Νέα

Ο χιονιάς της χρονιάς 2022 !

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Y13
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 78K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Προβλέψεις για τον επερχόμενο χιονιά του Μαρτίου


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    29
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.308
Κριτικές
1
Like
35.351
Πόντοι
6.256
Α ρε κούλη, σπαει τα ρεκορ οπως ο Τεντόγλου
 
OP
OP
Y13

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.404
Like
4.802
Πόντοι
456
Μας γ@μισε φέτος !
 

pepermint

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2009
Μηνύματα
450
Κριτικές
3
Like
101
Πόντοι
1
Ένα φυσικό μέτρο (ένα είδος lockdown) για την παρεμπόδιση της πανδημίας είναι το ψύχος και η κακοκαιρία. Όσο ο ηλιόλουστος καιρός προσκαλεί τους ανθρώπους να βγουν έξω στη Φύση και να χαρούν τις ξένοιαστες στιγμές της ζωής τους τόσο αυξάνονται οι διαπροσωπικές σχέσεις, άρα τόσο αυξάνονται τα κρούσματα του ιού. Βέβαια, είναι θέμα συνείδησης και ορθής κρίσης της δεδομένης κατάστασης που επικρατεί στον κόσμο, και σύμφωνα με αυτή τη λογική πράττει κανείς για να περιχαρακώσει τη ζωή του μέσα στα τείχη της ασφάλειας που του παρέχονται. Η Φύση, σε καμία περίπτωση, δεν μπορεί να γλιτώσει μία δυσμενή κατάσταση, αλλά σίγουρα μπορεί να αποτρέψει την επέκτασή της, κρούοντας τον κώδωνα του κινδύνου στις συνειδήσεις εκείνων που είναι ικανοί να την λάβουν σοβαρά υπόψιν τους...
 

Cooper S

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Απρ 2021
Μηνύματα
1.128
Κριτικές
31
Like
3.975
Πόντοι
2.846
Μας γ@μισε φέτος !

χειμώνας είναι μην κοιτάζεις που γενικά είναι ήπιες πλέον οι εποχές στην Ελλάδα. Κανονικά έπρεπε για 4-5 μήνες τον χρόνο να είναι έτσι
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.568
Πόντοι
3.656
τυποι καλο φθινοπωρο και καλο χειμωνα :hi::hi::hi:
οσοι αποκλειστειτε απο βροχες χιονια φωτιες σεισμους λοιμους και καταποντισμους καθως και κορονα και μαυρο θανατο,σας περιμενω στην αττικη οδο εξοδο 10 με ζεστο σαλεπακι απο προπερσι,καθως και καστανα :confused::confused::confused:
εχω και αφροδισιακα φυκια που μου τα εστειλε ο προμηθευτης μου απο την φουκουσιμα,αλλα οσοι χυστες τα αγορασανε δεν ξαναηρθανε να μου πουνε αν ειναι καλα :confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.279
Πόντοι
3.506
τυποι καλο φθινοπωρο και καλο χειμωνα :hi::hi::hi:
οσοι αποκλειστειτε απο βροχες χιονια φωτιες σεισμους λοιμους και καταποντισμους καθως και κορονα και μαυρο θανατο,σας περιμενω στην αττικη οδο εξοδο 10 με ζεστο σαλεπακι απο προπερσι,καθως και καστανα :confused::confused::confused:
εχω και αφροδισιακα φυκια που μου τα εστειλε ο προμηθευτης μου απο την φουκουσιμα,αλλα οσοι χυστες τα αγορασανε δεν ξαναηρθανε να μου πουνε αν ειναι καλα :confused::confused::confused:
Κατάλαβα θα είχες αναδουλειές στις παραλίες :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.568
Πόντοι
3.656
Κατάλαβα θα είχες αναδουλειές στις παραλίες :confused::confused::confused:

οχι τυπε καλα πηγε :confused::confused::confused:
αλλα το φθινοπωρο και τον χειμωνα εχω πιο πολυ δουλεια με τους αποκλεισμενους :wanker::wanker::wanker:
στις παραλιες εχει μονο κατι πουρα χειμερινους κολυμβητες.τι να πουλησεις εκει; :confused::confused::confused:
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.308
Κριτικές
1
Like
35.351
Πόντοι
6.256
τυποι καλο φθινοπωρο και καλο χειμωνα :hi::hi::hi:
οσοι αποκλειστειτε απο βροχες χιονια φωτιες σεισμους λοιμους και καταποντισμους καθως και κορονα και μαυρο θανατο,σας περιμενω στην αττικη οδο εξοδο 10 με ζεστο σαλεπακι απο προπερσι,καθως και καστανα :confused::confused::confused:
εχω και αφροδισιακα φυκια που μου τα εστειλε ο προμηθευτης μου απο την φουκουσιμα,αλλα οσοι χυστες τα αγορασανε δεν ξαναηρθανε να μου πουνε αν ειναι καλα :confused::confused::confused:
Τι επαθες σημερα ρε αγορι;
Μελαγχολησες;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: enduro
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.279
Πόντοι
3.506
οχι τυπε καλα πηγε :confused::confused::confused:
αλλα το φθινοπωρο και τον χειμωνα εχω πιο πολυ δουλεια με τους αποκλεισμενους :wanker::wanker::wanker:
στις παραλιες εχει μονο κατι πουρα χειμερινους κολυμβητες.τι να πουλησεις εκει; :confused::confused::confused:
Μπορείς να βάλεις στο μενού τσάι του βουνού και ελληνικό καφέ για τους μπαρμπάδες :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.568
Πόντοι
3.656
Ξεροχύνω σαλέπι με κάστανο φουφούς

:wanker:

τυπε στα τρια σαλεπια δινω δωρο ενα πολυ ποιοτικο και σοβαρο σκουφο για τον χειμωνα :confused::confused::confused:


creative-knit-hats-1670__605.jpg
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.921
Κριτικές
2
Like
21.106
Πόντοι
6.236
τυποι καλο φθινοπωρο και καλο χειμωνα :hi::hi::hi:
οσοι αποκλειστειτε απο βροχες χιονια φωτιες σεισμους λοιμους και καταποντισμους καθως και κορονα και μαυρο θανατο,σας περιμενω στην αττικη οδο εξοδο 10 με ζεστο σαλεπακι απο προπερσι,καθως και καστανα :confused::confused::confused:
εχω και αφροδισιακα φυκια που μου τα εστειλε ο προμηθευτης μου απο την φουκουσιμα,αλλα οσοι χυστες τα αγορασανε δεν ξαναηρθανε να μου πουνε αν ειναι καλα :confused::confused::confused:
Εσύ δέχεσαι κάρτα τουλάχιστον; Γιατί έχω ένα υπόλοιπο από fuel pass.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.568
Πόντοι
3.656
Εσύ δέχεσαι κάρτα τουλάχιστον; Γιατί έχω ένα υπόλοιπο από fuel pass.

τυπε δεν δεχομαι καρτα,αλλα αν εχεις καμια φρατζολα ψωμι,η λιγο τυρι και σαλαμι μπορουμε να κανουμε ανταλλαγη :confused::confused::confused:
δεν τα θελω για μενα τα τροφιμα,για εναν ξαδερφο απο το χωρια τα θελω :confused::confused::confused:
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.568
Πόντοι
3.656
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.731
Like
14.279
Πόντοι
3.506
τυπε τα εκανα μηπως στην τριτη δοση μου δινανε δωρο καμια τυροπιτα με πορτοκαλαδα,αλλα δεν ετυχε :dunno::confused::confused::confused:

sad-frown.gif
Μύστη σε λάθος κέντρο πήγες, έπρεπε να πας σε αιμοδοσίας, εκεί κερνάνε πορτοκαλάδα μετά :confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom