Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

@ κωλο-γερος. Τι σημαίνει για εσάς ο Μύθος αυτός; (Έως 2 ψήφοι).

  • Alpha male. Πρότυπο για κάθε άντρα.

  • Όταν μεγαλώσω, θέλω να γίνω @κωλο-γερος.

  • Ο απόλυτος εραστής. Δεν θα βρούμε γκόμενα ποτέ.

  • Ο Καζανόβας του 21ου αιώνα.

  • Νίκησε τον χρόνο. Παραμένει 84 ετών εδώ και 10 χρόνια.

  • Άντρα σαν τον κωλο-γερο να βρεις, λένε οι μαμάδες στις κόρες τους.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.469
Κριτικές
61
Like
42.660
Πόντοι
22.785
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.996
Κριτικές
40
Like
23.009
Πόντοι
26.096

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.469
Κριτικές
61
Like
42.660
Πόντοι
22.785
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.996
Κριτικές
40
Like
23.009
Πόντοι
26.096

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.469
Κριτικές
61
Like
42.660
Πόντοι
22.785
30 επισκέπται ...
30 μπακούρια ... ως είθισται ...
Ναί αλλά όμως η μόρφωση πού αναδύεται από το εν λόγω τόπικ είναι η πρέπουσα δια αρκετήν μερίδα του παρόντος & μη.
Φεύ είς την μόρφωσην !!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.469
Κριτικές
61
Like
42.660
Πόντοι
22.785
Εύγε, κύριε!

Ο Νηματοθέτης εψήφισε την 1ην, την 3ην και την τελευταίαν επιλογήν.
Μπράβο κ.Μπλιζ.
Εγώ όμως ακολουθώ μετά μανίας
την Πέμπτη (5) ...
Πρέπει να προβούν στην συγγραφή βιβλίου οι τρεις τους.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.996
Κριτικές
40
Like
23.009
Πόντοι
26.096
Μπράβο κ.Μπλιζ.
Εγώ όμως ακολουθώ μετά μανίας
την Πέμπτη (5) ...
Πρέπει να προβούν στην συγγραφή βιβλίου οι τρεις τους.
Συμφωνώ και να τους προτρέπετε σχετικώς κάθε φορά που εισέρχονται στο Νήμα.

Σεις προτρέπετε τον κ. @Ιζνογκουντ να ψαρεύει ... Τι να ψαρέψει ο Άνθρωπος;;; Από στούντιο σε στούντιο είναι και στο μεσοδιάστημα τον κυνηγούν η Ζάννα και οι φίλες της. Εν ολίγοις όλη μέρα συνουσιάζεται και το βράδυ κάνει έρωτα.

Όσο δε για τον κ. @κωλο-γερος ... το ένα τσάρτερ μετά το άλλο έρχονται στο νησί, που βρίσκεται. Και όλες αυτές κατεβαίνουν από το αεροπλάνο και τον ψάχνουν επειδή έχουν ακούσει διηγήσεις από συμπατριώτισές τους για το περασμένο καλοκαίρι. Χιλιάδες οι γυναίκες με τις οποίες έχει πάει και σχεδόν όλες είναι ερωτευμένες μαζί του.

Αναφορικά δε με τον αδελφό μου, κ. NICK TRIVE, τι να πει κανείς ... Ιστορικαί φωτο του υπάρχουν εις τας χιλιάδας των προηγουμένων σελίδων μας. Είναι ο Ένας και Μοναδικός. Ο Ηγέτης!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.996
Κριτικές
40
Like
23.009
Πόντοι
26.096
Ο αχαίρευτος, κ. @troubakhs μου, πάλι δεν είναι εδώ. Στεναχωρέθηκε χθες στο μπάσκετ...
Σκέπτομαι να τον αποκληρώσω ισοβίως και να ησυχάσω...
Μόνο όταν θέλει χρήματα με ενθυμείται...

Φευ εις τον αχόρταγον [πρώην] κληρονόμον μου.
Φευ και πάλι φευ Χ τσάρτερ κ. @κωλο-γερος + κατακτήσεις κ. @Ιζνογκουντ !
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.469
Κριτικές
61
Like
42.660
Πόντοι
22.785
Συμφωνώ και να τους προτρέπετε σχετικώς κάθε φορά που εισέρχονται στο Νήμα.

Σεις προτρέπετε τον κ. @Ιζνογκουντ να ψαρεύει ... Τι να ψαρέψει ο Άνθρωπος;;; Από στούντιο σε στούντιο είναι και στο μεσοδιάστημα τον κυνηγούν η Ζάννα και οι φίλες της. Εν ολίγοις όλη μέρα συνουσιάζεται και το βράδυ κάνει έρωτα.

Όσο δε για τον κ. @κωλο-γερος ... το ένα τσάρτερ μετά το άλλο έρχονται στο νησί, που βρίσκεται. Και όλες αυτές κατεβαίνουν από το αεροπλάνο και τον ψάχνουν επειδή έχουν ακούσει διηγήσεις από συμπατριώτισές τους για το περασμένο καλοκαίρι. Χιλιάδες οι γυναίκες με τις οποίες έχει πάει και σχεδόν όλες είναι ερωτευμένες μαζί του.

Αναφορικά δε με τον αδελφό μου, κ. NICK TRIVE, τι να πει κανείς ... Ιστορικαί φωτο του υπάρχουν εις τας χιλιάδας των προηγουμένων σελίδων μας. Είναι ο Ένας και Μοναδικός. Ο Ηγέτης!
Αυτό θα πράξω θα τούς υπενθυμίζω ότι έχουν ένα σκοπό έναντι στους νέους..
Πρώτα όμως ο Roger πρέπει να μάθει να ΠΣΑΡΈΒΗ & ο κ.κωλο-γερος να τελειοποιήσει την άσκηση αμτζικιου..
Φεύ είς τόν αδελφόν σας .
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.457
Κριτικές
36
Like
38.055
Πόντοι
18.565
Συμφωνώ και να τους προτρέπετε σχετικώς κάθε φορά που εισέρχονται στο Νήμα.

Σεις προτρέπετε τον κ. @Ιζνογκουντ να ψαρεύει ... Τι να ψαρέψει ο Άνθρωπος;;; Από στούντιο σε στούντιο είναι και στο μεσοδιάστημα τον κυνηγούν η Ζάννα και οι φίλες της. Εν ολίγοις όλη μέρα συνουσιάζεται και το βράδυ κάνει έρωτα.

Όσο δε για τον κ. @κωλο-γερος ... το ένα τσάρτερ μετά το άλλο έρχονται στο νησί, που βρίσκεται. Και όλες αυτές κατεβαίνουν από το αεροπλάνο και τον ψάχνουν επειδή έχουν ακούσει διηγήσεις από συμπατριώτισές τους για το περασμένο καλοκαίρι. Χιλιάδες οι γυναίκες με τις οποίες έχει πάει και σχεδόν όλες είναι ερωτευμένες μαζί του.

Αναφορικά δε με τον αδελφό μου, κ. NICK TRIVE, τι να πει κανείς ... Ιστορικαί φωτο του υπάρχουν εις τας χιλιάδας των προηγουμένων σελίδων μας. Είναι ο Ένας και Μοναδικός. Ο Ηγέτης!
Oποιαδηποτε, ανεπιτυχής , προσπάθεια ερωτικής προσέγγισης αλλοδαπού θηλεως από τον κύριο Κωλο-γερο, έχει σταματήσει από την εποχή του κορονοιου και ειδικά από την εποχή του Ναταλοιου. Φευ εις τους ιούς..
Καλημέρα.
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.003
Πόντοι
5.956

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.088
Κριτικές
6
Like
9.287
Πόντοι
2.586
Συμφωνώ και να τους προτρέπετε σχετικώς κάθε φορά που εισέρχονται στο Νήμα.

Σεις προτρέπετε τον κ. @Ιζνογκουντ να ψαρεύει ... Τι να ψαρέψει ο Άνθρωπος;;; Από στούντιο σε στούντιο είναι και στο μεσοδιάστημα τον κυνηγούν η Ζάννα και οι φίλες της. Εν ολίγοις όλη μέρα συνουσιάζεται και το βράδυ κάνει έρωτα.

Όσο δε για τον κ. @κωλο-γερος ... το ένα τσάρτερ μετά το άλλο έρχονται στο νησί, που βρίσκεται. Και όλες αυτές κατεβαίνουν από το αεροπλάνο και τον ψάχνουν επειδή έχουν ακούσει διηγήσεις από συμπατριώτισές τους για το περασμένο καλοκαίρι. Χιλιάδες οι γυναίκες με τις οποίες έχει πάει και σχεδόν όλες είναι ερωτευμένες μαζί του.

Αναφορικά δε με τον αδελφό μου, κ. NICK TRIVE, τι να πει κανείς ... Ιστορικαί φωτο του υπάρχουν εις τας χιλιάδας των προηγουμένων σελίδων μας. Είναι ο Ένας και Μοναδικός. Ο Ηγέτης!
Κοιτα οτι ησουν μεγάλη κουφαλα το ηξερα
Τωρα το οτι τολμας να συκοφαντείς την αγια τριαδα των Ν.Π
Τα πιο ακακα και ακινδυνα γεροντακια , με μοναδικο σκοπο να καλυψεις τα αισχη σου .....
Ε αυτο παει πολυ....

ΥΓ , προσπαθεια για επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων σε προσφατη επισκεψη εις United Kingdom ...απετυχε ..και πηγαμε κουβα
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.474
Like
9.383
Πόντοι
1.056
Κοιτάξτε, κύριε!
Θα σας είπω ολίγα πράγματα περί των εκ Ρωσίας καταγομένων θηλέων και εάν θέλετε αρχικώς με εμπιστεύεστε και εις την συνέχειαν τα επεξεργάζεστε και τα ακολουθείτε:

1. Μία όμορφη Ρωσίς δεν αποτελεί είδησιν εις την πατρίδαν της. Υπάρχουσι πολλαί. Πάρα πολλαί!

2. Μία όμορφη Ρωσίς όταν εξέρχεται των Εθνικών Συνόρων της υφίσταται σοκ αυτογνωσίας. Κατ΄ αρχήν εκπλήσσεται εκ των βλεμμάτων αποδοχής που εισπράττει. Εις την συνέχειαν τα επεξεργάζεται και τέλος αποφασίζει. Απορρίπτει τους συμπατριώτες της ως μέθυσους και βίαιους και ετοιμάζεται να εξερευνήσει this brand new World.

3. Μία όμορφη Ρωσίς, υπό τας ανωτέρω εκτιθεμένας προϋποθέσεις, δεν αποτελεί εύκολον υπόθεσιν δια τους ενδιαφερομένους.

4. Μία όμορφη Ρωσίς θα επιλέξει εις ποίον θα δώσει το σώμα της [αλλά ποτέ την Ψυχή ή το Μυαλό της]. Εάν αποτελέσετε τον εκλεκτόν της, μην αναμένετε σεξ που θα ενθυμείστε διά το υπόλοιπον του βίου σας.
Είναι πολύ παθητικαί εις τας πρώτας συναντήσεις και ακολουθούν, απαρεγκλίτως, ένα πρωτόκολλο. Μερικούς ασπασμούς μετά της χρήσεως γλωττός εις την αρχήν και ύστερον, αίφνης, επιδίδονται εις [μέτριον] πεοθηλασμόν και αργότερον λαμβάνουν την θέσιν του missionary sex.

5. Μία όμορφη Ρωσίς χρειάζεται, ασυνειδήτως, μία μεγάλη πνευματική επεξεργασία ίνα απελευθερωθεί. Και εάν το επιτύχετε αυτό, Κύριε, τότε θα τα δείτε και θα τα ζήσετε όλα. Πιστέψτε με, Κύριε, ΟΛΑ!!!
Ευχαριστώ κύριε μπλιζ για τίς πληροφορίες και τις συμβουλές - πολύ ωραίες γυναίκες οι Ρωσίδες αν και με λίγες που έχω μιλήσει εμάς τούς Έλληνες μας θεωρούν λίγο λαπαδες σαν άνδρες:2funny: νομιζω η τραχειά τούς ψυχοσύνθεση είναι too much για εμάς τούς Έλληνες αλλά όπως είπα δεν έχω γνωρίσει και πολλές μπορεί να κάνω και λάθος
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.474
Like
9.383
Πόντοι
1.056
Να ανοίξω ό,τι επιχείρηση θέλετε. Λεφτά υπάρχουν.
Καθηγητές να διδάξουν καμάκι πού θα βρω;
:think:
:think:
:think:
Θα κάνω πρόταση στον Leader.
Να το φέρεις τον λιντερ για καθηγητή :cheesy: δεν έχουμε και καλύτερο- το πολύ πολύ να μην μας κάτσει καμία πάλι- αλλά σίγουρα θα το διασκεδάσουμε
 

jim2323

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.474
Like
9.383
Πόντοι
1.056

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.469
Κριτικές
61
Like
42.660
Πόντοι
22.785
Κοιτα οτι ησουν μεγάλη κουφαλα το ηξερα
Τωρα το οτι τολμας να συκοφαντείς την αγια τριαδα των Ν.Π
Τα πιο ακακα και ακινδυνα γεροντακια , με μοναδικο σκοπο να καλυψεις τα αισχη σου .....
Ε αυτο παει πολυ....

ΥΓ , προσπαθεια για επαναφορα εργοστασιακων ρυθμισεων σε προσφατη επισκεψη εις United Kingdom ...απετυχε ..και πηγαμε κουβα
Καλημέρα φίλε μου χαλίφη+ΠΣΑΡΑΑΆΑΑ λίγα σήμερα νά φάνε οι κοπέλες...
 

Συνημμένα

  • IMG_20240613_121803.jpg
    IMG_20240613_121803.jpg
    260,5 KB · Εμφανίσεις: 7

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom