Νέα

οι διδυμεσ barbie και οι αγκιναρεσ !Φωκαίας 22 ! τι επαθα πανω στο τσιμοθκι !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα giasou
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 20
  • Εμφανίσεις 3K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
οι διδυμεσ barbie  και οι αγκιναρεσ !Φωκαίας 22 ! τι επαθα πανω στο τσιμοθκι !

τι να σασ λεω μιλαμε για μεγαλη γκαντεμια σημερα!! :humpleg:

μερα βροχερη και λιγοτερη ψυχρα θα ελεγα!!αλλα μια συνεφια βρε παιδί μοθ!!
σαν ταινία του Federico Fellini(La Citta delle Donne!) :think:
εκει προσ το απογεματάκι επινα ενα καφεδάκι μετα το μεσημεριανό (αγριεσ αγκινάρεσ με κρεμ αλλα πολίτα και λιγο τζατζικάκι απο δίπλα για συνοδεία) λεω :
-χμμμ  :think:τι βροχερή μερα δεν παω και γω μια βολτιτσα στη φυλήσ για κανα μποθντζον δεν θα χει και πολυ κοσμο σημερα!
ετσι για να στηριξοθμε και λιγο την οικονομία και τισ ποθτανεσ λιγάκι!! :rockon:

αφου πέρασα απο διάφορα καταστήματα με καθε λογήσ ποθτανεσ (σημερα ειχε εκπτωσεισ και προσφορέσ με ακαποτα-γκωνλικά απο πισω- τελειωτικά ακάποτα με η χωρίσ - με τρεισ ποθτανεσ μαζί σε ενα στη φυλήσ με εξωτερική σκαλιτσα που σκωτονεσε αμα πέσεισ κλπ) κατέβηκα στο υπόγειο φωκαίασ 22!
Ωχ μα τι βλέπω !! :think: 2 ξανθίεσ τυποθ barbie και μαλλον διδυμεσ !! :rockon:
- gkia so paidara mo simera imaste dio(2)thes na perasis!!
- ναι θα ηθελα δεν εχω ξανακανει με 2! :think:αλλα πωσ θα το κανοθμε αφου εχω μονο ενα μποθντζον :think:
-xaxaxaxax :2funny: :2funny: ela kai da dis ti ta se gkanome!!

ειμε στο κρεβάτι δεξιά μολισ μπεισ, καθαρό ευαερο και ζεστο!διχωσ μυρωδιά πσολιτιδοσ τυποθ κωλοκυνθουσ!!
επισησ εχει ωραία διακοσμηση  :rockon:και δημιουργικό φωτισμό-φιλικός στην όραση αλλα με ψυχολογική επιβολή δηµιουργώντασ  ευχάριστα συναισθήµατα :thumbsup: :tits:
ανοιγει η πορτα και:
-ela moro mo tora tha dis ti tha se gkanome!
-ναι ελατε στο θειο με το μεγαλο το εργαλειο!!σιγα καλε πιο μαλακά θα σπασετε το ντιβανι :tickedoff:

το τι εγινε δεν περιγραφετε !!χερια απο δω,διαφορα βυζιά,μερικοι γκωνλοι, ποδια απο κει δεν χωραγαμε στο ντιβανι το οποιο ετριζε λιγακι,τσιμοθκια με καποτα παντα!και αλλεσ περιπτιξεισ!
-ela tora pare mas!
-βεβαιωσ αλλωστε πληρωσα εισ διπλουν το αντιτημον!
και ενω εκτελοθσα το καθήκον μοθ εγινε το αναπαντεχον!!(μου ρθε να γκλασω! πολυ ομωσ :S) :S :S :S :jerking:
-ma ti epates moro mo!?
-τιποτα κατι μοθ ετυχε και πρέπει να φύγω ξαφνικά!!
-ela tora pu ta pas den se aresome!!
-οχι οχι ξεχασα τον θερμοσυφωνα ανοικτο και πρεπει να φυγω πριν γινει πυραυλοσ!!

ντυνομε γρηγορα και βγαίνω οξω! εκει πέρδομαι για συντομο διαστημα και συνεχίζω την πορειά μοθ για φυλήσ στο πορδελλο με την ευα τσατσα οποθ και εγινε η πραξισ με την καταπληκτική ελενη απο πισω :fuck1: :zfuck: !! :rockon:

Αγκινάρα (Cynara scolymus) η περδοφόροσ!! :badair:

 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
οταν εκλασες σου βγηκε μερεντα απο τον γκωνλο????
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
γκιασου αλλαξε παραμυθη ρε αρχηγε,ολο τα ιδια και τα ιδια λες τωρα τελευταια.

στεψερες απο ιδεες αρχηγε? :think: :think: :think: :think: :think:

δες καμια τσοντα να ειναι να στανιαρεις λιγο.
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
σας εχει βαρεσει η  :jerking: τωρα τελευταια κ δεν πατε καλα

:2funny:  :2funny:  :2funny:  :2funny:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
κορυφαία μαλάκυνση...
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.499
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
δεν ξέρω αν είναι αλήθεια ή φούμαρα αλλά εγώ γέλασα με τον τρόπο που γράφει ο άνθρωπος! :2funny: :2funny: :2funny:
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
gl
Τιμημένος

Συνδεδεμένος

Φύλο:
Είμαι εδώ επειδή...: Μου αρέσουν οι ΚΩΛΑΡΕΣ
Μηνύματα: 11416



  (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: arcans78 στις: χθες στις 23:57 » Παράθεση Απάντηση Διαγραφή 

--------------------------------------------------------------------------------
εσενα θα σε γαμησω αλλα ποτε θα ναι δεν ξερω
Αναφορά στον Διαχειριστή




Σελίδες: [1] 



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΚΡΥΨΤΕ ΤΙΣ ΠΟΥΤΣΕΣ ΣΑΣ ΕΡΧΕΤΕ ΕΝΑΣ ΠΟΥΤΣΟΓΛΥΦΤΗΣ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
gl
Τιμημένος

Συνδεδεμένος

Φύλο:
Είμαι εδώ επειδή...: Μου αρέσουν οι ΚΩΛΑΡΕΣ
Μηνύματα: 11416



   (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: arcans78 στις: χθες στις 23:57 » Παράθεση Απάντηση Διαγραφή   

--------------------------------------------------------------------------------
εσενα θα σε γαμησω αλλα ποτε θα ναι δεν ξερω
Αναφορά στον Διαχειριστή




Σελίδες: [1] 



:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

ΚΡΥΨΤΕ ΤΙΣ ΠΟΥΤΣΕΣ ΣΑΣ ΕΡΧΕΤΕ ΕΝΑΣ ΠΟΥΤΣΟΓΛΥΦΤΗΣ. :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
μην ασχολεισαι
 

arcans78

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιαν 2010
Μηνύματα
201
Like
1
Πόντοι
1
gl
Τιμημένος

Συνδεδεμένος

Φύλο:
Είμαι εδώ επειδή...: Μου αρέσουν οι ΚΩΛΑΡΕΣ
Μηνύματα: 11418



  (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: arcans78 στις: σήμερα στις 00:26 » Παράθεση Απάντηση Διαγραφή 

--------------------------------------------------------------------------------
θα φας καλη πουτσα οπως σου αρεσει ....βγαλτο και αυτο να γελασω λιγο 
α πες και στο φορουμ ποσο λουγγρα εισαι       




και βλεπεις οτι συνεχιζει ρε ντεκερ.
κακο πραγμα να εισαι πουστης.δεν ξεκολας με τιποτα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

hotyan

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
6.784
Κριτικές
14
Like
24
Πόντοι
2.057
οι διδυμεσ barbie  και οι αγκιναρεσ !Φωκαίας 22 ! τι επαθα πανω στο τσιμοθκι !

τι να σασ λεω μιλαμε για μεγαλη γκαντεμια σημερα!! :humpleg:

......................- ναι θα ηθελα δεν εχω ξανακανει με 2! :think:αλλα πωσ θα το κανοθμε αφου εχω μονο ενα μποθντζον :think:
-xaxaxaxax :2funny: :2funny: ela kai da dis ti ta se gkanome!!

..........................
-ela moro mo tora tha dis ti tha se gkanome!
..............-βεβαιωσ αλλωστε πληρωσα εισ διπλουν το αντιτημον!
και ενω εκτελοθσα το καθήκον μοθ εγινε το αναπαντεχον!!(μου ρθε να γκλασω! πολυ ομωσ :S) :S :S :S :jerking:
-ma ti epates moro mo!?
-τιποτα κατι μοθ ετυχε και πρέπει να φύγω ξαφνικά!!
-ela tora pu ta pas den se aresome!!
-οχι οχι ξεχασα τον θερμοσυφωνα ανοικτο και πρεπει να φυγω πριν γινει πυραυλοσ!!

ντυνομε γρηγορα και βγαίνω οξω! εκει πέρδομαι για συντομο διαστημα και συνεχίζω την πορειά μοθ για φυλήσ στο πορδελλο με την ευα τσατσα οποθ και εγινε η πραξισ με την καταπληκτική ελενη απο πισω :fuck1: :zfuck: !! :rockon:

Αγκινάρα (Cynara scolymus) η περδοφόροσ!! :badair:
οταν εκλασες σου βγηκε μερεντα απο τον γκωνλο????
Πολύ φοβάμαι πως ο κύριος geiasou, είχε την περιέργεια να δοκιμάσει το αυταρχικό. Και πάνω στη φάση δεν άντεξε και έκλασε!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 
OP
OP
giasou

giasou

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2006
Μηνύματα
2.866
Κριτικές
5
Like
154
Πόντοι
16
και γω πιστευω του τη σκισανε τη σουφρα του λουγκρογκιασου :fuck1:
κυριε μπουστη νωντα ποθ τον παιρνεται φιφοθκι :pipa1: ανελοιπωσ ,οφειλω να σασ αναφερω οτι οι παραπανω κοπέλεσ δεν κανοθν τετοια πραματα ποθ αναφερεστε!! :tickedoff:
παρεχοθν μονο υπηρεσιεσ φυσιολογικέσ  :tits:και δεν βαζοθν κανενα αντικειμενο απο πισω στον πελατη! :zfuck: :lheel:
επειδη εσεισ εχετε μονιμα κατιτιτσ απο πισω σασ  :fuck2:δεν σημαινει οτι ετσι ειναι και οι αλλοι ανθρωποι στον πλανητη! :rockon:
γνωριζετε αραγε το παραμυθι=«Τα ρούχα του βασιλιά» ? :dancing:
 

Επισκέπτης
κυριε μπουστη νωντα ποθ τον παιρνεται φιφοθκι :pipa1: ανελοιπωσ ,οφειλω να σασ αναφερω οτι οι παραπανω κοπέλεσ δεν κανοθν τετοια πραματα ποθ αναφερεστε!! :tickedoff:
παρεχοθν μονο υπηρεσιεσ φυσιολογικέσ  :tits:και δεν βαζοθν κανενα αντικειμενο απο πισω στον πελατη! :zfuck: :lheel:
επειδη εσεισ εχετε μονιμα κατιτιτσ απο πισω σασ  :fuck2:δεν σημαινει οτι ετσι ειναι και οι αλλοι ανθρωποι στον πλανητη! :rockon:
γνωριζετε αραγε το παραμυθι=«Τα ρούχα του βασιλιά» ? :dancing:
δε γνωριζω τιποτα εγω!εγω ειμαι το παπαρι φαντασμα  :o κι ερχομαι κατευθειαν στον γκωλον σου κλανιαρη γκιασου :badair:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom