Νέα

Οι παππούληδες και οι «μικροτσούτσουνοι» του μπου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα blizardeye
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 476K
  • Εμφανίσεις 6M
  • Ετικέτες
    bou classics
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ο @Ωρίων αναζητά τον πατέρα του. Ποιος είναι ο πατέρας του; (Έως 5 ψήφοι).

  • blizardeye. Μόνο ένα alien έχει τόσο αχάριστο γιο!

  • CaptainK. Θρύλος των Ωκεανών. Πρώην πειρατής!

  • Κωλο-γερος. Χιλιάδες fucks! Ένα μόνο bareback και ιδού ο Ωρίων ...

  • Eraser... Ήρεμη Δύναμη!

  • troubakhs μου. Νόμιζε ότι πότιζε αλόη.

  • rodriguez96. Easy Rider!!!

  • Ιζνογκούντ. Η σιγανοπαπαδιά του Νήματος.

  • Zebu. Γαμήκουλας!

  • leader. Αγαπημένο νικ του Ωρίωνος.

  • Ο χοντρός Πρόεδρος Βαγγέλας.


Τα αποτελέσματα είναι ορατά μόνο αφού ψηφίσεις.

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.301
Πόντοι
25.786
καλημερα

πρωτον οποιος πειραξει τον αδελφο μου θα εχει να κανει μαζι μου

δευτερον οποιος περασει απο την πιατσα που παω με το ταξι θα δει τα στεφανα για την κηδεια του κοσμακωστακη

τρίτον, τομα σε παρεσυρε και εσενα το καθαρμα?

τεταρτον, σε αλλον εβγαλε το ονομα ο κωλογερος αλλα αυτος καβαλαει τρικυκλο, μου το εδειξε σε φωτό.

πεμπτον [size=20pt]ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ [/size]
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
καλημερα

πρωτον οποιος πειραξει τον αδελφο μου θα εχει να κανει μαζι μου

δευτερον οποιος περασει απο την πιατσα που παω με το ταξι θα δει τα στεφανα για την κηδεια του κοσμακωστακη

τρίτον, τομα σε παρεσυρε και εσενα το καθαρμα?

τεταρτον, σε αλλον εβγαλε το ονομα ο κωλογερος αλλα αυτος καβαλαει τρικυκλο, μου το εδειξε σε φωτό.

πεμπτον [size=20pt]ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΛΑ [/size]
Τελικά, ο μόνος που είναι καλά εδώ μέσα, είναι ο Πίκερ μου φαίνεται ...
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.163
Πόντοι
26.096
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.163
Πόντοι
26.096

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.301
Πόντοι
25.786
Mini λοιπόν … πρόκειται για ένα πολύ ωραίο μινάκι, που έχει ήδη προϋπηρεσία κάποιες τριετίες, αλλά διατηρείται με ασφάλεια κάτω από την ηλικία ωριμότητας. Όμορφη εμφάνιση από πάνω μέχρι όσο κάτω θέλετε. Υπάρχει βέβαια μια μικρή αισθητική παρέμβαση στο γνωστό σημείο, αλλά είναι προχειροφτιαγμένη, με αποτέλεσμα η ατεχνία να προσομοιάζει με φυσικό ελάττωμα και έτσι να διασκεδάζεται. Το πρόσωπο της και τα πόδια της κερδίζουν τις εντυπώσεις. Στοματική ερμηνεία πάρα πολύ καλή, της μεγάλης Ουκρανικής σχολής. Γρήγορο παιχνίδι, με πάθος (ίσως λίγο περισσότερο θεατρικό από όσο απαιτείται) και πρωτοβουλίες, ικανό για υψηλό σκορ, είτε με μακρινά σουτ, είτε με καρφώματα με το στόμα. Το τρίπτυχο εμπειρία, εμφάνιση και ταλέντο αποζημιώνουν πλήρως για το κόστος ωριαίας διαβίωσης μαζί της.  Μπράβο στον ατζέντη της!

Έφυγε σήμερα για τη μητέρα Ουκρανία, κουρασμένη αλλά ικανοποιημένη από την τουρνέ της στη χώρα μας.
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.301
Πόντοι
25.786
Διχασμένη προσωπικότητα ...
λιγο να μας το εξηγησετε παραπανω θελετε?

ειναι αυτο που παρουσιαζεστε αρνακι σε μας αλλα κακος λυκος στις εργαζομενες που εγκαταλείπουν τρεχοντας την Ελλάδα?
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.163
Πόντοι
26.096
Mini λοιπόν … πρόκειται για ένα πολύ ωραίο μινάκι, που έχει ήδη προϋπηρεσία κάποιες τριετίες, αλλά διατηρείται με ασφάλεια κάτω από την ηλικία ωριμότητας. Όμορφη εμφάνιση από πάνω μέχρι όσο κάτω θέλετε. Υπάρχει βέβαια μια μικρή αισθητική παρέμβαση στο γνωστό σημείο, αλλά είναι προχειροφτιαγμένη, με αποτέλεσμα η ατεχνία να προσομοιάζει με φυσικό ελάττωμα και έτσι να διασκεδάζεται. Το πρόσωπο της και τα πόδια της κερδίζουν τις εντυπώσεις. Στοματική ερμηνεία πάρα πολύ καλή, της μεγάλης Ουκρανικής σχολής. Γρήγορο παιχνίδι, με πάθος (ίσως λίγο περισσότερο θεατρικό από όσο απαιτείται) και πρωτοβουλίες, ικανό για υψηλό σκορ, είτε με μακρινά σουτ, είτε με καρφώματα με το στόμα. Το τρίπτυχο εμπειρία, εμφάνιση και ταλέντο αποζημιώνουν πλήρως για το κόστος ωριαίας διαβίωσης μαζί της.  Μπράβο στον ατζέντη της!

Έφυγε σήμερα για τη μητέρα Ουκρανία, κουρασμένη αλλά ικανοποιημένη από την τουρνέ της στη χώρα μας.

[size=30pt]Ο νηματοθέτης δεδικαίωται![/size]
 
OP
OP
blizardeye

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
80.074
Κριτικές
40
Like
23.163
Πόντοι
26.096
λιγο να μας το εξηγησετε παραπανω θελετε?

ειναι αυτο που παρουσιαζεστε αρνακι σε μας αλλα κακος λυκος στις εργαζομενες [size=20pt]που εγκαταλείπουν τρεχοντας την Ελλάδ[/size]α?

Κλείνουν ως γυναίκες μετά την συνεύρεσή τους με τον κ. Vlandis4. Τα έχουν δει όλα και δεν μένει κάτι άλλο να ζήσουν πια ...
 

NICK TRIVE

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Μαρ 2014
Μηνύματα
35.479
Κριτικές
53
Like
9.301
Πόντοι
25.786

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
27.980
Κριτικές
42
Like
29.361
Πόντοι
28.246
Κύριοι, θα αποσυρθώ. Καλημέρα σας!
 
Εγγρ.
10 Σεπ 2013
Μηνύματα
9.466
Κριτικές
41
Like
6.779
Πόντοι
15.256
λιγο να μας το εξηγησετε παραπανω θελετε?

ειναι αυτο που παρουσιαζεστε αρνακι σε μας αλλα κακος λυκος στις εργαζομενες που εγκαταλείπουν τρεχοντας την Ελλάδα?
Διαβάζω κατορθώματα άλλων και ταυτίζομαι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom