Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 477K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (0 μέλη και 31 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Το αυτό επιθυμώ και εγώ αγαπητέ!

Θα σας παρακαλούσα τότε φίλτατε, να μην απαντάτε σε τέτοιου είδους προκλήσεις!  :woldman:
Αν επιθυμείτε τη συμμετοχή σας στο παρόν νήμα, έχετε επίσης υπόψη ότι θα πρέπει πρώτα να υποβληθείτε
σε μερικά απαραίτητα τεστ αρχαιογνωσίας (διότι εδώ οι περισσότεροι έχουμε επιβιώσει από τους
Περσικούς πολέμους) και στην πορεία βλέπουμε... :grin:
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Θα σας παρακαλούσα τότε φίλτατε, να μην απαντάτε σε τέτοιου είδους προκλήσεις!  :woldman:
Αν επιθυμείτε τη συμμετοχή σας στο παρόν νήμα, έχετε υπόψη ότι θα πρέπει πρώτα να υποβληθείτε
σε μερικά απαραίτητα τεστ αρχαιογνωσίας (διότι εδώ οι περισσότεροι έχουμε επιβιώσει από τους
Περσικούς πολέμους) και στην πορεία βλέπουμε... :grin:
Στην διάθεσή σας αγαπητέ, ίσως η συμμετοχή μου σε πιο εκλεπτυσμένες συζητήσεις να μειώσει την ζωώδη ανάγκη μου να απαντώ σε απρόκλητες επιθέσεις όπως ανωτέρω.   
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.888
Κριτικές
9
Like
896
Πόντοι
426
Άστατε, οι άλλοι πήγαν για τυρόπιτες και δεν είπαν τίποτα!


απο τοτε που αυτο το φιδι το κολοβο - ο τρουρμπακης - προσπαθησε να αποπλανισει τον θειουλη μου ! ολοι εχουν τασης φιδιασης!!!!  :vomit:
 

astatos123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2014
Μηνύματα
9.888
Κριτικές
9
Like
896
Πόντοι
426
ευτυχως ηρθε η ωρα του φαγητου και πρεπει να αποχωρησω! θα απουσιασω κανα 3ωρο ! το νου σας ρεμαλια!

ΥΓ. Θειουλη στειλε κανα φραγκακι γιατι αυτες τις μερες πειναω λιγο παραπανω!
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.468
Κριτικές
36
Like
38.122
Πόντοι
18.565
ευτυχως ηρθε η ωρα του φαγητου και πρεπει να αποχωρησω! θα απουσιασω κανα 3ωρο ! το νου σας ρεμαλια!

ΥΓ. Θειουλη στειλε κανα φραγκακι γιατι αυτες τις μερες πειναω λιγο παραπανω!
Εισαι για μια θεραπεια Μαρνης;
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Στην διάθεσή σας αγαπητέ, ίσως η συμμετοχή μου σε πιο εκλεπτυσμένες συζητήσεις να μειώσει την ζωώδη ανάγκη μου να απαντώ σε απρόκλητες επιθέσεις όπως ανωτέρω.    

Φίλτατε, κρίνοντας από την ωραία φωτο στο προφίλ σας, θα ήθελα να σας υπενθυμίσω ότι οι αρκούντως προκεχωρημένης
ηλικίας άνθρωποι, αφ' ενός δεν έχουν κανενός είδους "ζωώδεις ανάγκες" καθώς τέτοιες αρμόζουν μόνο στα "ορμονούχα"
και άπειρα νιάτα, και αφ' ετέρου έχουν για όπλο την πολύτιμη σύνεση των γηρατειών και τις
εμπειρίες μιας σκληρής ζωής, που τους έχουν μάθει να γράφουν, προ πολλου, στα ζαρωμένα τους παπάρια κάθε
ασήμαντη και προβοκατόρικη πρόκληση.
 

wired77

Μέγας
Εγγρ.
25 Οκτ 2016
Μηνύματα
4.766
Κριτικές
11
Like
5.537
Πόντοι
4.096
Καλησπέρα και στους αγαπητούς,

Κωλο-γερος και popov

:hi:
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Φίλτατε, κρίνοντας από την ωραία φωτο στο προφίλ σας, θα ήθελα να σας υπενθυμίσω ότι οι αρκούντως προκεχωρημένης
ηλικίας άνθρωποι, αφ' ενός δεν έχουν κανενός είδους "ζωώδεις ανάγκες" καθώς τέτοιες αρμόζουν μόνο στα "ορμονούχα"
και άπειρα νιάτα, και αφ' ετέρου έχουν για όπλο την πολύτιμη σύνεση των γηρατειών και τις
εμπειρίες μιας σκληρής ζωής, που τους έχουν μάθει να γράφουν, προ πολλου, στα ζαρωμένα τους παπάρια κάθε
ασήμαντη και προβοκατόρικη πρόκληση.
Παρόλα αυτά όμως και εσείς θα αναγνωρίσετε το απολύτως απρόκλητο της εναντίον μου επιθέσεως και ίσως βρείτε το σθένος και τη παρρησία να μου συγχωρέσετε το εν θέματι ατόπημα.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Παρόλα αυτά όμως και εσείς θα αναγνωρίσετε το απολύτως απρόκλητο της εναντίον μου επιθέσεως και ίσως βρείτε το σθένος και τη παρρησία να μου συγχωρέσετε το εν θέματι ατόπημα.

Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω απολύτως μαζί σας!  :woldman:

Ας περάσουμε όμως και στο προκείμενο, εφόσον επιθυμείτε να μετάσχετε στις εργασίες του ταπεινού μας νήματος:

Στην αρχαιότητα, υπήρξαν στη Μ. Ασία δύο σπουδαίες προσωπικότητες με το ίδιο όνομα. Ένας φημισμένος
αρχιτέκτονας και ένας φημισμένος φιλόσοφος. Ποιό ήταν το κοινό τους όνομα;  :woldman: :rolleyes:

 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Δεν μπορώ παρά να συμφωνήσω απολύτως μαζί σας!  :woldman:

Ας περάσουμε όμως και στο προκείμενο, εφόσον επιθυμείτε να μετάσχετε στις εργασίες του ταπεινού μας νήματος:

Στην αρχαιότητα, υπήρξαν στη Μ. Ασία δύο σπουδαίες προσωπικότητες με το ίδιο όνομα. Ένας φημισμένος
αρχιτέκτονας και ένας φημισμένος φιλόσοφος. Ποιό ήταν το κοινό τους όνομα;  :woldman: :rolleyes:
Μα αν δεν με απατά η μνήμη μου πρέπει να ομιλούμε για τον Ισίδωρο!
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 136408

Επισκέπτης
Μα αν δεν με απατά η μνήμη μου πρέπει να ομιλούμε για τον Ισίδωρο!

Φίλτατε, διευκρινίστε παρακαλώ σε ποιούς αναφέρεστε. Υπήρχε σαφώς ο εκ Μιλήτου περιώνυμος αρχιτέκτονας,
αλλά δεν καταλαβαίνω σε ποιόν φιλόσοφο αναφέρεστε. Πάντως, ο νεοπλατωνιστής Ισίδωρος Γαζαίος, ήτο εκ Φοινίκης,
αν ενδεχομένως αυτόν εννοείτε... :think:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.486
Κριτικές
61
Like
42.752
Πόντοι
22.785
Μα αν δεν με απατά η μνήμη μου πρέπει να ομιλούμε για τον Ισίδωρο!
........

.... προβληματίζομαι έντόνως άν δεί δή "αντι χρημάτων" να προσαρτίσομεν έν Β διότι μάλλον &  άπό ότι αντιλαμβάνομαι διά τής ελαφρότητας του Ισιδώρου ..... Είναι άνευ τούτου ουδέν γίγνεται.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786
Θα σας παρακαλούσα τότε φίλτατε, να μην απαντάτε σε τέτοιου είδους προκλήσεις!  :woldman:
Αν επιθυμείτε τη συμμετοχή σας στο παρόν νήμα, έχετε επίσης υπόψη ότι θα πρέπει πρώτα να υποβληθείτε
σε μερικά απαραίτητα τεστ αρχαιογνωσίας (διότι εδώ οι περισσότεροι έχουμε επιβιώσει από τους
Περσικούς πολέμους) και στην πορεία βλέπουμε... :grin:
Έχω πάλι φιλε ποποφ εξακολουθώ να είμαι ευέξαπτος στις προκλήσεις παρα τα 85 χρόνια μου, λες να είναι πρόβλημα αυτό;  :huh:
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Φίλτατε, διευκρινίστε παρακαλώ σε ποιούς αναφέρεστε. Υπήρχε σαφώς ο εκ Μιλήτου περιώνυμος αρχιτέκτονας,
αλλά δεν καταλαβαίνω σε ποιόν φιλόσοφο αναφέρεστε. Πάντως, ο νεοπλατωνιστής Ισίδωρος Γαζαίος, ήτο εκ Φοινίκης,
αν ενδεχομένως αυτόν εννοείτε... :think:
Αναφέρομαι στον Ισίδωρο τον Αλεξανδρέα. Εαν δεν με απατά η μνήμη μου έζησε στην Αθήνα περί τα τέλη του 5ου αιώνα.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.468
Κριτικές
36
Like
38.122
Πόντοι
18.565
Έχω πάλι φιλε ποποφ εξακολουθώ να είμαι ευέξαπτος στις προκλήσεις παρα τα 85 χρόνια μου, λες να είναι πρόβλημα αυτό;  :huh:
Eσυ βρες καμμια ωρα ελευθερη αυριο το πρωι, αν με πας πλατεια με το τρικυκλο (χωρις δερματινο καθισμα ομως :S) θα σε κερασω καφε :grin:
 

IanAlderson

Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2009
Μηνύματα
1.603
Like
128
Πόντοι
16
Έχω πάλι φιλε ποποφ εξακολουθώ να είμαι ευέξαπτος στις προκλήσεις παρα τα 85 χρόνια μου, λες να είναι πρόβλημα αυτό;  :huh:
Είναι όμως πολύ πιο αποτελεσματικό και εκνευριστικό για αυτον που προκαλεί να τον αγνοεί κάποιος. Θέλει δύναμη ψυχής τημ οποία δεν έχω πάντοτε.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.307
Πόντοι
25.786

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom