Νέα

Νέες Αφίξεις Αλλοδαπών Trans

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Tgirlhunter
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
61
Like
153
Πόντοι
0
Το ξέρω αλλά τι νά κάνω ; Μού έχουν πάει καλά οι συναντήσεις με όλες του συγκεκριμένου διαμερίσματος .
Yara,Ivy Braz, Kalisee, Isabelly Disordi και η Cammy που όμως πήγε στον Αγ.Αρτέμιο (εκεί όπου τώρα έχει πάει η Malu απ'ότι έμαθα)
Αν υπονοείς κάτι δεν ξέρω , πελάτης είμαι πού έχω όμως καλές σχέσεις με τις προαναφερθείσες , ιδίως με την Yara και την Cammy με την οποία συνομιλώ τώρα που βρίσκεται στο Sao Paolo . Η ίδια δε η Cammy μου είχε πει πως ήταν εντάξει με το ότι είχε "boss" επειδή ένιωθε ασφάλεια .
Τα συμπεράσματα δικά σας.
Το θέμα είναι όμως ότι μιλάς αρνητικά για οποιαδήποτε άλλη και πετάς κάτι κουφά λες για την κακαο ότι είναι σαν την αδελφή της Φουρέιρα λες και η Φουρέιρα είναι άσχημη ή για τη Βικτώρια μας δείχνεις το ινσταγραμ της που φαίνεται πως είναι σαν αγόρι ενώ είναι πολύ γαμευσιμη σαν αγόρι πετάς μπούρδες ρε φίλε και καρφωνεσαι
 

Giorgos H

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2023
Μηνύματα
383
Κριτικές
17
Like
1.254
Πόντοι
371
Το θέμα είναι όμως ότι μιλάς αρνητικά για οποιαδήποτε άλλη και πετάς κάτι κουφά λες για την κακαο ότι είναι σαν την αδελφή της Φουρέιρα λες και η Φουρέιρα είναι άσχημη ή για τη Βικτώρια μας δείχνεις το ινσταγραμ της που φαίνεται πως είναι σαν αγόρι ενώ είναι πολύ γαμευσιμη σαν αγόρι πετάς μπούρδες ρε φίλε και καρφωνεσαι
Για την Κακάο το λέω θετικά ότι μοιάζει στην Φουρέϊρα , απλώς εγώ δεν την έχω προτιμήσει , δεν την έχω υποτιμήσει .Για την Βικτώρια πού λες ( εννοείς την "Bianca Oliveira"? )το ανέφερα σε κάποιον που ήταν δυσαρεστημένος, έχω δεν έχω γράψει κάτι αρνητικό εφόσον δεν είχα και ούτε θα έχω εμπειρία μαζί της
Μπούρδες ως προς τι ; Ellaborate περικαλώ...Γράφω τις εμπειρίες μου ώστε να βοηθήσω κιόλας κάποιους που ψάχνονται και έχω χώσει λεφτά έτσι ; γιαυτό μην λες μαλακίες οτι πετάω μπούρδες !
 
Τελευταία τροποποίηση:

TheeDoctor

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2023
Μηνύματα
61
Like
153
Πόντοι
0
Για την Κακάο το λέω θετικά ότι μοιάζει στην Φουρέϊρα , απλώς εγώ δεν την έχω προτιμήσει , δεν την έχω υποτιμήσει .Για την Βικτώρια πού λες ( εννοείς την "Bianca Oliveira"? )το ανέφερα σε κάποιον που ήταν δυσαρεστημένος, έχω δεν έχω γράψει κάτι αρνητικό εφόσον δεν είχα και ούτε θα έχω εμπειρία μαζί της
Μπούρδες ως προς τι ; Ellaborate περικαλώ...Γράφω τις εμπειρίες μου ώστε να βοηθήσω κιόλας κάποιους που ψάχνονται και έχω χώσει λεφτά έτσι ; γιαυτό μην λες μαλακίες οτι πετάω μπούρδες !
Εντάξει ευγενικέ κυριουλη μη συγχιζεστε και ανεβαζετε πίεση
 

Moreno

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2012
Μηνύματα
68
Κριτικές
12
Like
382
Πόντοι
290
Το ξέρω αλλά τι νά κάνω ; Μού έχουν πάει καλά οι συναντήσεις με όλες του συγκεκριμένου διαμερίσματος .
Yara,Ivy Braz, Kalisee, Isabelly Disordi και η Cammy που όμως πήγε στον Αγ.Αρτέμιο (εκεί όπου τώρα έχει πάει η Malu απ'ότι έμαθα)
Αν υπονοείς κάτι δεν ξέρω , πελάτης είμαι πού έχω όμως καλές σχέσεις με τις προαναφερθείσες , ιδίως με την Yara και την Cammy με την οποία συνομιλώ τώρα που βρίσκεται στο Sao Paolo . Η ίδια δε η Cammy μου είχε πει πως ήταν εντάξει με το ότι είχε "boss" επειδή ένιωθε ασφάλεια .
Τα συμπεράσματα δικά σας.
Ειλικρινης, καλοπροαιρετος ακουγεσαι και με λογικη συνεχεια αυτα που λες φιλε. Εγω δεν αμφισβητω αυτα που λες ουτε πονηρευομαι οτι ισως εχεις καποια ατζεντα.
 

Μπάμπης

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2023
Μηνύματα
45
Like
66
Πόντοι
0
Λοιπόν ειδικα αν κάποιος την έχει insta θα το είδε,η vivi carvalho είναι εδώ ξεκινάει αύριο!
 

Kwtsos29

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2021
Μηνύματα
122
Κριτικές
2
Like
110
Πόντοι
1
Καλημέρα. Έχει ξεκινήσει η Vivi? Δεν έχει ανεβάσει αγγελία για αυτί ρωτάω.
 

BATMAN

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2009
Μηνύματα
119
Like
89
Πόντοι
1

Daeva2

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2021
Μηνύματα
433
Like
1.535
Πόντοι
201
Την έχω χρόνια στο ραντάρ αυτή, αλλά δεν πήρα ποτέ την απόφαση.

Προσωπικά, πάντοτε την έβρισκα πιο ελκυστική, όταν ήταν άβυζη και πιο αντρουά.

Ναι, καταλαβαίνω την αίσθηση να έχεις σκάσει 250 και να φεύγεις τελικά ανικανοποίητος. Με τέτοιες τιμές ανεβάζουν οι ίδιες πολύ ψηλά τον πήχη.
 

sexairetikos

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2010
Μηνύματα
29
Κριτικές
1
Like
31
Πόντοι
0
Μετά την όχι και τόσο πετυχημένη συνεύρεση με την Isabely Killer, την οποία περιέγραψα προ ημερών, πήρα την εκδίκησή μου (sic) με τη Vivi Carvalho. Ανελέητο sex (εγώ παθητικός) και πολύ ξύλο. Οι σφαλιάρες έπεφταν βροχή, στα κωλομέρια αλλά και στα μούτρα. Βούιξαν τ’ αυτιά μου… Έχει μια καταπληκτική ικανότητα να διαβάζει τα όρια του καθενός και να πουσάρει την κατάσταση ακριβώς εκεί. Βάζει κόφτη ακριβώς στο σημείο που πιστεύεις ότι δεν θ’ αντέξεις οτιδήποτε πιο ζόρικο. Τουλάχιστον έτσι έγιναν τα πράγματα μ’ εμένα…

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων:

Για να μην νομίζει κανείς ότι θα τον κάνει μπλε χωρίς λόγο και αιτία, δεν πρόκειται να σας πλακώσει στις γρήγορες, αν δεν της δείξετε ότι το γουστάρετε.

150€ για μία ώρα (η οποία ως συνήθως δεν μου χρειάστηκε ολόκληρη). 50 επιπλέον για χύσιμο, αλλά αυτό είναι optional.

Αξεπέραστη εμπειρία. Θα την ξαναδώ οπωσδήποτε. Το καλοκαίρι θα πάρει σβάρνα τα νησιά, αλλά πού θα πάει… θα φθινοπωριάσει και θα μαζευτεί πίσω στην Αθήνα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom