Νέα

Ο Π.Βαρώτσος βλέπει μεγάλο σεισμό μέχρι τέλος Ιουνίου!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα lollipop(1)
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 138
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

lollipop(1)

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
216
Like
1
Πόντοι
1
Τα νέα μαγνητικά και ηλεκτρικά σήματα που εντόπισε η ομάδα του κ. Παναγιώτη Βαρώτσου έρχονται να ταρακουνήσουν και πάλι την Ελλάδα λίγο πρίν την έναρξη της τουριστικής περιόδου!Σύμφωνα με τον κ.Βαρώτσο θα γίνει μεγάλος σεισμός εώς και 6,5 ρίχτερ, στην Ανατολική Στερεά και την Εύβοια βάση των ηλεκτρομαγνητικών σημάτων που βρήκε η ομάδα του κ.Βαρώτσου στην Κερατέα!

][URL unfurl="true"]http://server.protothema.net/~sunday/downloads/222soma.pdf#page=38][/url]
 

trikardos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2008
Μηνύματα
11.075
Like
31
Πόντοι
166
Ομορφααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τώρα που μας μαμάνε από παντού - θα μας κάτσει και κανένας σεισμούλης - να μεγαλουργήσει πάλι το ελληνικό κράτος.

ΣΕΙΣΜΟΙ-ΛΟΙΜΟΙ-ΚΑΤΑΚΛΗΣΜΟΙ-ΦΩΤΙΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ-ΚΑΤΑΠΟΝΤΗΣΜΟΙ- ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΊΣΗ

Ολα τα καλά δλδης!!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

 

blackbird

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
369
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
Ομορφααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τώρα που μας μαμάνε από παντού - θα μας κάτσει και κανένας σεισμούλης - να μεγαλουργήσει πάλι το ελληνικό κράτος.

ΣΕΙΣΜΟΙ-ΛΟΙΜΟΙ-ΚΑΤΑΚΛΗΣΜΟΙ-ΦΩΤΙΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ-ΚΑΤΑΠΟΝΤΗΣΜΟΙ- ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΊΣΗ

Ολα τα καλά δλδης!!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
να προλαβουμε να γαμησουμε τη lindi τουλαχιστον...  :fuck2:
 

Gushallo

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2007
Μηνύματα
4.437
Like
17
Πόντοι
16
7 μέρες μας έχουν μέινει... αξιοποιήστε τες κατά τον καλύτερο τρόπο!!!

Σήμερα - αυριο θα κλείσω ένα CT!
μην πάω στον άλλο κόσμο χωρίς αυτή την εμπειρία!!!  :rockon:

Edit: κι ο αποπάνω τους ίδιους προβληματισμούς έχει  :grin:
 

povel

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.233
Κριτικές
4
Like
3
Πόντοι
16
Εκανε ενα σεισμο στη Ροδο...ενα στη Σαμο....
Μακαρι ο Βαρωτσος να πεσει εξω... :- :-
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
Μήπως να φεύγαμε για διακοπές από αύριο?  :grin:
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Ομορφααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Τώρα που μας μαμάνε από παντού - θα μας κάτσει και κανένας σεισμούλης - να μεγαλουργήσει πάλι το ελληνικό κράτος.

ΣΕΙΣΜΟΙ-ΛΟΙΜΟΙ-ΚΑΤΑΚΛΗΣΜΟΙ-ΦΩΤΙΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ-ΚΑΤΑΠΟΝΤΗΣΜΟΙ- ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΡΊΣΗ

Ολα τα καλά δλδης!!!!!!!!!!!!!!!!!! :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Καλά το λέω εγώ...
Τροχόσπιτο εδώ και τώρα, κατά προτίμηση αυτοκινούμενο...
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
περα απ τον βαρωτσο...επειδη εγω τους αισ8ανομαι κατα καιρους...τον εχω προβλεψει κι εγω τον σεισμο!παιδια οντως 8α γινει και 8α ναι πολυ μεγαλυτερος απο 6.5!γι αυτο!ασ ζησουμε αυτες τις μερες σαν ναναι οι τελευταιες!βουρ να  :fuck1:
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
περα απ τον βαρωτσο...επειδη εγω τους αισ8ανομαι κατα καιρους...τον εχω προβλεψει κι εγω τον σεισμο!παιδια οντως 8α γινει και 8α ναι πολυ μεγαλυτερος απο 6.5!γι αυτο!ασ ζησουμε αυτες τις μερες σαν ναναι οι τελευταιες!βουρ να  :fuck1:
Πως τους αισθάνεσαι? :think:
Μήπως παραμυθιάζεις τις γκόμενες έτσι για να τις  :fuck1: ?
:2funny:
 

musician

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2008
Μηνύματα
244
Κριτικές
13
Like
576
Πόντοι
291
σκέψου να σε βρει ο σεισμός πάνω στην Lindi
To καλυτερο θα ειναι να αποκλειστουν στο ιδιο δωματιο για μερικες μερες.... Οποτε, μεχρι να τους βγαλουν καταλαβαινετε την συνεχεια .... :fuck2: :fuck2:   :pipa2:
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
ruski standard
μηπως γινει μεχρι την πεμπτη?γιατι την παρασκευη εχω ενα δικαστηριο μπας και τη γλυτωσω
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
Πως τους αισθάνεσαι? :think:
Μήπως παραμυθιάζεις τις γκόμενες έτσι για να τις  :fuck1: ?
:2funny:

οχι γκατο...αλη8εια σου λεω!επειδη ο ζερο τολερανς 8α με κανει γουρν σιγουρα επειδη λεμε αλλα κι αλλα παλι,δλδ δεν εχουν να κανουν αυτα που λεει ο βαρωτσος με αυτα που αισ8ανομαι.. :2funny: σου λεω απλα πως εδω και μια 15ετια τους μυριζομαι ...η γη οταν κουνιεται δεν γινεται αντιληπτη απο ολους...μερικοι καταλαβαινουν τις πολυ μικρες δονησεις)
ε σε ολους τους σεισμους που εχουν γινει στο τοξο απο ιταλια μεχρι και ροδο εχω πεσει μεσα!
οσο για τις γκομενες η παραμυ8α που τρωνε ειναι μονο οταν τους λεω να κανουμε οτι και καλα ειμαστε κατω απο τα συντριμια :fuck1:
 

gappag

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2007
Μηνύματα
120
Like
21
Πόντοι
1
klein mein!!!!!
Ας βγει ο κ. Βαρώτσος να μας ενημερώσει για τις μεθόδους και τα αποτελέσματα των ερευνών του, να αποστείλει ένα έγγραφο στον σεισμικής επικινδυνότητας στον ΟΑΣΠ, να ενημερώσει τις επιτόπου νομαρχίες και μετά το συζητάμε.
Με το να ενημερώνει εφημερίδες και ιστοσελίδες Αμερικάνικων πανεπιστημίων, τρομοκρατεί τον κόσμο και αποπροσανατολίζει την κοινή γνώμη.
Ας ηρεμήσουμε λίγο
 

ruskiy standart

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2009
Μηνύματα
664
Like
0
Πόντοι
6
klein mein!!!!!
Ας βγει ο κ. Βαρώτσος να μας ενημερώσει για τις μεθόδους και τα αποτελέσματα των ερευνών του, να αποστείλει ένα έγγραφο στον σεισμικής επικινδυνότητας στον ΟΑΣΠ, να ενημερώσει τις επιτόπου νομαρχίες και μετά το συζητάμε.
Με το να ενημερώνει εφημερίδες και ιστοσελίδες Αμερικάνικων πανεπιστημίων, τρομοκρατεί τον κόσμο και αποπροσανατολίζει την κοινή γνώμη.
Ας ηρεμήσουμε λίγο

γκαπαγκ σεισμολογος μου ακουγεσαι! :o
 

ADMIRAL GR

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Αυγ 2005
Μηνύματα
15.356
Κριτικές
3
Like
6.996
Πόντοι
1.486
klein mein!!!!!
Ας βγει ο κ. Βαρώτσος να μας ενημερώσει για τις μεθόδους και τα αποτελέσματα των ερευνών του, να αποστείλει ένα έγγραφο στον σεισμικής επικινδυνότητας στον ΟΑΣΠ, να ενημερώσει τις επιτόπου νομαρχίες και μετά το συζητάμε.
Με το να ενημερώνει εφημερίδες και ιστοσελίδες Αμερικάνικων πανεπιστημίων, τρομοκρατεί τον κόσμο και αποπροσανατολίζει την κοινή γνώμη.
Ας ηρεμήσουμε λίγο
:thumbsup: :thumbsup:
Ένα στοιχηματάκι με όποιον θέλει ότι λενε μαλακίες!10 προς ενα ότι δεν θα γίνει και αβάντζο μέχρι 15 Ιουλίου.... :dancing: :dancing:
 

epivitoras300

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2009
Μηνύματα
554
Like
0
Πόντοι
6
Να πηγαινουμε σε αντισεισμικα μπουρδελα και στουντιο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom