Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
γιατι δεν μπορεις να πεις στον αντρα τι θελεις?
ή φοβασαι μπας και σου βαλει χερι ο μουσατος...?
αυτο δεν λεγεται το συνδρομο του πουστη?
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
γιατι δεν μπορεις να πεις στον αντρα τι θελεις?
ή φοβασαι μπας και σου βαλει χερι ο μουσατος...?
αυτο δεν λεγεται το συνδρομο του πουστη?

Προσωπικά προτιμώ να μου ανοίγει η Φωτεινή η Όλγα ηΒίκυ η οποιοδήποτε άλλη παρά ο μούσιας. Οσο για το σύνδρομο του πούστη ειλικρινά δεν το ήξερα και δεν πήγε το μυαλό μου. Χαίρομαι όμως όταν μαθαίνω καινούργια βιόματα ειδικά από ανθρώπους που το βιώνουν.
 

sikos333

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
229
Like
0
Πόντοι
1
Να βάλουμε και τον προβληματισμό στους συναγωνιστές. Σας αρέσει να σας ανοίγει άντρας ή γυναίκα την πόρτα του μασατζίδικου; 
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Να βάλουμε και τον προβληματισμό στους συναγωνιστές. Σας αρέσει να σας ανοίγει άντρας ή γυναίκα την πόρτα του μασατζίδικου; 
Γυναικα και μαλιστα ημιγυμνη !!!  ;) ;) ;)
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Προσωπικά προτιμώ να μου ανοίγει η Φωτεινή η Όλγα ηΒίκυ η οποιοδήποτε άλλη παρά ο μούσιας. Οσο για το σύνδρομο του πούστη ειλικρινά δεν το ήξερα και δεν πήγε το μυαλό μου. Χαίρομαι όμως όταν μαθαίνω καινούργια βιόματα ειδικά από ανθρώπους που το βιώνουν.
Μαλιστα, κατα τη συνηθη τακτικη καποιων η τριχα εγινε τριχια. Επειδη ελειπε η Αννα εκεινη τη στιγμη, και δεν εχω ακομα εναλλακτικη λυση για την υποδοχη ( Μαργαριτα πχ. για οσους θυμουνται), υποδεχτηκα εγω καποιους πελατες. Αν αυτο αποτελει αρνητικο κριτηριο για το επιπεδο των υπηρεσιων του μαγαζιου, τοτε ενα εχω να απαντησω " ΤΗ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΝΝΗ? - ΚΟΥΚΙΑ ΣΠΕΡΝΩ!". Η υποδοχη εχει αλλες απαιτησεις και τα λαθη καποιων μαγαζιων δεν θα ηθελα σε καμια περιπτωση να τα επαναλαβω εγω. Απο εκει και περα τα κριτηρια τα βαζει ο καθενας για τον εαυτο του. Ευχαριστω.
 

promarios

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2012
Μηνύματα
350
Like
0
Πόντοι
1
Στη συγκεκριμένη περίπτωση ισχύει το "ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ ΓΙΑΝΝΗ? ΑΝΟΙΓΩ ΠΟΡΤΑ" αλλά αυτό είναι για να γελάσουμε.
Εκείνο που μετράει είναι το ότι είσαι ειλικρινής ΚΑΙ στο θέμα της πόρτας. Για μια δυο φορές δεν υπάρχει πρόβλημα νομίζω. Καλλίτερα να ανοίγει η πόρτα από το να μην ανοίγει καθόλου ή αυτή που την ανοίγει να μην ξέρει καθόλου να μιλήσει.
Νομίζω ότι και ο συναγωνιστής sikos ο οποίος είχε και μια περιπέτεια σε άλλο μαγαζί που έφαγε "εσωτερική πόρτα" θα συμφωνίσει. 
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
δεν πειραζει Αριστο-Γιαννη μου... το θεμα να ειναι κουκλαρες τα κοριτσια με σουπερ υπηρεσιες και προσιτες τιμες... αυτος ο συνδυασμος ειναι αχτυπητος και οσα μαγαζια τον επιδιωκουν δεν θα εχουν προβλημα, αντιθετως θα χεστουν στο ταληρο... οσο για τους μυγιαγγιχτους που γκρινιαζουν, ας μην ερθουν, ας πανε αλλου που ανοιγουν την πορτα ηλικιωμενες κυριες και τους κλεινουν την πορτα στην μουρη κακομαθημενα κωλο-κοριτσα...
 

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
δεν πειραζει Αριστο-Γιαννη μου... το θεμα να ειναι κουκλαρες τα κοριτσια με σουπερ υπηρεσιες και προσιτες τιμες... αυτος ο συνδυασμος ειναι αχτυπητος και οσα μαγαζια τον επιδιωκουν δεν θα εχουν προβλημα, αντιθετως θα χεστουν στο ταληρο... οσο για τους μυγιαγγιχτους που γκρινιαζουν, ας μην ερθουν, ας πανε αλλου που ανοιγουν την πορτα ηλικιωμενες κυριες και τους κλεινουν την πορτα στην μουρη κακομαθημενα κωλο-κοριτσα...

πες τα Jorge!

 

black crow

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.257
Κριτικές
256
Like
11.604
Πόντοι
19.505
Πέρασα κι εγώ το πρωί να δω τι παίζει. Έφτασα κάπως νωρίς και οι κοπέλες δεν είχαν εμφανισθεί ακόμη. Ο κύριος στην υποδοχή ήταν ευγενέστατος και καθόλου δεν ένιωσα άσχημα. Πιό άσχημα έχω νιώσει με τα ξινά μούτρα και την ειρωνία διαφόρων δεσποινίδων υποδοχής.  Δυστυχώς κάποια τηλέφωνα εργασιακού περιεχομένου δεν μου επέτρεψαν να περιμένω οπότε ανέβαλα για άλλη φορά την επίσκεψη. Ο χώρος πάντως μύριζε καθαριότητα και φαινόταν με μια πρώτη ματιά πολύ καλός.
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
δεν πειραζει Αριστο-Γιαννη μου... το θεμα να ειναι κουκλαρες τα κοριτσια με σουπερ υπηρεσιες και προσιτες τιμες... αυτος ο συνδυασμος ειναι αχτυπητος και οσα μαγαζια τον επιδιωκουν δεν θα εχουν προβλημα, αντιθετως θα χεστουν στο ταληρο... οσο για τους μυγιαγγιχτους που γκρινιαζουν, ας μην ερθουν, ας πανε αλλου που ανοιγουν την πορτα ηλικιωμενες κυριες και τους κλεινουν την πορτα στην μουρη κακομαθημενα κωλο-κοριτσα...
Σωστος ο συναδελφος. Δεν περναμε στο δωματιο με την υποδοχη (συνήθως) αλλά με καποια απο τις κοπελες. Τα σημαντικα ειναι το σερβις , η τιμή και η καθαριότητα του χωρου και οχι ποιος ανοιξε την πορτα.
 

ariadnos

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2012
Μηνύματα
122
Κριτικές
10
Like
0
Πόντοι
11
για μενα ηταν απο τα καλυτερα του ειδους στο 67 ειναι αληθεια οτι ειχε σκαμπανεβασματα στις κοπελες αλλα απο τις 100 φορες που πηγα 5 φορες δεν εφυγα ευχαριστημενος με καλο χωρο και χωρις βαβουρα εξω για οσους  γουσταρουν το μασαζ και στο τελος οτι προκυψει αξιζει μια επισκεψη συμβουλευτειτε την αννα για καθε κοπελα δεν θα σας παραμυθιασει με το που παω θα ενημερωσω
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
τελικα ρε παιδες απ υπηρεσιες δεν μάθαμε τιποτα , ο χωρος καλος τα κοριτσια ομορφα , ο τυπος στην πόρτα δεν μας χαλάει, με το VFM τι γίνεται θα τα κλέμετα λεφτά μας ή θα γίνουμε πελάτες?
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
τι τα γράφεις???
άντε πήγαινε να δοκιμάσεις να μας πεις εσύ  ;)
 

11for11

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2012
Μηνύματα
467
Κριτικές
6
Like
191
Πόντοι
1
τα γραφω για αυτους που πηγαν εγραψαν κριτικη αλλα απο ουσια λιγα πραγματα
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
παράξενο , μήπως μπορείς να μου στείλεις το λίνκ της  κριτική που έχει γραφτεί  γιατί εγώ δεν έχω δεί πουθένα κριτική για το συγκεκριμένο μαγαζί ακόμα
 :think: :think: :think: :think:
 

man27forsex

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.103
Κριτικές
18
Like
8
Πόντοι
2.945
Επίσης παίζει τζακουζι, χαμαμ?
 

sas1977

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.025
Κριτικές
2
Like
41
Πόντοι
16
Επίσης παίζει τζακουζι, χαμαμ?

Όχι και στα δυο...

Το «μαγαζί» έχει τέσσερα δωμάτια (αν δεν κάνω λάθος) εκ των οποίων τα δύο έχουν ντουζιέρα/καμπίνα εντός...
Ο χώρος είναι ακόμα υπο διαμόρφωση – την Κυριακή θα τοποθετούσαν καθρέπετες, κλπ.
Τα 3 δωμάατια που εγώ είδα είχαν και διαφορετικό φωτισμό: μπλε (το μεγαλύτερο – εκεί ήταν το σαλόνι όταν λειτουργούσε σαν σπίτι!!!), κόκκινο, πράσινο...

η Άννα απουσίαζε και στη υποδοχή ήταν ο κ. Γιάννης (μουσάκι, γυαλιά, σαγιονάρα και συνέχεια μπροστά από το laptοp του)– γνωστός σε όσους ήταν πελάτες στη Γλυφάδα

Κοπέλες 4:
Παλίες (δούλευαν και στη Γλυφάδα Π.64) – η Εύα από Σερβία (έτσι λέει και μάλλον έτσι πρέπει να είναι)και η Άτζελα με το μεγάλο στήθος
Νέες – Στέλλα (ξανθιά, ψηλή) και Αγάπη (μελαχρινή, κοντούλα)

Επέλεξα Ευα (ξανθιά με ωραίο σώμα – παλιά γνώριμη από Π.64) και δεν το μετάνιωσα (μιας και είχα καιρό να περάσω μαζί της), μασάζ πολύ καλό (με γόνατα, αγκώνες, κλπ) και στα του αγώνα εξίσου δυνατή και υποτακτική...

Κόστος 80Ε / 1ώρα / 2 εκτονώσεις και για τα καλορίζικα έδωσα + 20Ε (δεν ζητήθηκε...)

Με ενημέρωσαν ότι θα υπάρξουν και άλλες «μεταγραφές»...




 

byron0711

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2006
Μηνύματα
524
Like
0
Πόντοι
6
Η Ευα είναι από τις καλύτερες περιπτώσεις.Πολύ καλό μασάζ, πολύ καλό πρόγραμμα και πολύ καλό παιδί. Είναι και κουκλάρα, οπότε έχει όλο το πακέτο...
 

jorgekavlares

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
8.103
Like
1.450
Πόντοι
546
λιγες περισσοτερες λεπτομερειες για το σερβις δεν θα εβλαπταν... εστω και με πμ...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom