Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (1 μέλη και 15 επισκέπτες)
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.364
Like
47.167
www.bourdela.com/list/discussions/review/id:80754/]Παράθεση[/url] νέας αξιολόγησης για την Λολίτα, π.Μίνωος 11 από www.bourdela.com/forum/index.php?action=profile;u=199482] lemongrass [/url]

Πωπω ειχα δει φωτο,ειχα ακουσει σχολια.. αλλα τετοιο πραγμα δεν εχω ξαναζησει.. επρεπε με το που ειδα τα πρωτα σημαδια να την κανω..αλλα βλεπεις ειπα δεν μπορει.. η κοπελα βαριοταν που ηταν εκει νταξ λεω τι να κανεις.. δουλεια και αυτη οκ σε εμφανηση κοντουλα παμε μεσα αραζω και ερχεται απευθειας.. πρωτο φαουλ παει να βαλει το σκουφακι σε πεσμενο λεω νταξ. δεν πειραζει του πηρε μια πιπα 10-20 δευτερα και μου λεει πως με θελεις? και απλα ανεβενει πανω.. καθεται 30 δευτερα και κατευενει.. μαλλον κουραστηκε.ξανα το ιδιο πως με θελεις? της λεω ελα πεσε στα 4 να τελιωνουμε ξεκινησα και καποια στιγμη μου λεει να αλλαξω σταση κουραστικα.. λεω οκ δεν γαμιετε... παμε ιεραποστολικο αχ οχι μη μου χτηπας την μητρα τελος εφαγα μια ξενερα που τιποτα δεν μπορουσε να με παει παλι πισω γενικα καταλαβα οτι η ορεξη της καθε κοπελας παιζει πιο πολυ ρολο παρα την ομορφια της. αυτα


https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=127.0;attach=1255686[/img[/URL]]


Όλες οι αξιολογήσεις για την Λολίτα[url=https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:%CE%9B%CE%BF%CE%BB%CE%AF%CF%84%CE%B1/listingid:1494/[/URL]] εδώ[/url] καί [url=https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:%CE%9B%CE%BF%CE%BB%CE%AF%CF%84%CE%B1/listingid:1501/[/URL]] εδώ[/url]


 

giorgaras1314

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2019
Μηνύματα
133
Like
263
Πόντοι
21
εγω παντως με λολιτα εχω ριξει τα καλυτερα γαμησια,βεβαια φαινεται οτι ειναι καθαρα αμα σε συμπαθησει η οχι,αρκετα προβληματικος χαρακτηρας αλλα εμενα μ εχει συμπαθησει
 

rimondi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Μαρ 2011
Μηνύματα
613
Κριτικές
79
Like
1.577
Πόντοι
2.480
εγω παντως με λολιτα εχω ριξει τα καλυτερα γαμησια,βεβαια φαινεται οτι ειναι καθαρα αμα σε συμπαθησει η οχι,αρκετα προβληματικος χαρακτηρας αλλα εμενα μ εχει συμπαθησει

Εντάξει σε αυτόν που συμαθεί να τα δώσει όλα. Το καταλαβαίνω κ δεν με πειράζει όμως να πληρώνω κ να τρώω την ξινίλα της  πάει πολύ.
Ας κρατάει τους τύπους τουλάχιστον. 
 

lemongrass

Μέλος
Εγγρ.
12 Δεκ 2019
Μηνύματα
73
Κριτικές
1
Like
57
Πόντοι
0
τι να σου πω ρε γιωργο,μπορει να εισαι και ομορφοπαιδο
ενω εμεις ειμαστε σαν να επεσε κομητης πανω μας
αυτο δεν εξηγει συμπεριφορες
εαν δεν γουσταρεις
πες μου εξαρχεις θα βρω κατι αλλο
αυτα τα καταστηματα προσφερουν μια υπηρεσια
σαν την καφετερια
δεν γινεται εσυ να πινεις τον καλυτερο καφε
και στον αλλον να σερβιρουν οτι βγει.
τι να πω σιγουρα αυτη ειναι η αποψη μου
αλλα ρε φιλε εαν δεν εχεις διαθεση και δεν γουσταρεις αυτο που κανεις
γαμησετο μην ανοιξεις
εχει ο καθενας τα θεματα του
παει εκει και βρισκει την καθε μια με τα δικα της θεματα
μπλεξιμο!
τεσπα!
το ανεβασα οχι για να την θαψω
κλειν απο μενα.απλα να ξερετε τι να περιμενετε καποιες φορες!
 

EH2018

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2009
Μηνύματα
126
Like
100
Πόντοι
1
καλησπερα σε ολους εχθες δοκιμασα την αλεξια ειναι οπως τα περιγραφεται ηταν καλη σε κανει να νιωθεις ομορφα αλλα οταν βλεπεις φοτο και αλλο στην πραγματικοτητα δεν με χαλασε γιατι στο τελος της συνατηση εδειξε ποια ειναι και για αυτο και για πολλους ειναι το στανταρακι σας θα ηθελα να πως εχει δικιο καποιος αο εδω για τα δωματια ειναι στη κατηγορια της φυλης και βαλε δεν της αξιξει τετοια κατασταση  οσω για την ολγα αλλη μια φορα κλειστα.να εισαι καλα ολοι και να περναμε καλα οσω ο καιρος μας αφηνει και η κατασταση μας. :heavymetalbig: :walkingpenis: :takethis:
 

gavboy

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
7
Like
108
Πόντοι
1
Καλημερα..ακουσα οτι η μαρια απο το 9 εφυγε οριστικα απο χανια..αληθευει αυτο?ξερει καποιος?
 

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
211
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
1
Καλησπέρα ξέρουμε αν η Αλεξία δουλεύει σήμερα
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.364
Like
47.167
Άνοιξε το π.Μίνωος 13 με νέα κοπέλα!
Τσασμίν, 20χρονη κοπελίτσα, μελαχρινή με γλυκό προσωπάκι.
Κάνει και anal   :)
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.364
Like
47.167


Τζένη Λατίνα, από σήμερα Τετάρτη στα Χανιά
Περισσότερες πληροφορίες εδώ

index.php
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.364
Like
47.167


Η ΕΛ.ΑΣ έκλεισε 4 από τους 5 οίκους ανοχής στο Ηράκλειο

https://[URL unfurl="true"]www.gazzetta.gr/sites/default/files/styles/scale_n_crop_812x457/public/article/2020-07/oikos_anoxis.jpg?itok=M8ztZ3bU[/img[/URL]]

Μονοπώλιο από σήμερα στους οίκους ανοχής στο Ηράκλειο...

Αυτό ήταν το αποτέλεσμα της μεγάλης αστυνομικής επιχείρησης που έγινε στην πόλη της Κρήτης, με επίκεντρο τα... κόκκινα σπιτάκια της περιοχής.

Σύμφωνα με τα όσα έχουν γίνει γνωστά, οι αρχές στο πλαίσιο των ελέγχων διαπίστωσαν ότι από τις συγκεκριμένες επιχειρήσεις, μόνο η μία από τις πέντε είχε κανονικά άδεια λειτουργίας, άρα ήταν νόμιμη.

Οι άλλες λειτουργούσαν παράνομα, παράνομα, με αποτέλεσμα να συλληφθούν συνολικά 6 άτομα, ως υπεύθυνοι των οίκων ανοχής.

Αξίζει να σημειωθεί πως από το 1999 που ψηφίστηκε ο νέος νόμος για την άδεια χρήσης και λειτουργίας οικήματος εκδιδόμενων με αμοιβή προσώπων, η πρώτη άδεια από την αρμόδια Υπηρεσία του Δήμου Ηρακλείου χορηγήθηκε τον περασμένο Μάρτιο.

[url=https://[URL unfurl="true"]www.gazzetta.gr/plus/perierga/article/1497571/xemeine-apo-oikoys-anohis-irakleio-i-elas-evale-ekleise-4-apo-toys-5]gazzetta.gr[/URL] [/url]
 

alkisxania

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2015
Μηνύματα
870
Κριτικές
15
Like
1.156
Πόντοι
376
λες τωρα π κλεισαν τα σπιτια στο ηρακλειο να εμφανιστουν απο δω αντζελα κ λιλυ;πλακα θα χει...
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.364
Like
47.167
Μικρό κοριτσάκι είναι, αδύνατο, τώρα ξεκινάει δε έχει ξαναδουλέψει!
Επίσης δεν μιλάει καλά Ελληνικά, τώρα τα μαθαίνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom