Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Nosiros

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2018
Μηνύματα
176
Κριτικές
3
Like
349
Πόντοι
21
Και γω την πατησα παιδια με τη Λουνα.... ΜΑΚΡΥΑ.
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Οπότε από ότι κατάλαβα η Λούνα έβγαλε 170€ *3 ατομα= 540€ σε ενα απόγευμα και απλά καθόταν... Αυτές είναι δουλειές!!!! ????
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Εν τω μεταξύ τώρα κοιτούσα στο site και μου έχουν σβήσει την κριτική ????
 

Kapoios1

Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2018
Μηνύματα
137
Like
294
Πόντοι
21
Εν τω μεταξύ τώρα κοιτούσα στο site και μου έχουν σβήσει την κριτική ????
Ε φίλε μου το σάιτ απ' αυτές πληρώνεται, όχι από εσένα ελάχιστες έχουν κακια κριτική. Άσε που ειναι γεμάτο με συγκεκριμένα προφιλς που μοιράζουν καλές κριτικές πέρα δώθε σίγουρα ψεύτικες
Πάρα πολύ αναξιόπιστο, μόνο να εμπιστευτεις καμιά σελφι η αρετουσαριστη από εκεί μέσα
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Ε φίλε μου το σάιτ απ' αυτές πληρώνεται, όχι από εσένα ελάχιστες έχουν κακια κριτική. Άσε που ειναι γεμάτο με συγκεκριμένα προφιλς που μοιράζουν καλές κριτικές πέρα δώθε σίγουρα ψεύτικες
Πάρα πολύ αναξιόπιστο, μόνο να εμπιστευτεις καμιά σελφι η αρετουσαριστη από εκεί μέσα
Μακάρι να το ήξερα!!!! Οποτε τωρα δημιουργειται το εξης ερωτημα: που θα βρουμε ομορφο μοντελε κοριτσακι αλλα να ειναι αυτο που βλεπεις στις φωτο και να κανει αυτα που υποσχεται;;; Οεο;;
 

Sugarbabes

Πορνοπαραγωγός Εταιρεία
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
1.903
Like
3.173
Στο’ να χέρι το μυστρί, στο’ άλλο χέρι το καυλί. Παιζει τωρα στην *****.tv !



https://*****.tv/
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Εν τω μεταξύ τώρα κοιτούσα στο site και μου έχουν σβήσει την κριτική ????
Εμ έτσι είναι φίλε μου .
Δικό τους είναι το Σάη.
Μόλις γράψεις κριτική που δεν τους αρέσει, ένα τηκεφωνάκι και τη σβήσανε.
Άσε που μπορούν να τη σβήνουν και μόνες τους.
Αυτό είναι και απάντηση για αυτούς που διαμαρτύρονται συνεχώς γιατί δε γράφουν τα μέλη κακές κρητικές.
Δεν σναρωτηθήκατε ποτέ γιατί τα κορίτσια από τα πρακτορεία της Αθήνας, δεν έχουν ούτε μία κριτική?
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Εμ έτσι είναι φίλε μου .
Δικό τους είναι το Σάη.
Μόλις γράψεις κριτική που δεν τους αρέσει, ένα τηκεφωνάκι και τη σβήσανε.
Άσε που μπορούν να τη σβήνουν και μόνες τους.
Αυτό είναι και απάντηση για αυτούς που διαμαρτύρονται συνεχώς γιατί δε γράφουν τα μέλη κακές κρητικές.
Δεν σναρωτηθήκατε ποτέ γιατί τα κορίτσια από τα πρακτορεία της Αθήνας, δεν έχουν ούτε μία κριτική?
Φιλε jerrone καλημέρα. Για βοηθα λιγο την κατασταση σε εμας που δεν το κατεχουμε το σπορ ?. Τι εννοεις με τα πρακτορεία της Αθηνας οτι δεν εχουν ουτε μια κριτική; Δηλαδη;;
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Παιδιά μου διεγραψαν την κριτική για τρίτη φορά. Αφηνουν μονο τις θετικες κριτικες ωστε να πιανουν τους πελατες κορόιδα. Κρίμα.
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
IMG_20210801_094328.jpg
επισης επειδω χθες ειχε δυο θετικες ψηφους και τρεις αρνητικες διέγραψαν και τις ψηφους!!!! Η μια αρνητικη που φαίνεται τωρα ειναι η δικη μου ψηφος που την ξαναεβαλα. Μιλαμε κανουν τρελα μαγειρεματα, οι τυποι, ετσι;;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Φιλε jerrone καλημέρα. Για βοηθα λιγο την κατασταση σε εμας που δεν το κατεχουμε το σπορ ?. Τι εννοεις με τα πρακτορεία της Αθηνας οτι δεν εχουν ουτε μια κριτική; Δηλαδη;;
Οποίο μέλος μπει στο Σάη και επιλέξει τα κορίτσια από Αθήνα , εκεί παραπάνω από τα μισά ανήκουν σε πρακτορεία. Το εντοπίζετε μέσα στη σελίδα του κάθε κοριτσιού.
Αν δείτε αυτή ( η καλύτερη στην Αθήνα για μένα) είναι δύο μήνες στην Αθήνα τώρα. Δεν έχει ούτε μία κριτική. Και όλες οι άλλες των πρακτορείων επίσης.
Αν δείτε στο ονομά της το GDE είναι το πρακτορείο.
Golden Diamond . Και δεν είναι το μόνο. Παρατηρήστε και κάτι άλλο. Όλες έχουν χρέωση 140/ώρα.
Και όλες στα πρακτορεία είναι μουνάρες. Υπηρεσίες δεν ξέρω.
Αφήνω και τη διεύθυνση των κοριτσιών στην Αθήνα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

arxontas22

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2012
Μηνύματα
234
Κριτικές
3
Like
523
Πόντοι
21
Οποίο μέλος μπει στο Σάη και επιλέξει τα κορίτσια από Αθήνα , εκεί παραπάνω από τα μισά ανήκουν σε πρακτορεία. Το εντοπίζετε μέσα στη σελίδα του κάθε κοριτσιού.
Αν δείτε αυτή ( η καλύτερη στην Αθήνα για μένα) είναι δύο μήνες στην Αθήνα τώρα. Δεν έχει ούτε μία κριτική. Και όλες οι άλλες των πρακτορείων επίσης.
Αν δείτε στο ονομά της το GDE είναι το πρακτορείο.
Golden Diamond . Και δεν είναι το μόνο. Παρατηρήστε και κάτι άλλο. Όλες έχουν χρέωση 140/ώρα.
Και όλες στα πρακτορεία είναι μουνάρες. Υπηρεσίες δεν ξέρω.
Αφήνω και τη διεύθυνση των κοριτσιών στην Αθήνα.
Το θέμα είναι πως δεν ερχόυντε ρδω αυτές έρχετε οτι περισσεύει
 

Dimitris zx

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2019
Μηνύματα
195
Κριτικές
1
Like
89
Πόντοι
1
Καλημέρα ξέρουμε ποιες δουλεύουν σήμερα? Ήρθε η καινούρια κοπέλα?
 

giorgossschania

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2011
Μηνύματα
174
Κριτικές
1
Like
144
Πόντοι
1
Το θέμα είναι πως δεν ερχόυντε ρδω αυτές έρχετε οτι περισσεύει
Ένας φίλος μου που του είπα το περιστατικό μου είπε:
Καλύτερα να βαλω στην παλαμη τα 170€ και να τον παίξω με τα 170€ να τον τυλιγουν παρα να της τα δωσω ???????
 
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
645
Κριτικές
2
Like
1.581
Πόντοι
206
Καλησπέρα σύντεκνοι συμφορουμίτες!
Τα Χανιά είναι γεμάτα από μουνί και με τόσο οφθαλμολουτρο δε μπορώ παρά να ψάχνομαι κι εγώ κάπου να τον βρέξω (αν ήμουν ελεύθερος θα τον είχα βουτήξει σε πολλά κωλια αλλά τι να κάνεις)...
Οπότε προσκαλώ όποιον γνωρίζει κάτι για καλή περίπτωση εδώ στην πόλη να μοιραστεί τα μυστικά του μαζί μου κι εγώ δε θα τον αφήσω χωρίς να του το ανταποδώσω!!!
Να περνάτε καλά και να γαμάτε πολύ!
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

ch_alavis

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2019
Μηνύματα
84
Κριτικές
4
Like
208
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά.
Μεγάλη προσοχή σε αυτήν με το τηλέφωνο που τελειώνει σε 58116 και δουλεύει μόνο σε viber. Όπως έχει αναφερθεί ξανά, ζητάει Paysafe. Της είχα στείλει παλαιότερα και από το πουθενά μου έστειλε σήμερα αν θέλω να συναντηθούμε και είπα ναι. Κατέβηκα κέντρο και λίγο πριν φτάσω μου είπε οτι πληρώνεται με paysafe και πήγα και αγόρασα μια.
Μου είπε ότι είναι σε ένα τυχαίο ξενοδοχείο που προφανώς το βρήκε από το ίντερνετ και μετά μου ζήτησε να στείλω φωτό από την paysafe κι ότι μετά θα κατέβει απέξω για να ανεβούμε μαζί. Της έστειλα με καλυμμένους τους αριθμούς και μετά είπε να στείλω με κρυμμένους μόνο τους 2 πρώτους αριθμούς ή να κρύψω τους αριθμούς και να φαίνεται μόνο το qr code. Εννοείται μετά την κοπάνισα.

Εδώ κάποιες αγγελίες που βρήκα με αναζήτηση του τηλεφώνου


 

Nikos(15)

Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2020
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Σήμερα ποιες κοπέλες δουλευουν;; Ενημέρωσε μας σε παρακαλώ ευχαριστώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom