Νέα

Nina Deepthroat Queen Thessaloniki-Athens

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

Nina Deepthroat Queen Thessaloniki-Athens

  • Η ΠΙΟ ΚΑΥΛΟΦΑΤΣΑ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ !!!!

    Ψήφοι: 38 4,8%
  • ΤΟ ΠΙΟ ΤΡΕΛΟ ΤΣΙΜΠΟΥΚΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ!!!

    Ψήφοι: 104 13,2%
  • ΜΕ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΤΟ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΟΛΟ ΜΕΣΑ ΤΣΙΜΠΟΥΚΟ!!!

    Ψήφοι: 62 7,9%
  • ΜΟΥΝΑΡΑ ΝΙΝΑΡΑ!!!!!!!

    Ψήφοι: 37 4,7%
  • ΤΙ ΤΕΡΑΣΤΙΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ ΘΕΕ ΜΟΥ!!!

    Ψήφοι: 75 9,6%
  • ΜΑΤΑΡΕΣ !!

    Ψήφοι: 21 2,7%
  • ΚΑΥΛΑ !!!

    Ψήφοι: 35 4,5%
  • ΤΟΥΜΠΑΝΟ !!

    Ψήφοι: 31 3,9%
  • ΓΑΜΙΟΛΑ ΜΕΓΑΛΗ !!!

    Ψήφοι: 61 7,8%
  • ΚΑΥΛΟΤΟΥΜΠΑΝΟ !!!!

    Ψήφοι: 27 3,4%
  • ΠΕΤΑΜΕΝΕΣ ΒΥΖΑΡΕΣ ΕΞΩ ΧΕΙΜΩΝΑ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ !!

    Ψήφοι: 28 3,6%
  • ΒΥΖΑΡΕΣ ΓΙΑ ΘΗΛΑΣΜΟ! !

    Ψήφοι: 31 3,9%
  • ΞΕΚΙΝΑ ΤΙΣ ΠΕΡΙΟΔΕΙΕΣ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΣΕ ΞΕΣΚΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ !!!! ΠΑΛΙΟ ΓΑΜΙΟΛΑ !!

    Ψήφοι: 285 36,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    785

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
3
Like
516
Πόντοι
36
Ας ελπίσουμε ότι θα μας ανταμοιψεις για τη συνδρομή μανάρι μου γιατί η τόση κλεισούρα θα μας χτυπήσει κόκκινο τουλάχιστον να ανεβάζεις τίποτα καλο εδώ μέσα !!!! Και τίποτα καινούργιο !!!! Γιατί αυτά τα είδαμε ξανά τότε που σε βλέπαμε κ live !!!!  :respect: :respect: :rose:
Για τόσες έγραψες κριτική, αλλά για την Nina καμία κριτική ομως φίλε. Δεν είσαι εντάξει. :)
 

tolathos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0


Γράφτηκα κι εγώ σήμερα, μου άρεσε πολύ το βίντεο με τον βεντουζαρισμένο δονητή στα πλακάκια, πολύ σέξυ!
Περιμένουμε καινούργιο υλικό με κάβλα! Παρέα δεν χρειάζεσαι, τα σόλο βίντεο και φωτογραφίες σου μου αρέσουν ακόμη περισσότερο! :)
 
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.514
Like
8.729

Γράφτηκα κι εγώ σήμερα, μου άρεσε πολύ το βίντεο με τον βεντουζαρισμένο δονητή στα πλακάκια, πολύ σέξυ!
Περιμένουμε καινούργιο υλικό με κάβλα! Παρέα δεν χρειάζεσαι, τα σόλο βίντεο και φωτογραφίες σου μου αρέσουν ακόμη περισσότερο! :)
ευχαριστω ....
θα ανεβάζω συνεχεία απο εδω και περα θα το κανω κομμάτι τις δουλειάς μου ... και φυσικά και πάντα με την έγκριση των πελατών χωρίς να φαίνονται πρόσωπα !!!

εννοείται δεν χρειάζομαι παρέα την βρίσκω και μονή μου !!!!



δεν το κόβω να αντέχω μεχρι μαιο πάντως !!! είδη είμαι off απο 25 φεβρουαριου ...

 

tolathos

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2006
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
δεν το κόβω να αντέχω μεχρι μαιο πάντως !!! είδη είμαι off απο 25 φεβρουαριου ...

Αχαχα! Μου ρίχνεις λίγο! Εγώ από 6 Μαρτίου και σε λίγο με βλέπω να ανοίγω τρύπες στους τοίχους για να το χώσω κάπου! :P
 

glas7411

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2019
Μηνύματα
39
Like
138
Πόντοι
0
Τρομερό δωράκι το προφίλ και τα βιντεακια. Να χουμε ωραίο υλικό μπαςνκαι την παλέψουμε
 
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.514
Like
8.729
Αχαχα! Μου ρίχνεις λίγο! Εγώ από 6 Μαρτίου και σε λίγο με βλέπω να ανοίγω τρύπες στους τοίχους για να το χώσω κάπου! :P

ασε δεν παλευετε .......

πάντα μου άρεσε η μοναξιά και ησυχία στην ζωή μου άλλα αυτό το πράγμα να μην έχεις να κάνεις τίποτα όλοι μέρα και για μεγαλο χρονικό διάστημα  ... δεν αντέχεται με τίποτα ...
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
273
Κριτικές
14
Like
544
Πόντοι
291
Για τόσες έγραψες κριτική, αλλά για την Nina καμία κριτική ομως φίλε. Δεν είσαι εντάξει. :)
Φίλε έχω γράψει στο νήμα της ότι η κοπέλα είναι σούπερ ,την έχω συναντήσει πάνω από δέκα φορές πλέων έχω σταματήσει τα τρίγωνα κάθε φορά που πάω στην Θεσσαλονίκη αλλά τη Νίνα μια πίπα την δίνω ,η γκόμενα είναι το υπέρτατο κορμάρα κ τρελή διάθεση ,εδώ κ 6-7 χρόνια την βλέπω να εξελίσσεται συνεχώς και γουστάρω πολύ !!!!
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
3
Like
516
Πόντοι
36
Φίλε έχω γράψει στο νήμα της ότι η κοπέλα είναι σούπερ ,την έχω συναντήσει πάνω από δέκα φορές πλέων έχω σταματήσει τα τρίγωνα κάθε φορά που πάω στην Θεσσαλονίκη αλλά τη Νίνα μια πίπα την δίνω ,η γκόμενα είναι το υπέρτατο κορμάρα κ τρελή διάθεση ,εδώ κ 6-7 χρόνια την βλέπω να εξελίσσεται συνεχώς και γουστάρω πολύ !!!!
Στο νήμα της μέσα τρέχα γύρευε να βρεις που είναι 1-2 σχόλια που έγραψε κάποιος. Σκοπός είναι να αφιερώσεις 2-3 λεπτάκια για να γράψεις μια,κριτική για 1 από τις 10 φορές που δοκιμασες. Άσε τα τρίγωνα λοιπόν και ξεκινά δουλειά...!
 

nikolaou639

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
273
Κριτικές
14
Like
544
Πόντοι
291
Στο νήμα της μέσα τρέχα γύρευε να βρεις που είναι 1-2 σχόλια που έγραψε κάποιος. Σκοπός είναι να αφιερώσεις 2-3 λεπτάκια για να γράψεις μια,κριτική για 1 από τις 10 φορές που δοκιμασες. Άσε τα τρίγωνα λοιπόν και ξεκινά δουλειά...!

Σωστός δεν είχε να πω τίποτα !!!!!μολις χαλαρώσω θα το κάνω !!!
 
OP
OP
TRANS_NINA

TRANS_NINA

Trans
Εγγρ.
7 Μαρ 2009
Μηνύματα
9.514
Like
8.729
Φίλε έχω γράψει στο νήμα της ότι η κοπέλα είναι σούπερ ,την έχω συναντήσει πάνω από δέκα φορές πλέων έχω σταματήσει τα τρίγωνα κάθε φορά που πάω στην Θεσσαλονίκη αλλά τη Νίνα μια πίπα την δίνω ,η γκόμενα είναι το υπέρτατο κορμάρα κ τρελή διάθεση ,εδώ κ 6-7 χρόνια την βλέπω να εξελίσσεται συνεχώς και γουστάρω πολύ !!!!
:) :)
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
3
Like
516
Πόντοι
36
Σωστός δεν είχε να πω τίποτα !!!!!μολις χαλαρώσω θα το κάνω !!!
Ωραίος και μπραβο σου. Ειπα να σε πειράξω λίγο για να αντιδράσεις αλλά πέταξες σωστά. Θα το εκτιμήσει και η μικρή. Σε περιμένουμε λοιπόν.
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Καλησπέρα Νινάρα μας, το λαμπερό μας αστέρι, λέμε λίγο inspiration…

JOwHXI9.jpg


:rose: :rose: :rose:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom