Νέα

Ο Κασιδιάρης εντός εαυτού πλάκωσε στα χαστούκια τη Λιάνα Κανέλη στο ΠΡΩΙΝΟ ΑΝΤ1

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gagarin
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 138K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Πιστεύετε ότι το ξύλο του Κασιδιάρη θα ανεβάσει τα ποσοστά της Χ.Α. (Ψηφοφορία)?

  • Ναι για αυτό τους ψηφίζουν

    Ψήφοι: 225 43,3%
  • Ναι και πιστεύω ήταν προγραμματισμένο / στημένο

    Ψήφοι: 77 14,8%
  • Όχι θα πέσουν τα ποσοστά της Χ.Α.

    Ψήφοι: 132 25,4%
  • Όχι θα πέσουν τα ποσοστά της Χ.Α. και θα πάνε αριστερά

    Ψήφοι: 32 6,2%
  • Δεν θα επηρεάσει καθόλου το γεγονός

    Ψήφοι: 54 10,4%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    520

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
φιλε ηταν ακυρη τελειως η κινηση της Ραΐκου να εκδωσει αυτοφωρο,τι δεν καταλαβαινεις? :idiot: :idiot:
δεν υπηρξε βαρια σωματικη βλαβη με τρια χαστουκια,για συνελθετε λιγο...τελικα ολοι εσεις οι ΄΄δημοκρατες΄΄ ειστε περισσοτερο φασιστες απο αυτους που κατηγορειτε...μια σελιδα πριν δημοσιευσα ενα γρηγορο γκαλοπ του τρομακτικου...12.500 ατομα ψηφισαν,απο τους οποιους οι μισοι κ παραπανω δικαιωσαν με την ψηφο τους τον Κασιδιαρη...ειναι ολοι φασιστες κ Χρυσα-αυγοπουλα?οχι φυσικα...
Και εδω στο γκαλοπ η χρυση αυγη ηταν πρωτο κομμα με τεραστια διαφορα. Και σε ενα γκαλοπ του τρομαχτικου ( :jerking: ).
Ισως πρεπει να μην βγαζουμε βιαστικα συμπερασματα;
 

Yannis_D

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
36
Like
0
Πόντοι
0
ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ ΤΟ ΠΟΥΛΙ ΣΑΣ ΑΜΑ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΣΕΤΕ ΔΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΤΕ σε κάνα ξέμπαρκο μουνί;

Ξέρετε πολλούς Έλληνες που καλογαμάνε χωρίς να πληρώνουν; Αν υπήρχαν δε θα υπήρχε αυτή η ιστοσελίδα!


Όλοι αυτοί ο δημοσιογράφοι (ουσιαστικά δημοσιογραφίσκοι) που κάνουν τόση φασαρία, γιατί μετά τη δολοφονία του σναδέλφου τους Γκιόλια το κράτησαν βουλωμένο;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Ποιος κρινει τι ειναι ακυρο και τι οχι;;
Η δικαιοσυνη;
απαντησες μονο σου...με απαλλασεις απο τον κοπο... ;)
οσο για τον Κασιδιαρη,τον γνωριζεις προσωπικα κ τον αποκαλεις ψυχοπαθη?Ο θειος μου που τον γνωριζει εχει να πει τα καλυτερα...κ για να σε προλαβω δεν ειναι Χρυσαγο-πουλο (ο θειος μου),Αριστερος ειναι...καλο ε? ;)
 

jorje

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
απαντησες μονο σου...με απαλλασεις απο τον κοπο... ;)
οσο για τον Κασιδιαρη,τον γνωριζεις προσωπικα κ τον αποκαλεις ψυχοπαθη?Ο θειος μου που τον γνωριζει εχει να πει τα καλυτερα...κ για να σε προλαβω δεν ειναι Χρυσαγο-πουλο (ο θειος μου),Αριστερος ειναι...καλο ε? ;)
Οι ενεργειες του συναδουν με προφιλ ψυχπαθους ειδες εσυ κατι αντιθετο

Αφου ειναι γαμω τα παιδια πες του θειου σου να τον κανει γαμπρο του
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Και εδω στο γκαλοπ η χρυση αυγη ηταν πρωτο κομμα με τεραστια διαφορα. Και σε ενα γκαλοπ του τρομαχτικου ( :jerking: ).
Ισως πρεπει να μην βγαζουμε βιαστικα συμπερασματα;
κοιτα η κοινη γνωμη απο οτι παρατηρω ειναι διαχασμενη επι του θεματος..ετσι τα βιαστικα συμπερασματα θα πρεπει να ισχυουν κ για τις δυο μεριες... ;)
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Οι ενεργειες του συναδουν με προφιλ ψυχπαθους ειδες εσυ κατι αντιθετο

Αφου ειναι γαμω τα παιδια πες του θειου σου να τον κανει γαμπρο του
αμα ειχε κορες θα του το λεγα...δεν τον κανεις εσυ γαμπρο σου,μπας κ σε απαλλαξει με κανα σφαλιαρο απο την χαζαμαρα που σε δερνει.... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:
 

jorje

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
αμα ειχε κορες θα του το λεγα...δεν τον κανεις εσυ γαμπρο σου,μπας κ σε απαλλαξει με κανα σφαλιαρο απο την χαζαμαρα που σε δερνει.... :uglystupid: :uglystupid: :uglystupid:

Εσυ με ξερεις  και απευθυνεις προσωπικους χαρακτηρισμους;;
 

dimmits

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2008
Μηνύματα
29.794
Κριτικές
183
Like
3.241
Πόντοι
8.535
Εσυ με ξερεις  και απευθυνεις προσωπικους χαρακτηρισμους;;
δεν σε ξερω,αλλα ακολουθω την δικια σου τακτικη...κοινως δεν γνωριζω καποιον προσωπικα,αλλα εντουτοις τον κατηγορω,γιατι ετσι γουσταρω...αφου αυτο πραττεις,αυτο θα εισπραξεις. ;)
 

jorje

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2005
Μηνύματα
18
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
0
δεν σε ξερω,αλλα ακολουθω την δικια σου τακτικη...κοινως δεν γνωριζω καποιον προσωπικα,αλλα εντουτοις τον κατηγορω,γιατι ετσι γουσταρω...αφου αυτο πραττεις,αυτο θα εισπραξεις. ;)
Ο Κασι ειναι δημοσιο προσωπο και βλεπουμε τι λεει και τι κανει
Σε ποσες υποθεσεις ηδη εχει εμπλακει

 

redmanftw

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2012
Μηνύματα
47.995
Κριτικές
10
Like
96
Πόντοι
376
εγω παρατηρω παντως οτι η επισκεψιμοτητα του ιστοτοπου της χρυσης αυγης εχει αυξηθει κατακορυφα το τελευταιο διαστημα
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
την ακραία μορφή ανισοκατανομής πρώτος εγώ την καταδικάζω... διότι εγώ πληρώνω ΠΟΛΛΑ και άλλοι (αυτοί που φωνάζουν για την ανισοκατανομή) δεν πληρώνουν τίποτε... εγώ πληρώνω τα μαλλιά της κεφαλής μου στο ΙΚΑ κάθε μήνα για να παίρνουν συντάξεις αποό τα 50 με 4500 μεροκάματα (15 χρόνια δουλειάς)...

η ανισοκατανομή είναι σε βάρος μου... γιατί σε αυτόν τον τόπο αυτός που δουλεύει πληρώνει και αυτός που αράζει φωνάζει...

αυτή είναι η ανισοκατανομή και όχι αυτή που νομίζεις εσύ...

εντιτ.. και για να το κάνω φραγκοδίφραγκα μπας και καταλάβεις.. βαρέθθηκα να πληρώνω για να συντηρούνται άχρηστοι σε αυτόν τον τόπο.. βαρέθηκα να πληρώνω για την περίφημη νέα γενιά που είναι δήθεν άνεργη αλλά στην πράξη είναι αραχτή όλη την μέρα στις καφετέριες.. βαρέθηκα να πληρώνω για την δωρεάν παιδεία και για την επισκευή των ζημιών στα εκπαιδευτικά ιδρύματα.. βαρέθηκα να πληρώνω τον κάθε μαλάκα γιατρό του ΕΣΥ που φωνάζει σήμερα γιατί δεν δίνουν φάρμακα στον κόσμο αλλά πρίν από δύο χρόνια τα συνταγογραφούσε με την ΄σεσουλα για να πάρει το φακελάκι από την φαρμακευτική.. βαρέθηκα να πληρώνω τον κάθε καθηγητή πανεπιστημίου-γιατρό (έχουμε πήξει από δαύτους) που φωνάζει σήμερα ότι δεν υπάρχουν αναλώσιμα αλλά στο ιδιωτικό του ιατρείο όλα τα αναλώσιμα είναι βουτηγμένα από το νοσοκομείο..

βαρέθηκα... αει γαμηθείτε και ψοφήστε όλοι σας ..
εντιτ.. και για να το κάνω φραγκοδίφραγκα μπας και καταλάβεις.. βαρέθθηκα να πληρώνω για να συντηρούνται άχρηστοι σε αυτόν τον τόπο.. βαρέθηκα να πληρώνω για την περίφημη νέα γενιά που είναι δήθεν άνεργη αλλά στην πράξη είναι αραχτή όλη την μέρα στις καφετέριες.. βαρέθηκα να πληρώνω για την δωρεάν παιδεία και για την επισκευή των ζημιών στα εκπαιδευτικά ιδρύματα.. βαρέθηκα να πληρώνω τον κάθε μαλάκα γιατρό του ΕΣΥ που φωνάζει σήμερα γιατί δεν δίνουν φάρμακα στον κόσμο αλλά πρίν από δύο χρόνια τα συνταγογραφούσε με την ΄σεσουλα για να πάρει το φακελάκι από την φαρμακευτική.. βαρέθηκα να πληρώνω τον κάθε καθηγητή πανεπιστημίου-γιατρό (έχουμε πήξει από δαύτους) που φωνάζει σήμερα ότι δεν υπάρχουν αναλώσιμα αλλά στο ιδιωτικό του ιατρείο όλα τα αναλώσιμα είναι βουτηγμένα από το νοσοκομείο..

βαρέθηκα... αει γαμηθείτε και ψοφήστε όλοι σας ..

:2funny: :2funny: ΠΟΣΟ ΓΡΑΦΙΚΗ ΦΙΓΟΥΡΑ δηθεν ταμπορωξερολα εισαι ρε συ...????δεν υπαρχεις ΑΠΛΑ!!!!!ΑΓΓΙΖΕΙΣ τον μυθο....ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΣΤΟ ΚΑΝΩ ΚΑΙ ΓΩ ΦΡΑΓΚΟΔΙΦΡΑΓΚΑ γιατι εσυ απλα πουλας τρελα και κοιτας να διαφυλαξεις τα οποια προνομια σου και τις οποιες καβατζες σου...ΕΣΥ ΚΑΘΕ ΕΚΛΟΓΕΣ ΑΝΑΝΕΩΝΕΙΣ ΤΗΝ ΠΙΣΤΗ ΣΟΥ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ που οπως λες βαρεθηκες και θελεις να "ψοφησει"......τοσο απλα....η βλαμμενος εισαι λοιπον η γουσταρεις....ΑΣΕ ΤΑ ΣΑΠΙΑ ΛΟΙΠΟΝ και τα δακρυα 'στελλα"
 

Gun Club 181

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2012
Μηνύματα
16.373
Like
103
Πόντοι
166
Ξέρετε πολλούς Έλληνες που καλογαμάνε χωρίς να πληρώνουν; Αν υπήρχαν δε θα υπήρχε αυτή η ιστοσελίδα!


Όλοι αυτοί ο δημοσιογράφοι (ουσιαστικά δημοσιογραφίσκοι) που κάνουν τόση φασαρία, γιατί μετά τη δολοφονία του σναδέλφου τους Γκιόλια το κράτησαν βουλωμένο;

:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
αν και θα σου απαντησουν μερικοι οτι "φταινε που δεν ειναι μαγκες και ξυπνιοι" και παπαριες συζητησεων καφενειου  :idiot:
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
dimmits πες μου κατι. Σε θυμαμαι οτι παλια δεν εδινες σημασια στα πολιτικα τοπικ και στην χρυση αυγη. Τι σε ωθησε να ασχοληθεις τοσο ενεργα;
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Καλά ρε εδώ κατεβαίνει υποψήφιος ο του ποινικού δικαίου Κασιδιάρης,ο μπάμπης ο σουγιάς,ο καιάδας,ο πόρτας ή ντουλάπας και σε πείραξε ο αλλος που στο κάτω κάτω οτι ειναι το δηλώνει και δεν κρύβεται σαν τους ηλίθιους μπράβους της ΝΔ,που την ειδαν με μερικές φάπες σε πάκια και γυναίκες,μάγκες και επαναστάτες.
μου μιλας για την αλλη οψη του ιδιου νομισματος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom