Νέα

Οι γκόμενες το παίζουν Κινέζοι όταν πάμε ξενοδοχείο

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mounoeilotas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουλ 2013
Μηνύματα
2.695
Like
1.463
Πόντοι
216
Ξεχασε τις γυναικες που λενε ¨στα αρχιδια μου"
 

fylobios30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2012
Μηνύματα
11.051
Κριτικές
2
Like
2.207
Πόντοι
606
1)Η αλήθεια είναι ότι όταν ήμουν ελεύθερος και πήγαινα με ελεύθερες σε γαμιστρώνες, 3/5 πρότειναν και πλήρωναν τα μισά.
Δεν είχε κρίση τότε, τα 20-25 ήταν αστείο ποσό . Αυτές που δεν πρότειναν , ήταν κακό σημάδι , σχόλαγαν σύντομα.

2)Κάποιες δεν πρότειναν , γιατί ένοιωθαν άσχημα σε ρεσεψιόν του γαμιστρώνα. Μου τα έδιναν σε άλλη φάση ή πάτσιζαν με κεράσματα.

3)Οι παντρεμένες με τις οποίες πάω τώρα, προτείνουν κατά 95% να πληρώσουν και τις αφήνω αρκετές φορές.

4)Για τα 50 που πήρες, είσαι άθλιος.
 

pokahontas

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2008
Μηνύματα
3.157
Κριτικές
16
Like
1.779
Πόντοι
4.655
Η γκομενα ΠΟΤΕ δεν πληρωνει , της κανεις δωρα , χατηρια , πληρωνεις εξοδους, βενζινες γιατι την πας βολτα με το δικο σου αμαξι κ.α

Μισθο 700ε , πληρωνει νοικι 300ε και κλαιγεται οτι δεν εχει φραγκο .

Κατι που με εχει στιγματισει , πληρωνω 2 cocktail 14ε , πειναει λεει παμε για σουβλακια , αγοραζει το ΔΙΚΟ ΤΗΣ σουβλακι και λεω στη ταμια βαλε κ αλλο ενα και μου λεει το απιστευτο , Εγω δεν ειμαι large σαν εσενα , δεν το πληρωνω!  ΤΑ 3 ΓΑΜΗΜΕΝΑ ΕΥΡΩ.

Αυτο ειναι γυφτια, αλλα οταν πας κοντρα σε μια γυναικα δεν μπας να εχεις γυρισει τον κοσμο αναποδα και να εχεις κανει οτι περισσοτερο μπορεις για να μεινει ευχαριστημενη ? σε γραφει στο μουνι της και σου λεει , μπορω να βρω και καλυτερο απο σενα . ΝΑΙ , ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΑΛΑΚΑ ΦΡΑΓΚΑΤΟ

Γυναικες Εγωισμος Σκετος.

Ρε φίλε γαμιέται καλά? Αυτό είναι το βασικό.

Π
 

sakisvallas

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2019
Μηνύματα
35
Like
12
Πόντοι
0
Εσυ πρεπει να εχεις πολλα καβουρια στην τσεπη
 

dim883

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
339
Like
136
Πόντοι
1
.....σημασία έχει πως νιώθει και πως αισθάνεται ο τύπος με την κίνηση που έκανε, Το να πληρώνει ο ένας αφού τα έχει και γουστάρει απο την ψυχή του ειναι χάρμα ! Δεν ειναι ωραιο να το παίζεις φράγκατος  ....δεν ειναι άθλημα ειναι τρόπος ζωής !!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom