρης. Δεύτερον είμαι η μοναδική που δεν έφαγα ένα πουθτσον την ώρα που εσείς έχετε επιδοθεί σε γαμήσια αλλεπάλληλα αλλά παράλληλα το παίζετε μυξοπαρθένες με όλο το στυλάκι του εγώ δεν γαμώ είμαι παπππουλης κτλ που πλέον προκαλεί γέλωτα. Και τέλος δεν έχω καμία χαρά στον κόσμο αφού η ζωή μου είναι το μπου  όπως και του ντόπα και περιμένω πως και πως  μια τέτοια τιμή γιατί τιμημένη δεν θα γίνω ποτέ  :tits2:

Σας ευχαριστώ  :grin:


1ον κατα δήλωσή σας, μην αναμένετε και πολλά, τα μέλη του σαη συνουσιάζονδαι ΜΟΝΟ με μοντέλα.

2ον θα μπορούσατε κάλλιστα να εγκαινιάσετε το νήμα "Ο νόμος της erinal".

Ευχαριστώ.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
1ον κατα δήλωσή σας, μην αναμένετε και πολλά, τα μέλη του σαη συνουσιάζονδαι ΜΟΝΟ με μοντέλα.

2ον θα μπορούσατε κάλλιστα να εγκαινιάσετε το νήμα "Ο νόμος της erinal".

Ευχαριστώ.
Μα δεν έχω Νόμους είμαι αναρχομουνακι  :boobies: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.421
Like
23.067
Πόντοι
5.506
Καλή η βλαχάρα;;;  :wanker:



sexy_5.jpg
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.089
Like
90
Πόντοι
866
Ψηφίζετε;
Ποταπές συνήθειες του λαουτζίκου, κύριε...
Κρίμα!  :grin:
Καλά μόλις διάβασα την κριτική σου απο εσένα δεν το περίμενα να μιλάς με καμαριέρες .... Έπεσα απο τα σύννεφα :o :o :o :o
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Ο 818 ήταν ο νόμος για τον εξοστρακισμό του Αριστείδους του Δικαίου, μειράκιο...  :)


α πολύ μου βγαινεις εσυ ..κανόνισε μην υποβάλω και εγώ υποψηφιότητα
( ξερεις βια και νοθεια ) βεβαια υπαρχει και χειροτερο σεναριο για σενα
να σε ανατρέψουμε με πραξικόπημα / επανάσταση
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Ή μάλλον καλλύτερα... ΑΠΟΦΑΣΙΖΟΜΕΝ ΚΑΙ ΔΙΑΤΑΣΣΟΜΕΝ , η κα Ερινάλ νέα Νηματοθέτης.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom