Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (5 μέλη και 12 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
Ηρασθην των Ελληνικών της, κύριε!!!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.366
Πόντοι
19.795
Ηρασθην των Ελληνικών της, κύριε!!!
Θα σας στείλουμε μια φώτο του αντικειμένου του πόθου σας.

1702498144593.png
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα.Σσς ευχαριστώ κύριε.
Και από αύριο σας παρακαλώ όλους σας, να μου στείλετε πληροφορίες επί της κας. Έλενας.
Σας ευχαριστώ όλους σας.
Υπάγω προς κατάκλισιν.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.366
Πόντοι
19.795
Χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα χαχαχα.Σσς ευχαριστώ κύριε.
Και από αύριο σας παρακαλώ όλους σας, να μου στείλετε πληροφορίες επί της κας. Έλενας.
Σας ευχαριστώ όλους σας.
Υπάγω προς κατάκλισιν.
Υπαγετε, και τα χέρια έξω από τις κουβέρτες. :confused:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.514
Κριτικές
61
Like
42.844
Πόντοι
22.785
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
Αύριο το πρωί θα γράψω στις κυρίας Έλενας και ευελπιστώ σε αίσιο αποτέλεσμα.
Κοιτάξτε, κύριε.
Απλά να της πείτε ότι δεν είμαι πλεμπα, έχω φάει πολλές χυλοπίτες και ότι είμαι άντρας.
 
  • Like
Αντιδράσεις: amjik

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.058
Κριτικές
10
Like
13.074
Πόντοι
3.846
Τη γλώσσα μου την έδωσαν ελληνική και το σπίτι φτωχικό
στις παραλίες του Ομήρου

Ελύτης για τους αδαείς.

Φευ η ελληνική γλώσσα φθίνει συνεχώς, αναμειγνύεται με τη βαρβαρική γλώσσα των Αγγλοσαξόνων ,ενώ η ορθογραφία μας καθημερινά υποφέρει στα ειδεχθή greeklish.
Εν κατακλείδι τι ζήτησε ο γέροντας , εκτός από βυζί και κώλο και λίγο συντακτικό ,αν τούτο συνιστά έγκλημα να μας κρεμάσουν όλους εις την πλατεία Συντάγματος.
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.514
Κριτικές
61
Like
42.844
Πόντοι
22.785
Τη γλώσσα μου την έδωσαν ελληνική και το σπίτι φτωχικό
στις παραλίες του Ομήρου

Ελύτης για τους αδαείς.

Φευ η ελληνική γλώσσα φθίνει συνεχώς, αναμειγνύεται με τη βαρβαρική γλώσσα των Αγγλοσαξόνων ,ενώ η ορθογραφία μας καθημερινά υποφέρει στα ειδεχθή greeklish.
Εν κατακλείδι τι ζήτησε ο γέροντας , εκτός από βυζί και κώλο και λίγο συντακτικό ,αν τούτο συνιστά έγκλημα να μας κρεμάσουν όλους εις την πλατεία Συντάγματος.
Βεβαίως κυρίε για αυτό & υμείς ακολουθούμε τον ρυθμό του κυρίου Μπλιζ & τον προστατεύουμε από πάσαν σκοπόν..
Φεύ Χ 12.8,%
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.514
Κριτικές
61
Like
42.844
Πόντοι
22.785
Κοιτάξτε, κύριε.
Απλά να της πείτε ότι δεν είμαι πλεμπα, έχω φάει πολλές χυλοπίτες και ότι είμαι άντρας.
Πλέμπα ?? σείς ?
Βεβαίως θα ειπωθούν ορισμένα πράγματα στην πρωινή ενημέρωση τώρα βέβαια εάν ο ιχνηλάτης μετά τις πρωινές έπαθες οσμισθεί χυλόπιτα ....
Φεύ.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.366
Πόντοι
19.795
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
Καληνύχτα, παιδιά!
Δε νυστάζω.
Μετά τον στρατό ποτέ δε νυσταξα ξανά.
Παρόλα αυτά δεν έχω καταλάβει ποιος εφευρεσε τον ύπνο...
Φευ!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
Καλημέρα, παππούδες!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
Τη γλώσσα μου την έδωσαν ελληνική και το σπίτι φτωχικό
στις παραλίες του Ομήρου

Ελύτης για τους αδαείς.

Φευ η ελληνική γλώσσα φθίνει συνεχώς, αναμειγνύεται με τη βαρβαρική γλώσσα των Αγγλοσαξόνων ,ενώ η ορθογραφία μας καθημερινά υποφέρει στα ειδεχθή greeklish.
Εν κατακλείδι τι ζήτησε ο γέροντας , εκτός από βυζί και κώλο και λίγο συντακτικό ,αν τούτο συνιστά έγκλημα να μας κρεμάσουν όλους εις την πλατεία Συντάγματος.
Ορθότατον!
Επαναλαμβάνω ότι θα ήθελα σεις, κύριε, να συμμετέχετε ενεργότερα εις τας εργασίας του παρόντος Νήματος.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
χαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....
Το ανέγνωσα, κύριε!
Διασκεδαστικόν και ιλαρόν!
Ουδεμίαν σχέσιν έχουσι οι γελωτοποιοί [clowns] ούτοι μεθ΄ Ημών και δηλαδή με το αληθές και αυθεντικό Αγλάϊσμα της Αριστοκρατίας, κύριε.
Εις την πυράν ρίπτομεν τους αναξίους τούτους!!!
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
Διάβασα μερικές κριτικές για την κα. Έλενα. Υπάρχουν πολλές. 71 νομίζω.

Έλειπα για χρόνια από το μπου και όπως γνωρίζετε και εξαιτίας της ύπαρξης της Μ, δεν επισκέπτομαι πλέον εργαζόμενες και γι΄ αυτό δεν γνωρίζω πλέον τι συμβαίνει στον χώρο αυτό τώρα ούτε εδώ στην Θεσσαλονίκη ούτε στην Αθήνα.

Ανέγνωσα τις κριτικές αυτές ενδυόμενος πολλές προσωπικότητες.
Του πελάτη, του άντρα, του αποστασιοποιημένου, του έμπειρου, του άπειρου, του χορτάτου από σεξ, του αγάμητου.
Πάνω από όλα όμως τις ανέγνωσα ως Άνθρωπος.
Παρακάμπτω τις γνωστές ανοησίες των αιωνίως Ηλιθίων., που τις βρίσκεις να επαναλαμβάνονται σε κριτικές για όλες τις κοπέλες και άσχετα με το ποιος είναι αυτός που γράφει την κάθε κριτική. Είναι το ίδιο DNA που ανιχνεύεται στον κάθε κομπλεξικό retarded, ως και η Αγγλίς τροφός μου θα εσχολίαζε.

Έχω την ικανότητα και το προνόμιο θα έλεγα, να διαβάζω πίσω από τις λέξεις και να προσέχω πράγματα σε πρώτη φάση, που άλλοι δεν προσέχουν ούτε σε όγδοη φάση.
Η κα. Έλενα φαίνεται να είναι μία πολύ ενδιαφέρουσα προσωπικότητα τόσο ως Γυναίκα και Άνθρωπος όσο και ως εργαζομένη. Λεπτομέρειες επί της συγκεκριμένης απόψεώς μου δεν σας αφορούν.
Πάντα θαύμαζα, θαυμάζω και θα υποκλίνομαι μπροστά σε Ανθρώπους, που κάποια στιγμή στην ζωή τους έπεσαν αλλά βρήκαν την δύναμη, όταν ήταν εκεί κάτω στο πάτωμα και κανείς δεν τους έδινε ένα χέρι βοήθειας για να σηκωθούν, βρήκαν λοιπόν την δύναμη να σηκωθούν, να κοιτάξουν την ζωή τους κατάφατσα, να την ελέγξουν, να την κατευθύνουν και τελικά να την απολαύσουν.

Όλα τα παραπάνω τα εννοώ και σας παρακαλώ, μην αρχίσετε τις ανοησίες για την επικοινωνία μου με την κα. Ιωάννα. Η κα. Ιωάννα ήταν άλλη φάση. Είχα ζαλιστεί με τις φωτογραφίες της, μου είχε αρέσει το ταμπεραμέντο της κλπ κλπ Μπορεί να συμβεί στον οποιονδήποτε κάτι τέτοιο.
Άντρας είμαι και όχι καλόγερος στο Άγιο Όρος.
Ευχαριστώ όμως τους δύο πραγματικούς φίλους μου, τους κ.κ. κωλο-γερο και Roger Rabbit, καθώς επίσης και τον αδελφό μου, κ. NICK TRIVE, που με προσγείωσαν στην πραγματικότητα και όλη αυτή η ιστορία είναι πλέον ένα [αξιοπρεπές] παρελθόν.

Η κα. Έλενα με ενδιαφέρει ως προσωπικότητα και θα ήθελα να μας επισκέπτεται για να συζητάμε και θέματα έξω από την εργασία της.
Έρχομαι στην Αθήνα αλλά δεν έρχομαι μόνος [ειδικά μετά το ατυχές συμβάν της Ανοίξεως]. Εάν έρθω μόνος, θα της ζητήσω να την γνωρίσω. Θα πληρώσω τον χρόνο της. Εννοείται αυτό. Αλλά θέλω να την γνωρίσω ως Άνθρωπο και γι΄ αυτό θα της ζητήσω να βρεθούμε σε δημόσιο μέρος, νορμάλ ώρα, για ένα καφέ ή ποτό ή οτιδήποτε. Εννοείται ότι μπορεί να μην το δεχθεί. Εγώ πάντως θα προσπαθήσω όταν και αν θα έχω την ευκαιρία να απευθύνω την πρόσκληση αυτή.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
ΤΟ ΝΗΜΑ της αληθείας!
ΤΟ ΝΗΜΑ της ειλικρινείας!

:rockon::rockon::rockon:
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.185
Κριτικές
40
Like
23.328
Πόντοι
26.096
κ. amjik,
εάν όντως έχετε οικειότητα με την κα. Έλενα -και επειδή εγώ δεν θέλω να ενοχλώ στο νήμα της-, σας παρακαλώ θερμά να της ζητήσετε να διαβάσει την παραπάνω ανάρτησή μου σχετικά με την ίδια και να της πείτε ότι είναι καλοδεχούμενη σ΄ εμάς για να συζητάμε, να αυτοσαρκαζόμαστε, να προβληματιζόμαστε, να γελάμε και κάποιοι για να βοηθάτε τον κ. Roger Rabbit στην διαρκή προσπάθειά του να ανατρέψει το Νηματοθέτη.
 

Ιζνογκουντ

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Φεβ 2014
Μηνύματα
4.151
Κριτικές
6
Like
9.491
Πόντοι
2.586

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom