Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (3 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Α υπάρχουν και έρευνες ωραία
 

lookatme21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
7.624
Like
0
Πόντοι
66
την πρώτη φορά που είδα σε ακροατήριο εξαρτημενο είχε πέντε παιδιά.. Τίγκα στη πρέζα. Γυρνάει συνάδελφος κ μου λέει. Το είδος που επιβιωνει και διαιωνιζεται δες... Επιστήμονες μέσα σε ερευνητικά κέντρα και τουτα τα χαμένα κορμιά από ουσία γεννοβολουν. Παράδειγμα ότι η βλακεια είναι ανικητη κ επιβιωνει αχαχαχαχαχαχα το θυμάμαι ακόμα
Τους γονείς δεν τους λυπάμαι δε σου κρύβω. Επιλογές. Στο θέμα των παιδιών όμως γίνομαι έξαλλη. Πλάσματα που από την κούνια, γεννήθηκαν να είναι δυστυχισμένα.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Κανένα μπάνιο θάλασσα καμετε ?
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Τους γονείς δεν τους λυπάμαι δε σου κρύβω. Επιλογές. Στο θέμα των παιδιών όμως γίνομαι έξαλλη. Πλάσματα που από την κούνια, γεννήθηκαν να είναι δυστυχισμένα.
έτσι αλλά στη θεωρία είμαστε όλοι πρώτοι. Στην πράξη όλα αυτα εξαφανιζονται χάρη της εκδίκησης είτε του κοιτάω τον εαυτό μου το μουνι μου κ το πουτσο μου. Τα πούμε απόψε δεν τα πούμε.. Εκεί έξω θα συνεχίσει η ζωή με τους ρυθμούς της
 

lookatme21

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαρ 2015
Μηνύματα
7.624
Like
0
Πόντοι
66
Μπικίνι. Εσύ ?

borat.jpg
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Σήμερα μπήκε ο Σαούλ,;
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Σαούλ άμα μπεις πες μου να σου, είδα κάτι και το μυαλό μου πήγε κατευθείαν σε εσένα  :2funny:.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
έτσι αλλά στη θεωρία είμαστε όλοι πρώτοι. Στην πράξη όλα αυτα εξαφανιζονται χάρη της εκδίκησης είτε του κοιτάω τον εαυτό μου το μουνι μου κ το πουτσο μου. Τα πούμε απόψε δεν τα πούμε.. Εκεί έξω θα συνεχίσει η ζωή με τους ρυθμούς της

Έρη, όλοι είμαστε για τον πούτσο και όποιος λέει το αντίθετο ή θεός είναι ή αγρίμι.

Ευτυχώς υπάρχει η βία και το κράτος (με την αρχαιοελληνική έννοια και με όσα περιλαμβάνουν) και σώζεται ότι σώζεται, αν σώζεται.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.131
Like
22.841
Πόντοι
5.506
Το ματώσατε πάλι το πετσάκι σας με τα ψυχοπλακωτικά;;;


Επειδή αυτοί είναι τελειωμένοι δε θα εξαφανίσουν εμάς τους νορμαλ. Σε κάθε κοινωνία υπήρχαν, υπάρχουν και θα υπάρχουν οι τελειωμένοι. Το γιατί ο Θεός τους έδωσε την ικανότητα/δυνατότητα να αναπαράγονται, όσο λυπηρό κι αν είναι, είναι κάτι που δεν το καταλαβαίνουμε αλλά δε μπορούμε να το αλλάξουμε κιόλας.
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Έρη, όλοι είμαστε για τον πούτσο και όποιος λέει το αντίθετο ή θεός είναι ή αγρίμι.

Ευτυχώς υπάρχει η βία και το κράτος (με την αρχαιοελληνική έννοια και με όσα περιλαμβάνουν) και σώζεται ότι σώζεται, αν σώζεται.
Ναι συμφωνώ.ως ένα σημείο. Παρόλα αυτά δεν βάζω στο ίδιο καζάνι παιδεραστη κ τον ραοπαο για παράδειγμα..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom