Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Personal - Πλατεία Βικτωρίας

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 258K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
φιλοι μου καλοι ποτε δεν εκλεισε το μαγαζυ  ειμαστε ολες εδω καθε μερα απο τις 11 μεχρι 8 και μιση
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
φιλοι μου καλοι ποτε δεν εκλεισε το μαγαζυ  ειμαστε ολες εδω καθε μερα απο τις 11 μεχρι 8 και μιση
Εγω περασα την Παρασκευη στις 1115 με 1130 το πρωι και δεν μου ανοιξες παντως!
Μετα πηγα Φωκαιας να θυμηθω τα παλια!
 

Mάξιμος

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2016
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Κανονικα ανοικτο το καταστημα στην υποδοχη η Φωτεινη και παρουσες η Βαλερια (με ένα πολυ κοντο μαύρο εφαρμοστο φορεμα) και η Βικυ η μικρη με τα πιασιματακια που φορουσε ενα πολυ κοντο τζην σορτσακι  :wanker:
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Κανονικα ανοικτο το καταστημα στην υποδοχη η Φωτεινη και παρουσες η Βαλερια (με ένα πολυ κοντο μαύρο εφαρμοστο φορεμα) και η Βικυ η μικρη με τα πιασιματακια που φορουσε ενα πολυ κοντο τζην σορτσακι  :wanker:
Ανοιγει μονο σε γνωστους πελατες;
Ρωτησες για Ηλιαννα αν σταματησε ή απλα ελειπε εκεινη την μερα;
 

veligekas

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Ναι αδερφε ετσι ειναι...ανοιγει μονο σε οσους γουσταρει.τεσπα δεν τρεχει τιποτα απλα να το ξερουμε για να μην τραβιομαστε αδικα...
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Ναι αδερφε ετσι ειναι...ανοιγει μονο σε οσους γουσταρει.τεσπα δεν τρεχει τιποτα απλα να το ξερουμε για να μην τραβιομαστε αδικα...
παρά πολύ μεγάλο λάθος κάνεις σε όλους ανοίγουμε με εσένα συγνώμη αλλά κάτι θα πήγε στραβα
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Αγόρια μου. Για να το κλείσουμε αυτό το θέμα μια και καλή. Ποτέ δεν έχουμε κάνει "face kontrol"  ανοίγουμε σε όλους. Σπάνια να μην ανοίξουμε όταν κάποιος μας φαίνεται περίεργος που έχει γίνει και αυτό. Η όταν βλέπουμε δύο-δυο. Πάντως ζητάμε συγγνώμη για την αναστάτωση. Σας περιμένουμε και φιλιά σε όλους
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.801
Κριτικές
24
Like
3.856
Πόντοι
2.846
Αγόρια μου. Για να το κλείσουμε αυτό το θέμα μια και καλή. Ποτέ δεν έχουμε κάνει "face kontrol"  ανοίγουμε σε όλους. Σπάνια να μην ανοίξουμε όταν κάποιος μας φαίνεται περίεργος που έχει γίνει και αυτό. Η όταν βλέπουμε δύο-δυο. Πάντως ζητάμε συγγνώμη για την αναστάτωση. Σας περιμένουμε και φιλιά σε όλους
Φωτεινουλα  μου  Καλησπερα  κουκλα μου ,  επειδη ειμαι νεο μελος και εχω ενα  μικρο αγχος σαν πρωταρης που ειμαι  ...... εγω αμα ερθω απο εκει θα μου ανοιξεις την πορτα σας ???  :hi: :hi: :hi:
 

anatolgami

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2006
Μηνύματα
6.276
Κριτικές
4
Like
2.002
Πόντοι
266
Φωτεινουλα  μου  Καλησπερα  κουκλα μου ,  επειδη ειμαι νεο μελος και εχω ενα  μικρο αγχος σαν πρωταρης που ειμαι  ...... εγω αμα ερθω απο εκει θα μου ανοιξεις την πορτα σας ???  :hi: :hi: :hi:

Ναι..αλλά μόνο θα σου ανοίξει...τα υπόλοιπα τα έκοψε...
 

salzburg

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2006
Μηνύματα
341
Κριτικές
5
Like
274
Πόντοι
21
Εγώ προτείνω να στείλουμε με  pm  φωτογραφία μας στην  Φωτεινή , να μας πει αν περνάμε το face control για να μην
τρέχουμε τζαμπα . Γιατί εγώ που είμαι με κοντό μαλλί και ξυρισμένος μάλλον θα κοπώ!!!
 

Mάξιμος

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2016
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Ανοιγει μονο σε γνωστους πελατες;
Ρωτησες για Ηλιαννα αν σταματησε ή απλα ελειπε εκεινη την μερα;

Με βάση την προσωπική εμπειρία μου που δεν είμαι γνωστός ούτε της Φωτεινής αλλά ούτε και του καταστήματος,δεν ανοίγει μόνο σε γνωστούς ή σε πελάτες.

Η Ηλιάννα απουσίαζε σήμερα αλλά δεν ξέρω πότε θα επιστρέψει.
 

Giannis03

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2016
Μηνύματα
177
Κριτικές
5
Like
30
Πόντοι
1
Και εγω συναγωνιστές που δεν ειμαι και φαν του μαγαζιού 2-3φορες που έχω πάει μου έχουν ανοίξει χωρίς πρόβλημα
 

χρηστος1011

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2013
Μηνύματα
14.695
Like
2.429
Πόντοι
606
παιδια αν παω για καφε στην πλατεια βικτωριας και εχω ορεξη να  :fuck2: θα βρω κανα μπουρδελο?
 

veligekas

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2015
Μηνύματα
24
Like
0
Πόντοι
0
Φιλε βρουτε επειδη θαρρω πως σε εσενα δεν υπαρχει προβλημα γουσταρεις να κανονισουμε συναντηση να παμε μαζι???κ κερναω μισαωρακι αν γουσταρεις.....
 

FOTINI

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2012
Μηνύματα
673
Like
0
Πόντοι
6
Καλημέρα σε όλα τα αγόρια.. Σας περιμένουμε και σήμερα με Βαλερια Βίκυ και Λία. Φιλιά ολες εμάς.. :smitten: :smitten: :smitten:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom