Νέα

Ο Κασιδιάρης εντός εαυτού πλάκωσε στα χαστούκια τη Λιάνα Κανέλη στο ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gagarin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Πιστεύετε ότι το ξύλο του Κασιδιάρη θα ανεβάσει τα ποσοστά της Χ.Α. (Ψηφοφορία)?

  • Ναι για αυτό τους ψηφίζουν

    Ψήφοι: 225 43,3%
  • Ναι και πιστεύω ήταν προγραμματισμένο / στημένο

    Ψήφοι: 77 14,8%
  • Όχι θα πέσουν τα ποσοστά της Χ.Α.

    Ψήφοι: 132 25,4%
  • Όχι θα πέσουν τα ποσοστά της Χ.Α. και θα πάνε αριστερά

    Ψήφοι: 32 6,2%
  • Δεν θα επηρεάσει καθόλου το γεγονός

    Ψήφοι: 54 10,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    520

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Οχι ειναι να σεβομαι το δικαιωμα του χρυσαυγιτη στον"κοινωνικο πολεμο",στο να δερνει και να μαχαιρωνει μεταναστες,αναρχικους κλπ...βεεεεεεεεβαια....
το δικαιωμα του τρομοκρατη ομως να τιναζει στον αερα μεταναστες και περαστικους ή απεργοσπαστες μια χαρα το υπερασπιζεσαι ομως....
 

Επισκέπτης
Aυτά πες τα στα αφεντικά σου πού βγαίνουν στα αστκά ΜΜΕ και αντι να υπερασπίζονται τον κοινωνικό πόλεμο αρχίζουν τις κλαψομουνίες και όλοι μαζί ζητούν εντελώς αντιδημοκρατικά την φίμωση της Χ.Α.
Αχαχαχαχαχα,τα κακα Μηντια μας πολεμανε καλε,γιατι κακα μηντια πολεματε την Χα?μπουχουχουυυυυυυυυ....Ρε ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΡΡΡΡΤΤΤΤ!
 

caracortado

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
2.783
Like
72
Πόντοι
16
Αχαχαχαχαχα,τα κακα Μηντια μας πολεμανε καλε,γιατι κακα μηντια πολεματε την Χα?μπουχουχουυυυυυυυυ....Ρε ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΡΡΡΡΤΤΤΤ!

Τα αστικά ΜΜΕ 40 χρόνια πουλάνε αριστερό θέαμα.Κανέλλη,Ρεπούση,Λαζόπουλος,Βαλλιανάτος,Τατσόπουλος,Στρατούλης κλπ. είναι τα αγαπημένα παιδιά του καπιταλισμού και της εξουσίας.
 

Heinz W Guderian

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.563
Like
2
Πόντοι
16
Αχαχαχαχαχα,τα κακα Μηντια μας πολεμανε καλε,γιατι κακα μηντια πολεματε την Χα?μπουχουχουυυυυυυυυ....Ρε ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΡΡΡΡΤΤΤΤ!
εσύ μωρή λινάτσα κλαψομουνιάζεις ακόμα για το μπάφλο του Κασιδιάρη στην Λιάνα?
πες μου!
αυτό δε σε πειραξε ποιο πολύ?
ή το νερό στα μούτρα της Δούρου?

αχαχχαχαχαχαχαχα
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Αχαχαχαχαχα,τα κακα Μηντια μας πολεμανε καλε,γιατι κακα μηντια πολεματε την Χα?μπουχουχουυυυυυυυυ....Ρε ΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΡΡΡΡΤΤΤΤ!

α τωρα οι πρετεντεροπρωτοσαλτες γινανε φιλοι μας καλα μηντια :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
εισαι ενα ποντικακι εσυυυυυυυυυ
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
δεν μου αρεσουν οι μισες δουλειες,αφου εκτεθηκε κανωντας την κινηση, επρεπε να της ειχε χωσει δυο κανονικα μπουνιδια, να της σπασει το σαγονι, να μην την φαμε στη μαπα για κανα μηνα.Μας εχει ζαλισει τα πατπαρια η τυπισα που εκανε τη μπαζα της σαν η "τρεμη" της δεξιας μεταπολιτευσης, θυμηθηκε στα 45 της να γινει κομμουνιστρια. Κυρα μου κομμουνιστης με βιλλα στην εκαλη και πισινα δεν υπαρχει.Η Κανελη ειναι ενας πολιτικος θεατρινος και φυσικα δεν ειναι καθολου τυχαιο οτι αυτοι που ειπαν πρωτοι "καλα της εκανε" ηταν τα συντροφια απο το ΚΚΕ.
 

caracortado

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
2.783
Like
72
Πόντοι
16
Μoynakias την ερώτησή μου για την δημοκρατικότητα τού ΠΑΜΕ την έκανες γαργάρα.Γιατί;
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
Ο Μεμακος μας!το καμαρι μας!Αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Γιατι ΟΛΟΙ ΟΙ ΜΑΛΑΚΕΣ ΠΑΝΕ ΣΤΙΣ ΠΟΥΤΑΝΕΣ....αλλα δεν ειναι και ολοι οσοι πανε στις πουτανες ΜΑΛΑΚΕΣ!
οι μαλακες πανε στην αριστερα  :birdman:
 

Επισκέπτης
α τωρα οι πρετεντεροπρωτοσαλτες γινανε φιλοι μας καλα μηντια :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
εισαι ενα ποντικακι εσυυυυυυυυυ
Που ειπα εγω τετοιο πραμα?

Αυτο που σχολιασα ηταν την ΚΛΑΨΑ του αλλουνου του μαλακα οτι ΤΑΧΑΜΟΥ τον πολεμανε,λεει,τα μηντια...
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
Που ειπα εγω τετοιο πραμα?

Αυτο που σχολιασα ηταν την ΚΛΑΨΑ του αλλουνου του μαλακα οτι ΤΑΧΑΜΟΥ τον πολεμανε,λεει,τα μηντια...

και συ εχεις πει ουκ ολιγες φορες οτι σε πολεμαει το σκαι και το μεγκα.
 

memos@n

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2011
Μηνύματα
28.726
Like
22
Πόντοι
366
και συ εχεις πει ουκ ολιγες φορες οτι σε πολεμαει το σκαι και το μεγκα.
καλα τωρα περιμενεις να σου πει ο κωλοτουμπας?

λες και ξεχασαμε την πρεμουρα του με τις κρυφες καμερες αλλα ειχε μουσκεψει το βρακακι του οταν ειχαν γραψει οι κρυφες καμερες τον ξυλοδαρμο του κυπριου...

απο σταθεροτητα αποψεων σκιζει το ποντικακι....
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
καλα τωρα περιμενεις να σου πει ο κωλοτουμπας?

λες και ξεχασαμε την πρεμουρα του με τις κρυφες καμερες αλλα ειχε μουσκεψει το βρακακι του οταν ειχαν γραψει οι κρυφες καμερες τον ξυλοδαρμο του κυπριου...

απο σταθεροτητα αποψεων σκιζει το ποντικακι....

εγω τα γεγονοτα του συνταγματος με τους αγανακτισμενους θυμηθηκα. εκει εχωνε καθε μερα στο σκαι  :grin:
 

vasilisgo4

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2006
Μηνύματα
124
Like
0
Πόντοι
1
πολυ κοτα και λουγκρα ο αγραμματος ..
γεια σου ρε ψειριάρη αντρουκλα
που κρύβεσαι και μετα κανεις μηνύσεις
οταν πας να παρεις την αγια σοφια να εχεις μεικ απ και αιλαινερ
μαζι σου
δεν ξερεις τι μπορει να σου τυχει

υπαρχουν κατι τουρκαλαδες μουστακαληδες πολυ αντρουα  :2funny: :2funny:
 

kosamf

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Δεκ 2009
Μηνύματα
6.795
Κριτικές
25
Like
1.914
Πόντοι
2.537
Ο φασισμος ειναι ιδεολογια απο τη φυση της εγκληματικη.
Λεει ξεκαθαρα πως ο λευκος εγκληματιας ειναι προτιμοτερος απο τον μαυρο ή σχιστοματη φιλησυχο.
Αυτο και μονο του καλυπτει καθε απορια.
Κατα τη γνωμη μου, πρεπει η Χρυση Αυγη να διωχθει αμεσα, γρηγορα, αποτελεσματικα, με τα ΕΚΑΜ ή και το στρατο
Να αφοπλιστουν ολοι (γιατι εχουν ΠΟΛΥ σιδερικο), και να συλληφθουν μαζικα, ανα δεκαδες
Να γινει ιδιωνυμο και μονο η ιδιοτητα του μελους, οπως παλια με τους κομμουνιστες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom