Νέα

Ο αγοραίος έρωτας στα Χανιά

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

mr Perfect

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2009
Μηνύματα
71
Κριτικές
1
Like
97
Πόντοι
0
Μετά από τον απογευματινό μου καφέ με την παρέα μου ειπα να κάνω μια βόλτα να ξεχαρμανιάσω στα σοκάκια της Μινωως . Σκεφτηκα να δοκιμάσω την Ολγα που τόσα έχω διαβάσει στο forum. Σκαω μύτη στο στενάκι και νασου η Αλέξια έξω με την τσατσα και καπνιζαν τσιγαράκι. Περιτό να σας πώ ότι με γράπωσε και με έβαλε στο δωματιάκη στο ισόγειο με την συρόμενη πόρτα . πλερώνω την τσατσα το 30ρι και κάνω ένα γρήγορο φρεσκαρισματάκι . Δεν πρόλαβα καλά καλά να κάτσω στο κρεβάτι και μπουκάρει μέσα η αλεξία με το ολόσωμο το καλτσόν και με τα τακούνια που την κάνουν 1.80 για πλάκα . Ξεκινισαμε με φιλάκια και χαδάκια σε όλο το σώμα .Σε λιγότερο από ενα λεπτακι το εργαλείο ήταν στα καλυτερα του . Του φώρεσε το ρουχαλάκι του χρησιμοποιωντας μόνο το στομα. Φοβερό τρικ. σχεδον μαγικό . ΜΑγική ήταν και η πίπα που έκανε .. Με άφησε να την γλύψω για να κάνω ενα μικρό διάλειμα για να μην τελειώσω αμέσως .(Το μόνο κακό ήταν οτι ηταν αξυριστη) αλλα με την καυλα που είχα δεν με ενοιαξε και καθόλου. Οταν με αρχησε στα μη γιατι γαργαλιέμαι την γυρισα στα τεσσερα και αρχισα το σφυροκοπιμα . Οταν ενοιωσα ετοιμος να χυσω την αλαζω πλευρο και την γυρναω στο ιεραποστολικο όπου και τελειωσα . Δεν ηθελα να βγω απο μέσα της και αυτη με εσφιγε όλο και ποιο πολυ. Μετα λίγα χαδακια και φιλια και η σεμνη τελετη ελαβε τελος . Ηταν απίθανα .. αλλα το ήξερα , αφου η Αλεξία ειναι το στανταράκι μου. Ολο λέω να δοκιμασω και κατι αλλο , αλλα πάντα εκει καταλίγω .

Ολα της αριστα .... αν το ξυριζε και λιγακι .. αλλα ουδεις τελειος !

Αυτη την κριτικη εστειλα αλλα ακόμα να την εγκρίνουν ... Δηλαδη τι πρεπει να γραψω για να εχω και εγω μια κριτικη για να συμετεχω στους διαγωνισμούς ?
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Αυτη την κριτικη εστειλα αλλα ακόμα να την εγκρίνουν ... Δηλαδη τι πρεπει να γραψω για να εχω και εγω μια κριτικη για να συμετεχω στους διαγωνισμούς ?

Μια σωστή κριτική πρέπει απαραιτήτως να περιλαμβάνει:
α) ημερομηνία επίσκεψης (έστω κατά προσέγγιση),
β) βάρδια ή ώρα επίσκεψης (κατά προσέγγιση),
γ) τιμή,
δ) όνομα κοπέλας (αν το συγκρατήσαμε),
ε) δυο λογάκια για τα εξωτερικά της χαρακτηριστικά (ξανθιά, κοντή, τετράπαχη κλπ.) και
στ) αναφορά στις παρεχόμενες υπηρεσίες.

Συμπλήρωσε αυτά φίλε μου .Στην επικεφαλίδα σου γράψε το όνομα της μέσα. Θα έλεγα αφαίρεσε ότι πήγαινες για την Ολγα. Στείλε την πάλι αλλά απογευματινή ώρα.
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.359
Like
47.156
Αυτη την κριτικη εστειλα αλλα ακόμα να την εγκρίνουν ... Δηλαδη τι πρεπει να γραψω για να εχω και εγω μια κριτικη για να συμετεχω στους διαγωνισμούς ?

Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνησε με τον administrator  www.bourdela.com/forum/index.php?action=profile;u=8184] εδώ[/url]
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.359
Like
47.156

[sub] Πατήστε στο όνομα για περισσότερες πληροφορίες[/sub]
Φανή από σήμερα Δευτέρα στα Χανιά

index.php
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.359
Like
47.156
Μόνο για ηλικιωμένους ώριμους...... γυναίκαρα ωριμη για άντρες σοβαρους εκφυλες καμπύλες κορμαρα με υπέροχο πρόγραμμα ...... Νέοι αποκλείονται......

:new_shocked: :s&m_2: :S
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.359
Like
47.156

Συνημμένα

  • 450x616.jpeg
    450x616.jpeg
    97,6 KB · Εμφανίσεις: 14
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.359
Like
47.156

giphy.gif


Σήμερα Δευτέρα 1η πρωινή  βάρδια
Πάροδος Μίνωος 7 Όλγα   εκτός λειτουργίας

index.php
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.359
Like
47.156
giphy.gif


[size=10pt] Πάροδος Μίνωος σήμερα Δευτέρα
1η πρωινή βάρδια [/size]


Άννα στο 49

Μαρία στο 3 Νew

Άλεξια στο 6

Ελένη στο 9

Μάγια στο 15

Μάρια   στο 17

Βικη στο 4

Χριστίνα στο 10

Ελπίδα στο 13

Έλενα στο 11

Λολίτα στο 14

Λένα στο 14 όροφος

http://[URL unfurl="true"]www.freesexygifs.com/wp-content/uploads/2012/12/bouncing-boobs.gif?w=1400[/img[/URL]]

Random gif
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Για περισσότερες πληροφορίες επικοινωνησε με τον administrator  www.bourdela.com/forum/index.php?action=profile;u=8184] εδώ[/url]



και εγω εχω στειλει αλλα ακόμα τιποτα ... Ποσο καιρο περνει συνηθως ?




Συνήθως σου απαντάνε , ή δημοσιεύουν τη κριτική σου, μόλις τελειώσει η κλεψύδρα που μου παρέθεσε ο Εκτορας , και την παραθέτω κι εγώ. Ξέρει αυτός.!
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
Η αγγελία της Φανής - δείτε εδώ - άλλαξε τοποθεσία από Χανιά σε Πάτρα  :S

Εκτορα και στις 24 του μήνα (την Πέμπτη που μας πέρασε) πάλι τα ίδια έκανε/
Νομίζω πως είναι από τις περιπτώσεις που σου λένε πλήρωσε για να δεις φωτογραφίες μου.
Κι άμα πληρώσεις μπορεί να δεις και κάνα αντρικό εργαλείο.  FAKE ΕΊΝΑΙ.  Μακρυά!!!
>Παίδες μην ασχοληθείτε.
Γνώμη μου.
 
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.359
Like
47.156
Εκτορα και στις 24 του μήνα (την Πέμπτη που μας πέρασε) πάλι τα ίδια έκανε...
Αμα δεν σταθεροποιηθεί το μουνί ψάρια δεν τρώμε... :cheesy:

Ο Νικόλας ο ψαράς γυρίζει το μεσημέρι στο σπίτι του κρατώντας ένα καλαθάκι με την ψαριά της ημέρας. Στο δρόμο του φωνάζει η παπαδιά από το μπαλκόνι.

-Νικόλα έλα πάνω να σε κεράσω ένα καφέ.
Ανεβαίνει λοιπόν ο ψαράς πίνουν το καφεδάκι και του λέει η παπαδιά
-Θα βάλουμε ένα αίνιγμα αν το βρεις θα με πηδήξεις αν όμως δεν το βρεις θα πάρω τα ψάρια.
Σκέφτεται ο Νικολάκης (ήταν και γυναίκας σιγά μη χάσει την ευκαιρία) και της λέει:
-Εντάξει πάει το στοίχημα.
Λέει λοιπόν η παπαδιά το αίνιγμα είναι που βρίσκεται το μουνί μου? μπροστά μου ή πίσω μου?
Σιγά το δύσκολο σκέφτηκε ο ψαράς και απαντάει μπροστά.
Λάθος του λέει αυτή σκύβει μπροστά και γυρίζει τον κώλο της στο πρόσωπο του και του λέει: έχασες όπως βλέπεις είναι πίσω.
Δίνει αυτός τα ψάρια και με άδειο καλαθάκι επιστρέφει σπίτι.
Η γυναίκα του βλέποντας άδειο το καλαθάκι αρχίζει και τον βρίζει: άχρηστε ακαμάτη δεν έβγαλες ούτε ένα ψάρι τι θα φάμε εμείς σήμερα?
Την επόμενη ημέρα τα ίδια .
Γεμάτο καλαθάκι με ψάρια τον φωνάζει η παπαδιά ανεβαίνει του κάνει καφέ και του λέει. Τα ψάρια σου ή με πηδάς
Μέσα λέει αυτός, σίγουρος ότι θα κερδίσει αυτή τη φορά..
Λοιπόν που βρίσκεται το μουνί μου?
-Πίσω απαντάει ο ψαράς.
-Λάθος του λέει η παπαδιά το μουνί μου είναι μπροστά, λυγίζει την μέση της πίσω και του το δείχνει στα μούτρα.
Τρελαμένος και χωρίς ψάρια και πάλι γυρίζει σπίτι.
Βλέπει λοιπόν η γυναίκα του το καλαθάκι πάλι άδειο και αρχίζει το βρισίδι.
Αχρηστε ανεπρόκοπε πάλι άδειο το καλαθάκι τι θα φάμε σήμερα?
Και απαντάει ο ψαράς :
Γυναίκα άμα δεν σταθεροποιηθεί το μουνί ψάρια δεν τρώμε.
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
166a10093e522a45251c06d482bf5355.gif


[sub]Πατήστε στο όνομα για περισσότερες πληροφορίες [/sub]
Σήμερα Δευτέρα πάροδος Μίνωος 3 www.bourdela.com/list/girl-reviews/girlname:%CE%9C%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%B1/listingid:1495/] Μαρία [/url]

'ΜΑΡΙΑ'  Ωραίο πιπίνι και πολύ καλή.  :knockinb:  :jade:
Προτείνω να το στηρίξουμε το κορίτσι που μπορεί να μείνει και παραπάνω ή να επανέλθει σύντομα.
Ετσι για να υπάρχει και ανταγωνισμός.
Την είχα επισκεφτεί παλιότερα που ήταν πάλι στο 3 με άριστες εντυπώσεις, και φυσικά θα πάω και τώρα.
Οχι όμως σήμερα. (Σήμερα θα περάσουν οι λιγούρηδες) χα χα!
 

GioCha

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Απρ 2013
Μηνύματα
515
Κριτικές
108
Like
2.766
Πόντοι
2.916
'ΜΑΡΙΑ'
Προτείνω να το στηρίξουμε το κορίτσι που μπορεί να μείνει και παραπάνω ή να επανέλθει σύντομα.
Ετσι για να υπάρχει και ανταγωνισμός.
Την είχα επισκεφτεί παλιότερα που ήταν πάλι στο 3 με άριστες εντυπώσεις, και φυσικά θα πάω και τώρα.
Οχι όμως σήμερα. (Σήμερα θα περάσουν οι λιγούρηδες) χα χα!

Συμφωνώ να τη στηρίξουμε. 10 μέρες έχει προγραμματισει να μείνει.
(Δεν ξέρω αν μπαίνω στην κατηγορία "λιγούρηδες" αλλά πέρασα ήδη)

Ακολουθεί κριτική σύντομα
 
Εγγρ.
5 Οκτ 2011
Μηνύματα
2.172
Κριτικές
7
Like
169
Πόντοι
16
στο καφενειο γινεται παρτι και η αλλη στο 4 εχει γεμισει με λιβανια και ψαλτηρια ολο το μαγαζι :grin:
 

jerrone

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2016
Μηνύματα
575
Κριτικές
9
Like
1.323
Πόντοι
486
OP
OP
Ettore

Ettore

Μέλος
Εγγρ.
24 Σεπ 2017
Μηνύματα
13.359
Like
47.156
giphy.gif


[size=15pt] Πάροδος Μίνωος σήμερα Δευτέρα
2η απογευματινή βάρδια [/size]


Άννα στο 49

Μαρία στο 3 Νew

Άλεξια στο 6

Σόνια στο 9

Μάγια στο 15

Μάρια   στο 17

Βικη στο 4

Χριστίνα στο 10

Ελπίδα στο 13

Έλενα στο 11

Λολίτα στο 14

Λένα στο 14 όροφος

1387916347_1056428404.gif


Random gif
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom