Νέα

Ντόπα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Pradadevil
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 146
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
και εν πάση περιπτώσει τι ζόρι τραβάς ρε μυρμηγκάκι με τον κάθε Κεντέρη;
Μπήκε στο σύστημα, και με το ταλέντο και την πολλή δουλειά έκανε αυτό που έκανε.
Εσύ μπορείς;
Μπορείς να προπονείσαι 16 ώρες την ημέρα για 6 μήνες και να μην ποστάρεις ακατάπαυστα στον κωλουπολογιστή;
Μπορείς να ρισκάρεις τη μίζερη ζωή σου για κάτι παραπάνω από το μπουρδέλα τελεία κομ;

Εάν όχι ........
Αει..... χάσου..... Μυρμηγκάκι...............
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Στηλιτεύω τη ντόπα στον αθλητισμό, αλλά άμα λάχει λέω και καμμιά μαλακία για να την νομιμοποιήσουν, εν ονόματι της "ισονομίας" και της "ανάδειξης του ταλέντου".

Είμαι αριστερός γενικά, αλλά ενίοτε πιστεύω οτι η Χρυσή Αυγή επιτελεί θετικό έργο και εν γένει χρειάζεται.

Υπερασπίζομαι τον Τσίπρα, αλλά εν γένει φρονώ οτι "όλοι είναι ίδιοι" και θέλουν κρέμασμα απο τα @@ στο Σύνταγμα.

Είμαι υπέρ της θανατικής ποινής αν πρόκειται για αποβράσματα της κοινωνίας (τα οποία μόνο εγώ έχω το δικαίωμα να κρίνω αν είναι τέτοια), αλλά βρίσκω νομικά κωλύματα όταν είναι να προφυλακιστούν τίποτα ευέξαπτοι φουσκωτοί στη Μύκονο, ιδίως μετά το θάνατο τουρίστα, για τον οποίο βοά όλη η Ελλάδα.

Είμαι βάζελος, αλλά τα βρίσκω μια χαρά με τους κάθε λογής Τσουκαλάδες.

Μα ποιος είμαι ο πούστης!
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Δεν είδα πάντως κανέναν να την πέφτει στη Δεβετζή, ακόμα.

Και δεν καταλαβαίνω το δίκαιο και το άδικο που υπαινίσσεσαι.

Εγώ απλώς σχολίασα το βλαχοσούργελο που ακούει στο όνομα Φανή Χαλκιά και την κάλυψη την οποία της παρέχουν αφειδώς διάφοροι εδώ μέσα, εφευρίσκοντας θεωρίες συνωμοσίας των απανταχού "ανθελλήνων" κατά της εκλεκτής μας φυλής.

Ναι, ναι, αυτής που συναντάμε κάθε μέρα στη δουλειά μας, στην Τράπεζα, στην Εθνική Οδό, στα μπουζούκια κλπ.
Μωρέ ναι, συνέχεια μπροστά μας τους έχουμε, δε λέω.
Βλέπουμε όμως και τους άλλους που τα πάντα και τους πάντες μηδενίζουν.
Ερώτηση λοιπόν. Το 2004 έπιασε κανείς την Χαλκιά να είναι ντοπέ?? Οεο.
Δεν χρειάζονταν ο υπαινιγμός που έκανες στο προηγούμενο ποστ σου.
Χθές την τσάκωσαν, σήμερα ας γαμηθεί.


Θείο, τι ζόρι είπαμε οτι τραβάς??
Σπάσε και ξαναρίχτα...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Μωρέ ναι, συνέχεια μπροστά μας τους έχουμε, δε λέω.
Βλέπουμε όμως και τους άλλους που τα πάντα και τους πάντες μηδενίζουν.
Ερώτηση λοιπόν. Το 2004 έπιασε κανείς την Χαλκιά να είναι ντοπέ?? Οεο.
Δεν χρειάζονταν ο υπαινιγμός που έκανες στο προηγούμενο ποστ σου.
Χθές την τσάκωσαν, σήμερα ας γαμηθεί.

Εφόσον ήταν τόσο προκλητική και εν τέλει την τσάκωσαν, αυτό λέω, να πάει να γαμηθεί.
Όχι πάντως να της δώσουμε και βραβείο, όπως πολλοί είπαν ευθέως για τον Κεντέρη π.χ..

Αν όμως αυτά που λέμε τώρα άνετα για το σούργελο εκ Λαρίσης, το λέγαμε κατά τη διάρκεια του "εθνικού οργασμού" το 2004, τι θα μας έσουρναν λες;

Α, και δεν είμαι εγώ που τους βάζω όλους (πολιτικούς κλπ.) στο ίδιο τσουβάλι, μηδενίζοντάς τους συνολικά.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Στηλιτεύω τη ντόπα στον αθλητισμό, αλλά άμα λάχει λέω και καμμιά μαλακία για να την νομιμοποιήσουν, εν ονόματι της "ισονομίας" και της "ανάδειξης του ταλέντου".

Είμαι αριστερός γενικά, αλλά ενίοτε πιστεύω οτι η Χρυσή Αυγή επιτελεί θετικό έργο και εν γένει χρειάζεται.

Υπερασπίζομαι τον Τσίπρα, αλλά εν γένει φρονώ οτι "όλοι είναι ίδιοι" και θέλουν κρέμασμα απο τα @@ στο Σύνταγμα.

Είμαι υπέρ της θανατικής ποινής αν πρόκειται για αποβράσματα της κοινωνίας (τα οποία μόνο εγώ έχω το δικαίωμα να κρίνω αν είναι τέτοια), αλλά βρίσκω νομικά κωλύματα όταν είναι να προφυλακιστούν τίποτα ευέξαπτοι φουσκωτοί στη Μύκονο, ιδίως μετά το θάνατο τουρίστα, για τον οποίο βοά όλη η Ελλάδα.

Είμαι βάζελος, αλλά τα βρίσκω μια χαρά με τους κάθε λογής Τσουκαλάδες.

Μα ποιος είμαι ο πούστης!

ο περσόνανονγκράτα που ζω στην πραγματικότητα και όχι στα πλήκτρα του μπουρδέλα τελεία κομ.
ένας απλός μαλάκας που σέβεται τον Κεντέρη και κάνει παρεα με γαύρους βάζελους και αεκόνια.

ένας απλός μαλάκας που όταν συμφωνεί με τον Τσίπρα το λέει και όταν συμφωνεί με τον Καρατζαφέρη πάλι το λέει

ένας απλός μαλάκας που ξέρει ότι στη ζωή δεν υπάρχει ισονομία ούτε και ποτέ θα υπάρξει.

για τους πολυσύνθεοτυς μαλάκες υπάρχει το κελί 33 στο Χαιδάρι.
Η ζωή είναι απλή.
Η κακομοιριά πολυσύνθετη.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
το σούργελο η Χαλκιά έχει γραφτεί στην ιστορία των Ολυμπιακών αγώνων ως χρυσή ολυμπιονίκης.
τα λοιπά σούργελα έχουν γραφεί εκεί που δεν πιάνει μελάνι...........

 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Α, και η αποφυγή του να πάρω μια σαφή θέση -και με κόστος ως προς το ακροατήριο- την οποία δεν θα ανατρέψω με το που φυσήξει ο Γιαραμπής, είναι σήμα κατατεθέν μου.

Τα ψεματάκια (ή τις ψεματάρες) και τις βρισιές που ρίχνω κατά καιρούς, τα παρακάμπτω βεβαίως.

Η ζωή είναι ωραία, όπως έλεγε και ο Μπενίνι, ή -ακόμα καλύτερα- είναι μικρή για να είναι θλιβερή, όπως έλεγε κάποτε το ΚΛΙΚ.
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
:-) Ούτε την Marion Jones την είχαν πιάσει ποτέ ντοπέ. Όλοι οι έλεγχοι την έβγαζαν καθαρή (γιατί άραγε) για χρόνια. Η αποκάλυψη του ντοπαρίσματος της δεν έγινε από καμιά wada αλλά μετά από χρόνια στα δικαστήρια. Μια φορά που είχε βγει μόνο θετική, το δεύτερο δείγμα (θαύμα θαύμα) βγήκε καθαρό. Φυσικά δεν πιστεύω στις θεωρίες συνομοσίας αλλά δεν είναι και αφελής να πιστέψω ότι όποιος έχει άκρη για να καλυφθεί δεν θα την χρησιμοποιήσει και δεν υπάρχουν "μέσα". Αλήθεια, στο 100αρη του 88 που πήραν πίσω το μετάλιο από τον μπεν τζόνσον πόσοι αποδείχθηκε μετά ότι ήταν ντοπαρισμένοι στην ίδια κούρσα ? (ναι ξέρω ο καρλ λιούις είπε ότι έπαιρνε εν αγνοία του ο φουκαράς).
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Α, και η αποφυγή του να πάρω μια σαφή θέση -και με κόστος ως προς το ακροατήριο- την οποία δεν θα ανατρέψω με το που φυσήξει ο Γιαραμπής, είναι σήμα κατατεθέν μου.

Τα ψεματάκια (ή τις ψεματάρες) και τις βρισιές που ρίχνω κατά καιρούς, τα παρακάμπτω βεβαίως.

Η ζωή είναι ωραία, όπως έλεγε και ο Μπενίνι, ή -ακόμα καλύτερα- είναι μικρή για να είναι θλιβερή, όπως έλεγε κάποτε το ΚΛΙΚ.

διάρκεια αγωγής.....
περίπου 8 ώρες.......
είναι κλειστά τα φαρμακεια.
για νέα συνταγογράφηση από αύριο
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:-) Ούτε την Marion Jones την είχαν πιάσει ποτέ ντοπέ. Όλοι οι έλεγχοι την έβγαζαν καθαρή (γιατί άραγε) για χρόνια. Η αποκάλυψη του ντοπαρίσματος της δεν έγινε από καμιά wada αλλά μετά από χρόνια στα δικαστήρια. Μια φορά που είχε βγει μόνο θετική, το δεύτερο δείγμα (θαύμα θαύμα) βγήκε καθαρό. Φυσικά δεν πιστεύω στις θεωρίες συνομοσίας αλλά δεν είναι και αφελής να πιστέψω ότι όποιος έχει άκρη για να καλυφθεί δεν θα την χρησιμοποιήσει και δεν υπάρχουν "μέσα". Αλήθεια, στο 100αρη του 88 που πήραν πίσω το μετάλιο από τον μπεν τζόνσον πόσοι αποδείχθηκε μετά ότι ήταν ντοπαρισμένοι στην ίδια κούρσα ? (ναι ξέρω ο καρλ λιούις είπε ότι έπαιρνε εν αγνοία του ο φουκαράς).

αμφιβάλλει κανείς ότι η Μαριον Τζόουνς είχε ταλέντο όταν τις πέρναγε όλες σα σταματημένες...........
Η μήπως η Βούλα με την ίδια ντόπα θα πέρναγε αέρα πατέρα σε 3 Ολυμπιάδες;
ρε πλάκα κάνουμε;
Αμα δεν είσαι Φερράρι όση κηροζίνη και να πάρεις πάλι δεύτερος θα τερματίζεις.

Να το πούμε αλλιώς.... Οσες λιποαναρροφήσεις και πλαστικές να κάνει η κυρά Κούλα του ψιλικατζίδικου τον κώλο της Λόπεζ δε θα τον αποκτήσει ποτέ
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Αν όμως αυτά που λέμε τώρα άνετα για το σούργελο εκ Λαρίσης, το λέγαμε κατά τη διάρκεια του "εθνικού οργασμού" το 2004, τι θα μας έσουρναν λες;
Έλα μπράβο. Λίγα δηλαδή άκουσαν Κεντέρης-Θάνου εκείνη την εποχή??
Την Χαλκιά, καθώς και τον/την οποιονδήποτε άλλο/άλλη γιατι να τους τους σχολιάσουμε?
Απο την στιγμή που δεν τους έπιασαν, αφού σώνει και καλά όλοι κάτι έχουν δοκιμάσει, έγκλημα ουδέν.
Ας χαίρονται τα μετάλλια τους και όλα τα άλλα προνόμια που τους χάρισε το κράτος.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ένα σούργελο είναι πρωτίστως σούργελο, δεν πα να είναι χρυσή Ολυμπιονίκης ή και Αρχιμανδρίτης ακόμα.

Ή αλλιώς
"Quand on est con, on est con", όπως έλεγε και ο μεγάλος Georges Brassens.

(Ισχύει και για απλά μέλη ενός φόρουμ για μπουρδέλα, όχι μόνον για Ολυμπιονίκες με IQ ραδικιού).

Κρίνοντας απο το εν γένει επίπεδο στο φόρουμ, δεν αυταπατώμαι οτι θα τον ξέρουν πολλοί τον Brassens, πάντως.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Έλα μπράβο. Λίγα δηλαδή άκουσαν Κεντέρης-Θάνου εκείνη την εποχή??
Την Χαλκιά, καθώς και τον/την οποιονδήποτε άλλο/άλλη γιατι να τους τους σχολιάσουμε?
Απο την στιγμή που δεν τους έπιασαν, αφού σώνει και καλά όλοι κάτι έχουν δοκιμάσει, έγκλημα μηδέν.
Ας χαίρονται τα μετάλλια τους και όλα τα άλλα προνόμια που τους χάρισε το κράτος.

Ο Κεντέρης και η Θάνου ήταν δακτυλοδεικτούμενοι τότε.
Και όλα όσα άκουσαν δεν τους αδικούν πουθενά, νομίζω.

Αν όμως κάποιος έλεγε ΤΟΤΕ οτι η Χαλκιά είναι αφύσικο να είναι "καθαρή" (είτε πιάστηκε, είτε όχι), τι θα άκουγε;
Αυτό ρώτησα.

Κρατάω φυσικά την άποψή σου οτι ένα έγκλημα είναι έγκλημα μόνον εφ όσον ξεσκεπαστεί ο δολοφόνος.

Και δεν συμφωνώ, βεβαίως.
 

OXIA

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.289
Like
8
Πόντοι
16
Ένα σούργελο είναι πρωτίστως σούργελο, ακόμα και αν είναι χρυσή Ολυμπιονίκης ή και Αρχιμανδρίτης ακόμα.

Ή αλλιώς
"[size=10pt][size=10pt][size=10pt]Quand on est con, on est con"[/size][/size][/size](, όπως έλεγε και ο μεγάλος Georges Brassens.Ισχύει και για απλά μέλη ενός φόρουμ για μπουρδέλα, όχι μόνον για Ολυμπιονίκες με IQ ραδικιού).

Κρίνοντας απο το εν γένει επίπεδο στο φόρουμ, δεν αυταπατώμαι οτι θα τον ξέρουν πολλοί τον Brassens, πάντως.

Μιλάει ο μοναδικός έξυπνος και μορφωμένος του φόρουμ.
Πάντως σου ταιριάζει αυτό το μότο.
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Αν όμως κάποιος έλεγε ΤΟΤΕ οτι η Χαλκιά είναι αφύσικο να είναι "καθαρή" (είτε πιάστηκε, είτε όχι), τι θα άκουγε;
Αυτό ρώτησα.

Κρατάω φυσικά την άποψή σου οτι ένα έγκλημα είναι έγκλημα μόνον εφ όσον ξεσκεπαστεί ο δολοφόνος.

Και δεν συμφωνώ, βεβαίως.
Τι να κάνουμε, συνήθως τα δικαστήρια καταδικάζουν με αποδείξεις και οχι ενδείξεις ή υποψίες.
Χώρια που μπορούν να σου ζητήσουν κάλλιστα και τον λόγο για αυτό που υποστηρίζεις και δεν μπορείς να το αποδείξεις.
ΤΟΤΕ λοιπόν καλά θα σου έκανε κάποιος αν σε στόλιζε με ωραία κοσμητικά επίθετα.
Η κοπέλα, ΤΟΤΕ, πήρε μετάλλιο και δεν την βρήκαν ντοπαρισμένη. Συνεπώς το πήρε με την ΑΞΙΑ της.
Εδώ τελειώνει το 2004. Δεν υπάρχει κάτι αλλό για να σχολιάσει ο οποιοσδήποτε.
 

polemistis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
1.162
Like
6
Πόντοι
16
Ο κεντέρης και οι θάνου έσφαλαν στο καραγκιοζιλίκη και στην ερασιτεχνικότητα της συγκάλυψης. Προσωπικά δεν θεωρώ ότι έσφαλαν στο ότι πήραν φάρμακα για να συναγωνιστούν τους φαρμακωμένους. Στην ίδια κούρσα του σίδνευ που έτρεξε η θάνου έτρεχε αποδεδειγμένα ντοπαρισμένη και η μάριον τζόουνς. Η κούρσα ήταν επί ίσοις όροις (ντοπαρισμένος εναντίον ντοπαρισμένου) και μάλιστα για την θάνου δεν υπάρει και "απόδειξη" για το 2000 ενώ για την τζόουνς υπάρχει.

Τεσπα, διαβάστε τι λέει ο ίδιος ο υπεύθυνος ελέγχου ντοπαρίσματος της Αμερικανικής Ολυμπιακής Επιτροπής (USOC), ότι έχει υπόψη του 100 υποθέσεις συγκάλυψης αμερικάνων αθλητών που βρέθηκαν θετικοί.


Ο καθένας ανάλογα με την τεχνολογία και τις άκρες συγκάλυψης που έχει παίρνει ότι μπορεί.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Εδώ τελειώνει το 2004. Δεν υπάρχει κάτι αλλό για να σχολιάσει ο οποιοσδήποτε.

Οκ, αφού το λες εσύ ο πάνσοφος, έτσι θα είναι.        :-*

Αλλά όπως πιάστηκε ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ ντοπαρισμένη η Μάριον Τζόουνς (παρά το οτι δεν υπήρχε και τότε κανένα περιθώριο σχολιασμού  :2funny: ), να δω που θα κρυφτούν οι φανς της Χαλκιά τότε.
 

Duracell

Τιμημένος
Εγγρ.
18 Οκτ 2005
Μηνύματα
8.672
Like
86
Πόντοι
66
"Quand on est con, on est con", όπως έλεγε και ο μεγάλος Georges Brassens.
Κρίνοντας απο το εν γένει επίπεδο στο φόρουμ, δεν αυταπατώμαι οτι θα τον ξέρουν πολλοί τον Brassens, πάντως.

Μερικές πληροφορίες λοιπόν για όσους δεν τον ξέρουν...
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Οκ, αφού το λες εσύ ο πάνσοφος, έτσι θα είναι.        :-*

Αλλά όπως πιάστηκε ΑΝΑΔΡΟΜΙΚΑ ντοπαρισμένη η Μάριον Τζόουνς (παρά το οτι δεν υπήρχε και τότε κανένα περιθώριο σχολιασμού  :2funny: ), να δω που θα κρυφτούν οι φανς της Χαλκιά τότε.
Χαίρομαι που το κατάλαβες επιτέλους.
Πολύ πρίν την εμφάνιση σου είχα γράψει οτι ανήκω στους Ξερόλες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom