Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
33.178
Like
13.249
Πόντοι
2.606
Διακριτικά θα σου πω τα εξης και χωρις πμ. Με λες πουτανα ή οτι σκέφτομαι να γινω ενω ξερεις οτι δεν ειμαι ουτε σκεφτομαι. Και τι εχει παιχτει με εθιξες τωρα ; Πάρε τον παπου σου και πιειτε κανα τζιπουρον μπας και συνελθετε  :tooth:
πουτανα εισαι το σωμα σου δεν εχει ακολουθησει ακομα
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Μηπως να την μαζεύατε λιγάκι, για να μην ψυχαναγκάζεσθε να γαμείτε κακάσχημους, κοντούς, ξεδοντιάρηδες, καραφλούς, γέρους;
Μηπως να ασχοληθείς με την ζωη σου και τα προβληματα σου απο το να κανεις τον καμποσο εδω ;  :cool2:
 

tomahok

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2007
Μηνύματα
18.971
Κριτικές
1
Like
2.698
Πόντοι
606
πουτσες μπλε σε κοκκινα χωραφια  :wanker:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.695
Πόντοι
25.467
Μηπως να ασχοληθείς με την ζωη σου και τα προβληματα σου απο το να κανεις τον καμποσο εδω ;  :cool2:

Μήπως να σταματήσετε να κάνετε υποδείξεις σε όλους, αφού βλέπετε ότι όλοι στο τέλος σας γραφουν στα αρχίδια τους;   :)
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Διακριτικά θα σου πω τα εξης και χωρις πμ. Με λες πουτανα ή οτι σκέφτομαι να γινω ενω ξερεις οτι δεν ειμαι ουτε σκεφτομαι. Και τι εχει παιχτει με εθιξες τωρα ; Πάρε τον παπου σου και πιειτε κανα τζιπουρον μπας και συνελθετε  :tooth:

δεν πινουμε τσιπουρα μονο ουζα γι' αυτο και
προτιμαμε τα παρτι με ουζα αν εισαι μεσα σφυρα ;)
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
δεν πινουμε τσιπουρα μονο ουζα γι' αυτο και
προτιμαμε τα παρτι με ουζα αν εισαι μεσα σφυρα ;)
παπου βλεπεις δεν σε απανταω μην το συνεζιζεις και κλωνος να εισαι δηλαδη γιατι θα χαλασουμε τις καρδιες μας και ερχονται χριστουγεννα :orchestra:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.695
Πόντοι
25.467
Διακριτικά θα σου πω τα εξης και χωρις πμ. Με λες πουτανα ή οτι σκέφτομαι να γινω ενω ξερεις οτι δεν ειμαι ουτε σκεφτομαι. Και τι εχει παιχτει με εθιξες τωρα ; Πάρε τον παπου σου και πιειτε κανα τζιπουρον μπας και συνελθετε  :tooth:

Δεν είναι δική μου ευθύνη το ότι εσείς από μόνη σας με χρίσατε παράγοντα πιστοποίησης.  :)
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
παπου βλεπεις δεν σε απανταω μην το συνεζιζεις και κλωνος να εισαι δηλαδη γιατι θα χαλασουμε τις καρδιες μας και ερχονται χριστουγεννα :orchestra:

κλωναρακι ειμαι οχι κλωνος ερη ποιος ειπε το αντιθετο για να χαλασουμε τα σωθηκα μας, αλλα να ξερετε οτι εδω που γραφετε δεν ειναι και κανενα παρθεναγωγειο αυτα απο εμενα αρκετα ασχολιθηκα μαζι σας  :grin:
 
Εγγρ.
15 Νοε 2016
Μηνύματα
692
Like
0
Πόντοι
6
Δεν είναι δική μου ευθύνη το ότι εσείς από μόνη σας με χρίσατε παράγοντα πιστοποίησης.  :)

εγω αγιε πιστευω οτι η erinal τα πιστοποιει και μετα τα αναιρει ολα
κατι σαν τον τσιπρα δηλαδη  :2funny:, ρε μπας και ειναι ιδιαιτερα του τσιπρα στο καινουριο γραφειο του στη θεσσαλονικη  :tooth: :tooth: :tooth:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Δεν είναι δική μου ευθύνη το ότι εσείς από μόνη σας με χρίσατε παράγοντα πιστοποίησης.  :)
Άγιε πολύ μεγάλη αξία μου δίνεις . Με την αξία αυτή λοίπον σε χρίζω και αδελφη. Φαντάζομαι θα το αποδεκτείς με την ίδια θέρμη. Μετα θα σε χρίσω και άλλα ανάλογα πως θα μου ερθει. Εσύ φυσικά απλά θα υποκλίνεσαι στην βασίλισσα  :2funny:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.777
Κριτικές
90
Like
36.695
Πόντοι
25.467
Άγιε πολύ μεγάλη αξία μου δίνεις . Με την αξία αυτή λοίπον σε χρίζω και αδελφη. Φαντάζομαι θα το αποδεκτείς με την ίδια θέρμη. Μετα θα σε χρίσω και άλλα ανάλογα πως θα μου ερθει. Εσύ φυσικά απλά θα υποκλίνεσαι στην βασίλισσα  :2funny:

Βεβαίως Μεγαλειοτάτη μου.   :kneel:
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
%25CE%25B1.jpg
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
http://img.koutipandoras.gr/unsafe/smart/[URL unfurl="true"]http://assets.koutipandoras.gr/kouti/imagegrid/2016/11/29/583d4e751dc524e2308b4597.jpg[/img[/URL]] νταξ κλαιω.. :2funny:



Από χθες το βράδυ όταν ο Θάνος Τζήμερος αποκάλυψε αρχικώς μέσω Facebook και αργότερα στη συνέντευξή του στον Θέμο Αναστασιάδη την εξ αγχιστείας συγγένειά του με τον Τσε Γκεβάρα, το διαδίκτυο και τα μέσα κοινωνικής δικτύωσης έχουν πάρει φωτιά.

«Ο Τσε Γκεβάρα έκανε 4 παιδιά: 2 αγόρια και 2 κορίτσια. Ο μικρότερος γιος του είναι ο Ερνέστο. Η γυναίκα τού Ερνέστο είναι ξαδέλφη μου (οι παππούδες μας ήταν αδέλφια). Ζουν στην Αβάνα. Επομένως, τα παιδιά τους (έχουν δύο κόρες) είναι εγγονάκια του Τσε και ανίψια του γράφοντος. Η θεία μου, και... συμπεθέρα του Τσε, ζει στην Αθήνα. Μπορεί να ακούγεται περίεργο αλλά είναι απλώς η αλήθεια. Δεν το είχα αναφέρει ποτέ δημοσίως, διότι είναι ιδιωτικό θέμα που δεν έχει την παραμικρή σχέση με την πολιτική μου δραστηριότητα», έγραψε χαρακτηριστικά ο πρόεδρος της «Δημιουργίας Ξανά!».

Το JUNGLE-Report δεν έχασε χρόνο και μόνταρε μια παλιά φωτογραφία του Τσε Γκεβάρα με τον Φιντέλ Κάστρο. Ανάμεσά τους βρίσκεται όπως μπορείτε να δείτε και ο «πιτσιρικάς» Τζήμερος, ενώ τη φωτογραφία συνοδεύει το σχόλιο «Ο Τζήμερος παλιά στη Αβάνα με τον πεθερό της ξαδέλφης του».
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom