Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.062
Like
11.927
Πόντοι
3.656
Τελικά ούτε η ξανθιά που την παλεύω μέρες τώρα μου έκατσε..... :headbang:
Μου ζήτησε μεταμεσονυχτιο rdv..... :2funny:
Ακόμη δεν έμαθε ότι τα γεροντια μετά την ενατη νυχτερινή ακολουθούμε τις διαδικασίες ανάπαυσης......
Υπαρχει λυση αγαπητε.
Κοιμαστε 8 το βραδυ και ξυπνατε 2 το πρωι ετοιμος και φρεσκος να το παιξετε τζοβενο
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.054
Κριτικές
3
Like
10.971
Πόντοι
2.536
Ωπα.Μισο.
Ο τεντυμποις ζηταει...Ο νηματοθετης παραπεμπει...Ο συμβουλος αρνειται.
Το ίδιο λέμε. Αλλά θα έρθει και η σειρά σας όταν ξαφνικά τον πιάσει η εμμονή ότι ο σύμβουλος δεν είναι ευσυνείδητος και κάποιο λάκκο έχει η φάβα. Τότε να σας δω, που θα γίνεται ένας σύγχρονος Νταντόν
 

borbi2525

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
5.582
Κριτικές
22
Like
6.851
Πόντοι
5.696

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.062
Like
11.927
Πόντοι
3.656
Το ίδιο λέμε. Αλλά θα έρθει και η σειρά σας όταν ξαφνικά τον πιάσει η εμμονή ότι ο σύμβουλος δεν είναι ευσυνείδητος και κάποιο λάκκο έχει η φάβα. Τότε να σας δω, που θα γίνεται ένας σύγχρονος Νταντόν
Διαχειριζομαι περιφημα τα οικονομικα του νηματοθετη και την βιλα του κωλο-γερου αγαπητε.Δεν θα υπαρξει ουδεποτε ουδεμια εμμονη.
Τωρα βεβαια εαν συμβει κατι τετοιο που περιγραφεται και επειδη ειμαι φιλειρηνιστης και πραος ανθρωπος θα εφαρμοσω το γνωστο "Δεν θελω εκδικηση,θα τους ξεριζωσω την καρδια".
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.803
Like
73.809
Πόντοι
12.756
Διαχειριζομαι περιφημα τα οικονομικα του νηματοθετη και την βιλα του κωλο-γερου αγαπητε.Δεν θα υπαρξει ουδεποτε ουδεμια εμμονη.
Τωρα βεβαια εαν συμβει κατι τετοιο που περιγραφεται και επειδη ειμαι φιλειρηνιστης και πραος ανθρωπος θα εφαρμοσω το γνωστο "Δεν θελω εκδικηση,θα τους ξεριζωσω την καρδια".

αυτο το "περιφημα" ασε να το πουμε εμεις ... και ο Ακης Τσοχατζ περίφημα ελεγε οτι διαχειριζεται το υπουργείο αμύνης
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.062
Like
11.927
Πόντοι
3.656
Σοφον... το σαφές..... :headbang2:
Και μετά θα πει τον δεσπότη Παναγιώτη.....
Αν σας ειναι ευκολο και μετα την πραξη με τον δεσποτη κτλ,ρωτηστε εαν εχει καποια μελαχρινη φιλη παρακαλω.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

αυτο το "περιφημα" ασε να το πουμε εμεις ... και ο Ακης Τσοχατζ περίφημα ελεγε οτι διαχειριζεται το υπουργείο αμύνης
Ζαχαρη περασε ο Ακης..Αν εξαιρεσεις 2-3 χρονια.
 

CaptainK

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Νοε 2021
Μηνύματα
3.054
Κριτικές
3
Like
10.971
Πόντοι
2.536
Διαχειριζομαι περιφημα τα οικονομικα του νηματοθετη και την βιλα του κωλο-γερου αγαπητε.Δεν θα υπαρξει ουδεποτε ουδεμια εμμονη.
Τωρα βεβαια εαν συμβει κατι τετοιο που περιγραφεται και επειδη ειμαι φιλειρηνιστης και πραος ανθρωπος θα εφαρμοσω το γνωστο "Δεν θελω εκδικηση,θα τους ξεριζωσω την καρδια".
Έχετε ιδέες μεγαλείου φίλε μου. Ποτέ οι βοηθοί της εξουσίας δεν εισήλθαν στην τάξη των αφεντικών. Θα σε ξεζουμίσουν Μπίρλα και θα σε πετάξουν στον δρόμο λίγο πριν θεμελιώσεις δικαίωμα σύνταξης .
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.062
Like
11.927
Πόντοι
3.656
Έχετε ιδέες μεγαλείου φίλε μου. Ποτέ οι βοηθοί της εξουσίας δεν εισήλθαν στην τάξη των αφεντικών. Θα σε ξεζουμίσουν Μπίρλα και θα σε πετάξουν στον δρόμο λίγο πριν θεμελιώσεις δικαίωμα σύνταξης .
Η συνταξη αγαπητε ειναι ιδεα.Σαν τον νηματοθετη ενα πραγμα...Αχρονη,αερινη,αϋλη...
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
7.219
Κριτικές
2
Like
22.582
Πόντοι
6.236
Έχετε ιδέες μεγαλείου φίλε μου. Ποτέ οι βοηθοί της εξουσίας δεν εισήλθαν στην τάξη των αφεντικών. Θα σε ξεζουμίσουν Μπίρλα και θα σε πετάξουν στον δρόμο λίγο πριν θεμελιώσεις δικαίωμα σύνταξης .
Για το καλό του, ελπίζω να κλέβει αρκετά, ώστε να θεμελιώσει δικαίωμα "σύνταξης" μόνος του.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
12.062
Like
11.927
Πόντοι
3.656
Για το καλό του, ελπίζω να κλέβει αρκετά, ώστε να θεμελιώσει δικαίωμα σύνταξης μόνος του.
Προπαγανδιστικο ποστ σε συνεργασια με τον απατεωνα της Γλυφαδας.
Σκεψη "λεγε,λεγε κατι θα μεινει στο τελος"
Σας οικτηρω.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.803
Like
73.809
Πόντοι
12.756
Έχετε ιδέες μεγαλείου φίλε μου. Ποτέ οι βοηθοί της εξουσίας δεν εισήλθαν στην τάξη των αφεντικών. Θα σε ξεζουμίσουν Μπίρλα και θα σε πετάξουν στον δρόμο λίγο πριν θεμελιώσεις δικαίωμα σύνταξης .
οπως ακριβως το ειπες αγαπητε ... "βοηθος εξουσίας"..... βοηθος ρε μαλακα .. :coffee:
 

borbi2525

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
5.582
Κριτικές
22
Like
6.851
Πόντοι
5.696
Σας χαιρετώ.....
Υπαγω για το πρωινό μου TRX......
Πρέπει να είμαι σε φόρμα για το απογευματινό μου rdv......
H μελαχρινη με πεθυμησε λέει......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom