Νέα

Ο χιονιάς της χρονιάς 2022 !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Προβλέψεις για τον επερχόμενο χιονιά του Μαρτίου


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    29
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.109
Like
72.189
Πόντοι
12.756
Που ακριβώς?γιατί είδα και εγώ ένα και κοντευα να τρακαρω
Κατεβαινε Πλουταρχου , 2 μετρα μουνι ειλικρινα ομως , τυπου Βυτιναρος , μπορει να ηταν και αυτη μαν , μιλαμε εφαρμοστό κολλητο φορεμα μεχρι γονατο , τακουνι ψηλό :wanker::wanker:
Ολο το Κολωνακι ακινητοποιηθηκε , σταματησαν να μιλανε τα παντα , νεκρικη σιγη , κατεβαινε κατηφορα με μπαγλαμα αγκαζε μην γλυστρισει και βρεθει Χιλτον με τα μουτρα
Βλεπω δεξια φλας να αναβουν απο συναγερμο που αφοπλιζει , βρηκα παρκινγκ λεω , τελικα ηταν το μαλακα το τζιπ , ιδιο με το δικο μου, σουπερ λεω χωράω κιολας.
Σταματαω πισω περιμενω να μπει ο μπαγλαμας μεσα και αυτη εχει κατσει μεση του δρομου και περιμενει να βγει ο τυπος γιατι δεξια ειχε κατι δεντρα και δεν μπορουσε να μπει .
την εχω διπλα , 1,90 ηταν σιγουρα γιατι εμενα το τζιπ ειναι 1,86 και ηταν πιο ψηλο το μουνι , αρα Βυτιναρος πρεπει να ηταν γιατι κοιταξα φατσα και εμοιαζε πολυ :wanker:

Διαστημικό μουνι εντελως

Μετα, αργα, φαναρι αρχες Συγγρου για παραλια να παμε σπιτακι , σκαει διπλα Tesla S Plaid , αυτο που κανει κανα 120Κ , και 0-100 2 δευτερολεπτα ..
Μαλάκα μου αναβει πρασινο και λες και εφυγε ρουκετα ηταν απο διπλα
μεχρι να κανω τα πρωτα 200 μετρα αυτος ειχε φτασει Ωνάσειο

Αυτα ειναι τα ωραια τις καθημερινές εξω ΧΩΡΙΣ ΠΛΕΜΠΑ :wanker::wanker::wanker:
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.109
Like
72.189
Πόντοι
12.756

Με μουνι ημουν μεσα στο αμαξι μαν .. δυσκολο
Μεχρι και αυτη που ειναι πολυ δυνατο και αεράτο μουνι με πουτανιά , ειδε την άλλη και την επιασε μελαγχολια ναπουμε
Καταθλιψη , γυρισαμε σπιτι και επεσε για υπνο μονοκοπανια και 6 το πρωι σηκωθηκε λες και θα παει κατεργα , την στοιχειωσε το μουνι

Μιλαγε το βραδυ που τρωγαμε με την φιλη της και καλα οτι ηταν η Βυτινάρος , και τι ωραια γυναικα και τετοια , που να αντεξουν να πουμε οι γκομενες να ειναι καμια κοινη θνητη τετοιο μουνι
Σου λεει μοντελο ειναι μπορει να ειναι και καυλτερη απο εμας

ο αλλος εντωμεταξυ ο τυπος που ηταν μαζι μας στο τραπεζι με την αλλη , μου λεει , τι μουναρα ηταν ρε μαν , την ειδα και εγω , χαχαχαχ
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.908
Like
12.947
Πόντοι
2.606
Με μουνι ημουν μεσα στο αμαξι μαν .. δυσκολο
Μεχρι και αυτη που ειναι πολυ δυνατο και αεράτο μουνι με πουτανιά , ειδε την άλλη και την επιασε μελαγχολια ναπουμε
Καταθλιψη , γυρισαμε σπιτι και επεσε για υπνο μονοκοπανια και 6 το πρωι σηκωθηκε λες και θα παει κατεργα , την στοιχειωσε το μουνι
Ξανακοιμηθηκε μετά η έπλυνε τα πιάτα?
Ποια είναι η Βυτίναρος
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.316
Like
16.769
Πόντοι
3.556

Συνημμένα

  • IMG_7167.jpeg
    IMG_7167.jpeg
    161,4 KB · Εμφανίσεις: 27

shadow

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
11.839
Κριτικές
1
Like
9.655
Πόντοι
2.456
Με μουνι ημουν μεσα στο αμαξι μαν .. δυσκολο
Μεχρι και αυτη που ειναι πολυ δυνατο και αεράτο μουνι με πουτανιά , ειδε την άλλη και την επιασε μελαγχολια ναπουμε
Καταθλιψη , γυρισαμε σπιτι και επεσε για υπνο μονοκοπανια και 6 το πρωι σηκωθηκε λες και θα παει κατεργα , την στοιχειωσε το μουνι

Μιλαγε το βραδυ που τρωγαμε με την φιλη της και καλα οτι ηταν η Βυτινάρος , και τι ωραια γυναικα και τετοια , που να αντεξουν να πουμε οι γκομενες να ειναι καμια κοινη θνητη τετοιο μουνι
Σου λεει μοντελο ειναι μπορει να ειναι και καυλτερη απο εμας

ο αλλος εντωμεταξυ ο τυπος που ηταν μαζι μας στο τραπεζι με την αλλη , μου λεει , τι μουναρα ηταν ρε μαν , την ειδα και εγω , χαχαχαχ
Έπρεπε να χωθείς τέτοιες ευκαιρίες δεν χάνονται,:coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.109
Like
72.189
Πόντοι
12.756
Ξανακοιμηθηκε μετά η έπλυνε τα πιάτα?

Τα ειχε βαλει τα πιάτα απο το απογευμα στο πλυντηριο πιατων τυπε , δεν μπορει ακαταστατα
Σηκωθηκα εγω 9 και κατι, και την βρηκα στην πολυθρονα που εχω σε μια γωνια και βλεπει εξω και κοιταγε την βροχη στον κηπο και κοιτουσε ενα περιοδικο
και με πιασαν τα νευρα μου , γιατι θυμηθηκα ποσα ειχα δωσει για την πολυθρόνα αυτη γαμω το μουνι της πρωην μου που μου ειχε σκοτισει τ αρχιδια να την παρω γαμω το Θεο της
 

baros

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Ιαν 2010
Μηνύματα
82.573
Κριτικές
31
Like
13.158
Πόντοι
5.097
μυθοπλασιες. :coffee:
 

brabus67

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2010
Μηνύματα
32.908
Like
12.947
Πόντοι
2.606
Τα ειχε βαλει τα πιάτα απο το απογευμα στο πλυντηριο πιατων τυπε , δεν μπορει ακαταστατα
Σηκωθηκα εγω 9 και κατι, και την βρηκα στην πολυθρονα που εχω σε μια γωνια και βλεπει εξω και κοιταγε την βροχη στον κηπο και κοιτουσε ενα περιοδικο
και με πιασαν τα νευρα μου , γιατι θυμηθηκα ποσα ειχα δωσει για την πολυθρόνα αυτη γαμω το μουνι της πρωην μου που μου ειχε σκοτισει τ αρχιδια να την παρω γαμω το Θεο της
Απεναντίας εμείς τυπε όταν κοιτάμε σπο το παράθυρο την ζωή να περνά δεν χρειαζόμαστε καν πολυθρόνα
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.109
Like
72.189
Πόντοι
12.756
Απεναντίας εμείς τυπε όταν κοιτάμε σπο το παράθυρο την ζωή να περνά δεν χρειαζόμαστε καν πολυθρόνα
εγω ειχα δωσει και 4,5Κ , και αναθεμα αν εχω κατσει 3 φορές στα πόσα χρονια την εχω
ηθελε και να την παρει η γαμιολα στο φευγα , οχι λεω μωρη ψωλα μ αρεσει , αφου δεν καθεσαι καν μου λεει , δεν εχει σημασια , μ αρεσει λεω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τύπε επιτηδες δεν την ποσταρα και εβαλα την αλλη τη πατσαβούρα για να μη στην ματιαξει ο τυπος :coffee:
οσο την βλεπω αυτη πρεπει να ηταν τελικά
Μουναρος απλα απο κοντα , ορθιο χιλιομετρο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom