Νέα

Ο νέος Σούπερμαν είναι bisexual!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sapakias
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 77
  • Εμφανίσεις 5K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

BBWlover85

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2021
Μηνύματα
27
Like
82
Πόντοι
0
Να σχολιασω και εγω μιας και ειμαι φανατικος κομιξακιας kai super hero fannatic..
Δεν εχω διαβασει κανενα σχόλιο παραπάνω.
Δεν εχω κανενα προβλημα με του Gay με τις λεσβιες, ο καθενας κανει οτι θελει στο κρεββατι του.
Γιατί πρέπει να ξέρω την σεξουαλικότητα του καθε super ηρωα??
Ναι υπάρχουν Gay χαρακτηρες στα comics βλέπε THE SENTRY και αλλοι πολλοί αλλα γιατι πρέπει να τα ισοπεδώνουν όλα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.806
Like
14.593
Πόντοι
3.656
Να σχολιασω και εγω μιας και ειμαι φανατικος κομιξακιας kai super hero fannatic..
Δεν εχω διαβασει κανενα σχόλιο παραπάνω.
Δεν εχω κανενα προβλημα με του Gay με τις λεσβιες, ο καθενας κανει οτι θελει στο κρεββατι του.
Γιατί πρέπει να ξέρω την σεξουαλικότητα του καθε super ηρωα??
Ναι υπάρχουν Gay χαρακτηρες στα comics βλέπε THE SENTRY και αλλοι πολλοί αλλα γιατι πρέπει να τα ισοπεδώνουν όλα.
Αυτή είναι η Κοινωνική Μηχανική τύπε. Να φτάσεις να πιστεύεις πως δεν είναι παράξενο γυναίκες με ύψος 1,60 cm και βάρος 50 κιλά να τα βάζουν με δίμετρους κακοποιούς και να τους αφήνουν αναίσθητους με μια μπουνιά. Ότι μπορεί κάποιος να γαμιέται από κωλομπαράδες κάθε βράδυ και στη συνέχεια να βγαίνει στους δρόμους και να τους καθαρίζει από το Έγκλημα
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.749
Like
7.731
Πόντοι
2.306
Και o James Bond gay?
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.749
Like
7.731
Πόντοι
2.306
μαγαλος ρατσισμος φιλοι
ο τζεημς μποντις ποτε θα γινει γκέι;
Δεν προλαβες να το πεις:
Ντάνιελ Κρεγκ: Ο «Τζέιμς Μποντ» και τα γκέι μπαρ - «Πηγαίνω από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου»

 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.018
Κριτικές
63
Like
45.965
Πόντοι
9.297
ο λογος δεν ειναι η ικανοποιηση των βιτσιων των πουστηδων αλλα η καταστροφη αυτου που φοβουνται περισσοτερο, του λευκου ανδρος
Πάνε να βρουν πωλήσεις σε άλλες πτυχές του πολυπολιτισμικού χυλού που λέγεται Αμερική.Μια χώρα που δεν έχει έθνος.....
 
OP
OP
Sapakias

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.832
Like
1.284
Πόντοι
216

:zombie: :shit: :zombie: :shit:
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
ρε τυποι πλακα μας κανετε τωρα; εδω η επομενη χιονατη θα ειναι τραβελος και θα πιπωνει-ξεκωλιαζει ολη μερα τους νανους.
δεν βλεπετε τι γινετε στα τσοντοσαιτ. πας να δεις καμια τσοντα νορμαλ με κανενα καλο μουνι και ξαφνικα βλεπεις να εμφανιζετε κανενας αλλος
τυπος στο σκηνικο και να κανει πιπες στον αντρα η να φοραει η γκομενα το στραπον και να ξεκωλιαζει οποιον βρει μπροστα τις.
ειμαι σιγουρος οτι το 20% ειναι νορμαλ τσοντες το υπολοιπο 70% ειναι ξεκολιασματα με στραπον. γκευλικια, παρτουζοματα μεταξυ αντρων,
λεσβιες,τραβελοι, και 10% κατουρα-χεσιματα και οτι αλλη ανωμαλια υπαρχει στον πλανητη. οι τσοντοεταιριες το εχουν γυρισει εκει γιατι φαινετε οτι
η κονομα ειναι στην ανωμαλια και στο γκευλικη, και δεν ειναι τυχαιο οτι οι τζιροι χτυπανε ταβανι σε δονητες-στραπον- και οτι σκουποξυλο ψαχνει να βρει
ο καθε πουστης να το χωσει στο κωλο του.
 

eridon1877

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Μαρ 2011
Μηνύματα
560
Κριτικές
48
Like
4.427
Πόντοι
6.490
Ελπίζω να τη γλιτώσει τουλάχιστον ο Θωρ...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.806
Like
14.593
Πόντοι
3.656
Ένα αποφασιστικό πλήγμα θα ήταν να σταματήσουμε να ασχολούμαστε με τα franchises. Εντελώς.
"Χτίσανε" τον σούπερμαν άντρες και ήρθαν οι πούστηδες να κάνουν takeover σε μια νύχτα. Όλα στρωμένα. (Αν φτιάχναν έναν ήρωα από το μηδέν όμως;)
Μας τα παίρνουν ένα-ένα, ώστε να εγκλιματίζεται το ΛΟΑΤΚΙ κοινό και να μπορεί σιγά-σιγά να τα συντηρεί αυτό.
Αν όμως οι στρέητ σταματούσαμε σήμερα να στηρίζουμε όλα τα franchises, αυτά δε θα μπορούσαν να συντηρηθούν από τους ανεκπαίδευτους ΛΟΑΤΚΙ.
αυτό ακριβώς έγραψα τύπε. Να μην αγοράσουμε ούτε ένα Κόμικ, να μην δούμε καμία ταινία
 
OP
OP
Sapakias

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.832
Like
1.284
Πόντοι
216
Από εδώ το πάνε από εκεί το πάνε γκειλίκια παντού

Ντάνιελ Κρεγκ: Ο «Τζέιμς Μποντ» και τα γκέι μπαρ - «Πηγαίνω από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου»​

daniel-craig-arthro


Τι λέει για τη σεξουαλικότητά του ο ηθοποιός - «Η ποσότητα των ανδρών και της τεστοστερόνης στα στρέιτ μπαρ είναι πάντα πρόβλημα για εμένα»
Ο Ντάνιελ Κρεγκ αποκάλυψε τον λόγο, που προτιμά να συχνάζει στα γκέι μπαρ, παρά το γεγονός ότι ο ίδιος έχει διαφορετικές σεξουαλικές προτιμήσεις.

Ο ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή podcast SiriusXM και φυσικά, ο οικοδεσπότης τον ρώτησε για την φήμη που κυκλοφορεί στο Χόλιγουντ για το πρόσωπό του ότι κυκλοφορεί σε μαγαζιά, που απευθύνονται κυρίως σε ομοφυλόφιλους.

Daniel Craig Talks About Getting “Busted” for Being in a Gay Bar



Ο «Τζέιμς Μποντ» όχι μόνο δεν αρνήθηκε τα δημοσιεύματα, αντιθέτως μάλιστα, υποστήριξε ότι περνάει πολύ καλύτερα σε τέτοια μαγαζιά κι ας είναι ο ίδιος στρέιτ. «Πριν καιρό οι παπαράτσι με είχαν πιάσει σε ένα γκέι μπαρ κι από τότε ξεκίνησαν οι φήμες. Τα προτιμώ σε σχέση με άλλα», δήλωσε αρχικά ο ηθοποιός.

«Πηγαίνω σε γκέι μπαρ από όταν θυμάμαι τον εαυτό μου. Ένας από τους κύριους λόγους είναι ότι δεν θα χρειαστεί ποτέ να μπω σε κάποιον καβγά, κάτι που συμβαίνει πάντα σχεδόν σε άλλα μέρη», εξήγησε, ενώ πρόσθεσε: «Η ποσότητα των ανδρών και της τεστοστερόνης στα στρέιτ μπαρ είναι πάντα πρόβλημα για εμένα και σίγουρα δεν θέλω να τελειώνω τις νύχτες μου με μία γροθιά στο πρόσωπο. Και ναι, έχει συμβεί πολλές φορές».

Μάλιστα, μέχρι το τέλος του podcast υποστήριξε σθεναρά τα γκέι μπαρ, χαρακτηρίζοντάς τα ως τα «καταλληλότερα μέρη για να περάσει κανείς όμορφα». «Είναι ένα εξαιρετικό μέρος για να πάει κανείς. Είναι πάντα ήσυχα και όλοι συμμετέχουν σε ό,τι συμβαίνει. Δεν είναι ο καθένας στον δικό του κόσμο», πρόσθεσε ο Κρεγκ.

Τέλος, σχετικά με την σεξουαλικότητά του ανέφερε πως δεν είναι ανάγκη να είναι κανείς απαραίτητα γκέι για να βρεθεί εκεί. Μάλιστα, έχει ακούσει πολλές φήμες γύρω από το όνομά του και την σεξουαλικότητά του, όμως δεν τον πτώησαν. Αντίθετα, πήγαινε όλο και πιο συχνά για να αντιστρέψει αυτό το στερεότυπο.

«Δεν χρειάζεται ποτέ να δηλώσεις την σεξουαλικότητά σου. Και επίσης, υπάρχουν πολλά κορίτσια εκεί, οι οποίες βρίσκονται σε αυτά τα μπαρ, ακριβώς για τον ίδιο λόγο. Δεν αντέχουν τις ενοχλήσεις στα στρέιτ μπαρ», κατέληξε.
:zombie: :shit: :zombie: :shit:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.018
Κριτικές
63
Like
45.965
Πόντοι
9.297

:zombie: :shit: :zombie: :shit:
Kορυφαιος ρε Σαπάκια...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
36.018
Κριτικές
63
Like
45.965
Πόντοι
9.297
Από εδώ το πάνε από εκεί το πάνε γκειλίκια παντού

Ντάνιελ Κρεγκ: Ο «Τζέιμς Μποντ» και τα γκέι μπαρ - «Πηγαίνω από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου»​

daniel-craig-arthro


Τι λέει για τη σεξουαλικότητά του ο ηθοποιός - «Η ποσότητα των ανδρών και της τεστοστερόνης στα στρέιτ μπαρ είναι πάντα πρόβλημα για εμένα»
Ο Ντάνιελ Κρεγκ αποκάλυψε τον λόγο, που προτιμά να συχνάζει στα γκέι μπαρ, παρά το γεγονός ότι ο ίδιος έχει διαφορετικές σεξουαλικές προτιμήσεις.

Ο ηθοποιός βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή podcast SiriusXM και φυσικά, ο οικοδεσπότης τον ρώτησε για την φήμη που κυκλοφορεί στο Χόλιγουντ για το πρόσωπό του ότι κυκλοφορεί σε μαγαζιά, που απευθύνονται κυρίως σε ομοφυλόφιλους.

Daniel Craig Talks About Getting “Busted” for Being in a Gay Bar



Ο «Τζέιμς Μποντ» όχι μόνο δεν αρνήθηκε τα δημοσιεύματα, αντιθέτως μάλιστα, υποστήριξε ότι περνάει πολύ καλύτερα σε τέτοια μαγαζιά κι ας είναι ο ίδιος στρέιτ. «Πριν καιρό οι παπαράτσι με είχαν πιάσει σε ένα γκέι μπαρ κι από τότε ξεκίνησαν οι φήμες. Τα προτιμώ σε σχέση με άλλα», δήλωσε αρχικά ο ηθοποιός.

«Πηγαίνω σε γκέι μπαρ από όταν θυμάμαι τον εαυτό μου. Ένας από τους κύριους λόγους είναι ότι δεν θα χρειαστεί ποτέ να μπω σε κάποιον καβγά, κάτι που συμβαίνει πάντα σχεδόν σε άλλα μέρη», εξήγησε, ενώ πρόσθεσε: «Η ποσότητα των ανδρών και της τεστοστερόνης στα στρέιτ μπαρ είναι πάντα πρόβλημα για εμένα και σίγουρα δεν θέλω να τελειώνω τις νύχτες μου με μία γροθιά στο πρόσωπο. Και ναι, έχει συμβεί πολλές φορές».

Μάλιστα, μέχρι το τέλος του podcast υποστήριξε σθεναρά τα γκέι μπαρ, χαρακτηρίζοντάς τα ως τα «καταλληλότερα μέρη για να περάσει κανείς όμορφα». «Είναι ένα εξαιρετικό μέρος για να πάει κανείς. Είναι πάντα ήσυχα και όλοι συμμετέχουν σε ό,τι συμβαίνει. Δεν είναι ο καθένας στον δικό του κόσμο», πρόσθεσε ο Κρεγκ.

Τέλος, σχετικά με την σεξουαλικότητά του ανέφερε πως δεν είναι ανάγκη να είναι κανείς απαραίτητα γκέι για να βρεθεί εκεί. Μάλιστα, έχει ακούσει πολλές φήμες γύρω από το όνομά του και την σεξουαλικότητά του, όμως δεν τον πτώησαν. Αντίθετα, πήγαινε όλο και πιο συχνά για να αντιστρέψει αυτό το στερεότυπο.

«Δεν χρειάζεται ποτέ να δηλώσεις την σεξουαλικότητά σου. Και επίσης, υπάρχουν πολλά κορίτσια εκεί, οι οποίες βρίσκονται σε αυτά τα μπαρ, ακριβώς για τον ίδιο λόγο. Δεν αντέχουν τις ενοχλήσεις στα στρέιτ μπαρ», κατέληξε.
:zombie: :shit: :zombie: :shit:
Μην τρελαίνεστε συναγωνιστές....Άγγλος είναι...για Άγγλος είναι κορυφή τεστοστερόνης....
 

Kατερίνα020

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2021
Μηνύματα
6
Like
13
Πόντοι
0
'Ετσι όπως το πάνε το πράγμα ο Κάπτεν Αμέρικας θα εξαφανίζει τα εχθρικά αεροπλάνα χώνοντάς τα στο κωλάντερό του και τα κούτσουρα στον πάτο του Λίλα θα είναι πλέον πταίσμα... :confused:
:2funny::2funny:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Nipper

teaserman

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Νοε 2015
Μηνύματα
4.536
Κριτικές
1
Like
7.630
Πόντοι
2.306
ρε τυποι πλακα μας κανετε τωρα; εδω η επομενη χιονατη θα ειναι τραβελος και θα πιπωνει-ξεκωλιαζει ολη μερα τους νανους.
δεν βλεπετε τι γινετε στα τσοντοσαιτ. πας να δεις καμια τσοντα νορμαλ με κανενα καλο μουνι και ξαφνικα βλεπεις να εμφανιζετε κανενας αλλος
τυπος στο σκηνικο και να κανει πιπες στον αντρα η να φοραει η γκομενα το στραπον και να ξεκωλιαζει οποιον βρει μπροστα τις.
ειμαι σιγουρος οτι το 20% ειναι νορμαλ τσοντες το υπολοιπο 70% ειναι ξεκολιασματα με στραπον. γκευλικια, παρτουζοματα μεταξυ αντρων,
λεσβιες,τραβελοι, και 10% κατουρα-χεσιματα και οτι αλλη ανωμαλια υπαρχει στον πλανητη. οι τσοντοεταιριες το εχουν γυρισει εκει γιατι φαινετε οτι
η κονομα ειναι στην ανωμαλια και στο γκευλικη, και δεν ειναι τυχαιο οτι οι τζιροι χτυπανε ταβανι σε δονητες-στραπον- και οτι σκουποξυλο ψαχνει να βρει
ο καθε πουστης να το χωσει στο κωλο του.
Ενω ο δικος μας σουπερ ηρωας Λιλας βαζει κουτσουρα που δεν κοστιζουν μια και ειναι και οικολογικα….
 

markisiosLOG

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2021
Μηνύματα
168
Κριτικές
40
Like
1.976
Πόντοι
2.391
Νεα μαλακια αυτη, μιλαμε για πολυ γελιο...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom