Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.186
Like
13.259
Πόντοι
2.606
Τι έχεις περάσει κ εσυ μάνα μου. Δύσκολα χρόνια αχαχαχαχαχαχα
:jerking: εγω τα ζησα και τα ειδα ολα κουκλα μου  και στην ωρα τους για να μην εχω απωθημενα σημερα και χωρις τις πλατες κανενος απο πισω  :birdman:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.982
Κριτικές
1
Like
2.729
Πόντοι
606
τυπε τον εχω προλαβει μπιο μπιο συγγρου το 90-91 καπου εκει μολις ξεκιναγε την καριερα του με τον πρωτο δισκο του εισαι ενα πιστολι πριν γινει φιρμα   αργοτερα στο ρεξ ο απολυτος πανικος καπου το 93-94 πρεπει να ειχα παει 400 φορες  :2funny: τοτε επερνες αν δεν ειχες ακρη να κλεισεις τραπεζι τον νοεμβριο και σου ελεγαν ναι εχουμε για τον ιανουαριο και καθημερινη  :2funny: :2funny: απολυτος πανικος χρονια του γαμημενου πασοκ  :rockon:
τυπε στο ρεξ ηντονε το 98 με τη τοντοριντου.
μου ειχε παρει γερανος ενα ρενω 5 απ εξω και το θυμαμαι καλα  :orchestra:
 
Εγγρ.
25 Οκτ 2015
Μηνύματα
5.820
Like
489
ποια πρωτεία ρε ανθρωπε στο μπουρδελα ?αχαχαχαχαχαχα όσο για τις κοπέλες που μπαίνουν εδώ ούτε με την βιλμα ούτε με την Σίλβα δεν είχα πρόβλημα ποτέ. Λάθος άτομα βρήκες η οδοιπορα ποια ήταν ? Πρόβλημα είχα μόνο με μλκισμενες τύπου ροζυ που ζούσαν με κατινιες πίσω από την πλάτη μου διότι δεν είχαν ζωή  η ήταν αποδεδειγμενα τσουλια στην συμπεριφορά τους. Πάντως για να μην βασανίζεσαι πολλές από τις γυναίκες που μπαίνουν είναι πολύ καλύτερες από εμένα και το βρίσκω πολύ κουλ που μπαίνουν εδώ άσχετα αν κρατούν προφίλ ήρεμο η όχι

τι καθεσαι κι εσυ τωρα κι αναλυεις..και κυριως?ΣΕ ΠΟΙΟΝ?.....Εγω τον εχω συνδεσει με Καιρο  μερες τωρα....ζει για να καυγαδιζει δε το βλεπεις?θα μας χαλασει εμας τη μερα?οχι

....αλλωστε εμεις εδω στο σπιτι τωρα στολιζουμε το Χριστουγεννιατικο δεντρο μας..με γελια αι τραγουδακια Χριστουγεννιατικα...ολα αυτα δε ταιριαζουν με χαζομαες και καυγαδες
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.186
Like
13.259
Πόντοι
2.606
πιο παλια.θυμασαι το μανωλη (τη μανωλα  :effemine:) στη πορτα?
αν λεμε τον ιδιο μου ειχε κανει πεσιματικη οταν το φακτορυ ειχε παει στου ψυρρη στο υπογειο με τα κλουβια  δεν θυμαμαι πως το λεγανε στο ισογειο ειχε αλλο μαγαζι και στον οροφο νομιζω αλλο (μπεντρουμ ισως δεν θυμαμαι καπως ετσι λεγοταν ολο το συγκροτημα εκει )
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.697
Πόντοι
25.467
ποια πρωτεία ρε ανθρωπε στο μπουρδελα ?αχαχαχαχαχαχα όσο για τις κοπέλες που μπαίνουν εδώ ούτε με την βιλμα ούτε με την Σίλβα δεν είχα πρόβλημα ποτέ. Λάθος άτομα βρήκες η οδοιπορα ποια ήταν ? Πρόβλημα είχα μόνο με μλκισμενες τύπου ροζυ που ζούσαν με κατινιες πίσω από την πλάτη μου διότι δεν είχαν ζωή  η ήταν αποδεδειγμενα τσουλια στην συμπεριφορά τους. Πάντως για να μην βασανίζεσαι πολλές από τις γυναίκες που μπαίνουν είναι πολύ καλύτερες από εμένα και το βρίσκω πολύ κουλ που μπαίνουν εδώ άσχετα αν κρατούν προφίλ ήρεμο η όχι


Πάλι αυτοαναιρείσθε, και μάλιστα στην ίδια πρόταση.

Αφού είστε τόσο "υπεράνω" και δεν δίνετε καμία σημασία για την "θέση" της περσόνας σας στο Bou το οποίο και περιγελάτε, γιατί λυσσάτε με όποιον-όποιαν σας υποβαθμίζει και κάνετε χρήση ad hominem argumentum, (π.χ. Μπράμπος-Μεθύστακας, Παραπαπάου-Ανίκανος, Μουνιπουλόβερ-Κακιασμένη αδερφή, Λάκης-Μεθύστακας, Έκτορας-σκατόμπατσος κ.λπ ) προκειμένου να τους υποβαθμίσετε εσείς πρώτη;
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.982
Κριτικές
1
Like
2.729
Πόντοι
606
αν λεμε τον ιδιο μου ειχε κανει πεσιματικη οταν το φακτορυ ειχε παει στου ψυρρη στο υπογειο με τα κλουβια  δεν θυμαμαι πως το λεγανε στο ισογειο ειχε αλλο μαγαζι και στον οροφο νομιζω αλλο (μπεντρουμ ισως δεν θυμαμαι)
κ εμενα ρε φιλε..
τ απλωνε γενικα τα κουλα της η κουραδα.
αλλα εδω που τα λεμε ρε μαν εκει μεσα τι περιμεναμε κ εμεις  :dunno:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.186
Like
13.259
Πόντοι
2.606
κ εμενα ρε φιλε..
τ απλωνε γενικα τα κουλα της η κουραδα.
αλλα εδω που τα λεμε ρε μαν εκει μεσα τι περιμεναμε κ εμεις  :dunno:
μπορω να πω  με το χερι στο ευαγγελιο οτι στο φακτορυ τοτε στην ομονοια μαζευονταν οι ποιο ομορφες γυναικες που εχουν περασει απ τα μαγαζια της αθηνας ελληνιδες και ξενες και ο ανταγωνισμος για να τις φορτωσεις ηταν πουστρακια  :grin:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.982
Κριτικές
1
Like
2.729
Πόντοι
606
μπορω να πω  με το χερι στο ευαγγελιο οτι στο φακτορυ τοτε στην ομονοια μαζευονταν οι ποιο ομορφες γυναικες που εχουν περασει απ τα μαγαζια της αθηνας ελληνιδες και ξενες και ο ανταγωνισμος για να τις φορτωσεις ηταν πουστρακια  :grin:
τυπε αμα ειχες Κ φορτωνες εκει μεσα  :hi:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.186
Like
13.259
Πόντοι
2.606
τυπε αμα ειχες Κ φορτωνες εκει μεσα  :hi:
τωρα που πες για σταφ ποιος θυμαται τον μελαμψο  πιτσιρικα τον νταρεκ τον αραβα που ειχε την 600αρα την μερσεντες τοτε(!) ντραγκ ντιλερ ολης της αθηνας  που  ειχε αγκαζε το  πρωτο τραπεζι κατω δεξια στο αμφιθεατρο καθε μερα  και ολα τα μουνια χορευτριες και λοιπα περναγαν ολες απο κει παρελαση για να ασπρισουν το ρινοδιαφραγμα?  :grin: πιο πριν ειχε μια κιτρινη πορσε ειχε ξεκινησει καριερα απο  το κινγκ σαιζ  :tooth:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.982
Κριτικές
1
Like
2.729
Πόντοι
606
τωρα που πες για σταφ ποιος θυμαται τον μελαμψο  πιτσιρικα τον νταρεκ τον αραβα που ειχε την 600αρα την μερσεντες τοτε(!) ντραγκ ντιλερ ολης της αθηνας  που  ειχε αγκαζε το  πρωτο τραπεζι κατω δεξια στο αμφιθεατρο καθε μερα  και ολα τα μουνια χορευτριες και λοιπα περναγαν ολες απο κει παρελαση για να ασπρισουν το ρινοδιαφραγμα?  :grin:
τον κοκκαλιαρη με το καμπριο και τις γκομενες λες.
θα σε απογοητευσω αλλα δεν ειναι αραβας,αρμενης ειναι και εμενε στο ν κοσμο..
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.697
Πόντοι
25.467
πιο παλια.θυμασαι το μανωλη το χοντρο (τη μανωλα  :effemine:) στη πορτα?

Την Εμμανουέλα την ειχα δει πριν από πολλά χρόνια στο Χαλάνδρι να κάνει βόλτα με το σκυλάκι της, συνοδεία τεκνού που φόραγε κολάν αλά Ρομπέν των Δασών. Είχε γίνει το συστριγγλο.  :grin:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.186
Like
13.259
Πόντοι
2.606
τον κοκκαλιαρη με το καμπριο και τις γκομενες λες.
θα σε απογοητευσω αλλα δεν ειναι αραβας,αρμενης ειναι και εμενε στο ν κοσμο..
οχι ρε αραβας ηταν η μερσεντες η ασημι ειχε αραβικα νουμερα εξαλου αν θυμασαι και τοτε δεν κυκλοφορουσαν ουτε 5 στην αθηνα  α και το αμαξι ηταν σενταν οχι καμπριο
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.982
Κριτικές
1
Like
2.729
Πόντοι
606
οχι ρε αραβας ηταν η μερσεντες η ασημι ειχε αραβικα νουμερα εξαλου αν θυμασαι και τοτε δεν κυκλοφορουσαν ουτε 5 στην αθηνα  α και το αμαξι ηταν σενταν οχι καμπριο
μπραμπ αρμενης ειναι.
αν εκανε νταραβερι σημερα μ αυτο το τροπο,θα τρωγε φαπες 7 φορες τη μερα  :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom