Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ίνα τι εξηφανίσθη ο 18χρονος Aristarxos d.j.??? (έως 5 ψήφοι).

  • Ηράσθη! Εδώ όμως θα ξαναβρεί την φωλεάν του όταν ...

  • Έδωσε όρκο σιωπής έως ότου η ΑΕΚ πάρει πρωτάθλημα.

  • Υπέστη εγκεφαλικήν μαλάκυνσιν εξαιτίας της μουσικής που ακούει.

  • Τα κεφαλόπουλα δάγκωσαν το πέος του έξω από το Shark [θεσσαλονίκη].

  • Υπήξε εις Θιβέτ ίνα ανεύρει γκόμεναν εις μοναστήριον Βουδιστών.

  • Ο μούτσος Ωρίων του δώρισε πράσινο κοστούμι διά να σαγηνεύσει γυνήν εις Μύκονον.

  • Ψάχνει να βρει μία μελαχρινή για να την γνωρίσει στο Νηματοθέτη.

  • Λύει την εικασία των Birch και Swinnerton-Dyer: Πόσες ακέραιες λύσεις έχει η εξίσωση ψ2=x2-x+1;

  • Μας βαρέθηκε και έφυγε.

  • Αναγιγνώσκει την ποίησιν του χοντρού Προέδρου Βαγγέλα αλλά η Νατάσα δεν του κάθεται...


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.169
Κριτικές
40
Like
23.320
Πόντοι
26.096
ΘΕΙΕ ΜΟΥ!!!!!!!!
:grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:


θειουλη προχτες γνωρισα μια βραζιλις στα μπαρακια,,,,θα βοηθησεις λιγο οικονομικα να αρχισουμε την ζωη μας?
Παιδί μου, έχω δώσει ένα σωρό χρήματα δια να καλοπερνάτε με την Γαλλίς. Τώρα Βραζιλίς;;;
Αυτά έκανα και εγώ παλαιότερον και τώρα η Μανάρι απαιτεί να προσέλθω γονυπετής εις την κατοικίαν της και να αιτηθώ της συγνώμης της ... Φευ!
ΠΕΝΟΜΑΙ, παιδί μου! :tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.403
Πόντοι
5.506
Παιδί μου, έχω δώσει ένα σωρό χρήματα δια να καλοπερνάτε με την Γαλλίς. Τώρα Βραζιλίς;;;
Αυτά έκανα και εγώ παλαιότερον και τώρα η Μανάρι απαιτεί να προσέλθω γονυπετής εις την κατοικίαν της και να αιτηθώ της συγνώμης της ... Φευ!
ΠΕΝΟΜΑΙ, παιδί μου! :tickedoff::tickedoff::tickedoff::tickedoff:
να πας θειε....ειναι πολυ κακο να θελει κατι μια γυναικα και εμεις να μην το κανουμε....Την γαλλις την αγαπαω και θα την παντρευτω η βραζιλις ειναι μια συμπαθεια που μου ηρθε χτες που ειχε ολογιομο φεγγαρι και ειμαστε και οι εραστες του ονειρου...η βραζιλις εχει και μια κορουλα ετοιμη θειε...
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.169
Κριτικές
40
Like
23.320
Πόντοι
26.096
Ηύρον την φωτογραφίαν ολόκληρον!
Ιδού:
εικόνα_2023-10-01_085516603.png
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.169
Κριτικές
40
Like
23.320
Πόντοι
26.096
Είσθε ρωποπερπερήθρες, ω πλέμπα!
Είναι δυνατόν, σεις όλοι που συμβουλεύατε τον άπειρο, ασθενή και αδύναμο νηματοθέτη, κατά την πρώτην περίοδόν του εις το μπου, να είχατε αγνοήσει το θήλυ τούτο;;;;
Αλλά τώρα που το σκέπτομαι το θήλυ τούτο δείχνει καλόγουστο εν αντιθέσει προς Υμάς, ω ΑΚΑΛΑΙΣΘΗΤΗ πλέμπα!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.403
Πόντοι
5.506
Είσθε ρωποπερπερήθρες, ω πλέμπα!
Είναι δυνατόν, σεις όλοι που συμβουλεύατε τον άπειρο, ασθενή και αδύναμο νηματοθέτη, κατά την πρώτην περίοδόν του εις το μπου, να είχατε αγνοήσει το θήλυ τούτο;;;;
Αλλά τώρα που το σκέπτομαι το θήλυ τούτο δείχνει καλόγουστο εν αντιθέσει προς Υμάς, ω ΑΚΑΛΑΙΣΘΗΤΗ πλέμπα!
θα την παω για ρυζογαλο
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.169
Κριτικές
40
Like
23.320
Πόντοι
26.096
να πας θειε....ειναι πολυ κακο να θελει κατι μια γυναικα και εμεις να μην το κανουμε....Την γαλλις την αγαπαω και θα την παντρευτω η βραζιλις ειναι μια συμπαθεια που μου ηρθε χτες που ειχε ολογιομο φεγγαρι και ειμαστε και οι εραστες του ονειρου...η βραζιλις εχει και μια κορουλα ετοιμη θειε...
Παιδί μου;;;
Ο Νηματοθέτης αναγνωρίζει τα σφάλματά του πλην όμως ουδέποτε θα καταστεί pet.
Έσφαλα, το αναγνωρίζω, έχασα και συνεχίζουμε μόνο εάν υπάρχει αμοιβαίος σεβασμός και αξιοπρέπεια. Ουδέν έτερον.
Σεις θα έχετε θέμα με την Γαλλίς εις το μέλλον (εξαιτίας λεπτομερειών που ο Νηματοθέτης γνωρίζει και η πλέμπα εδώ μέσα δεν γνωρίζει) πλην όμως κατανοώ τον Έρωτάν σας. Τα ίδια έλεγον και εις τον αδελφόν μου, κ. NICK TRIVE και εκείνος ουδέποτε εισήκουσε τας συμβουλάς μου και το επλήρωσε ποκιλλοτρόπως.
Και δεν εξαιρώ τον εαυτόν μου των ανωτέρω. Και εγώ πλήρωσα διά την Αγγλίς τροφόν μου ... για μεγάλο διάστημα και ποικιλλοτρόπως ... Φευ!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.969
Like
28.403
Πόντοι
5.506
Παιδί μου;;;
Ο Νηματοθέτης αναγνωρίζει τα σφάλματά του πλην όμως ουδέποτε θα καταστεί pet.
Έσφαλα, το αναγνωρίζω, έχασα και συνεχίζουμε μόνο εάν υπάρχει αμοιβαίος σεβασμός και αξιοπρέπεια. Ουδέν έτερον.
Σεις θα έχετε θέμα με την Γαλλίς εις το μέλλον (εξαιτίας λεπτομερειών που ο Νηματοθέτης γνωρίζει και η πλέμπα εδώ μέσα δεν γνωρίζει) πλην όμως κατανοώ τον Έρωτάν σας. Τα ίδια έλεγον και εις τον αδελφόν μου, κ. NICK TRIVE και εκείνος ουδέποτε εισήκουσε τας συμβουλάς νου και το επλήρωσε ποκιλλοτρόπως.
Και δεν εξαιρώ τον εαυτόν μου των ανωτέρω. Και εγώ πλήρωσα διά την Αγγλίς τροφόν μου ... για μεγάλο διάστημα και ποικιλλοτρόπως ... Φευ!
:grouphug:
:grouphug::grouphug::grouphug::grouphug::grouphug:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.362
Πόντοι
19.795
Καλημέρα θείοι ανηψιοι και οι άλλοι :effemine:
Καλό μήνα.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.169
Κριτικές
40
Like
23.320
Πόντοι
26.096
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.169
Κριτικές
40
Like
23.320
Πόντοι
26.096
ηρασθης σημερα παππουλακο μου?
Εις το παρόν Νήμα, παιδί μου, όλοι κουβαλούν μία ή πλείονες της μίας Ιστορίες. Υπάρχει επιτυχία, αποτυχία, πόνος, μοναξιά και τελικά αναγκαστική συνέχεια προς το Μέλλον.
Ο κ. κωλόγερος, καίτοι ασκεί ulllying σε βάρος του Νηματοθέτου ομού μετά του κ. Roger Rabbit, είναι ένας από τους πιο καλούς Ανθρώπους που έχω γνωρίσει!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.531
Κριτικές
36
Like
38.362
Πόντοι
19.795
Εις το παρόν Νήμα, παιδί μου, όλοι κουβαλούν μία ή πλείονες της μίας Ιστορίες. Υπάρχει επιτυχία, αποτυχία, πόνος, μοναξιά και τελικά αναγκαστική συνέχεια προς το Μέλλον.
Ο κ. κωλόγερος, καίτοι ασκεί ulllying σε βάρος του Νηματοθέτου ομού μετά του κ. Roger Rabbit, είναι ένας από τους πιο καλούς Ανθρώπους που έχω γνωρίσει!
Έτσι έλεγε και η πεθερά μου κύριε. Ότι είμαι το καλύτερο παιδί. Βεβαίως εννοούσε, αυτό που η πλεμπα εννοει, ότι "καλός μαλακας είναι αυτός αφού φορτώθηκε την κόρη μου". Σας ευχαριστώ πάντως για εκτίμηση σας.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom