Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 39 άτομα (0 μέλη και 39 επισκέπτες)

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
αλεξια αμα σε συμπαθησει,τη σουρωνες και τη γαμαγες τσαμπα...ανετα

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να προσθέσω ότι η Αλεξία μου είχε ζητήσει πέρυσι 150€ για μισή ώρα σε σπίτι
Βρε παιδιά δεν είναι σωστό να εκτίθεστε και να εκθέτετε μια οποιοσδήποτε κοπέλα.
Κατά αρχήν αν μια κοπέλα σας παρέχει μια υπηρεσία εκτιμήσετε το. Πολλοί άλλοι ίσως δεν έχουν τη δυνατότητα. Αν δεχτεί να σας δει έξω , δε χρειάζεστε να το κάνετε βούκινο. Οι παλιότεροι έχουν πολλές περιπτώσεις που έχουν πολλές δωρεές από τις κοπέλες. Δεν θα τα μάθετε όμως γιατί κανονικά αυτά δε λέγονται. Οι κοπέλες δεν κάνουν σε όλους εξτραδάκια. Διαλέγουν, αφού σε εμπιστευτούν. Σκεφτείτε το.
 

arxontas22

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
233
Κριτικές
3
Like
523
Πόντοι
21
Βρε παιδιά δεν είναι σωστό να εκτίθεστε και να εκθέτετε μια οποιοσδήποτε κοπέλα.
Κατά αρχήν αν μια κοπέλα σας παρέχει μια υπηρεσία εκτιμήσετε το. Πολλοί άλλοι ίσως δεν έχουν τη δυνατότητα. Αν δεχτεί να σας δει έξω , δε χρειάζεστε να το κάνετε βούκινο. Οι παλιότεροι έχουν πολλές περιπτώσεις που έχουν πολλές δωρεές από τις κοπέλες. Δεν θα τα μάθετε όμως γιατί κανονικά αυτά δε λέγονται. Οι κοπέλες δεν κάνουν σε όλους εξτραδάκια. Διαλέγουν, αφού σε εμπιστευτούν. Σκεφτείτε το.
Έχεις δίκιο και εγω εγώ βρεθεί με 3 κοπέλες με την 1 μόνο πληρώσω και βρεθήκαμε έξω 3 με 4 φορές με της άλλες τζάμπα.. και ούτε αγαπουλας το επεζα ουτε δωράκια ουτε τπτ απλός το γουστάραμε..
 

ch_alavis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
4
Like
208
Πόντοι
0
Γιατί να μην δουλεύει ρε μύστη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Να προσθέσω ότι η Αλεξία μου είχε ζητήσει πέρυσι 150€ για μισή ώρα σε σπίτι
Ειχα να παω καιρο γι αυτο ρωτησα, αλλα δουλευε κανονικα το Μαρινακι.
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
195
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Καλησπέρα έχετε συναντήσει ποτέ κοπέλα σ,τηνΜίνωος που να χύνει είτε σκουιρτ. Είτε κανονικό χυσιμο
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826
Καλησπέρα έχετε συναντήσει ποτέ κοπέλα σ,τηνΜίνωος που να χύνει είτε σκουιρτ. Είτε κανονικό χυσιμο

Στεφάνια και Ειρήνη χύνουν...για Στεφάνια αν τη καυλώσεις σκουιρταρει...μιας και της αρέσει το γλειφομούνι και το δάχτυλο.
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
195
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Στεφάνια και Ειρήνη χύνουν...για Στεφάνια αν τη καυλώσεις σκουιρταρει...μιας και της αρέσει το γλειφομούνι και το δάχτυλο.
Ευχαριστώ για την απάντηση εμένα μια φορά μου έτυχε με την Όλγα αλλά δεν ήξερα αν το εννοούσε η προσποιούνταν
 
  • Like
Αντιδράσεις: GioCha

gohngohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2017
Μηνύματα
51
Like
212
Πόντοι
20
Βρε παιδιά δεν είναι σωστό να εκτίθεστε και να εκθέτετε μια οποιοσδήποτε κοπέλα.
Κατά αρχήν αν μια κοπέλα σας παρέχει μια υπηρεσία εκτιμήσετε το. Πολλοί άλλοι ίσως δεν έχουν τη δυνατότητα. Αν δεχτεί να σας δει έξω , δε χρειάζεστε να το κάνετε βούκινο. Οι παλιότεροι έχουν πολλές περιπτώσεις που έχουν πολλές δωρεές από τις κοπέλες. Δεν θα τα μάθετε όμως γιατί κανονικά αυτά δε λέγονται. Οι κοπέλες δεν κάνουν σε όλους εξτραδάκια. Διαλέγουν, αφού σε εμπιστευτούν. Σκεφτείτε το.
Επιτέλους, ένας άνθρωπος που είπε τα πράγματα όπως πρέπει.
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
333
Κριτικές
9
Like
468
Πόντοι
21
Έχετε δίκιο ζητω συγγνώμη αν σας ενόχλησε παίδες
Καλή συνέχεια
 

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
προσφατα λογω κατι φιλων βρεθηκα σε ενα λεγομενο american bar εκει κοντα στο γυαλι τζαμι

περα απο τον βομβαρδισμο απο την μουσικη η φαση θυμιζε λιγο κωλομπαρο, ειχαν τρεις ομορφουλες κοπελες που δουλευαν εκει, οι δυο στο μπαρ και μια να κοβει βολτες και να πιανει λιγο κουβεντα ενω κανει ελαφρυ πεσιμο σε πελατες και αποσπα κερασματα, οι κοπελες ηταν και καπως κωλομπαροφατσες. Δεν εχω ξαναδει τετοια συμπεριφορα στα διαφορα κλαμπακια που παιζουν στην πολη.

αναρωτιεμαι αν ξερει κανεις τιποτα αν πραγματι παιζει κατι παραπανω με αυτες τις κοπελες η παρανοησα και ειναι απλα το στυλ τους λογω του κοινου στο οποιο απευθυνονται
 

Igano

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2021
Μηνύματα
408
Κριτικές
3
Like
625
Πόντοι
81
προσφατα λογω κατι φιλων βρεθηκα σε ενα λεγομενο american bar εκει κοντα στο γυαλι τζαμι

περα απο τον βομβαρδισμο απο την μουσικη η φαση θυμιζε λιγο κωλομπαρο, ειχαν τρεις ομορφουλες κοπελες που δουλευαν εκει, οι δυο στο μπαρ και μια να κοβει βολτες και να πιανει λιγο κουβεντα ενω κανει ελαφρυ πεσιμο σε πελατες και αποσπα κερασματα, οι κοπελες ηταν και καπως κωλομπαροφατσες. Δεν εχω ξαναδει τετοια συμπεριφορα στα διαφορα κλαμπακια που παιζουν στην πολη.

αναρωτιεμαι αν ξερει κανεις τιποτα αν πραγματι παιζει κατι παραπανω με αυτες τις κοπελες η παρανοησα και ειναι απλα το στυλ τους λογω του κοινου στο οποιο απευθυνονται
Μπα...δεν έχω ακούσει κάτι για τα κορίτσια εκεί. Επίσης έχω φάει εγώ μια από εκεί μέσα...αλλά τύπου γκόμενα...όχι με λεφτά.
 

Pryce

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2018
Μηνύματα
160
Κριτικές
5
Like
298
Πόντοι
21
Μπα...δεν έχω ακούσει κάτι για τα κορίτσια εκεί. Επίσης έχω φάει εγώ μια από εκεί μέσα...αλλά τύπου γκόμενα...όχι με λεφτά.
ειχε και μερικες τουριστριες, ειναι σαν ενα μικρο splendid μεσα στο λιμανι
 

emmanouil2003

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιαν 2023
Μηνύματα
333
Κριτικές
9
Like
468
Πόντοι
21
Εχει παει κανεις με Ντιανιελα?τωρα βρισκεται στο S.Eros
 

κλεοβουλος

Ανώτερος
Εγγρ.
3 Ιαν 2012
Μηνύματα
1.971
Κριτικές
76
Like
9.656
Πόντοι
8.826

Παοκ1993

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2018
Μηνύματα
210
Κριτικές
1
Like
102
Πόντοι
1
Καλησπέρα από της καινούργιες κοπέλες που έχουν έρθει αξίζει καμιά για επίσκεψη
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom