Νέα

Νέες φωτιές στην Αττική

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Manost
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 26K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 15 άτομα (0 μέλη και 15 επισκέπτες)

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
753
Like
1.257
Πόντοι
206
:wanker::wanker::wanker:
photo_2024-08-14_21-09-26.jpg
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.395
Πόντοι
2.356
Ναι παμε στο επόμενο παρατράγουδο.
Μπουλο ξεχειλωμενη κωλοτρυπιδα
Άστον μωρέ τον κακομοίρη, να μας λέει ιστορίες για την κυρά Θάλεια, να ρίχνουμε τρελό γέλιο. Πως θα περάσει η ώρα χωρίς αυτούς;
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.218
Κριτικές
14
Like
4.520
Πόντοι
3.715
ψεύτες-κλέφτες
μια ζωή και στην επόμενη επίσης.
 

dim883

Μέλος
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
340
Like
139
Πόντοι
1

:upsidedown::upsidedown::upsidedown:
Εντάξει ....όταν έχεις στην τηλεόραση θέμα με φωτιές 18 ώρες και ο πιτσιρικάς το παρακολουθεί ...τον πιάνει η μαλακια και κάνει την μαλακια !
Ο εγκέφαλος λειτουργεί με εικονες .....το τι βλέπει και ο τρόπος που το πλασάρουν !
Και το κρατος αντί να πιάσει και να βάλει χέρι στο τι σκατο περνάει σε κάθε σπίτι μέσω τις τηλεόρασης ...έβαλε πρόστιμο στους γονείς 4.600€ .
...και τώρα έχουν πέσει οι παιδοψυχολόγοι της πουτσας και το κάνουμε γαργάρα ....
Που ανάθεμα εαν αντιλαμβάνονται τι σημαίνει παιδί !
 
Τελευταία τροποποίηση:

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.722
Κριτικές
8
Like
33.337
Πόντοι
6.536
Εντάξει ....όταν έχεις στην τηλεόραση θέμα με φωτιές 18 ώρες και ο πιτσιρικάς το παρακολουθεί ...τον πιάνει η μαλακια και κάνει την μαλακια !
Ο εγκέφαλος λειτουργεί με εικονες .....το τι βλέπει και ο τρόπος που το πλασάρουν !
Και το κρατος αντί να πιάσει και να βάλει χέρι στο τι σκατο περνάει σε κάθε σπίτι μέσω τις τηλεόρασης ...έβαλε πρόστιμο στους γονείς 4.600€ .
...και τώρα έχουν πέσει οι παιδοψυχολόγοι της πουτσας και το κάνουμε γαργάρα ....
Που ανάθεμα εαν αντιλαμβάνονται τι σημαίνει παιδί !
Πω ρε πούστη...Παραλίγο να καεί ο φίλος Αθηναίος...
Ρε τα μαλακισμένα.....
Και εμείς στα 14 κάναμε χοντρές μαλακίες αλλά όχι εμπρησμό σε δασική έκταση....
 
  • Like
Αντιδράσεις: riding

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.722
Κριτικές
8
Like
33.337
Πόντοι
6.536
Το μήνυμα που ανέβασε ένα παλληκάρι πριν το είδες;
Έπιασε φωτιά σε κάποια μάντρα κι έλεγε στους κατοίκους να κλειστούν στα σπίτια τους γιατί έχει καπνό.
Έχουν πάει τη μαλακία σε άλλο επίπεδο.
Ξερεις τι καταφέρνουν τελικά?
Όταν θα σκάσει το μύνημα που πραγματικά θα πρέπει να φύγουν,δεν θα το λάβει κανείς υπόψη....
Τώρα κοίταξα μου ήρθαν και άλλα μυνήματα από Μαραθώνα,Νέα Μάκρη....
Περιοχές που δεν έχω πάει εδώ και 20 χρόνια τουλάχιστον....
Γτπ είναι το 112.
Οι άλλοι το 2018 δεν ήξεραν να κανουν το Α και αυτοί το πήγανε στο άλλο άκρο....
Από τις εποχές της Πασοκάρας που καιγόταν όλη Ελλάδα,αρχές του 2000,δεν έχω δει καμμία εξέλιξη....
Από τότε έχουν συμβεί 5 τρομακτικές φωτιές και σε λίγο δεν θα υπάρχει κάτι άλλο να καεί....
Η πλημμύρα και ο καύσωνας θα μας πάει κόσα...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.840
Κριτικές
62
Like
45.677
Πόντοι
9.297
Οι ιπτάμενοι δεν ντρέπονται να συμμετέχουν σε προπαγανδιστικές φωτό?
Ήταν το παραμένον κλιμάκιο...αντί να είναι στο bou.περιμενοντας να χτυπήσει το τηλέφωνο είπανε να κάνουν λίγη παρέα στον Μητσοτάκη .
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.395
Πόντοι
2.356
Ξερεις τι καταφέρνουν τελικά?
Όταν θα σκάσει το μύνημα που πραγματικά θα πρέπει να φύγουν,δεν θα το λάβει κανείς υπόψη....
Τώρα κοίταξα μου ήρθαν και άλλα μυνήματα από Μαραθώνα,Νέα Μάκρη....
Περιοχές που δεν έχω πάει εδώ και 20 χρόνια τουλάχιστον....
Γτπ είναι το 112.
Οι άλλοι το 2018 δεν ήξεραν να κανουν το Α και αυτοί το πήγανε στο άλλο άκρο....
Από τις εποχές της Πασοκάρας που καιγόταν όλη Ελλάδα,αρχές του 2000,δεν έχω δει καμμία εξέλιξη....
Από τότε έχουν συμβεί 5 τρομακτικές φωτιές και σε λίγο δεν θα υπάρχει κάτι άλλο να καεί....
Η πλημμύρα και ο καύσωνας θα μας πάει κόσα...
Κοίτα εδώ για ποιο πράγμα έστειλαν μήνυμα στο 112. Το διάβαζα πριν και δεν το πίστευα. Λέω μας δουλεύουν οι άνθρωποι.

Λάρισα: Μήνυμα του 112 για την φωτιά στο εργοστάσιο ανακύκλωσης - «Παραμείνετε σε εσωτερικούς χώρους»
 

Akatanomasto$

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2024
Μηνύματα
753
Like
1.257
Πόντοι
206
Οι ιπτάμενοι δεν ντρέπονται να συμμετέχουν σε προπαγανδιστικές φωτό?
Γιατί να ντρέπονται αφού είναι όλοι γραμμένοι στις τοπικές οργανώσεις.
Το θέμα όμως δεν είναι αυτό, είναι πως η φωτογραφία αυτή φτιάχθηκε για τα χαπατα και θα την κάνει τη δουλειά της.
 

Dstrict

Σεβαστός
Εγγρ.
11 Ιουλ 2023
Μηνύματα
821
Κριτικές
9
Like
6.245
Πόντοι
1.326
Ξερεις τι καταφέρνουν τελικά?
Όταν θα σκάσει το μύνημα που πραγματικά θα πρέπει να φύγουν,δεν θα το λάβει κανείς υπόψη....
Τώρα κοίταξα μου ήρθαν και άλλα μυνήματα από Μαραθώνα,Νέα Μάκρη....
Περιοχές που δεν έχω πάει εδώ και 20 χρόνια τουλάχιστον....
Γτπ είναι το 112.
Οι άλλοι το 2018 δεν ήξεραν να κανουν το Α και αυτοί το πήγανε στο άλλο άκρο....
Από τις εποχές της Πασοκάρας που καιγόταν όλη Ελλάδα,αρχές του 2000,δεν έχω δει καμμία εξέλιξη....
Από τότε έχουν συμβεί 5 τρομακτικές φωτιές και σε λίγο δεν θα υπάρχει κάτι άλλο να καεί....
Η πλημμύρα και ο καύσωνας θα μας πάει κόσα...
Ακριβώς φίλε Μάξι, είναι το σύνδρομο του βοσκού που φώναζε λύκος βοηθάτε χωριανοί στο γνωστό παραμύθι που μας διάβαζαν παιδιά.
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.036
Πόντοι
1.056
Κοίτα εδώ για ποιο πράγμα έστειλαν μήνυμα στο 112. Το διάβαζα πριν και δεν το πίστευα. Λέω μας δουλεύουν οι άνθρωποι.

Λάρισα: Μήνυμα του 112 για την φωτιά στο εργοστάσιο ανακύκλωσης - «Παραμείνετε σε εσωτερικούς χώρους»
Λεγανε "εταιρεια ανακυκλωσης" που στην αργκο σημαινει γυφταραίοι βαλαν φωτια τα καλωδια για να παρουν τον χαλκο.

Ποιος μπορει να τους κανει κουμαντο;

Οποτε κλειστειτε μεσα τρομπες,κλειστε κ τα παραθυρα γιατι ο γυφταρελος ηθελε να τσιμπησει χαλκο να εισπραξει
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.395
Πόντοι
2.356
Λεγανε "εταιρεια ανακυκλωσης" που στην αργκο σημαινει γυφταραίοι βαλαν φωτια τα καλωδια για να παρουν τον χαλκο.

Ποιος μπορει να τους κανει κουμαντο;

Οποτε κλειστειτε μεσα τρομπες,κλειστε κ τα παραθυρα γιατι ο γυφταρελος ηθελε να τσιμπησει χαλκο να εισπραξει
Aν είναι έτσι, φαντάσου πόσα ήταν τα καλώδια, που βαριοταν ο γύφτος να τα γδυσει από το πλαστικό και τα μπουμπουνισε, μη χάνει μέρες και μεροκάματα. Χάνονται και τα ίχνη.
Όχι ότι θα πήγαινε και κανένας μπάτσος να τον ψάξει βέβαια.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom