Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

PerfectBalance204

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2018
Μηνύματα
55
Like
28
Πόντοι
0
Με την Τζένη πήγε κάνεις να μας πει εμπειρίες?
Καλησπερα σε ολους!! Λοιπόν θα σας πω κ εγω την γνώμη μου για αυτες τις 2 κοπελες... Αρχικά περίμενα οτι θα παω να δω την τελεια υπερκωλαρα πραγμα το οποιο δν έπαιζε με την καμια.. Η περισσότερες φωτο της Τζενης ειναι παλιές και οι υπόλοιπες καλυβουν τις ατέλειες.. Εγω ξενερωσα τερμα παιδια αλλο περίμενα αλλο συνάντησα! Δεύτερο αρνητικό ειναι οτι βρωμουσαν.. κ δν σας λεω μλκιες μαγκες μουνι, κωλος εκει βγαζαν βρωμα :/
Στα θετικα ειναι οτι εχεις μια καλύτερη περιποίηση και ειναι ορεξατες.. Περα απο αυτα εγω δν ξανα δοκιμαζω δν ηταν αυτη η εμπειρια που περίμενα..
 

Chaniotis36a

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2016
Μηνύματα
47
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπερα σε ολους!! Λοιπόν θα σας πω κ εγω την γνώμη μου για αυτες τις 2 κοπελες... Αρχικά περίμενα οτι θα παω να δω την τελεια υπερκωλαρα πραγμα το οποιο δν έπαιζε με την καμια.. Η περισσότερες φωτο της Τζενης ειναι παλιές και οι υπόλοιπες καλυβουν τις ατέλειες.. Εγω ξενερωσα τερμα παιδια αλλο περίμενα αλλο συνάντησα! Δεύτερο αρνητικό ειναι οτι βρωμουσαν.. κ δν σας λεω μλκιες μαγκες μουνι, κωλος εκει βγαζαν βρωμα :/
Στα θετικα ειναι οτι εχεις μια καλύτερη περιποίηση και ειναι ορεξατες.. Περα απο αυτα εγω δν ξανα δοκιμαζω δν ηταν αυτη η εμπειρια που περίμενα..
Μπορείς να γίνεις συγκεκριμένος όταν λες βρωμουσαν; γιατί εγώ τις βρήκα πεντακάθαρες.
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

PerfectBalance204

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2018
Μηνύματα
55
Like
28
Πόντοι
0
Μπορείς να γίνεις συγκεκριμένος όταν λες βρωμουσαν; γιατί εγώ τις βρήκα πεντακάθαρες.
Εγινα πιο συγκεκριμένος ;)
Ειπα μουνι κωλος εβγαζαν βρωμα.. και δν ηταν καθολου η ιδεα μου, μου μυριζε κ οταν ηταν στα 4.. φαντασου σκυλοβρωμαγε κ η μπλουζα μου που ακουμπούσε εκει για το λιγο πριν την βγαλω! Απαπα δν μου εχει ξανα τύχει
 
  • Like
Αντιδράσεις: EH2018

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Εγινα πιο συγκεκριμένος ;)
Ειπα μουνι κωλος εβγαζαν βρωμα.. και δν ηταν καθολου η ιδεα μου, μου μυριζε κ οταν ηταν στα 4.. φαντασου σκυλοβρωμαγε κ η μπλουζα μου που ακουμπούσε εκει για το λιγο πριν την βγαλω! Απαπα δν μου εχει ξανα τύχει
Και τότε γιατί καθισες ρε αδερφέ;
Γιατί δεν σηκώθηκες να φύγεις, αφού ήταν τόσο μεγάλη η βρώμα;;;;
Επειδή την έχω πάρει την Τζενη αρκετές φορές, μπορώ να πω ότι είναι ίσως η πιο καθαρή κοπέλα , η έστω από τις πιο καθαρές , που ξέρω.
 
Εγγρ.
29 Νοε 2013
Μηνύματα
5.177
Like
15.365
Καλησπέρα αγάπες μου.

Ότι δεν με σκοτώνει με κάνει πιο δυνατή.
 

Συνημμένα

  • IMG-c896f9df3ab0d5a5a444d208a0e56670-V.jpg
    IMG-c896f9df3ab0d5a5a444d208a0e56670-V.jpg
    146,8 KB · Εμφανίσεις: 33
Εγγρ.
7 Νοε 2018
Μηνύματα
99
Κριτικές
2
Like
298
Πόντοι
20
Εσύ που λες για τη Τζένη πως είναι βρωμιαρα, είσαι σίγουρος πως τη γαμησε; Βγαίνει ο κάθε ηλιθιος και γράφει την παπαρα του για να γαμησει τζάμπα. Εγώ πάντως όσες φορές την έχω πάρει όλα ήταν σούπερ. Τζεναρα συνέχισε ετσ.
 
Εγγρ.
29 Νοε 2013
Μηνύματα
5.177
Like
15.365
Όμορφες καλημέρες σε όλους.

Πηγε ο αητος να πιει νερο,
και σπασαν οι φτερουγες
Θεε μου που βλεπεις τ'αδικο
Καμε του δυο καινουριες.
 

Συνημμένα

  • 20190418_115728.jpg
    20190418_115728.jpg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 77
  • 20190418_115710.jpg
    20190418_115710.jpg
    1,6 MB · Εμφανίσεις: 59
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.368
Like
47.167

giphy.gif


π.Μίνωος σήμερα Πέμπτη

Σοφάκι στο 4

Λίλιαν στο 6

Όλγα στο 7

Σόνια στο 9

Βικτώρια στο 11

Λίζα στο 13

Βαρβάρα   στο 14

Χριστίνα στο 14 όροφος

Τάνια στο 15

Χριστίνα στο 17

Άννα στο 49


Όλες οι αξιολογήσειςwww.bourdela.com/list/search-results/keywords:xania/cat:s5/] εδώ[/url]
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/templates/bou-highclass/images/bou-logo2014.png[/img[/URL]]
Περισσότερες φωτογραφίες[url=https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?topic=264752.msg7781198#msg7781198[/URL]] εδώ[/url]

 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.662
Κριτικές
5
Like
695
Πόντοι
96
Καλησπερα σε ολους!! Λοιπόν θα σας πω κ εγω την γνώμη μου για αυτες τις 2 κοπελες... Αρχικά περίμενα οτι θα παω να δω την τελεια υπερκωλαρα πραγμα το οποιο δν έπαιζε με την καμια.. Η περισσότερες φωτο της Τζενης ειναι παλιές και οι υπόλοιπες καλυβουν τις ατέλειες.. Εγω ξενερωσα τερμα παιδια αλλο περίμενα αλλο συνάντησα! Δεύτερο αρνητικό ειναι οτι βρωμουσαν.. κ δν σας λεω μλκιες μαγκες μουνι, κωλος εκει βγαζαν βρωμα :/
Στα θετικα ειναι οτι εχεις μια καλύτερη περιποίηση και ειναι ορεξατες.. Περα απο αυτα εγω δν ξανα δοκιμαζω δν ηταν αυτη η εμπειρια που περίμενα..
οσες φορες εχω παει με την κοπελα ηταν πεντακαθαρη...νομιζω οτι και στην κρητη εχει νερο...ειναι επαγγελματιας τι να πω...και δεν ειμαι γνωστος της ...μην παρεξηγηθω!!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.142
Κριτικές
166
Like
26.984
Πόντοι
34.538
οσες φορες εχω παει με την κοπελα ηταν πεντακαθαρη...νομιζω οτι και στην κρητη εχει νερο...ειναι επαγγελματιας τι να πω...και δεν ειμαι γνωστος της ...μην παρεξηγηθω!!!
Συμφωνω απολυτα..
Μια χαρα ειναι η ΤΖΕΝΗ..
 
Εγγρ.
29 Νοε 2013
Μηνύματα
5.177
Like
15.365
Καλησπέρα σας.

Δεν είχα καμία πρόθεση να μπω στο νήμα και να ξεκατινιαστω, επειδή όμως η κακεντρεχεια και η ανοησία έχουν όρια,  θα πω μόνο αυτό.
Θα ήθελα πάρα πολύ το μέλος perfectbalance204 να μου πει ποτέ έγινε το ραντεβού μαζί μας, και το λέω αυτό γιατί πραγματικά θα ήθελα να μάθω,  πως κάποιος μας συνάντησε και τις δύο( Την Όλγα και εμένα) και ανεβάσει ενημέρωση χθες στις 18:07 Ενώ το πρώτο μας διπλό ραντεβού το κάναμε χθες στις 19:30 το βράδυ.
Άρα και επειδή είναι δεδομένο ότι ο κύριος αυτός Πότε δεν έκανε ραντεβού μαζί μας, το μόνο που μπορώ να σκεφτώ είναι ότι, φίλε μου είτε είσαι βάλτος και σου χαλάω την δουλειά σου αυτές τις μέρες, είτε θέλεις να γίνεται συζήτηση γύρο από το νικ σου. Άλλη εξήγηση δεν έχω να δώσω.

Ευχαριστώ για το χρόνο σας.
 

sfakiot

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2014
Μηνύματα
663
Κριτικές
1
Like
353
Πόντοι
26
Όμορφες καλημέρες σε όλους.

Πηγε ο αητος να πιει νερο,
και σπασαν οι φτερουγες
Θεε μου που βλεπεις τ'αδικο
Καμε του δυο καινουριες.

Πουλι που ειναι δυνατό και νταγιαντά στον πόνο,
Μπορει στα υψη και πετά με μια φτερουγα μονο

Πετω στα υψη κι ας πονω, για να μην κανω χαρη,
Σ αυτους που θελουν να με δουν στον δρομο περπαταρη

Μην τονε κλαις τον αετο, απου πετα οντε βρεχει,
Μονο να κλαις μικρο πουλι απου φτερα δεν εχει
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.368
Like
47.167

giphy.gif


π.Μίνωος σήμερα Παρασκευή

Σοφάκι στο 4

Λίλιαν στο 6

Όλγα στο 7

Ελένη στο 9

Βίβιαν στο 11

Λίζα στο 13

Βαρβάρα στο 14

Χριστίνα στο 14 όροφος

Τάνια στο 15

Χριστίνα στο 17

Ζλάτα στο 49


Όλες οι αξιολογήσειςwww.bourdela.com/list/search-results/keywords:xania/cat:s5/] εδώ[/url]
https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/templates/bou-highclass/images/bou-logo2014.png[/img[/URL]]
Περισσότερες φωτογραφίες[url=https://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?topic=264752.msg7781198#msg7781198[/URL]] εδώ[/url]

 

TASSOS karipidis

Ανώτερος
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
33.412
Κριτικές
24
Like
39.200
Πόντοι
8.646
Εγινα πιο συγκεκριμένος ;)
Ειπα μουνι κωλος εβγαζαν βρωμα.. και δν ηταν καθολου η ιδεα μου, μου μυριζε κ οταν ηταν στα 4.. φαντασου σκυλοβρωμαγε κ η μπλουζα μου που ακουμπούσε εκει για το λιγο πριν την βγαλω! Απαπα δν μου εχει ξανα τύχει

παιχτη την μπλουζα σου την εβγαλες ωραια μας το ειπες  ;) το παντελονι σου το εβγαλες :think: η την πηδηξες με νου και φαντασια  :jerking:  :grin: :grin: ρε τι ειναι τουτος εδω  :2funny: :2funny:  που ειναι ο μπόγιας να τον μαζεψει  :headbaning2: :headbaning2:
 

PerfectBalance204

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαΐ 2018
Μηνύματα
55
Like
28
Πόντοι
0
Χαχαχαχα Τασο εισαι στο fan club να φανταστω;; χαχα γελάω..
Εγω έγραψα την εμπειρία μου και την αλήθεια απο την μερια μου οπως εγινε εκεινη την στιγμή.. τωρα αν έτυχε σε μενα και ειμαι άτυχος δεν το ξερω.. πραγματικα δν θα κάτσω να ασχοληθώ.. την έφαγα, έκλαψα λιγο τα φράγκα κ απλα δν ξανα παω! Αμα ηταν στην φαντασια μου δεν θα ηξερα οτι δν εχει καμια σχεση με τις φωτο που ειναι δεκα χρονών; κ αντι κωλαρα τουμπανο εχει σαπιλοκωλο κρεμασμένο και γεμάτο κυτταρίτιδα φιλε μου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom