Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
Παιδί μου, rock bottom ως και η Αγγλίς τροφός μου θα εχαρακτήριζε την κατάστασίν σας.
Αγνοήσατε τας συμβουλάς του πρώην νηματοθέτου. Ηράσθητε και τώρα σύρετε το γέρικον σαρκίον σας εις διαφόρους τοποθεσίας προς ανακούφισιν.
Δεν γνωρίζω τα λεπτομέρειας της σχέσεώς σας. ζΠιθαναλογώ μεγάλην διαφοράν ηλικίας. ΕΑάν τούτο ισχύει, οφείλετε να εύρετε καθρέπτην και να αναρωτηθείτε αντικρύζοντας το είδωλό σας. Τι να ορεχθεί η ηβίσκη ταύτη πλην των χρημάτων υμών;;;;;;;;;;
'Οταν εύρετε την απάντησιν εις το ερώτημα τούτο, τότε θα δύνασθε να έχετε πιθανότητες να καταστείτε ανεψιός μου.
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.858
Like
28.202
Πόντοι
5.506
Παιδί μου, rock bottom ως και η Αγγλίς τροφός μου θα εχαρακτήριζε την κατάστασίν σας.
Αγνοήσατε τας συμβουλάς του πρώην νηματοθέτου. Ηράσθητε και τώρα σύρετε το γέρικον σαρκίον σας εις διαφόρους τοποθεσίας προς ανακούφισιν.
Δεν γνωρίζω τα λεπτομέρειας της σχέσεώς σας. ζΠιθαναλογώ μεγάλην διαφοράν ηλικίας. ΕΑάν τούτο ισχύει, οφείλετε να εύρετε καθρέπτην και να αναρωτηθείτε αντικρύζοντας το είδωλό σας. Τι να ορεχθεί η ηβίσκη ταύτη πλην των χρημάτων υμών;;;;;;;;;;
'Οταν εύρετε την απάντησιν εις το ερώτημα τούτο, τότε θα δύνασθε να έχετε πιθανότητες να καταστείτε ανεψιός μου.
ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ!!!!!!!!!!!!!!
δωσε ρε θειε....πληθωρισμος,σαββατο,ποτα,εστιατοριο.....
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
δωσε ρε θειε....πληθωρισμος,σαββατο,ποτα,εστιατοριο.....
Παιδί μου, σας έχει σουτάρει και όλο το site το γνωρίζει. Σεις ακόμη δεν το κατανοήσατε;;;;
Και εν πάση περιπτώσει πένομαι. Ο θείος σας και νηματοθέτης του παρόντος, κ. the Saint, διατηρεί πατκτωλόν χρημάτων. Δυνασθε να απευθυνθείτε προς αυτόν.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.858
Like
28.202
Πόντοι
5.506
Παιδί μου, σας έχει σουτάρει και όλο το site το γνωρίζει. Σεις ακόμη δεν το κατανοήσατε;;;;
Και εν πάση περιπτώσει πένομαι. Ο θείος σας και νηματοθέτης του παρόντος, κ. the Saint, διατηρεί πατκτωλόν χρημάτων. Δυνασθε να απευθυνθείτε προς αυτόν.
τα δικα σου ειναι ποιο καλα....
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.775
Κριτικές
90
Like
36.673
Πόντοι
25.467
τα δικα σου ειναι ποιο καλα....


Τόσα χρόνια του ζητάτε χαρτονομίσματα.

Γιατί δεν κάνετε μια προσπάθεια να του ζητήσετε χρυσές λίρες Αγγλίας. :)

24 τενεκέδες γεμάτους φυλάσσει θαμμένους εις τον κήπον της οικίας του. :)
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
Γιατί τον στενοχωρείτε το νηματοθέτη και θείο σας;

Μεγάλος άνθρωπος είναι. Δεν τον σκέπτεστε καθόλου;
Δεν είμαι νηματοθέτης και δεν είμαι θείος του.
Αυτά κάνει μία e ζωή και δεν εισακούει τας συμβουλάς μου.
Σας τον αναθέτω. Είναι έξυπνος, είναι ευαίσθητος, δεν είναι ανεψιός μου. Δυστυχώς έχει την παρέκκλιση και είναι γαύρος, Εκεί γεννήθηκε, αυτό ξέρει. Αν ήταν εδώ θα ήτο ΠΑΟΚ. Εάν είχε γεννηθεί εις Αμπελοκήπους Αττικής θα ήτο ΠΑΟ. Δεν επέλεξε. Του επιβλήθηκε.
Είναι καλός άνθρωπος αν και αποφεύγει τις γνωριμίες.
Υ.Γ. Οφείλω να παραδώσω τους κανόνες, τας αρχάς, τας πληροφορίας και τα σου μου του του νήματος προτού τον οριστικόν ηλεκτρονικόν θάνατόν μου.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.858
Like
28.202
Πόντοι
5.506
Τόσα χρόνια του ζητάτε χαρτονομίσματα.

Γιατί δεν κάνετε μια προσπάθεια να του ζητήσετε χρυσές λίρες Αγγλίας. :)

24 τενεκέδες γεμάτους φυλάσσει θαμμένους εις τον κήπον της οικίας του. :)
της εχει ψυρισει ο ζεμπου αυτες, φευ
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.775
Κριτικές
90
Like
36.673
Πόντοι
25.467
της εχει ψυρισει ο ζεμπου αυτες, φευ


Τον κ. Ζεμπούλιο τον παραπλάνησε με κάτι οθωμανικές πενιχρής περιεκτικότητος σε χρυσό.

Τις ελβετικές τις ξοδεύει με το να καλεί κωλ γκέρλια για να κοιμούνται μαζί σε ξενοδοχεία.

Και τις Βρετανικές τις έχει ακόμα διότι τις φυλάσσει για την κακιά την ώρα. :)
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.775
Κριτικές
90
Like
36.673
Πόντοι
25.467
Δεν είμαι νηματοθέτης και δεν είμαι θείος του.
Αυτά κάνει μία e ζωή και δεν εισακούει τας συμβουλάς μου.
Σας τον αναθέτω. Είναι έξυπνος, είναι ευαίσθητος, δεν είναι ανεψιός μου. Δυστυχώς έχει την παρέκκλιση και είναι γαύρος, Εκεί γεννήθηκε, αυτό ξέρει. Αν ήταν εδώ θα ήτο ΠΑΟΚ. Εάν είχε γεννηθεί εις Αμπελοκήπους Αττικής θα ήτο ΠΑΟ. Δεν επέλεξε. Του επιβλήθηκε.
Είναι καλός άνθρωπος αν και αποφεύγει τις γνωριμίες.
Υ.Γ. Οφείλω να παραδώσω τους κανόνες, τας αρχάς, τας πληροφορίας και τα σου μου του του νήματος προτού τον οριστικόν ηλεκτρονικόν θάνατόν μου.


Καλώς κ. νηματοθέτη και θείε του κ. Τρουφάκη. Δεν είναι ανάγκη να εξάπτεστε. Όλα θα τακτοποιηθούν. :)
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
Τον κ. Ζεμπούλιο τον παραπλάνησε με κάτι οθωμανικές πενιχρής περιεκτικότητος σε χρυσό.

Τις ελβετικές τις ξοδεύει με το να καλεί κωλ γκέρλια και να κοιμούνται σε ξενοδοχεία.

Και τις Βρετανικές τις έχει ακόμα διότι τις φυλάσσει για την κακιά την ώρα. :)
Διατηρώ μόνο Βρετανικάς [δια μίαν δύσκολον στιγμήν] και ως εκ τούτου ο αχαίρευτος ουδέν έχει να αναμένει.
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.071
Κριτικές
40
Like
23.153
Πόντοι
26.096
ουτε παοκ εισαι...ΕΙΣΑΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ
Θα εμέσω, παιδί μου.
Υ.Γ. Όταν συνήντησα δια πρώτην φοράν τον κ. Vlandis4 και μετά την πρώτην ώραν της συζητήσεώς μας τον ερώτησα τι ομάδα είναι.
Ενθυμούμαι ακόμη το έκπληκτον βλέμμα του και την απάντησίν του... Αμπελόκηπους γεννήθηκα. ΠΑΟ... Φευ, δια τον κ. Vlandis4, που διάγει τας ημέρας του εις Δρομοκαετειον Αττικής.
Η μόνη φορά που Ημείς, το Αγλάϊσμα της Αριστοκρατίας, ηκολυθήσαμεν την πλέμπα ήταν όταν επιλέξαμε ομάδαν υποστιριζομένην υπό της συντριπιτικής πλειοψηφίας εδώ. ΠΑΟΚ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ό,τι πείτε κ. νηματοθέτη :)

Άλλωστε ούτε εγώ, ούτε ο ανιψιός σας κ. Τρουφάκης, σας χαλάμε χατίρι. :)
Τσουκ και τσουκ!
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.775
Κριτικές
90
Like
36.673
Πόντοι
25.467
Θα εμέσω, παιδί μου.
Υ.Γ. Όταν συνήντησα δια πρώτην φοράν τον κ. Vlandis4 και μετά την πρώτην ώραν της συζητήσεώς μας τον ερώτησα τι ομάδα είναι.
Ενθυμούμαι ακόμη το έκπληκτον βλέμμα του και την απάντησίν του... Αμπελόκηπους γεννήθηκα. ΠΑΟ... Φευ, δια τον κ. Vlandis4, που διάγει τας ημέρας του εις Δρομοκαετειον Αττικής.
Η μόνη φορά που Ημείς, το Αγλάϊσμα της Αριστοκρατίας, ηκολυθήσαμεν την πλέμπα ήταν όταν επιλέξαμε ομάδαν υποστιριζομένην υπό της συντριπιτικής πλειοψηφίας εδώ. ΠΑΟΚ!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τσουκ και τσουκ!

Όλο τον μνημονεύετε τον κ. Νικοβαλάντη, αλλά ούτε ένα πακέτο τσιγάρα δεν του έχετε στείλει του καψερού.

Μου τα έλεγε τις προάλλες στο επισκεπτήριο.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Ό,τι πείτε κ. νηματοθέτη :)

Άλλωστε ούτε εγώ, ούτε ο ανιψιός σας κ. Τρουφάκης, σας χαλάμε χατίρι. :)

πολύ καλημέρα σας εξαίσιε ρήτορα :hi:

βάλσαμο στην ψυχή μας αποτελεί ο εξαίσιος τρόπος γραφής σας :smiling-face-with-heart-eyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom