Νέα

Νέα/κουτσομπολιά από εφημερίδες, websites, blogs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vanzel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 896K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Με λίγα λόγια. Γνωρίζει κάποιον μέσω Facebook και τον κάλεσε σπίτι της για να γνωριστούν. Δηλαδή τι περίμενε να γίνει; είναι απίστευτη η ανοησία, η έλλειψη ένστικτου αυτοσυντήρησης που έχουν πολλές γυναίκες σήμερα. Δεν μπορώ να το κατανοήσω

Πλεκτάνη μυριζομαι για να εισπράξει από μηνύσεις . Θα του σήκωσε τη σούβλα στην αρχή και μετά αφού την Βαρέσε ντεφι στον τοίχο άρχισε να κάνει τη παρθένα
Την παλεύετε?
Σοβαρευτείτε επιτέλους...
 

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.196
Κριτικές
13
Like
4.594
Πόντοι
4.765
Η Αρετή Γεωργιλή του Free Thinking Zone καταγγέλλει ξυλοδαρμό από άνδρα οδηγό: «Με έδειρε γιατί μπορούσε»


"Δεν τον ενόχλησαν ούτε οι ηλικιωμένοι περαστικοί που φώναζαν να σταματήσει ούτε οι άνθρωποι που βγήκαν στα μπαλκόνια τους, ούτε η μητέρα μου εκλαίγε ούτε τίποτα. Σταμάτησε μόνο όταν ένας νεαρός από διπλανή πολυκατοικία του είπε οτι αν δεν σταματήσει θα κατέβει κάτω να τον σταματήσει αυτός. Αυτό μόνο. Ανδρας προς άνδρα."

Παλιότερα που υπηρχαν αντρες δε θα συνεβαινε αυτο μερα μεσημερι,θα ειχαν επεμβει και θα την ειχε γλυτωσει,τωρα που τους ευνουχισανε και τους καταργήσανε δυστυχως αυτα τα φαινομενα θα ειναι καθημερινά.
Πρέπει να το δουμε το φλεγον αυτο θεμα της τοξικης αρρενωποτητας σε αυτο εδω το προοδευτικο φόρουμ το οποιο συνδυαζεται με την κλιματικη αλλαγη,τις κλανιες των αγελάδων , το κλεισιμο των αιρκοντισιον αλλα πάνω απ όλα με την φαλλοκρατικη επιθεση του Πουτιν στην Ουκρανια,ολα μπερδευονται γλυκά σε αυτον τον νέο κόσμο.
Τα γνωστά άγνωστα μέλη του bou γνωστά για τις "δημοκρατικες" ευαισθησιες τους παρακαλουνται να τοποθετηθουν και να εξαπολυσουν μυδρους αυτα και οι κλωνοι τους εναντιον αυτου του απαισιου περιστατικου το οποιο πρέπει αναμφιβολα να δικαστει στη Χάγη ως εγκλημα κατα της ανθρωποτητας:coffee:
 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.631
Κριτικές
57
Like
6.800
Πόντοι
5.406
Ε καλά τώρα!Με αυτή τη φάτσα που έχει, τι να πας να βοηθήσεις????
:cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
βοήθεια τέλος,αυτή την κοινωνία θέλατε τώρα λουστείτε τα
και εννοώ όλοι,όχι μόνο οι γυναίκες
το βλέπω κάθε μέρα σε γειτονιές κτλ,κανένας δεν βοηθάει καταστάσεις
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
μαλακες να δειτε ειναι αυτο το ψυχακι που ανοιξε νημα "βρηκα γκομενα " το πρωι....παλι στην μαπα θα τον φαμε μολις βγει!
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456

Ο τραγουδιστής ήταν σε κατάσταση σοκ.


Μάλιστα πληροφορίες του περιοδικού αναφέρουν ότι δεν πλησίασε τις άλλες δύο κοπέλες. Ανησυχούσε πολύ για τη ζημιά που είχε πάθει το πολυτελές αυτοκίνητο που οδηγούσε.


τι ζούμε ρε φίλε ,τι καραγκιόζης θεε μου
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.181
Like
34.521
Πόντοι
9.931

Ο τραγουδιστής ήταν σε κατάσταση σοκ.


Μάλιστα πληροφορίες του περιοδικού αναφέρουν ότι δεν πλησίασε τις άλλες δύο κοπέλες. Ανησυχούσε πολύ για τη ζημιά που είχε πάθει το πολυτελές αυτοκίνητο που οδηγούσε.


τι ζούμε ρε φίλε ,τι καραγκιόζης θεε μου
Ξεφτίλας!!
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.436
Like
20.265
Πόντοι
6.056
H Μερτσεντα ηταν δικια του ή το Γιαρις:think::confused::confused::confused::coffee:
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
1
Like
6.153
Πόντοι
2.356

Ο τραγουδιστής ήταν σε κατάσταση σοκ.


Μάλιστα πληροφορίες του περιοδικού αναφέρουν ότι δεν πλησίασε τις άλλες δύο κοπέλες. Ανησυχούσε πολύ για τη ζημιά που είχε πάθει το πολυτελές αυτοκίνητο που οδηγούσε.


τι ζούμε ρε φίλε ,τι καραγκιόζης θεε μου
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Την παλεύετε?
Σοβαρευτείτε επιτέλους...
απάντησε ευθέως, όσον αφορά εμένα, που βλέπεις το λάθος σε όσα έγραψα. Γιατί δηλ. θεωρείς λογική κίνηση να καλέσει κάποια γυναίκα στο σπίτι της ένα άτομο που γνώρισε λίγες μέρες πριν στο φατσοβιβλίο
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
απάντησε ευθέως, όσον αφορά εμένα, που βλέπεις το λάθος σε όσα έγραψα. Γιατί δηλ. θεωρείς λογική κίνηση να καλέσει κάποια γυναίκα στο σπίτι της ένα άτομο που γνώρισε λίγες μέρες πριν στο φατσοβιβλίο
Όχι.
Αλλά αυτο δεν ξεπλένει την πράξη αν όντως έγινε...
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.794
Like
14.517
Πόντοι
3.656
Όχι.
Αλλά αυτο δεν ξεπλένει την πράξη αν όντως έγινε...
Τώρα μιλάς καλά. Καμία κοπέλα της γενιάς μου δεν θα έκανε κάτι παρόμοιο. Γνώριζαν πολύ καλά, ότι είναι πρόσκληση για γαμήσι. Πως οι σημερινές καμώνονται ότι δεν καταλαβαίνουν τις πιθανές επιπτώσεις και τους κινδύνους, αυτό δεν μπορώ να το κατανοήσω. Αν κάποια με καλέσει στο σπίτι της, θα πάω με ΚΥ και προφυλακτικά. Αυτονόητο πως αν δω ότι απλά θέλει να με ερεθίσει χωρίς να συνεχίσει, θα σηκωθώ επί τόπου, θα πω ότι έχω κανονίσει μια πολύ ενδιαφέρουσα συνέχεια με μια Ουκρανίδα που φιλοξενώ και θα την αφήσω να βράζει στο ζουμί της. Να είναι καλά τα αλλοδαπά Κορίτσια
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.181
Like
34.521
Πόντοι
9.931
Πάντα ο ανδρας οταν θα τον καλει μια εμφανίσιμη γυναίκα σπιτι της το μυαλο του θα πηγαίνει κατευθείαν στο γαμησι, κανένας ανδρας δεν θα σκεφτεί αα με κάλεσε να δουμε survivor η για να παίξουμε χαρτιά. Ιδικά αν εχει προηγηθεί φλερτ το γαμησι το εχουμε σιγουρο :grin: Βέβαια οσο καυλωμενη και να ειμαστε αν η γυναικα μας πει οχι σηκωνόμαστε και φευγουμε, ακομα και αν λεει οχι χωρις να το εννοει απλως για να το παίξει δύσκολη και για να μην την πουμε πουτανα που μας έκατσε αμεσως. Δεν παίζουμε το παιχνίδι τους!
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.472
Κριτικές
1
Like
6.153
Πόντοι
2.356

30 χρόνια Δ/ντρια!!!

Μόνο στο Γιουνανιστάν αυτά. :2funny:
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.792
Πόντοι
3.656

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom