Νέα

Νέα/κουτσομπολιά από εφημερίδες, websites, blogs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vanzel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 896K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.508
Κριτικές
171
Like
91.292
Πόντοι
46.423

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.066
Κριτικές
123
Like
50.899
Πόντοι
27.261
αχχχχχ τι ωραια, τι γλυκα, τι ρομαντικα που τα λεει ????? :angel:
Με καταγωγή από τις Φιλιππίνες, και τα παιδικά της χρόνια να κυλούν μέσα στην απόλυτη φτώχια, η Σι Τζέι μετακόμισε στο Μαϊάμι με ελπίδες για μια καλύτερη ζωή.
:blahblah1::blahblah1::blahblah1:
«Την πρώτη μέρα, μου έδωσαν ένα μπικίνι και μου είπαν 'τα λέμε μέσα, στον στύλο».
Σκέφτηκα
«Δεν μπορώ να το κάνω αυτό, τελείωσα το κολέγιο και αυτή είναι η πρώτη μου δουλειά στην Αμερική; Γιατί σπούδασα;»
Θυμάμαι ότι εκείνο το βράδυ με πλησίασε ένας τύπος και όταν του είπα ότι ήταν η πρώτη μου νύχτα στη δουλειά δεν με πίστεψε. Αλλά σιγά σιγά με κατάλαβε και με έκλεισε για όλη τη βραδιά, ώστε να αισθανθώ πιο άνετα.
:blahblah1::blahblah1::blahblah1:
«Μου αρέσει να γδύνομαι, οπότε αυτή είναι πραγματικά η ιδανική δουλειά για μένα. Ήρθα στις ΗΠΑ με μόλις 100 δολάρια πάνω μου και ήμουν αποφασισμένη να δουλέψω σκληρά για να είμαι οικονομικά άνετη για μια φορά στη ζωή μου.
:blahblah1::blahblah1::blahblah1:

Δεν θα επέστρεφα στο να είμαι στρίπερ πλήρους απασχόλησης, άλλαξα τη ζωή μου, έχω πάει παρακάτω. Αλλά κάνω πού και πού εμφάνιση σε κλαμπ για ένα σόου, καθώς οι θαυμαστές μου μού λείπουν και πληρώνομαι μόνον για το χορό μου και για παρέα μέσα στο κλαμπ. Καμιά φορά χορεύω για κάποια άτομα υψηλού επιπέδου για το κέφι μου, άλλωστε και απ΄αυτό βγαίνουν πολλά λεφτά. Στο κάτω κάτω της γραφής, αισθάνομαι ζωντανή όταν βγάζω τα ρούχα μου».


btw, αυτη η πλαστικοποιημενη ταπα και τσιτα στα "φιτνες" χαπια, ειναι ο "αγγελος της νυχτας με την εξωτερικη ευαισθητη περιοχη-μυστικο της οπλο" ????? :confused:
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.235
Πόντοι
1.056
Ακόμη και νεκρό… ανέστησε ο 31χρονος υπαρχιφύλακας που είχε στήσει «φάμπρικα» μέσα στην Ασφάλεια Βόλου
και μεταπωλούσε παράνομα τα κυνηγετικά όπλα που του παρέδιδαν οι συγγενείς των κυνηγών που είχαν φύγει από τη ζωή.

 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.152
Κριτικές
8
Like
32.339
Πόντοι
6.536
Ακόμη και νεκρό… ανέστησε ο 31χρονος υπαρχιφύλακας που είχε στήσει «φάμπρικα» μέσα στην Ασφάλεια Βόλου
και μεταπωλούσε παράνομα τα κυνηγετικά όπλα που του παρέδιδαν οι συγγενείς των κυνηγών που είχαν φύγει από τη ζωή.

Φτου ρε πούστη,κοιμόμαστε όρθιοι....

:confused:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.239
Κριτικές
18
Like
20.027
Πόντοι
4.546
Ταιριάζει εδώ το "ποιο μέλος είναι" ή όχι;
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.181
Like
34.517
Πόντοι
9.931
Για ποιο λογο καραμπίνες νεκρών παραμένουν στα αστυνομικά τμήματα; Με το που παραδίνονται επρεπε επι τοπου να καταστρέφονται και να πηγαίνουν για ανακύκλωση, αν για κάποιο λογο πρέπει να φυλαχθούν ας στέλνονται άμεσα σε κάποια κεντρική αποθήκη της αστυνομίας.
 

DAMDIM100

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιαν 2020
Μηνύματα
3.178
Κριτικές
18
Like
3.589
Πόντοι
1.446
Αυτό δεν είναι τίποτα...
Εδώ οι άλλοι στο ΙΚΑ είχαν φτιάξει πλαστά μητρώα ασφαλισμένων που δεν υπήρχαν...
Κάποιοι έχουν το επιχειρηματικό δαιμόνιο μέσα τους...
 

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.508
Κριτικές
171
Like
91.292
Πόντοι
46.423

Annapurna

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
7 Μαΐ 2020
Μηνύματα
22.508
Κριτικές
171
Like
91.292
Πόντοι
46.423
 

DayStalker

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.447
Like
7.026
Πόντοι
1.056
Θεσσαλονίκη: Εκβίαζε τον παντρεμένο εραστή της και ζητούσε 50.000 ευρώ για να μη μιλήσει στη γυναίκα του


"Μία 42χρονη κατηγορείται ότι αξίωνε εκβιαστικά το ποσό των 50.000 ευρώ από 52χρονο, προκειμένου να μην αποκαλύψει στο οικογενειακό και επαγγελματικό του περιβάλλον ότι διατηρούσαν εξωσυζυγική σχέση.

Η υπόθεση ερευνήθηκε από το Τμήμα Δίωξης Εκβιαστών Θεσσαλονίκης όπου προσέφυγε με καταγγελία ο 52χρονος. Σύμφωνα με ανακοίνωση της αστυνομίας, ο καταγγέλλων φέρεται να κατέθεσε, ακόμη, ότι η 42χρονη, υπήκοος Συρίας, κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας απαίτησε από τον ίδιο την υπογραφή σχετικού εγγράφου για την από μέρους του καταβολή σε αυτήν 20.000 και 10.000 ευρώ."


Ποιός μερακλής μύστης Μακεδόνας έζμπρωχνε το αραβικό μιλφέιγ ; Θα ήθελα να μου λύσει μερικές απορίες όταν ξεμπερδέψει με το παντόφλιασμα και τις διατροφές που θα σκάσει στην σύζυγο.
α) Το COB (Cum On Burqa) χρεώνεται εξτρα ή συμπεριλαμβάνεται στην βασική ταρίφα ;
β) Πρώτα γάμησε κώλο ή μουνί ;
γ) Έπαιξε ακαπωτο συμφωνα με τις επιταγες του Ισλαμ ;
δ) Έκανε περιτομή ή η Αραβις σπονσορέτα ανεχόταν να τσιμπουκώνει με το πετσάκι ;
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.564
Πόντοι
3.656
Κοίτα που μάγκεψαν και οι Σύριες και κάνουν εκβιασμούς.

τυπε καταλαβαν οτι ηρθαν στην χωρα των πιρφορων :confused::confused::confused:
η αυτο η εχει φιλη ελλεϊνιδα και της εμαθε την πουτανια :confused::confused::confused:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.893
Κριτικές
16
Like
14.716
Πόντοι
6.515
Στα μπουλουκια των προσφυγων βλέπεις 100 άντρες και 3 - 4 γυναίκες
Που την πετυχε την συρια καριολα ο τυπος?
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Θεσσαλονίκη: Εκβίαζε τον παντρεμένο εραστή της και ζητούσε 50.000 ευρώ για να μη μιλήσει στη γυναίκα του


"Μία 42χρονη κατηγορείται ότι αξίωνε εκβιαστικά το ποσό των 50.000 ευρώ από 52χρονο, προκειμένου να μην αποκαλύψει στο οικογενειακό και επαγγελματικό του περιβάλλον ότι διατηρούσαν εξωσυζυγική σχέση.

Η υπόθεση ερευνήθηκε από το Τμήμα Δίωξης Εκβιαστών Θεσσαλονίκης όπου προσέφυγε με καταγγελία ο 52χρονος. Σύμφωνα με ανακοίνωση της αστυνομίας, ο καταγγέλλων φέρεται να κατέθεσε, ακόμη, ότι η 42χρονη, υπήκοος Συρίας, κατόπιν τηλεφωνικής επικοινωνίας απαίτησε από τον ίδιο την υπογραφή σχετικού εγγράφου για την από μέρους του καταβολή σε αυτήν 20.000 και 10.000 ευρώ."


Ποιός μερακλής μύστης Μακεδόνας έζμπρωχνε το αραβικό μιλφέιγ ; Θα ήθελα να μου λύσει μερικές απορίες όταν ξεμπερδέψει με το παντόφλιασμα και τις διατροφές που θα σκάσει στην σύζυγο.
α) Το COB (Cum On Burqa) χρεώνεται εξτρα ή συμπεριλαμβάνεται στην βασική ταρίφα ;
β) Πρώτα γάμησε κώλο ή μουνί ;
γ) Έπαιξε ακαπωτο συμφωνα με τις επιταγες του Ισλαμ ;
δ) Έκανε περιτομή ή η Αραβις σπονσορέτα ανεχόταν να τσιμπουκώνει με το πετσάκι ;
Η Πραγματική ερώτηση είναι άλλη. Θα απελαθεί, αφού της επιβληθεί κάποια ποινή, ή θα μείνει στη χώρα για να συνεχίσει τους εκβιασμούς της σε άλλο φουκαρά;
 

Mystery X

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Οκτ 2007
Μηνύματα
4.129
Κριτικές
4
Like
9.086
Πόντοι
2.306
Είπαμε.. Για αυτό πάμε με πουτανες, για να έχουμε το κεφάλι μας ήσυχο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom