Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Pecados

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2015
Μηνύματα
3.773
Like
137
Πόντοι
16
Καλημέρα!
Η υπογραφή σας δίνει νέες ελπίδες στον κ. The Saint ... και του ανοίγει νέους ορίζοντες ... και οδηγεί ημάς εις απελπισίαν ... δεν θα τον ξεφορτωθούμε ποτέ;;;  :headbang:

Υπάρχει μία αμφίδρομη συμπάθεια με τον κ.Saint ή είναι η ιδέα μου;;

:grin:
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
χθες  περνουσα απο τα λααδικα....η εικονα ηταν πολυ ομορφη ...δυνατη μουσικη απο τα μπαρακια μυρωδιες ψητων παντου ..χαρουμενες ομορφες παρουσιες..ολα καλα μεχρι εκει ...

Ωσπου το ματι μου επεσε σε εναν αστεγο που κοιμοταν καταχαμα λιγο πιο περα απο την  ΑΛΦΑ ΜΠΑΝΚ...δεν ξερω αν ηταν ελληνας η ξενος..απλα μου ηρθε η σκεψη οτι θα επρεπε ο δημαρχος μας να ασχοληθει με την περιπτωση του ...ειναι κριμα τετοιες μερες ναναι στο δρομο
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.136
Κριτικές
40
Like
23.252
Πόντοι
26.096
χθες  περνουσα απο τα λααδικα....η εικονα ηταν πολυ ομορφη ...δυνατη μουσικη απο τα μπαρακια μυρωδιες ψητων παντου ..χαρουμενες ομορφες παρουσιες..ολα καλα μεχρι εκει ...

Ωσπου το ματι μου επεσε σε εναν αστεγο που κοιμοταν καταχαμα λιγο πιο περα απο την  ΑΛΦΑ ΜΠΑΝΚ...δεν ξερω αν ηταν ελληνας η ξενος..απλα μου ηρθε η σκεψη οτι θα επρεπε ο δημαρχος μας να ασχοληθει με την περιπτωση του ...ειναι κριμα τετοιες μερες ναναι στο δρομο

Ο Δήμαρχος Θεσσαλονίκης έχει σοβαρότερες ασχολίες να κάνει. Πρέπει να ανεγερθεί τζαμί στην πόλη μας και να καλοπερνούν όλοι οι πρόσφυγες και ει δυνατόν να εγκατασταθούν και στις οικίες μας!  :)
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
Ο Δήμαρχος Θεσσαλονίκης έχει σοβαρότερες ασχολίες να κάνει. Πρέπει να ανεγερθεί τζαμί στην πόλη μας και να καλοπερνούν όλοι οι πρόσφυγες και ει δυνατόν να εγκατασταθούν και στις οικίες μας!  :)

σωστα...εμεις ομως σαν πολιτες αυτης της πολης δε θα μπορουσαμε να ασκησουμε πιεση για τετοιες ακραιες περιπτωσεις?εκτος απο το να περναμε κ ν αφηνουμε ενα δυο ευρω η ενα σαντουιτσακι?
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Μα όταν αλλάζει ο καιρός πως με πονάει ........
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
του νταβατζή σου......
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
του νταβατζή σου.....
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.136
Κριτικές
40
Like
23.252
Πόντοι
26.096
σωστα...εμεις ομως σαν πολιτες αυτης της πολης δε θα μπορουσαμε να ασκησουμε πιεση για τετοιες ακραιες περιπτωσεις?εκτος απο το να περναμε κ ν αφηνουμε ενα δυο ευρω η ενα σαντουιτσακι?

Εκτός από την ψήφο, δεν μπορώ να φαντασθώ άλλου είδους πίεση. Και αυτό για όσους ψηφίζουν στον Δήμο Θεσσαλονίκης... ο νηματοθέτης δεν ψηφίζει στον Δήμο αυτό. Έχει μεταδημοτεύσει προ πολλού.
Κατά τα λοιπά όλες οι φιλανθρωπικές οργανώσεις ασχολούνται με τους πρόσφυγες αφού εκεί είναι τα χρήματα από την Ε.Ε.  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom