Νέα

Νεκρός ο Κόλιν ΜακΡέι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα neoklis79
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 60
  • Εμφανίσεις 6K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Παπαδοπαιδο,εσυ ειδικα δε κανει να εκφερεις γνωμη για μενα.
Αντε κανε ευχελαιο καλυτερα γιατι μονο στην πλακα μπορει νασε παρει κανεις εσενα.
Αντε και επειδη εχεις και εξουσια  :boobies: ,σεβομαι και τα ορια της.
Καλο ειναι λοιπον,επειδη το ban και το warned τοχουν για πλακα καποιοι να μη προκαλεις σαν μοντ
ενα μελος να στην πει.
Αντε κανε την πλακα σου με μελη που καθονται ασχολουνται μαζι σου και αφιερωσε οσο χρονο θες απο τη ζωη σου
σαν mod στο bourdela.com,νομιζοντας οτι κανεις κατι και κρινοντας απο το χρονο που εχεις αφιερωσει δεν εχεις
και πολλα να κανεις(ισως κανω και λαθος)στην εκκλησια σου.

Οταν γραφεις κατι για το γαμαω σου προτεινω να δεις τα παλια μου βιντεο τα οποια σταχω αφιερωσει  :grin:
Αυτα για τα σχολια σου στο νικ "gamaomanoules".
:birdman:
Για το ρολο τον mod που εθιξες σε πληροφορω οτι ενας mod πρεπει να επεμβαινει αμεσως μολις υπαρξει υποτιθεμενη
παρατυπια των ορων του site,συγκεκριμενα μολις ενα μελος θιξει το αλλο σε προσωπικο επιπεδο και οχι να το αφησει να διογκωνεται για να βρει ευκαιρια να banari αυτον που θελει!
Αφιερωσε και λιγο χρονο σε αλλα πραγματα,γιατι οπως βλεπω πας για ρεκορ σε λιγο απο το πολυ κολλημα με το site!
Την ευλογια μου.. :dancing:
Τα αλλα για γενικη προσβολη μελων ειναι εντελως ακυρα γιατι οποιος εχει τη μαλακια μεσα του τοτε παρεξηγιεται μονο απο οτι γραφεται.

Οσο για τα υπολοιπα απαντω μονο στο φιλο που μιλησε με σωστο τροπο και του λεω οτι ισως εχει δικιο,
ισως ξυπνησα στραβα,αλλα επειδη εχω βαρεθει να διαβαζω τετοια τοπικ συνεχεια,
με ηλιθιους τιτλους ειπα να πω κγω μια αποψη ισως xtreme.
Αλλα ποτε δεν εθιξα καποιο μελος,συγκεκριμενα και αοριστα μιλαω μονο οι μαλακες θιγονται.
Το προσδιοριζω διοτι αν αυριο πω: οι πουσταρες θελουν κρεμασμα!
Και βγει καποιος και πει γιατι με βριζεις?Τοτε μονο μαλακας μπορει ναναι.
Aυριο παντως θα εχω καλο ξυπνημα γιατι με barcha αποψε παω τρελο ταμειο! :dancing:
Τεσπα,μη το γαμαμε αλλο.
Σεβαστες ολες οι γνωμες και ας γραφονται στα παπαρια του καθενος.
Για την πλακα και μονο.. :rockon:
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
ναι ρε motherfucker αλλα εσυ το παραξυλωσες.
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Κωλοτριπιδοκυνηγε δε λεει να σου απαντησω γιατι εχω ηδη warned.
Αν ειχα κγω την ευνοια μερικων mod οταν βριζω πρωτος καποιον ισως σε εξεπληταν αυτα που θα
διαβαζες(Θα χαν σχεση με κωλοτριπιδα παντως!)

Βασικα, το μονο που θα συνεβαινε μετα απο αυτο, ηταν να συνεχισω να γραφω στα αρχιδια μου κατι μαλακες σαν και εσενα.

 

giorgospapa

Τιμημένος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2006
Μηνύματα
15.922
Κριτικές
10
Like
39
Πόντοι
2.157
Παπαδοπαιδο,εσυ ειδικα δε κανει να εκφερεις γνωμη για μενα.
Αντε κανε ευχελαιο καλυτερα γιατι μονο στην πλακα μπορει νασε παρει κανεις εσενα.
Αντε και επειδη εχεις και εξουσια  :boobies: ,σεβομαι και τα ορια της.
Καλο ειναι λοιπον,επειδη το ban και το warned τοχουν για πλακα καποιοι να μη προκαλεις σαν μοντ
ενα μελος να στην πει.
Αντε κανε την πλακα σου με μελη που καθονται ασχολουνται μαζι σου και αφιερωσε οσο χρονο θες απο τη ζωη σου
σαν mod στο bourdela.com,νομιζοντας οτι κανεις κατι και κρινοντας απο το χρονο που εχεις αφιερωσει δεν εχεις
και πολλα να κανεις(ισως κανω και λαθος)στην εκκλησια σου.

Οταν γραφεις κατι για το γαμαω σου προτεινω να δεις τα παλια μου βιντεο τα οποια σταχω αφιερωσει  :grin:
Αυτα για τα σχολια σου στο νικ "gamaomanoules".
:birdman:
Για το ρολο τον mod που εθιξες σε πληροφορω οτι ενας mod πρεπει να επεμβαινει αμεσως μολις υπαρξει υποτιθεμενη
παρατυπια των ορων του site,συγκεκριμενα μολις ενα μελος θιξει το αλλο σε προσωπικο επιπεδο και οχι να το αφησει να διογκωνεται για να βρει ευκαιρια να banari αυτον που θελει!
Αφιερωσε και λιγο χρονο σε αλλα πραγματα,γιατι οπως βλεπω πας για ρεκορ σε λιγο απο το πολυ κολλημα με το site!
Την ευλογια μου.. :dancing:
Τα αλλα για γενικη προσβολη μελων ειναι εντελως ακυρα γιατι οποιος εχει τη μαλακια μεσα του τοτε παρεξηγιεται μονο απο οτι γραφεται.

Οσο για τα υπολοιπα απαντω μονο στο φιλο που μιλησε με σωστο τροπο και του λεω οτι ισως εχει δικιο,
ισως ξυπνησα στραβα,αλλα επειδη εχω βαρεθει να διαβαζω τετοια τοπικ συνεχεια,
με ηλιθιους τιτλους ειπα να πω κγω μια αποψη ισως xtreme.
Αλλα ποτε δεν εθιξα καποιο μελος,συγκεκριμενα και αοριστα μιλαω μονο οι μαλακες θιγονται.
Το προσδιοριζω διοτι αν αυριο πω: οι πουσταρες θελουν κρεμασμα!
Και βγει καποιος και πει γιατι με βριζεις?Τοτε μονο μαλακας μπορει ναναι.
Aυριο παντως θα εχω καλο ξυπνημα γιατι με barcha αποψε παω τρελο ταμειο! :dancing:
Τεσπα,μη το γαμαμε αλλο.
Σεβαστες ολες οι γνωμες και ας γραφονται στα παπαρια του καθενος.
Για την πλακα και μονο.. :rockon:

ως γνησιο θρασύδειλο μπατσάκι τελικα, κανεις μονο για να κοβεις καμια κληση ή για να πρωταγωνιστεις σε κανενα βιντεακι για να γελαμε μαζι σου..
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Ωραιος ο παπαδογιωργος..
Και να φανταστεις σε εχουν βαλει και mod  :2funny: :2funny: :2funny:
Να φανταστεις ακομα οτι εχεις βαρεσει τρελες εργατοωρες στο site που μονο ενας καμμενος θα απανταγε ετσι.
Αντε περνα τη ζωη σου λοιπον στο να το παιζεις καποιος (Mod) μεσω ενος site απεναντι σε αλλα μελη,
να το παιζει "καλος" σε αυτους που σου γλυφουν το νικ και ασε εμενα που μπαινω 1 φορα τη βδομαδα να
γελαω και να σχολιαζω οτι θελω,τη στιγμη που δεν εθιξα ποτε κανενα πρωτος προσωπικα.
keep posting εχεις μια ζωη μπροστα σου καμμενε.

Κωλοτριπιδοκυνηγε εννοεις.."να γραφω στην κωλοτριπιδα μου κατι μαλακες σαν εσενα.." :grin:

Αντε αφορμη ψαχνει το μοντ να με μπαναρει.. :jerking: :birdman:
 

dfwk

Τιμημένος
Εγγρ.
3 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.874
Κριτικές
6
Like
406
Πόντοι
316
Πάτερ σταματήστε να τσακώνεστε..http://[URL unfurl="true"]www.clicksmilies.com/s1106/spezial/Fool/duel.gif[/img[/URL]].
Είναι πολύ δύσκολο να μιλήσεις με άτομο που είναι για [img]http://[URL unfurl="true"]www.langkawi.dk/smileys/l34.gif[/img[/URL]].
Τα έχουμε ξαναπεί αυτά.....
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1

Ας θρηνησουμε ολοι εναν ακομα ματσωμενο σταρ που πεθανε την ωρα που ηταν στο ελικοπτερο(?) του πηγαινονας στην επαυλη του με το γιο του.
Τι θλιψη με πιανει τη στιγμη που γινεται σαλος για εναν τυπο που οδηγαει αμαξια με επιτυχια γιατο θανατο του,ενω ταυτοχρονα αλλοι θανατοι πιο τραγικοι και με ηθικους αυτουργους ουτε καν κανουν το γυρο του κοσμου με τοση ταχυτητα.
Ας κλαψουμε ολοι μαζι,για το καθε μακρευ γιατι δε πιστευω να βρεθει αλλος να παταει το γκαζι το φρενο και το αμπραγιαζ τοσο ευκολα οπως αυτος.
Αν αυριο πεθανει και ο Σουμαχερ τη στιγμη που το ιδιωτικο του τζετ πεσει στον ατλαντικο θα κλαψω παλι γιατι ο τυπος με τα τοσα εκατομυρια ειναι η μια απο τις μορφες του μηχανοκινητου αθλητισμου και αυτος.
Θα κλαψει και η vodafone και οι σπονσορες μαζι του σιγουρα.
Παω για χεσιμο απο τη συγκινηση..
Αντε να δω πως θα ξετυλιξω το κωλοχαρτο με τετοια τραγικα νεα παλι...
RIP kolin αν και τα ραλλακια στο pc ηταν καλα παντως.
RIP και στους υπαλληλους του που ηταν στο ελικοπτερο.
RIP στο ελικοπτερο.

Πρώτον: Αναφορικά με το nick σου κανείς δεν σου απαγόρευσε να το χρησιμοποιήσεις αν και η μάνα για τους περισσότερους εξ ημών είναι το ιερότερο πράγμα. Ο δε μόνος λόγος που το χρησιμοποιείς είναι για να προκαλέσεις την αντίδραση των άλλων και να σε προσέξουν.
Δεύτερον: Σε συνέχεια της επιθυμίας σου να σε προσέξουν γράφεις με τρόπο προσβλητικό όχι μόνο για τα μέλη του συγκεκριμένου διαδικτυακού τόπου αλλά και για έναν άνθρωπο όπως ο Μακ Ρέι ο οποίος το λάθος του κατ' εσένα είναι πως πέτυχε σε αυτό που επέλεξε να κάνει στη ζωή του και ως εκ τούτου απέκτησε μεγάλη οικονομική άνεση. Βλέπω να λυπάσαι για τον θάνατο του υπαλλήλου του και όχι για τον θάνατο του ιδίου μόνο και μόνο επειδή στο περιορισμένων ικανοτήτων και δυνατοτήτων μυαλό σου σε όσους είναι πετυχημένοι στο χώρο τους και έχουν αποκτήσει χρήματα ξ αυτού του λόγου τους αξίζει ο θάνατος. Τα έβαλες εν συνεχεία και με τον Σουμάχερ, γεγονός που αποδεικνύει το κόμπλεξ κατωτερότητας που διακρίνει.
Τέλος αναφορικά με το σχόλιό σου πως τα μέλη πρέπει να ασχοληθούν περισσότερο με τον έξω κόσμο από ότι με το internet έχω να επισημάνω πως η συμπερφορά σου έχει όλα τα στοιχεία ανθρώπου αναλοκλήρωτου που αδυνατεί να επικοινωνήσει ουσιαστικά με τους άλλους και ως εκ τούτου απορρώ αν ο ίδιος κάνεις τη ζωή την οποία τους προτρέπεις να κάνουν.
   
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
Επιπροσθέτως θα ήθελα να επισημάνω ότι τις αξίες πρέπει να τις αναγνωρίζουμε πολύ δε περιισότερο όταν φτάνουν στην κορυφή χάρην των προσωπικών ικανοτήτων και δεξιοτήτων. Το γεγονός αυτό βέβαια δεν σημαίνει ότι δεν πρέπει να θρυνούμε για τους απλούς καθημερινούς ανθρώπους που χάνονται. Υπάρχουν όμως άνθρωποι που χάρην των καταρθωμάτων τους κερδίζουν την αθανασία.
 

peloponisios

Μέλος
Εγγρ.
1 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.630
Like
3
Πόντοι
16
Σαν το ανέκδοτο με τις λάμπες και τους φορουμίστες...
Το άλλο δεν το σχολιάζει κανείς όμως...
Να λυπηθείς για τον Gilles που πέθανε ενώ έτρεχε ή για τον Ayrton που πέθανε πάλι ενώ έτρεχε αλλά στην συγκεκριμένη ο MacRay πήρε στον λαιμό του: το παιδί του, τον φίλο του παιδιού του, τον φίλό του.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Πρώτον: Αναφορικά με το nick σου κανείς δεν σου απαγόρευσε να το χρησιμοποιήσεις αν και η μάνα για τους περισσότερους εξ ημών είναι το ιερότερο πράγμα. Ο δε μόνος λόγος που το χρησιμοποιείς είναι για να προκαλέσεις την αντίδραση των άλλων και να σε προσέξουν.
Δεύτερον: Σε συνέχεια της επιθυμίας σου να σε προσέξουν γράφεις με τρόπο προσβλητικό όχι μόνο για τα μέλη του συγκεκριμένου διαδικτυακού τόπου αλλά και για έναν άνθρωπο όπως ο Μακ Ρέι ο οποίος το λάθος του κατ' εσένα είναι πως πέτυχε σε αυτό που επέλεξε να κάνει στη ζωή του και ως εκ τούτου απέκτησε μεγάλη οικονομική άνεση. Βλέπω να λυπάσαι για τον θάνατο του υπαλλήλου του και όχι για τον θάνατο του ιδίου μόνο και μόνο επειδή στο περιορισμένων ικανοτήτων και δυνατοτήτων μυαλό σου σε όσους είναι πετυχημένοι στο χώρο τους και έχουν αποκτήσει χρήματα ξ αυτού του λόγου τους αξίζει ο θάνατος. Τα έβαλες εν συνεχεία και με τον Σουμάχερ, γεγονός που αποδεικνύει το κόμπλεξ κατωτερότητας που διακρίνει.
Τέλος αναφορικά με το σχόλιό σου πως τα μέλη πρέπει να ασχοληθούν περισσότερο με τον έξω κόσμο από ότι με το internet έχω να επισημάνω πως η συμπερφορά σου έχει όλα τα στοιχεία ανθρώπου αναλοκλήρωτου που αδυνατεί να επικοινωνήσει ουσιαστικά με τους άλλους και ως εκ τούτου απορρώ αν ο ίδιος κάνεις τη ζωή την οποία τους προτρέπεις να κάνουν.

Kατ αρχας αυστραλε σου απαντω μονο για το υφος του σχολιου σου που πραγματικα διαφερει απο τις τοσες μαλακιες που εχουν απαντησει αλλοι.
Καταρχας το νικ οπως εχω πει παλιοτερα(δε το διαβασες)εχει να κανει επειδη στον πληρωμενο ερωτα οι προτιμησεις εχουν
να κανουν με Milf και μιας και το mothafucka δε θα το καταλαβαιναν οι μη εχοντες την αγγλικη γνωση το ελληνοποιησα οσο μπορουσα.
Στο γενικοτερο πλαισιο των σχολιων και της ψυχαναλυσης του Nick "gamaomanoules" σου λεω
πως ειναι αποριας αξιο πως βγαζεις ενα συμπερασμα απο μολις λιγα ποστ που εγιναν για εναν που γραφει
οτι θελει στην τελικη ισως για να σπασει και πλακα με τις οποιες αντιδρασεις συμβαινουν.
Τα σχολια μου που εκρινες ΔΕΝ ειναι αναφορικα στον ανθρωπο μκραυ ειναι ΣΤΗΝ υποκρισια του καθε μαλακα
που ποσταρει οτι.."RIP colin θα μας λειψεις" ενω στην πραγματικοτητα η κινηση ειναι εντελως δηθεν και δε δινει
δεκαρα για αυτον που γραφει.
Και ο παβαροτι πεθανε με μεγαλυτερο εργο πισω του απο μκραυ αλλα δεν ειδα τετοια κλαψα.
Οσο για το γενικο σχολιο του οτι περνανε πολλες ωρες καποιοι στο φορουμ,ψεμματα ειναι?
Ειναι δυνατον να παρεις σοβαρα ατομα που πανε συστηματικα στα μπουρδελα 3-4 φορες τη βδομαδα και τα μονα σχολια
που κανουν κυριως ειναι για αυτα?
Ειναι δυνατον να παρεις σοβαρα ατομα που θιγονται στα αληθεια απο τη καθε μαλακια του "gamaomanoules"?
Γιαυτο φιλε σπαω πλακα τρελη με κατι τετοιους καθε φορα.
Αν διαβασεις και αλλα ποστ παλαιοτερα θα δεις για τι μαλακες μιλαμε.
Τελος να διευκρινησω οτι καθε αλλο παρα χαιρομαι για το θανατο ενος ανθρωπου.
Ο ειρωνικος τροπος σχολιασμου σαφως και δεν εγκειται εκει.
Εγκειται στο ποσο μαλακια και υποκρισια βαραει μερικους να αναπαραγουν καθε ασχετο γεγονος σε σχετικο
και καθε σχετικο σε ανουσιο.
Εγραψε κανενας τις κατακτησεις του μκραυ?ΑΡΧΙΔΙΑ
Εγραψε λεπτομερεις εκτος απο το copy paste του αρθρου σχετικα με το τι εξελιξη ειχε η τραγωδια και στα αλλα μελη?
Ποιοι κινητοποιηθηκαν?Ποτε που εγινε κηδεια?ΑΡΧΙΔΙΑ
Αναρωτιεμαι κγω αν ποτε κανεις ειδε ποτε εναν αγωνα του.
Αλλα βλεπεις το ..rip.. το γραφεις για να φανεις στους αλλους καπως.
Βλεπεις οτι δεν ειναι μονο θεμα νικ για να σε προσεξουν.
Πιο απλος στην αποψη μου δε μπορω να γινω.
Ισως εχεις δικιο παντως,θα προτιμουσα τετοιες απαντησεις επι προσωπικου οπως εκανες εσυ παρα κατι
μαλακιες που ποσταριστηκαν ΔΙΧΩΣ τα friend mods να κανουν κατι γιαυτο εναντι του δικου μου nick.
Τεσπα το τοπικ δεν εχει νοημα πια οπως εξελισεται η αποψη κατατεθει,και ο καθε ενας εγραψε τη μαλακια του(including me) αυτο ειναι ολο.
Για αυτους που "θιγονται" και περνανε εργατωορες στο σαιτ και περνουν καθε τι τις μετρητοις ισχυουν τα
προαναφερθεντα..
GET A LIFE..

dfkw εχεις ηδη την ευλογια του και την ευνοια του στα ban(καλη δουλεια μπραβο!)
σεβασου ομως οτι εγω δεν την εχω και δε μπορω να σου απαντησω στο αναλογο υφος
που σου ταιριαζει dude γιατι το βατικανο θα με καψει!
 

bill the dick

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2007
Μηνύματα
404
Κριτικές
2
Like
42
Πόντοι
1
ρε gamawmanoules μπορει να ειναι σωστα καποια απο αυτα πουλες αλλα πρεπει να μαθεις να μιλας καλυτερα.εγω φιλε μου ειμαι την αποψης οτι πρεπει να σε banαρουν και εισαι τυχερος που δεν το εχουν κανει ακομα.
 
OP
OP
N

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Ok ρε gamao εμείς είμαστε υποκριτές, θέλουμε να φανούμε "κάπως" κ όλες αυτές οι μπούρδες που αράδιασες. Εσύ τι ζόρι τραβάς??? Αλλά απ ότι διάβασα σε προηγούμενα ποστ, μπατσάκι είσαι γ αυτό κ έχεις τιγκάρι στα κόμπλεξ. Βολέψου λοιπόν μ αυτό που είσαι, βάλε καμιά σαρδέλα στη στολή μπας κ χαρείς λιγάκι, πούλα νταηλίκι σε κάνα κακομοίρη γιατί μόνο αυτό μπορείς να κάνεις, γλύψε κ κάνα κώλο για καλή μετάθεση κ άσε εμάς να μιλάμε γ αυτά κ γ αυτούς που θεωρούμε σημαντικούς. Τι περίμενες δηλ, να δώσουμε αξία σε κάτι ανθρωπάκια σαν κ εσένα????
Αλήθεια όταν φυλάτε "ματσωμένους σταρ" τολμάτε να πείτε τέτοιες μαλακίες μπροστά τους???? Μάλλον όχι...
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Μιλανε και οι μπατσοι για ζωη....

Ρε μεγαλε εισαι παιδι της φαπας, περνανε μεσα οι βαθμοφοροι και λες ΔΙΑΤΑΞΤΕ και μιλας για ζωη ρε νουμερο?

Κατσε αραξε στη ψευτοζωουλα σου και εσυ οπως και καποιος αλλος εδω που μας εχει σπασει τις μπαλες και ασε μας εμας να θρηνουμε για καποιον που για εμας ηταν πηγη εμπνευσης σε καποια πραγματα.
 
OP
OP
N

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16
Αν πιλόταρε όπως οδηγούσε...
Πάντως στο ελικόπτερο επέβαιναν ο γιος του, ένας φίλος του γιού του και ένας φίλος ενήλικος του mcray. Οπότε τους πήρε στο λαιμό του.
Σαν το ανέκδοτο με τις λάμπες και τους φορουμίστες...
Το άλλο δεν το σχολιάζει κανείς όμως...
Να λυπηθείς για τον Gilles που πέθανε ενώ έτρεχε ή για τον Ayrton που πέθανε πάλι ενώ έτρεχε αλλά στην συγκεκριμένη ο MacRay πήρε στον λαιμό του: το παιδί του, τον φίλο του παιδιού του, τον φίλό του.

Και συ ρε peloponisios 2 ποστ έχεις κάνει σ αυτό το θέμα κ θέλεις σχόλιο πάνω σε τι, ότι έφταιγε ο Κόλιν που χάθηκαν κ άλλα 3 άτομα μαζί του??? Θα σε ικανοποιούσε??? Ε κάνε εσύ το σχόλιο από εμάς τι περιμένεις???? Ημαρτον ρε σεις ένα απλό θέμα ήταν να γράψουμε αυτοί που αγαπούν το WRC κ τα είδωλα τους κ συγκεκριμένα για τον άδικο χαμό του Κόλιν. Είναι θέμα σεβασμού κάποια πράγματα κ ο καθένα βγάζει τα κόμπλεξ ακόμη κ εδώ.

Υ.Γ. Ο Παβαρότι πέθανε 71 ετών, ο Κόλιν σκοτώθηκε 39, έχει διαφορά gamao έτσι δεν είναι???? Πάντως εαν άνοιγες ένα θέμα με το Παβαρότι κανένας δεν θα έγραφε αυτά που έγραψες εσύ.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Τι μπατσακι και μαλακιες λετε ρε? :2funny: :2funny: :2funny:
Ποσο χρονω εισαστε ρε μαγκες?
Κρινετε ενα νικ απο τα ποστ που κανει και καταλαβαινετε αν ειναι μπατσακι η οχι?
:2funny: :2funny: :2funny:
Τι εγινε το "ταξιτζης" που μου εβγαλαν καποιοι σε προηγουμενο thread παλι επειδη ετυχε να πω και καποια
θετικα για τους ταριφες?
Οσο για τον παβαροτι επετρεψε μου να πιστευω οτι ειχε χειροτερο τελος απο μκραυ(κατι που δεν ευχομαι σε κανενα)
και ΑΝ ανοιγα κατι γιαυτον ΣΙΓΟΥΡΑ δε θα εριχνα ενα copy-paste και ενα rip ΜΟΝΟ,ισα ισα για να φανω.
Κωλοτριπιδοκυνηγε επειδη εισαι νιαουρι ακομα,αν δεν κατεβαζεις τσοντες με κωλοτριπιδες κανε τον κοπο
να δεις τι εχω γραψει για τους στρατοκαυλους και την εξουσια να δεις αν βαραω προσοχη η οτι αλλη παπαρια λες
οτι κανω.
Βilly εχεις δικιο που δεν με εχουν banari ακομα,η αποδοση επεσε στο 1,10,να δεις που αν καποιοι με την ανοχη
των mod παντα,συνεχισουν να προσβαλλουν και να προκαλουν για ενα post χτεσινο καποια στιγμη θα πανε και ταμειο  :dancing:
Δεν υπαρχει λογος για περαιτερω λογια.
Ο κωλοτριπιδοκυνηγος,ο νεοκλης και οι αλλοι κανανε τα απαραιτητα σχολια που θελανε,
απο κει και περα ολα τα αλλα τι να λενε?
Αντε και οταν πεθανει ο χριστοδουλος,μη ξεχασετε να δειξετε ποσο στεναχωρια βαρατε με ενα reply:"rip".
Εκλασα στα γελια στο σχολιο του κωλοτριπιδοκυνηγου.."ασε μας εμας να θρηνουμε για καποιον που για εμας ηταν πηγη εμπνευσης σε καποια πραγματα." :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι λε ρε μεγαλε?Τοση στεναχωρια πια? :2funny: :2funny: :2funny:
Α ρε,κοιτα να δεις που ο ελληνας εμπνεεται και απο το mcray :2funny: :2funny: :2funny:.
Εγραψες..! :rockon:
 

Ripper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
155
Κριτικές
20
Like
604
Πόντοι
311
Πούτσες Κούκλες Πέρδικες...Πουτσοκουκλοπέρδικες !!!
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Εκλασα στα γελια στο σχολιο του κωλοτριπιδοκυνηγου.."ασε μας εμας να θρηνουμε για καποιον που για εμας ηταν πηγη εμπνευσης σε καποια πραγματα." :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
Τι λε ρε μεγαλε?Τοση στεναχωρια πια? :2funny: :2funny: :2funny:
Α ρε,κοιτα να δεις που ο ελληνας εμπνεεται και απο το mcray :2funny: :2funny: :2funny:.
Εγραψες..! :rockon:

Αν προσεξες, δεν εκανα καν post στο συγκεκριμενο thread, αν και ηξερα πριν γραφτει οτι ειχε ηδη πεθανει. Δεν μου λεει κατι να γραψω ενα rip η οποια αλλη μαλακια για να δειξω τον οποιο θρηνο μου.

Εγω παλι αν μαθαινα οτι καποιος σαν εσενα πεθανε οπως ο παβαροτι θα χαιρομουν να εισαι σιγουρος.
 

Gamaomanoules

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2007
Μηνύματα
1.125
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
16
Εγω παλι αν μαθαινα οτι καποιος σαν εσενα πεθανε οπως ο παβαροτι θα χαιρομουν να εισαι σιγουρος.
Εισαι τοσο κακομοιρης νιουφι,που τα μονο σου επιχειρημα ειναι,αυτο.
Ποσο χρονω εισαι ρε κωλοτριπιδοκυνηγε?
Επειδη δε σε μπαναρουν συνεχιζεις να λες οτι θες και καλα κανεις,
δειχνεις το διακοσμητικο ρολο καποιον εδω μεσα που υποτιθεται οτι κανουν κατι.
Τεσπα νεοπα,αντε κατεβασε καμια τσοντα με κωλοτριπιδες και ασε τα νοηματα για ερμηνεια απο
ατομα που το μυαλο εχει πηξει.
Εγω απο την αλλη σου ευχομαι υγεια και πολλες κωλοτριπιδες,κακο παιδι!
Οσο και να προκαλεις με αυτα που γραφεις δε θα σου απαντησω οπως σου αρμοζει,βλεπεις
τα μοντ εδω ειναι ολιγον προκατειλημενα στο nick μου.
Αν συνεχισεις να ευχεσαι θανατους,να προκαλεις ισως παρεις και αλλο αστερακι!
Keep going!
Σε κανει ξεχωριστο στο ιντερνετικο στατους του φορουμ!
Οπως και αυτους που μπαναρουν για πλακα,εχοντας λιωσει στο σαιτ νομιζοντας οτι εχουν ενα ρολο σαυτο.
Α ρε waste of time  και waste of bandwith σαυτο το τοπικ.
Τεσπα,επειδη το τοπικ δεν εχει ουσια πλεον και ειναι για 18χρονα το να απαντω σε καθε ηλιθιοτητα που συγκαλυπτεται
αντε σου δινω το δικαιωμα να γραφεις οτι θες,να ευχεσαι οτι θες για μενα.
Kανε μια χαρη στον εαυτο σου νεοψ,προσπαθησε κατι που γραφεις να ειναι για ουσιαστικο λογο και οχι
για να παιρνεις αστερακια.
To nick "gamaomanoules" απαντησε στον κωλοτριπιδοκυνηγο. :helpplea: :helpplea: :helpplea:
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Αν ηθελα να επαιρνα αστερακια, δεν θα ειχα φυγει απο το forum για ενα χρονο, υστερα απο 1300 posts.

Τελος παντων, παω να δω αν κατεβηκαν οι τσοντες, τα λεμε. ;)

Btw οποιος εχει προβλημα με το nick σου πρεπει και στην κανονικη ζωη να ειναι μαλακας.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom