Νέα

Νεκρός οπαδός στη Θεσσαλονίκη: «Γ@μw τον Άρη ρε μ@%ν!@»

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sub-Zero
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 82K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

delipas

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Ιουλ 2008
Μηνύματα
226
Κριτικές
83
Like
9.742
Πόντοι
24.351
Ειτε εισαι ψευτης ειτε Καραισκακη πρωτομπηκες το 2005
παω στην 7 απο το '82, εχω ταξιδεψει σ ολη την ελλαδα...δεν ξερεις τι σου γινεται, ειμαι μελος στην στρατια απο το '87.. εσυ τι βιογραφικο εχεις για να γραφεις μαλακιες ?
 

geroksouras

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
29 Δεκ 2013
Μηνύματα
5.370
Κριτικές
291
Like
37.848
Πόντοι
34.478
εντωμεταξυ τα παοκια αμετανοητα
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Κι ο αλβανοπαις στο Πανόραμα μένει όπως αναφέρθηκε ..φτωχοπαιδο.. ( πως έβγαλαν αυτοί τόσα λεφτά?)

θα μαθουμε τυπε...ολα θα τα μαθουμε, να εισαι σιγουρος.

η φαση αρχιζει να θυμιζει εξοδο του Μεσολογγιου .... :priest:

μολις τωρα στον Ευαγγελατο ειπωθηκε οτι εξαφανιστηκε και η οικογενεια του εδω και 2 μερες απο την περιοχη.

επισης εμαθα οτι αυτη η κωλοτρυπιδα το 2019 επιτεθηκε ξανα περιξ της Χαριλαου σε σταση αστικου σε 15χρονα,αλλα τον προλαβαν καλοπαιδα Αρειανοι και εβγαλε αρκετο καιρο μεσα στο Ιπποκρατειο.


Πως δεν έχει;
Στην υπόθεση του Τόσκο γιατί έβαλε τους δικούς του δικηγόρους υπερασπιστές των δολοφόνων και δεν τους αγνόησε αποδοκιμάζοντας αυτό που έγινε;
To κοντό κομπλεξικό παιδάκι του γιατί το αφήνει να κάνει stories με τους μπράβους του έξω από το Χαριλάου
και μετά το κλαρίνο στην τούμπα να ποστάρει στο instagram φωτό με μαχαίρι;

savvidis.jpg


Μάθανε ότι γαμιόμαστε, πλάκωσαν και οι τσετσένοι που πριν δέκα χρόνια δεν ήξεραν που έπεφτε η Θεσσαλονίκη και τώρα την είδαν παοκάρχες..




αδερφε,αυτη η φωτο ειναι μετα τη φετινη ΑΡΕΙΑΝΗ ΠΟΥΤΣΑ στο τσαντιρι τους.....

την ανεβασε συμβολικα ως μηνυμα στο εσωτερικο της ομαδας τους..."το μαχαιρι στο κοκκαλο" για να γινει καθαρση ας το πουμε ....


αστοχη φωτο ,αλλα καμια σχεση με οτι φανταζεσαι....αν ειναι δυνατον να την αναπαραγουν και δικα μας ζωα σε μμε....
 

7spirit

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2010
Μηνύματα
790
Like
1.408
Πόντοι
206
M'αρέσει ένα επιχείρημα που ακούγεται, "οι ελληνικές ομάδες είναι μικρές και δεν αξίζει να σκοτώνεστε".
Ενώ αν ήταν σαν τη Ρεάλ και την Μπάγερν θα άξιζε ε ;
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
τυποι θα γινει φιλικο παοκ αρης στη μνημη του Αλκη :confused::confused::confused:
το τι μαχαιρωματα εχουν να γινουν δε λεγεται :confused::confused::confused::priest:


ΠΑΟΚ-Άρης: Συμφωνία για φιλικό στη μνήμη του Άλκη


:wanker: :wanker: :wanker: :wanker: ενταξει μπορει εχω συγγενεις τουρκους,αλλα με αυτους δε θελω ουτε εχθρικο πλεον....


φοβαμαι πως θα αντιδρασω......:confused::confused::confused::confused::confused::confused::confused: εγω που δεν ημουν ποτε χωμενος σε συνδεσμο.....φαντασου οι αλλοι


μαλακια της ΠΑΕ ΑΡΗΣ........φιλια με αυτους ποτε.....ΤΕΛΟΣ.... ειναι ακριβως οπως η σχεση Ελλαδας-Τουρκιας....

χρονια κανουν μαλακιες και προκαλουν.......τωρα δολοφονησαν ακυρο κοσμο.....:confused::confused::confused:

και στα αρχιδια μου αν τους τσουβαλιαζω ολους.....

οκ δε τσουβαλιαζω,αλλα ΤΟΥΣ ΣΙΧΑΙΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΜΙΣΩ ΠΛΕΟΝ σαν οντοτητα.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro

lakisscorpio

Μέγας
Εγγρ.
11 Ιουν 2008
Μηνύματα
2.051
Κριτικές
14
Like
644
Πόντοι
4.255
τυποι θα γινει φιλικο παοκ αρης στη μνημη του Αλκη :confused::confused::confused:
το τι μαχαιρωματα εχουν να γινουν δε λεγεται :confused::confused::confused::priest:


ΠΑΟΚ-Άρης: Συμφωνία για φιλικό στη μνήμη του Άλκη
αν και μετα την δολοφονια του Αλκη γινει αυτο που λες φιλε....Ενταξει,τι να πω???ΔΡΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑς Ας ΚΑΝΕΙ ΟΤΙ ΤΟΝ ΦΩΤΙΣΕΙ Ο ΅ΘΕΟς!!!!!
πΑΝΤΩς μεγαλη ευκαιρια ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΑΓΙΚΟ ΓΕΓΟΝΟς να "καθαρισει" ο τοπος!!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: enduro
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
αδερφε,αυτη η φωτο ειναι μετα τη φετινη ΑΡΕΙΑΝΗ ΠΟΥΤΣΑ στο τσαντιρι τους.....

την ανεβασε συμβολικα ως μηνυμα στο εσωτερικο της ομαδας τους..."το μαχαιρι στο κοκκαλο" για να γινει καθαρση ας το πουμε ....


αστοχη φωτο ,αλλα καμια σχεση με οτι φανταζεσαι....αν ειναι δυνατον να την αναπαραγουν και δικα μας ζωα σε μμε....
Aυτό έγραψα και εγώ, "μετά το κλαρίνο στην τούμπα"

Δηλαδή είναι κομπλέ ο μπαμπάς να μπαίνει με πιστόλι,ο γιος να ποστάρει μαχαίρι και άλλα γραφικά λες και είναι στην Τσετσενία;
 

Tzimakos99

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2021
Μηνύματα
247
Like
423
Πόντοι
21
Θα σκοτώσουν τους γονείς του Αλβανου και έφυγαν απο το σπιτι τους ; Κατι τέτοιο παιζει

ΣΑΣΜΟΣ κ ετσι
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Έχουμε παίξει φιλικό παλαιότερα στο Χαριλάου,
παίζαμε ξύλο από την Κλεάνθους μέχρι το γήπεδο,
αυτοί όταν μπήκαν στην 1 δεν άφησαν καρεκλάκι όρθιο.

Δεν υπάρχει κανένα φιλικό αν ούτε αυτή τη φορά δεν μπουν οι δολοφόνοι φυλακή
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.671
Κριτικές
62
Like
45.451
Πόντοι
9.297
Μέχρι και οι τράπερς που βγάζουν τραγούδια για όπλα ναρκωτικά και τα ρέστα αλβανοί που μας κουβαλήθηκαν εδώ είναι. έξω όλοι από τη χώρα να ξεβρωμίσει ο τόπος
Το θέμα είναι ότι οι αποβλακωμενες μάζες των πιτσιρικάδων τους ακολουθούν διότι έχουν χαμηλό επίπεδο.Φταινε και οι γονείς που δεν εστιάζουν στο να γίνουν άνθρωποι τα παιδιά αλλά τα γεμίζουν με κινητά και Η /Υ αποποιουμενοι τον ρόλο τους και παραδίδοντας τον σε άψυχες συσκευές .Τόσο ελαφρομυαλοι και αυτοί....
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Σήμερα ειπώθηκε αυτό που παίζει στη Θεσσαλονίκη εδώ και χρόνια

Θεσσαλονίκη: «Ανώτερος μου είπε πως αν συνεχίσουμε, θα βρεθούμε στο Σουφλί» λέει αστυνομικός

Θεσσαλονίκη: «Ανώτερος μου είπε πως αν συνεχίσουμε, θα βρεθούμε στο Σουφλί» λέει αστυνομικός​

«Απόστρατοι αστυνομικοί αναλαμβάνουν θέσεις στις ΠΑΕ» - «Ομάδες μεταφέρουν στους σάκους τους τα καπνογόνα των οπαδών» είπε ο εν ενεργεία αστυνομικός της Υποδιεύθυνσης Αθλητικής Βίας- «Θα έπρεπε να συλληφθούν και οι γονείς του 23χρονου» πρόσθεσε​

Σε μία απίστευτη καταγγελία προέβη ανώνυμα στο ράδιο Metropolis, στη Θεσσαλονίκη, ένας εν ενεργείααστυνομικός της Υποδιεύθυνσης Αθλητικής Βίας, ο οποίος αναφέρθηκε σε περιστατικά βίας που έχουν πέσει στην αντίληψη του, αλλά και στον τρόπο που λειτουργούσαν οι ομάδες σε ρόλο «συνεργού».


Αναλυτικά τα όσα δήλωσε στο Metropolis 95.5: «Είναι οι εντολές που δεχόμαστε από τους ανωτέρω, γιατί όταν σταματήσουν να εργάζονται στο σώμα, αναλαμβάνουν θέσεις στις ΠΑΕ και είμαι απόλυτος σε αυτό που λέω και μου έχει τύχει πολλές φορές σαν περιστατικό. Μου είχε πει ένας ανώτερός μου ότι αν συνεχίσουμε, θα βρεθούμε και οι δύο στο Σουφλί. Μαζί με τα νερά, είχαμε βρει καπνογόνα αλλά και πιστόλια ευθείας βολής, ήμουν παρών στο περιστατικό και είχα ακολουθήσει την ομάδα στα αποδυτήρια γιατί είχα δεχτεί την εν λόγω εντολή. Εκείνη την ώρα ήρθαν τρεις οργανωμένοι φίλοι της ομάδας και πήραν τα σακίδια από τα αποδυτήρια, ενώ εμείς δεν είχαμε καμία εντολή για να αντιδράσουμε».

«Είναι πολλά τα συμφέροντα που παίζονται, ακόμα και αν θυμάστε, όταν ανέλαβε ο κ. Σαββίδης τον ΠΑΟΚ, πήρε έναν απόστρατο στην ομάδα. Το ίδιο συμβαίνει και σε ομάδες μπάσκετ και σε άλλες ομάδες. Αλλά να ρωτήσω, τους γονείςτου φερόμενου δολοφόνουτους συνέλαβαν οι αρχές; Γιατί όλα ξεκινάνε από το σπίτι, γιατί αυτός ο 23χρονος μπορεί να μην είχε την πρόθεση να σκοτώσει, αλλά κάτι έχει γίνει στο παρελθόν στο σπίτι του που τον έκανε τόσο βίαιο και τον εξώθησε στο να ασκήσει τόσο έντονη βία»
συνέχισε ο αστυνομικός για να καταλήξει: «Δεν έχει υποπέσει στην αντίληψή μου περιστατικό που αστυνομικοί έχουν εισχωρήσει σε συνδέσμους. Για εμένα πρέπει να εφαρμοστεί ο νόμος της Θάτσερ. Όταν πάω για υπηρεσία, φοβάμαι μην μου έρθει κανένα τούβλο και πρέπει να κλείσουν τα γήπεδα... χθες».

Τρεις πρώην απόστρατοι αρχίμπατσοι Θεσσαλονίκης

Ηλίας Γεροντίδης,Τρύφων Κούκιος,Αβραάμ Αϊβαζίδης

έχουν διατελέσει/oυν υπεύθυνοι ασφαλείας τους
και προστάτευαν τα και καλά acab revolution φυντάνια τους..
 

Potistiss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2016
Μηνύματα
1.818
Κριτικές
6
Like
2.138
Πόντοι
496
παω στην 7 απο το '82, εχω ταξιδεψει σ ολη την ελλαδα...δεν ξερεις τι σου γινεται, ειμαι μελος στην στρατια απο το '87.. εσυ τι βιογραφικο εχεις για να γραφεις μαλακιες ?
τυπε ανηκεις σε αλλη γενια απο μενα και μονο και μονο γι αυτο θα σε σεβαστω..το βιογραφικο το δικο μου αστο...Δλδ δεν ηταν ενα φεγγαρι(05-07) γεματη γυφτους η 7????Δεν ειχε γεμισει φασιστες μετα?Ἅκομα και στις εποχες τις δικες σου δεν υπηρχε ελληνικη σημαια με γραμμενο το "ΠΑΣ ΜΗ ΕΛΛΗΝ ΒΑΡΒΑΡΟΣ?? δεν δωσατε ποδι στους toxicity γεπειδη ειχανε αλλη ιδεολογια??ΟΙ ΜΙSFITS δεν ειχανε καθαρα ναζιστικη ιδεολογια σαν γκρουπ??τα kosovo je serbjia τι σχεση ειχανε με την αυθεντικη 7??Για θυμισε μου τι εγινε μετα τη Λαυριου??μηπως μπηκε κανας ακυρος τουφα και πηρε πανω του δολοφονια που κανε αλλος??μηπως στους συνδεσμους σας πηραν λιστες με ονοματα οι τσεοι και παρακολουθουσαν κοσμο??Μη μου πεις και τιποτα σκηνικα με προστασιες ανθρωπους της νυχτας και εκβιασμους??μη μου πεις για ανεργους και τυπους μια ζωη ρεμαλια που ξαφνικα βρεθηκαν με λεφτα,δουλειες και δεν αφηνανε πιτσιρικια να μπαινουν μεσα...Οπως χανουν τωρα το dna τους τα Παοκια ετσι το χασατε και σεις χρονια τωρα,..οπαδικα και γενικα μιλαω εσυ μπορει να σε γαμω τα παιδια
Μια τσιπα ειχε η γενια η δικια σου οπαδικα και την εχετε χασει χρονια τυπε.....
 

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.388
Like
20.990
Πόντοι
5.956
θα μαθουμε τυπε...ολα θα τα μαθουμε, να εισαι σιγουρος.

η φαση αρχιζει να θυμιζει εξοδο του Μεσολογγιου .... :priest:

μολις τωρα στον Ευαγγελατο ειπωθηκε οτι εξαφανιστηκε και η οικογενεια του εδω και 2 μερες απο την περιοχη.

επισης εμαθα οτι αυτη η κωλοτρυπιδα το 2019 επιτεθηκε ξανα περιξ της Χαριλαου σε σταση αστικου σε 15χρονα,αλλα τον προλαβαν καλοπαιδα Αρειανοι και εβγαλε αρκετο καιρο μεσα στο Ιπποκρατειο.
Εντάξει, λογικά τους ενόχους αυτής της δολοφονίας θα τους πιάσουν για να αποφύγουν την κοινωνική κατακραυγή..ένα ζητούμενο είναι να μη χρησιμοποιηθεί η δολοφονία του παιδιού ως αφορμή για περαιτέρω διχασμούς...ένα ακόμα ζητούμενο είναι να μην ξαναγίνουν δολοφονίες με αφορμή οπαδικους λόγους και να εξαλειφθεί πλήρως το φαινόμενο της βίας και των τραμπουκισμων για τις " ομάδες".. παραγινε το κακό.. υπάρχουν τρόποι..βούληση δεν υπάρχει..
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.671
Κριτικές
62
Like
45.451
Πόντοι
9.297
Δικαιωματιστικος εμετός στο ΑΝΤ1...Μίλησαν ΑΠΛΩΣ για την ενδυμασία του μαθητή χωρίς να λένε τι φορούσε.Ολοι είναι με το μέρος των "προοδευτικών" συμμαθητών του.Εμεις εδώ μου φαίνεται ότι είμαστε κόντρα στην κοινωνία...:jerking::shit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit::vomit:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.638
Κριτικές
57
Like
6.848
Πόντοι
5.406
Για να ξεχαστούμε λίγο . Μου έκατσε τυχαία το παρακάτω. Το έχει δεί κανείς? Μπορούμε να το βρούμε με ελληνικούς υπότιτλους?Φαίνεται πολύ καλό και απορώ πως μου είχε ξεφύγει.
 

Sarounas1312

Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2021
Μηνύματα
37
Like
92
Πόντοι
0
σαχλαμάρες γράφεις,
οι αδυναμίες του κράτους είναι για να βελτιωθούν (αναρχία προτιμάς;),

χαζομάρα είναι και ο επαγγελματικός αθλητισμός κι ακόμη περισσότερο χαζοί οι οπαδοί αυτών των ανωνύμων εταιρειών
Χαζοί είναι για σένα οι οπαδοί! Για αυτους είναι νόημα ζωής. Αν δεν το ζήσεις δεν θα καταλάβεις.. Όσο για τους χούλιγκανς - δολοφόνους ( παρακράτος) αν το, κράτος ήθελε δεν θα άνοιγε ρουθούνι αλλά όπως είπα τους βολεύουν όλα!! Όπως πχ για τον Φιλοπουλο το ήξεραν όλοι ότι θα γίνει χαμός σε αυτόν τον αγώνα αλλά επέλεξαν να μην κάνουν κάτι ώστε να το σταματήσουν. Ο λόγος;; ΒΑΤΟΠΕΔΙΟ!!!
 

Thessalon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2011
Μηνύματα
3.569
Like
1.124
Πόντοι
216
σε αυτη την περιπτωση πρεπει να καθιερωθει η θανατικη ποινη...
Μια στο κεφαλι και ουτε καν σε κασα...μεσα στην θαλασσα να τον φανε τα ψαρια...
 

macchiato

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2021
Μηνύματα
2.299
Like
2.949
Πόντοι
456
Εντάξει, λογικά τους ενόχους αυτής της δολοφονίας θα τους πιάσουν για να αποφύγουν την κοινωνική κατακραυγή..ένα ζητούμενο είναι να μη χρησιμοποιηθεί η δολοφονία του παιδιού ως αφορμή για περαιτέρω διχασμούς...ένα ακόμα ζητούμενο είναι να μην ξαναγίνουν δολοφονίες με αφορμή οπαδικους λόγους και να εξαλειφθεί πλήρως το φαινόμενο της βίας και των τραμπουκισμων για τις " ομάδες".. παραγινε το κακό.. υπάρχουν τρόποι..βούληση δεν υπάρχει..


αυτο οπως καταλαβαινεις δεν ειναι στο χερι μας μονο....ποσους ΑΚΥΡΟΥΣ ακομη πρεπει να φανε, δηλαδη?

οι οπαδοι του ΑΡΗ δεν ειναι αγιοι (οπως λεμε και ξαναλεμε),αλλα ποτε δεν εχουν δολοφονησει....ΕΙΔΙΚΑ ΑΘΩΟΥΣ ΚΑΙ ΑΚΥΡΟΥΣ....

περασαν 4 μερες και εχουν συλλαβει μονο ΜΙΑ ΠΟΥΤΑΝΑ.....περιμενουμε.......
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom