Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (2 μέλη και 7 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.776
Κριτικές
90
Like
36.675
Πόντοι
25.467
18.jpg


Θέλω τρελά.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.179
Πόντοι
19.795

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.716
Πόντοι
24.436
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Aπό κυτίον εις κυτίον πάμε, το ηθικόν είναι στο ναδίρ!
Ο κ. κωλο-γερος γιορτάζει την έλευση της χρονιάς του Τίγρη παρέα με γατούλες της άπω Ανατολής. Για τους υπόλοιπους δεν ξέρω. Προτείνω να γραφτούν εδώ οι ανέκδοτες κριτικές, χωρίς αναφορά στα θήλεα που έγιναν αιτία απογοήτευσης. Κάτι σαν "οι παππούληδες unplugged". Η Συνέλευση των γερόντων έχει λύσεις.
 

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.716
Πόντοι
24.436
Ο κ. κωλο-γερος γιορτάζει την έλευση της χρονιάς του Τίγρη παρέα με γατούλες της άπω Ανατολής. Για τους υπόλοιπους δεν ξέρω. Προτείνω να γραφτούν εδώ οι ανέκδοτες κριτικές, χωρίς αναφορά στα θήλεα που έγιναν αιτία απογοήτευσης. Κάτι σαν "οι παππούληδες unplugged". Η Συνέλευση των γερόντων έχει λύσεις.
Τότε θα συνδράμω τα μέγιστα, πολύ ωραία ιδέα!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.179
Πόντοι
19.795
Σας παρακολουθώ, βλέπω πως είστε σε φόρμα...
Μπήκατε, μπήκατε?
Συναγωνιστής και αξιόλογο μέλος του νήματος των παππουληδων , άνοιξε νήμα με το άγχος της δεύτερης φοράς σε 1 ώρα. Εγώ δυστυχώς έχω το άγχος της πρώτης φοράς σε μια νύχτα. Φευ.
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
8.006
Κριτικές
32
Like
15.668
Πόντοι
12.946
Ο κ. κωλο-γερος γιορτάζει την έλευση της χρονιάς του Τίγρη παρέα με γατούλες της άπω Ανατολής. Για τους υπόλοιπους δεν ξέρω. Προτείνω να γραφτούν εδώ οι ανέκδοτες κριτικές, χωρίς αναφορά στα θήλεα που έγιναν αιτία απογοήτευσης. Κάτι σαν "οι παππούληδες unplugged". Η Συνέλευση των γερόντων έχει λύσεις.
Οι υπόλοιποι δεν έχουν τι να γράψουν :dunno:
αλλά άμα θέλετε κριτικές κάτι μπορώ να γράψω
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.493
Κριτικές
36
Like
38.179
Πόντοι
19.795
Σας παρακολουθώ, βλέπω πως είστε σε φόρμα...
Μπήκατε, μπήκατε?
Συναγωνιστής και αξιόλογο μέλος του νήματος των παππουληδων , άνοιξε νήμα με το άγχος της δεύτερης φοράς σε 1 ώρα. Εγώ δυστυχώς έχω το άγχος της πρώτης φοράς σε μια νύχτα. Φευ.
Οι υπόλοιποι δεν έχουν τι να γράψουν :dunno:
αλλά άμα θέλετε κριτικές κάτι μπορώ να γράψω
:coffee:
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
8.006
Κριτικές
32
Like
15.668
Πόντοι
12.946
Συναγωνιστής και αξιόλογο μέλος του νήματος των παππουληδων , άνοιξε νήμα με το άγχος της δεύτερης φοράς σε 1 ώρα. Εγώ δυστυχώς έχω το άγχος της πρώτης φοράς σε μια νύχτα. Φευ.

:coffee:
Δυστυχώς μια από τα ίδια :sad2:
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Συναγωνιστής και αξιόλογο μέλος του νήματος των παππουληδων , άνοιξε νήμα με το άγχος της δεύτερης φοράς σε 1 ώρα. Εγώ δυστυχώς έχω το άγχος της πρώτης φοράς σε μια νύχτα. Φευ.
Μην φοβάστε κωλο-γερε. Η παρθενία δεν είναι αρετή και δεν υπάρχει θεία τιμωρία. Γαμήστε ελεύθερα, η πρώτη φορά είναι πάντα μαγική.
Οι υπόλοιποι δεν έχουν τι να γράψουν :dunno:
αλλά άμα θέλετε κριτικές κάτι μπορώ να γράψω
Η πρόταση έχει ως εξής: γράφουμε όσες κριτικές δεν γράψαμε ποτέ για οποιοδήποτε λόγο, είτε αφορούν πληρωμένο σεξ είτε όχι, χωρίς να αποκαλύπτουμε, άμεσα ή έμμεσα, την ταυτότητα των παρτενέρ, εξηγώντας όσο καλύτερα μπορούμε την αιτία της απογοήτευσης. Μετά η Συνέλευση κάνει διαλογική συζήτηση, φιλοσοφώντας και ο κριτικός φεύγει χαρούμενος αναζητώντας νέες περιπέτειες.
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
8.006
Κριτικές
32
Like
15.668
Πόντοι
12.946
Μην φοβάστε κωλο-γερε. Η παρθενία δεν είναι αρετή και δεν υπάρχει θεία τιμωρία. Γαμήστε ελεύθερα, η πρώτη φορά είναι πάντα μαγική.

Η πρόταση έχει ως εξής: γράφουμε όσες κριτικές δεν γράψαμε ποτέ για οποιοδήποτε λόγο, είτε αφορούν πληρωμένο σεξ είτε όχι, χωρίς να αποκαλύπτουμε, άμεσα ή έμμεσα, την ταυτότητα των παρτενέρ, εξηγώντας όσο καλύτερα μπορούμε την αιτία της απογοήτευσης. Μετά η Συνέλευση κάνει διαλογική συζήτηση, φιλοσοφώντας και ο κριτικός φεύγει χαρούμενος αναζητώντας νέες περιπέτειες.
έχω να γράψω μια πρόσφατη αλλά ο λόγος απογοήτευσης δεν ήταν η παρτενέρ αλλά οι δικές μου επιδόσεις ?
 

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.716
Πόντοι
24.436
Συναγωνιστής και αξιόλογο μέλος του νήματος των παππουληδων , άνοιξε νήμα με το άγχος της δεύτερης φοράς σε 1 ώρα. Εγώ δυστυχώς έχω το άγχος της πρώτης φοράς σε μια νύχτα. Φευ.
Τι να μας πούνε τα σπουργιτάκια τώρα? Άκου 2 φορές σε μία ώρα!
Εμείς χρειαζόμαστε ένα 8ωρο να ολοκληρώσουμε! :2funny:
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646

Διαγραμμένο μέλος 172222

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
18 Μαΐ 2017
Μηνύματα
1.864
Κριτικές
83
Like
13.716
Πόντοι
24.436
έχω να γράψω μια πρόσφατη αλλά ο λόγος απογοήτευσης δεν ήταν η παρτενέρ αλλά οι δικές μου επιδόσεις ?
Να γράψετε τότε κριτική για τον εαυτό σας, ας προτυπήσουμε επιτέλους σαν παππούληδες...
Ας κάνουμε την αυτοκριτική μας.
 

rodriguez96

Ανώτατος
Εγγρ.
5 Δεκ 2017
Μηνύματα
8.006
Κριτικές
32
Like
15.668
Πόντοι
12.946
Γράψτε. Το θέμα αυτό είναι ακόμα πιο σοβαρό.
Να γράψετε τότε κριτική για τον εαυτό σας, ας προτυπήσουμε επιτέλους σαν παππούληδες...
Ας κάνουμε την αυτοκριτική μας.
ok αλλά θέλει κάποιο χρόνο να βάλω σε σειρά τις σκέψεις μου, θα την ετοιμάσω και θα την υποβάλω εδώ στο νήμα
 
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
25
Like
6.243
Πόντοι
5.646
Να γράψετε τότε κριτική για τον εαυτό σας, ας προτυπήσουμε επιτέλους σαν παππούληδες...
Ας κάνουμε την αυτοκριτική μας.
Χωρίς βιασύνες κλπ. Να περάσουμε καλά θέλουμε και να ανταλλάξουμε απόψεις. Όλοι για έναν ένας για όλους κλπ. Βέβαια ο ζωγράφος καραδοκεί διαρκώς και ταΐζει τα σπουργιτάκια με σουσάμι βουτηγμένο σε κρασί Βουργουνδίας, αλλά θα σας τα πει ο ίδιος.

Ας αρχίσουν λοιπόν να ομιλούν οι σοφοί και αμετανόητοι γόηδες του σάι.
ok αλλά θέλει κάποιο χρόνο να βάλω σε σειρά τις σκέψεις μου, θα την ετοιμάσω και θα την υποβάλω εδώ στο νήμα
Ναι δεν βιαζόμαστε. Μέχρι να αποφασίσει ο κ. @κωλο-γερος να χάσει την παρθενιά του και να μας πει κι αυτός, έχουμε χρόνο.

Τοποθετηθείτε σιγά σιγά γέροντες!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom