Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)
Εγγρ.
2 Φεβ 2021
Μηνύματα
266
Κριτικές
1
Like
555
Πόντοι
21

ch_alavis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
4
Like
208
Πόντοι
0
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

ch_alavis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
4
Like
208
Πόντοι
0
Επισκέφθηκα την Σοφία πριν κάμποση ώρα και ειλικρινά δεν ξέρω πως να περιγράψω την εμπειρία. Δεν ήταν κάτι super wow, αλλά ούτε και χάλια. Μάλλον προς το μέτριο.
Εξωτερική εμφάνιση πολύ καθαρή και όμορφη με μεγάλη κωλάρα και μεγάλα φυσικά βυζιά, αλλά σίγουρα παραπάνω κιλάκια από τις φωτό (εμένα μου άρεσε έτσι).
Ήρεμη χωρίς να δείχνει να βιάζεται και φορούσε ένα δικτυωτό που το κατέβασε μόνο μέχρι την μέση. Από εκεί και κάτω, δεν το έβγαλε ποτέ. Ένα από τα μεγάλα αρνητικά (για μένα) είναι ότι δεν ασχολήθηκε καθόλου με προκαταρκτικά, με αποτέλεσμα να βάλει το προφυλακτικό πριν μου σηκωθεί και να αρχίσει με το στόμα της. Πίπα καλή με ωραία χείλη, χωρίς να βιάζεται να τελειώσει.
Χρέωση 50 ευρώ όπως αναφέρθηκε και χρεώνει και +20 το κάθε έξτρα. Δεν ήταν και η πιο θερμή γυναίκα του κόσμου σε μένα, με αποτέλεσμα να μην έρχομαι κι εγώ σε θερμοκρασία λειτουργίας, αλλά αυτό ίσως έχει να κάνει και με μένα. Αν δεν είναι ναζιάρα και να το απολαμβάνει (έστω επιφανειακά), τότε λειτουργώ "με το ζόρι" κι εγώ. Αν σας αρέσει ο σωματότυπος τότε μάλλον θα περάσετε καλά, ειδικά αν δεν σας νοιάζει και πολύ η χημεία μεταξύ σας με την παρτενέρ.
Σίγουρα δεν θα ξαναπήγαινα, αλλά οριακά δεν θα το έλεγα πεταμένα λεφτά (χωρίς έξτρα ασφαλώς).
 

Anton90

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2021
Μηνύματα
22
Like
22
Πόντοι
0
Επισκέφθηκα την Σοφία πριν κάμποση ώρα και ειλικρινά δεν ξέρω πως να περιγράψω την εμπειρία. Δεν ήταν κάτι super wow, αλλά ούτε και χάλια. Μάλλον προς το μέτριο.
Εξωτερική εμφάνιση πολύ καθαρή και όμορφη με μεγάλη κωλάρα και μεγάλα φυσικά βυζιά, αλλά σίγουρα παραπάνω κιλάκια από τις φωτό (εμένα μου άρεσε έτσι).
Ήρεμη χωρίς να δείχνει να βιάζεται και φορούσε ένα δικτυωτό που το κατέβασε μόνο μέχρι την μέση. Από εκεί και κάτω, δεν το έβγαλε ποτέ. Ένα από τα μεγάλα αρνητικά (για μένα) είναι ότι δεν ασχολήθηκε καθόλου με προκαταρκτικά, με αποτέλεσμα να βάλει το προφυλακτικό πριν μου σηκωθεί και να αρχίσει με το στόμα της. Πίπα καλή με ωραία χείλη, χωρίς να βιάζεται να τελειώσει.
Χρέωση 50 ευρώ όπως αναφέρθηκε και χρεώνει και +20 το κάθε έξτρα. Δεν ήταν και η πιο θερμή γυναίκα του κόσμου σε μένα, με αποτέλεσμα να μην έρχομαι κι εγώ σε θερμοκρασία λειτουργίας, αλλά αυτό ίσως έχει να κάνει και με μένα. Αν δεν είναι ναζιάρα και να το απολαμβάνει (έστω επιφανειακά), τότε λειτουργώ "με το ζόρι" κι εγώ. Αν σας αρέσει ο σωματότυπος τότε μάλλον θα περάσετε καλά, ειδικά αν δεν σας νοιάζει και πολύ η χημεία μεταξύ σας με την παρτενέρ.
Σίγουρα δεν θα ξαναπήγαινα, αλλά οριακά δεν θα το έλεγα πεταμένα λεφτά (χωρίς έξτρα ασφαλώς).
ηλικια? αν και πρεπει να εφυγε απο χανια
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
H Angel είναι όπως τις φωτο αρκετά όμορφη πιτσιρίκα πιο σκουρόχρωμη... όμως από υπηρεσίες...Μεταξουργείου..
Νοσηρε σε ευχαριστώ για την κριτική!!!!! Δεν με βλέπω να πηγαινω....
 

PerfectBalance204

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2018
Μηνύματα
55
Like
28
Πόντοι
0
Καλησπέρα μαγκες! Ξέρουμε κάτι για εδω;
 

k91

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
162
Κριτικές
3
Like
196
Πόντοι
1
Αλεξια και μαρια δουλευουν σημερα μολις γύρισα απο μαρια υπέροχα ηταν .. η Κατερίνα στον όροφο τι λέει αν παει κανείς να πει παρακαλώ
 

streth

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2017
Μηνύματα
589
Like
426
Πόντοι
26
Βρε παιδιά τόσο καλή είναι αυτή η Μαρία? Δώστε περιγραφή και εντυπώσεις, πως είναι???
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.361
Like
47.157
Πάροδος Μίνωος σήμερα Τρίτη

3 - Αλεξία
6 - Τζέλα
9 - Τσασμίν
10 - Μαρία
11 - Άντζελα
14 - Ζωή
 

ch_alavis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
4
Like
208
Πόντοι
0
Βρε παιδιά τόσο καλή είναι αυτή η Μαρία? Δώστε περιγραφή και εντυπώσεις, πως είναι???
Ναι είναι πολύ καλή. Είναι ξανθούλα, όμορφη και περνάς καλά. Φτάνουν τα spoilers :grin:. Κάνε την περασάδα σου και θα αποζημιωθείς!
 

gp82xxx

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2021
Μηνύματα
7
Like
2
Πόντοι
0
Ξερουμε σημερα ποια κοριτσια δουλευουν;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom