Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 478K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.543
Κριτικές
36
Like
38.401
Πόντοι
19.795
Αυτήν την εβδομάδα έχω νοικιάσει αυτοκίνητο και δεν θα μπορώ να επισκέπτομαι συχνά το νήμα, τουλάχιστον κάποιες ώρες.
Καλημέρα, καλησπέρα.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.152
Κριτικές
6
Like
9.493
Πόντοι
2.586
Αυτήν την εβδομάδα έχω νοικιάσει αυτοκίνητο και δεν θα μπορώ να επισκέπτομαι συχνά το νήμα, τουλάχιστον κάποιες ώρες.
Καλημέρα, καλησπέρα.
Καλα σε αφηνουμε να κανεις τις τσαρκες σου και να αλλαζεις συναλαγμα οπου σου επιτρεπουν οι συνθηκες
Αλλα μετα να ξερεις θα σε στειλουμε πολεμικο ανταποκριτη στην απω Ανατολη
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Αυτήν την εβδομάδα έχω νοικιάσει αυτοκίνητο και δεν θα μπορώ να επισκέπτομαι συχνά το νήμα, τουλάχιστον κάποιες ώρες.
Καλημέρα, καλησπέρα.
Καλές περιηγήσεις στα 'αξιοθεατα' της νήσου.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096
Μιλάς για Ελλάδα;
Πάντα για Ελλάδα ομιλεί.
Εκτός Ελλάδος [όπου βρίσκεται συχνάκις και άσχετα εάν συνεχίζει να αναρτά κατά του Νηματοθέτου εις το παρόν Νήμα] πάει αλλού και θα σας είπω που:

1. Εκκινεί εξ Αθηνών μετ΄ εργαζομένης παρά τω πλευρώ του. Καλό είναι να μας διηγηθεί ο ίδιος πως περιποιήθηκε την κα. Έλενα Χατζή, εις ταξίδιόν του εις την αλλοδαπήν [εγώ απλώς μόνο καταδίδω ότι η κα. Έλενα Χατζή μου είπε ότι είχε δική της σουίτα εις το ξενοδοχείον ένθα διέμειναν].

2. Όταν ταξιδεύει κατά μόνας, ο κ. Roger Rabbit υπάγει εις κέντρα ομαδικής ακολασίας, ονομαζόμενα FKK ή κάπως έτσι όπου προίσταται των οργίων.

3. Όταν ηράσθη και εταξίδευε μετά μίας μονίμου συνοδού αφενός παρεξηγήθη μετά του Νηματοθέτου του παρόντος [επί τρία συναπτά έτη δεν του εμίλησε] και αφετέρου διέμεινε μετά του αντικειμένου του Έρωτός του εις τα καλύτερα ξενοδοχεία της Ευρώπης ! Περιτόν να αναφέρωμεν ότι τα κοσμηματοπωλεία και οι ακριβές μπουτίκ των πόλεων, άστινας επεσκέφθησαν ομού, ακόμη ενθυμούνται το σύνολο των ευρώ, που εισέπραξαν τις ημέρες εκείνες!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096
Αυτήν την εβδομάδα έχω νοικιάσει αυτοκίνητο και δεν θα μπορώ να επισκέπτομαι συχνά το νήμα, τουλάχιστον κάποιες ώρες.
Καλημέρα, καλησπέρα.
Υπομονή!
This too will pass, ως και η Αγγλίς τροφός μου θα συνεβούλευε.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.152
Κριτικές
6
Like
9.493
Πόντοι
2.586
Πάντα για Ελλάδα ομιλεί.
Εκτός Ελλάδος [όπου βρίσκεται συχνάκις και άσχετα εάν συνεχίζει να αναρτά κατά του Νηματοθέτου εις το παρόν Νήμα] πάει αλλού και θα σας είπω που:

1. Εκκινεί εξ Αθηνών μετ΄ εργαζομένης παρά τω πλευρώ του. Καλό είναι να μας διηγηθεί ο ίδιος πως περιποιήθηκε την κα. Έλενα Χατζή, εις ταξίδιόν του εις την αλλοδαπήν [εγώ απλώς μόνο καταδίδω ότι η κα. Έλενα Χατζή μου είπε ότι είχε δική της σουίτα εις το ξενοδοχείον ένθα διέμειναν].

2. Όταν ταξιδεύει κατά μόνας, ο κ. roger Rabbit υπάγει εις κέντρα ομαδικής ακολασίας, ονομαζόμενα FKK ή κάπως έτσι όπου προίσταται των οργίων.

3. Όταν ηράσθη και εταξίδευε μετά μίας μονίμου συνοδού αφενός παρεξηγήθη μετά του Νηματοθέτου του παρόντος [επί τρία συναπτά έτη δεν του εμίλησε] και αφετέρου διέμεινε μετά του αντικειμένου του Έρωτός του εις τα καλύτερα ξενοδοχεία της Ευρώπης ! Περιτόν να αναφέρωμεν ότι τα κοσμηματοπωλεία και οι ακριβές μπουτίκ των πόλεων, που επεσκέφθησαν ομού, ακόμη ενθυμούνται το σύνολο των ευρώ, που εισέπραξαν τις ημέρες εκείνες!
1 ) Ομιλω για Ελλαδα , Γνωστα ηδονοτριβεια των Αθηνων προσεφεραν και πλαστικες κουκλες ..αν δε με απατα η μνημη μου ενα ηταν το νιρβανα και το αλλο στη Μπακνανα..( αν δουλεψε το συστημα δεν ξερω )
2) εις εκινο το ταξιδι που αναφερεστε , η κα Χατζη ειχε δικο της δωματιο ,καθως συνταξιδευα με σημαντικα προσωπα του επαγγελματικου μου χωρου και επρεπε να ειμαι ιδιατερα διακριτικος ..Ακομα ενθυμουμαι την εκφραση γνωστου μεγαλογιατρου οταν με χαιρετισε στην εισοδο του ταπεινου ξενοδοχειου που μεναμε , οταν εγω μετα της αγαπητης κυριας απολαμβαναμε ενα τσιγαρακι ....
3 ) παλια στο τεξας οταν οι επαγγελματικες μου υποχρεωσεις εσερναν τα βηματα μου εις Γερμανιαν , Αυστριαν , Ελβετιαν κλπ αντι να χανω το χρονο μου σε ανουσια δειπνα , φροντιζα να ανακαλυπτω τις χαρες των ΦΚΚ .....Πριν γινει του συρμου και πριν τα mega FKK ωφειλω να ομολογησω οτι βιωσα οργιακες καταστασεις ....
4) Οταν ηρασθην ( σιγα μη μου περασε ) και συμαζευτηκα οντως διεμενα στα καλυτερα , καθως συνεδυομουν απο μια εξαιρετικης και μοναδικής κυρίας ..και στα καλυτερα προσεφερουμε μονο τα καλυτερα ...
Προσοχη ..ΔΕΝ εκανα προσπαθεια να την "αγοράσω" εκανα οτι πιστευα οτι επρεπε να κανω καθως μου εβγαζε τον καλυτερο μου εαυτο ( και το κτηνος στις πιο ιδιαιτερες στιγμες ) Τι κερδισα ,το πιο ομορφο χαμογελο της
 

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Mister Rabbit: Μετα τα ανωτέρω ταύτα αισθανόμαστε:
gataki.jpg
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.152
Κριτικές
6
Like
9.493
Πόντοι
2.586
Mister Rabbit: Μετα τα ανωτέρω ταύτα αισθανόμαστε:
gataki.jpg
Δεν εχω καμια προθεση να μειωσω κανενα συναγωνιστη
Απλα η δουλεια μου απο το 94 και μετα μου εδωσε την ευκαιρία να κανω πραγματα και να αποκτησω νεες εμπειρίες
Αυτα που τα σκεφτεσαι και χαμογελας ( πονηρα και διακριτικα )
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.152
Κριτικές
6
Like
9.493
Πόντοι
2.586

genesis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Νοε 2006
Μηνύματα
848
Like
2.158
Πόντοι
446
Άρα το μόνο (?) που μένει
:grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096
Ο Νηματοθέτης αναμένοντας τον κ. κωλο-γερο να διηγηθεί τις ιστορίες του ...
images
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096
Περιμένοντας τον κ. κωλο-γερο και τις ιστορίες του, μπήκα για λίγο στο νήμα Adrianna...
Τι γίνεται εκεί, βρε 'παιδιά';;;
Κανονικές τσόντες ... :2funny:

Αλλά είδα ότι έχει στήθος σιλικόνη. Άρα είναι για τον κ. Roger Rabbit...
Εγώ με εργαζομένη που έχει τέτοιο στήθος, θα μου ήταν αδύνατο να λειτουργήσω ... Και δεν αναφέρομαι στο τώρα αλλά ακόμη και παλιότερα όταν συναντούσα εργαζόμενες...
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.152
Κριτικές
6
Like
9.493
Πόντοι
2.586
Περιμένοντας τον κ. κωλο-γερο και τις ιστορίες του, μπήκα για λίγο στο νήμα Adrianna...
Τι γίνεται εκεί, βρε 'παιδιά';;;
Κανονικές τσόντες ... :2funny:

Αλλά είδα ότι έχει στήθος σιλικόνη. Άρα είναι για τον κ. Roger Rabbit...
Εγώ με εργαζομένη που έχει τέτοιο στήθος, θα μου ήταν αδύνατο να λειτουργήσω ... Και δεν αναφέρομαι στο τώρα αλλά ακόμη και παλιότερα όταν συναντούσα εργαζόμενες...
μωρε δεν μπορω να βρω χρόνο να την συναντησω ....
καταλαβαινεις ειναι αγωνας εντος εδρας ...

Και ναι η γυναικα ειναι τσοντα με ολη τη σημασια της λεξεως
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.189
Κριτικές
40
Like
23.355
Πόντοι
26.096
μωρε δεν μπορω να βρω χρόνο να την συναντησω ....
καταλαβαινεις ειναι αγωνας εντος εδρας ...

Και ναι η γυναικα ειναι τσοντα με ολη τη σημασια της λεξεως
Όποιος δεν θέλει να ζυμώσει, δέκα χρόνια κοσκινίζει ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom