Νέα

Οδηγίες για ενα καλο...PROMOTION...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Matt LeBlanc
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 46
  • Εμφανίσεις 4K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
μπορεί και να θίχτικα.... :think:
οταν μου προσβάλουν την νοημοσύνη ναι..... ;)
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.152
Κριτικές
32
Like
182
Πόντοι
2.007
μπορεί και να θίχτικα.... :think:
οταν μου προσβάλουν την νοημοσύνη ναι..... ;)
εφοσον θιχτικες κι προσβλήθηκε η νοημοσύνη σου πες μας ποιος ειναι προμοτάρας κ νταβατζής όπως λέει ο τύπος ο zarden? εχει αποδηξεις ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
 

liakouridis777

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2016
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
25
Πόντοι
1
το promotion ειναι απλο ρε...
καντες ανεξαρτητες... :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.152
Κριτικές
32
Like
182
Πόντοι
2.007
Κ παρθένες μπορούν να γίνουν !!!
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
εφοσον θιχτικες κι προσβλήθηκε η νοημοσύνη σου πες μας ποιος ειναι προμοτάρας κ νταβατζής όπως λέει ο τύπος ο zarden? εχει αποδηξεις ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
πουαρο να δεις το βραδυ...εγω σε ηλίθια παιχνίδια δεν μπαίνω να σου αποδείξω το αυτονόητο!.... :grin:
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
καμια κοπέλα της προκοπής που να μην κοστίζει μια περιουσία υπάρχει?!!!!!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

polax

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουν 2008
Μηνύματα
1.067
Κριτικές
57
Like
704
Πόντοι
3.995
...Μάγκες,οι καιροι ήταν δύσκολοι και όσο πάνε γίνονται χειρότεροι :S
οπότε έστιψα το μυαλό μου να βρω κάτι επικερδές και αφορολόγητο,γιατί το νόμιμο δεν αφήνει τίποτε μετά απο εφορία-ικα-τεβε-παγια-φπα-λογιστες και δεν συμμαζεύεται...
η μόνη ιδέα που μου κατέβηκε και μου φάνηκε καλή,ήταν να βρώ μερικές καλές κοπελούδες :tits: :tits2: και να αρχισω να τις πασαρω σε κανενα φιλαράκι και να συνδυάσψ το..τερπον :fuck1: :pipa3: μετα του ωφελιμου.Μοney & free fuck,αρχοντας δηλαδη :dancing:
το γοργον και χαρην εχει,οποτε αρχισα να απευθυνομαι στις ηδη γνωστες κοπελιες που ηξερα,λεω κριση εχουμε ,αναδουλιες θα εχουν θα τους κανω μια καλη προταση και θα ωφεληθουμε ολοι ;)

1ο προβλημα..αυτε που ηταν αξιολογες εμφανησιακα μου εριξαν πορτα γιατι καθωτι μου ειπαν,δεν ειχαν προβλημα πελατειας..δεν γαμιεται λεω,να δουμε και στις δευτερες...εκει ειδα οτι κατι μπορει να γινει και λεω οκ,εδω ειμαστε :grin:,παμε για να το οργανωσουμε...
μιλαω και σε ενα φιλαρακι και εκει προκύπτει το..

2ο προβλημα..ρε λακαμα μου λεει,1-2-5-10 αργα η γρηγορα θα σε τσακωσουν,για νταβατζη γιατι ειναι και ποινικο...εχεις δικιο του απαντω,κατι θα σκεφτω για να το παρακαμψουμε...
ΠΡΟΣΕΧΩΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ



Μια χαρά σχεδιο εχεις. Η εκτέλεση εχει θεματάκι. Θα πρεπει να εχεις πολλούς μα πολλούς φίλους για να εξασφαλίσεις το δωρεάν σεξακι φαντάζομαι.
 

athensstef

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιαν 2009
Μηνύματα
563
Κριτικές
2
Like
136
Πόντοι
6
ΘΑ κανω αιτηση διαγραφης..δεν τους μπορω τους νταβαδες, τους σιχαθηκα :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
καλη συνεχεια στον κλωνο που θα διαδεχτει τον ZADREN ΚΑΙ ΣΤΟΥς ΑΛΛΟΥΣ ΝΤΑΒΑΔΕΣ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ... :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit: :vomit:
μην τους κανεις την χαρη .... Σαν την λερναια υδρα είναι κοβεις κεφαλι δηλαδη τι κεφαλι…. ομοιωμα και φυτρωνουν αλλοι ανεγκεφαλοι κλωνοι…. και το χειροτερο εχουν και φανατικους fan
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.080
Like
4.505
Πόντοι
1.706
Έπεσε ο Ίανναι .....
αλλα πρόλαβε να τα πει όπως έπρεπε. ...εκεί που έπρεπε. .....αυτα τα ολίγα από μένα μέχρι να με ξανακάνουν μπαν. .....Ο ΑΓΩΝΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :ak: :ak:
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
μην τους κανεις την χαρη .... Σαν την λερναια υδρα είναι κοβεις κεφαλι δηλαδη τι κεφαλι…. ομοιωμα και φυτρωνουν αλλοι ανεγκεφαλοι κλωνοι…. και το χειροτερο εχουν και φανατικους fan
πες το ψέμματα!.....ω,ρε κουτόχορτο που πέφτει!
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
απο το σαββατο δεν εχεις πει κουβένταα απο τότε που μου εκανες μια παράθεση εδω, και τωρα ξαφνικά πάλι ενιωσες την ανάγκη να μιλήσεις?
να με βάλεις στο σωστο δρόμο?.... :jerking:
 

slk 55

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Ιουν 2010
Μηνύματα
2.152
Κριτικές
32
Like
182
Πόντοι
2.007
απο το σαββατο δεν εχεις πει κουβένταα απο τότε που μου εκανες μια παράθεση εδω, και τωρα ξαφνικά πάλι ενιωσες την ανάγκη να μιλήσεις?
να με βάλεις στο σωστο δρόμο?.... :jerking:
θα σε δω την κυριακη.
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.525
Πόντοι
2.756
καλα εσυ με παρακολουθείς?.... :think:
Σε παρακολουθω ομως εγω...
Ερωτηση. Γνωριζομαστε απο καπου? Δεν ξερω. Μηπως εχουμε μηνυματιστεί στο παρελθον και δεν θυμαμαι?

Περιμενω  απαντηση ΜΕΣΑ στην ημερα !
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.525
Πόντοι
2.756
Σταματα τα ΠΜ και απαντησε εδω...Δεν μπορεις να το αποφυγεις. Και να ξερεις.

Verba volant, scripta manent
 

zadren

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουλ 2015
Μηνύματα
10.447
Κριτικές
17
Like
2.525
Πόντοι
2.756
Σταματα τα ΠΜ

1. Δεν απειλω κανενα
2. Εισαι μπερδεμενος. Δεν εχω τη δυνατοτητα να μπαναρω εγω κανενα. Ειμαι ενα απλα μελος.


3. Μου λες οτι σου εβρισαν παλαιοτερα μελος της οικογενειας σου. Οποιος εκανε κατι τετοιο ειναι ανανδρος και κακως που δεν τον ανεφερες.
4. Εχω ζητησει να σε συναντησω για να δεις με τι ανθρωπο μιλας. Αλλα το αποφευγεις.
5. Βγες εδω και πες ΟΛΑ αυτα που μου γραφεις σε ΠΜ.

Και εγω εχω την απαντηση ετοιμη. Να δουμε τοτε ποιος ειναι τι εδω μεσα...
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
:hi:
οτι ειχα να σου πω στο ειπα σε πμ...
δεν θα μπω σε δημοσιο διαλογο μαζι σου παρόλο που με απειλείς,επειδή νιώθεις αδικημένος?
Εγω την γνώμη μου την ειπα και αν ειμαι λάθος ειμαι λάθος, θα το κρίνει η ιστορια αυτο, αν εσυ θίγεσαι είναι δικό σου προβλημα κύριε!!!!!!!!!
:hi:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom