Νέα

Nicolette Shea

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Borgia21
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 250
  • Εμφανίσεις 47K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

stockmarketforlife

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
118
Like
68
Πόντοι
1

Θα βρισκομαι Λονδινο στις ημερομηνιες που κανει τουρ 5-13 Ιουνιου
εκλεισα για μιαμιση ωρα στο shard , θα προσπαθησω για κωλο και για creampie (bareback πρεπει να κανει αλλα απο το 2-3ο ραντεβου και μετα)
Αν δεν ειναι τραγωδια η πρωτη φορα , θα κλεισω και δευτερη μονο και μονο για το bareback
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96

Θα βρισκομαι Λονδινο στις ημερομηνιες που κανει τουρ 5-13 Ιουνιου
εκλεισα για μιαμιση ωρα στο shard , θα προσπαθησω για κωλο και για creampie (bareback πρεπει να κανει αλλα απο το 2-3ο ραντεβου και μετα)
Αν δεν ειναι τραγωδια η πρωτη φορα , θα κλεισω και δευτερη μονο και μονο για το bareback
Μόνο που θα της τον χώσεις ρε φίλε φτάνει τι τραγωδία και βλακείες
 

stockmarketforlife

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
118
Like
68
Πόντοι
1
Μόνο που θα της τον χώσεις ρε φίλε φτάνει τι τραγωδία και βλακείες

οχι απλα δεν εχω διαβασει κριτικες της
δεν ειμαι μελος ουτε στο erotic review ουτε preferred411 και οι τσοντες της δεν ειναι και οι τοπ
κλασσικο παραδειγμα παλτου ειναι η cathy heaven που δεν αφηνει πρωκτικο και στις τσοντες τις εχουνε ξεσκισει τον κωλο
και δεν το λεω μονο εγω αυτο , το λενε και αλλοι
ε φοβαμαι μην σκασω 2500 στερλινες και αποδειχτει κομοδινο και η nicolette
αν εχει ορεξη παντως και γαμηθει οπως πρεπει θα κλεισω για bareback δευτερο ραντεβου κτλπ αλλα αυτο θα εξαρτηθει απο το πρωτο ραντεβου
 

stockmarketforlife

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
118
Like
68
Πόντοι
1
αυτη που εχασα για λιγες μερες και βαραω το κεφαλι μου ειναι η μονικα σαντιαγκο παρισι ειναι τωρα αλλα λεει θα ξαναερθει δεκεμβριο
η κωλαρα της μου εχει μεινει απωθημενο
 

karxarias79

Μέλος
Εγγρ.
8 Οκτ 2015
Μηνύματα
157
Κριτικές
4
Like
133
Πόντοι
1
Aν και ειμαι φαν της Shea οι τσοντες της ειναι ξενερωτες με copy paste προγραμμα ,οσο για τα 2700 δολλαρια για 1,5 ωρα ειναι απλα αστειο....ειναι τοσο πλαστικη λες και γαμας κουκλα φουσκωτη
 

Angelus

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Φεβ 2009
Μηνύματα
7.499
Κριτικές
20
Like
313
Πόντοι
3.275
Κομοδίνο την κόβω την τύπισσα. Σίγουρα στην Αγγλία θα υπάρχουν πορνοστάρ καλύτερες να βρεις να τα φυτιλιάσεις.
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
αυτη που εχασα για λιγες μερες και βαραω το κεφαλι μου ειναι η μονικα σαντιαγκο παρισι ειναι τωρα αλλα λεει θα ξαναερθει δεκεμβριο
η κωλαρα της μου εχει μεινει απωθημενο
  Πρεπει  να  εισαι   μεγαλο   μουτρο  για  να  κυνηγας   τετοια  μωρα τυπε μου  ,  αν  τα   καβαλας  βεβαια  σε realtime οχι να  τα καβαλαει ο νου σου  ... εχεις  φαει  καμοια  τετοια  απο  δαυτες  ??
 ...  ανεβασε   καμοια   φωτο  αν  θες ...   εστω  του   δωματιου   απ  το incall  ,  διοτι   ακουγεται   λιγο  To Good to Be  True  ρε  μαν  και  μας  διαβαζουν  και  μεγαλα  παιδια στο  σαη  
 

stockmarketforlife

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
118
Like
68
Πόντοι
1
Κομοδίνο την κόβω την τύπισσα. Σίγουρα στην Αγγλία θα υπάρχουν πορνοστάρ καλύτερες να βρεις να τα φυτιλιάσεις.

μια απο τις καλυτερες για μενα ητανε η rebecca moore αλλα εκανε retirement φετος
περα απο την Nicolette Shea που απλα προεκυψε λογω του τουρ της οτι θα την δω ,
η καλυτερη για εμενα μE διαφορα πορνσταρ στο Λονδινο αυτη την στιγμη ειναι η κολλητη της ρεμπεκα η sophie anderson κανει και gangbang me 20+ atoma μονο για 50 στερλινες

για outcall οταν ερχεται απο το μπριστολ οπου μενει παει συνηθως 400-450 στερλινες το φουλ pse προγραμμα
αλλα οπως ειπα οι πορνσταρς ειναι κυριως πεταμενα χρηματα , μπορεις να βρεις εξισου καλες που δεν τις ξερει ουτε η μανα τους
η καλυτερη μου εμπειρια οπως ειπα και σε αλλο νημα τα τελευταια 15-20 χρονια ειναι h missKDD  
 

stockmarketforlife

Μέλος
Εγγρ.
12 Απρ 2019
Μηνύματα
118
Like
68
Πόντοι
1
η ξενερα ειναι οτι εκλεισε τωρα το ***** και πρεπει να τις ψαχνεις στο adultwork και αν τις βρεις τωρα
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.710
Κριτικές
3
Like
4.707
Πόντοι
606
Τραβελοφερνει πολύ
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Aν και ειμαι φαν της Shea οι τσοντες της ειναι ξενερωτες με copy paste προγραμμα ,οσο για τα 2700 δολλαρια για 1,5 ωρα ειναι απλα αστειο....ειναι τοσο πλαστικη λες και γαμας κουκλα φουσκωτη
  Αν  και  δεν  ειμαι  φαν ουτε  της  συγκεκριμενης   ουτε  των  ελαστικων   Pirelli , πιστευω   οτι  ειναι  τρελα  τα  ποσα  που  ζητανε  οι   συγκεκριμενες   αμερικανιδες  γαλοτζες  ,  νομιζω   οτι  το  φουλ υαλουρονικο  που  βαρανε  σε  μαπα  και   σωμα    εχει  αρχισει  πλεον και εισχωρει  και  στο  εγκεφαλο   με  αποτελσμα  να  παλαβωνουνε  και  να   ζητανε  οτι  ποσα τους  κατεβασει  η  γκλαβα  τους  σε  συνδιασμο  παντα με  τα  γραφεια  που  τους   κανουν  τα  κονε  ,  απορω  ποσο  ακομα  θα   υπαρχουν  σειχηδες  σε
  Δυση  και  Ανατολη  που  θα   αγοραζουν   ακριβα  brands   μονο και  μονο  για  να  τα   κατουρανε να   τραβανε video και μετα  να  τα  πετανε  σε  καδους  :S :S :think:  

 

George103

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2019
Μηνύματα
800
Like
196
Πόντοι
6
Οτι  καλυτερο  υπαρχει  αυτη  τη  στιγμη  κατα  τη  γνωμη  μου
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Είναι όντως εντυπωσιακή αλλά δεν χρειαζόταν να είναι τόσο ψεύτικη
 

George103

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2019
Μηνύματα
800
Like
196
Πόντοι
6
Πολυ  ψευτικη  συμφωνω  αλλα  ειναι  το  κατι  αλλο.Μαζι  με  Bonnie  Rotten  σε  ντουετο  δεν  εχουν  αντιπαλο
 

wrangler1996

Μέλος
Εγγρ.
18 Δεκ 2018
Μηνύματα
1.611
Like
925
Πόντοι
96
Καλά η bonnie Rotten την είχε ξεφτυλισει στο λεσβιακό την πουταναρα την Nicolette
 

George103

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2019
Μηνύματα
800
Like
196
Πόντοι
6
Όποιος έχει δει αυτή τη σκηνή μπορεί να καταλάβει. Αν και πολύ πιο μικρόσωμη η Bonnie της έδωσε και κατάλαβε
 

George103

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2019
Μηνύματα
800
Like
196
Πόντοι
6
Αυτές οι δυο πρέπει να παίξουν σε threesome οπωσδήποτε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom