Νέα

Νέα/κουτσομπολιά από εφημερίδες, websites, blogs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vanzel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 897K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
[size=20pt]Ηλικιωμένοι έκαναν σεξ σε πεζοδρόμιο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης![/size]
Oι δύο ηλικιωμένοι είναι άστεγοι, βουλγαρικής υπηκοότητας, που διαμένουν νόμιμα στην πόλη - Στη θέα των αστυνομικών ο άντρας σηκώθηκε όρθιος και η γυναίκα παρέμεινε ημίγυμνη στο έδαφος
Ένα ιδιαίτερο περιστατικό κλήθηκε να διαχειριστεί η Αστυνομία το βράδυ της Κυριακής στο κέντρο της Θεσσαλονίκης.

Διερχόμενοι πολίτες κατήγγειλαν στο κέντρο της άμεσης δράσης ότι ένα ζευγάρι ηλικιωμένων συνουσιάζεται σε δημόσιο χώρο, στη συμβολή των οδών Φιλίππου και Πλάτωνος.
Όπως μεταδίδει το thestival.gr οι αστυνομικοί της άμεσης δράσης που έσπευσαν στο σημείο ήρθαν αντιμέτωποι με ένα δυσάρεστο θέαμα.
Ο άντρας και η γυναίκα, ηλικίας περίπου 70 ετών, ήταν ξαπλωμένοι στο πεζοδρόμιο και συνέχιζαν τη… δουλειά τους.
Στη θέα των αστυνομικών ο άντρας σηκώθηκε όρθιος και η γυναίκα παρέμεινε ημίγυμνη στο έδαφος.
Οι αστυνομικοί ζήτησαν από τους δύο «δράστες» να αποχωρήσουν και να μην επαναλάβουν την πράξη τους δημόσια.
Όπως αποδείχτηκε, οι δύο ηλικιωμένοι είναι άστεγοι, βουλγαρικής υπηκοότητας, που διαμένουν νόμιμα στη Θεσσαλονίκη.
Δείτε φωτογραφία από το συμβάν που δημοσίευσε το thestival.gr: :zombie: :zombie: :zombie:
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
[size=20pt]Ηλικιωμένοι έκαναν σεξ σε πεζοδρόμιο στο κέντρο της Θεσσαλονίκης![/size]
Oι δύο ηλικιωμένοι είναι άστεγοι, βουλγαρικής υπηκοότητας, που διαμένουν νόμιμα στην πόλη - Στη θέα των αστυνομικών ο άντρας σηκώθηκε όρθιος και η γυναίκα παρέμεινε ημίγυμνη στο έδαφος
Ο άντρας και η γυναίκα, ηλικίας περίπου 70 ετών, ήταν ξαπλωμένοι στο πεζοδρόμιο και συνέχιζαν τη… δουλειά τους.

Νομοτελειακό. Περιμένατε άνθρωποι 70 χρονών να κάνουν σεξ και να είναι Έλληνες;
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Έστω  ότι είστε ένας άντρας ο οποίος στη δεκαετία του '60, έχετε κριθεί ένοχος για περισσότερα από 90 εγκλήματα, κυρίως για διαφορετικούς τύπους απάτης, κι ακόμα έχετε καταδικαστεί για τη σεξουαλική παρενόχληση ενός πεντάχρονου κοριτσιού στη γειτονιά σας. Θέλετε να υιοθετήσετε ένα 10χρονο αγόρι, την μητέρα του οποίου είχατε παντρευτεί και η οποία πέθανε. Θα σας το επιτρέψουν; ΦΥΣΙΚΑ, αν είσαστε στη Σουηδία. 
Ο εν λόγω κύριος θα μπορέσει τώρα να υιοθετήσει, μετά από επανεξέταση από την επιτροπή κοινωνικών υποθέσεων του δήμου (socialnämnd), ότι ο κίνδυνος υποτροπής θεωρήθηκε χαμηλός, με το μόνο ένα από τα δέκα μέλη της επιτροπής να ψηφίζει όχι στην αίτηση του άνδρα να υιοθετήσει.  Η ερώτηση είναι θα το επέτρεπαν αν το παιδί ήταν κορίτσι; πηγή
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.436
Κριτικές
3
Like
12.243
Πόντοι
3.506
Οι κεφαλιές στο ποδόσφαιρο είναι πιο επικίνδυνες για τις γυναίκες.

...«Και στα δύο φύλα η επίπτωση στη λευκή εγκεφαλική ουσία ήταν τόσο μεγαλύτερη, όσες περισσότερες ήσαν οι κεφαλιές. Όμως οι γυναίκες εμφάνιζαν περίπου πενταπλάσιες μικρο-ανωμαλίες σε σχέση με τους άνδρες» δήλωσε ο Λίπτον. «Το σημαντικό μήνυμα είναι ότι υπάρχουν άτομα που είναι πιο ευαίσθητα στις κεφαλιές από ό,τι άλλα, κάτι που αφορά κυρίως τις γυναίκες»....

Πηγη:
(Τις Ελλεεινιδες προφανως δεν τις αφορα, αφου το κεφαλι τους ειναι τελειως κενο απο εγκεφαλικη ουσια...)

:grin:
 

jhonny64

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Μαρ 2007
Μηνύματα
67.517
Like
2.738
Πόντοι
1.306
Το λεοπάρ μπικίνι της συζύγου του Eros Ramazzotti, μας δείχνει το spirit animal της
Ο Βεζούβιος εκρήγνυται στη Μύκονο


6c3d3e74-marica490469158093060_7112908747793498112_n-e1534504046893.jpg


68ecfb6e-marica_673205126374198_4963643525884280832_n-e1534504092649.jpg




35e7f8d0-marica889661717886448_3047445176738906112_n-e1534504134951.jpg


 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36

-- Αποφυλακίζεται ο Αριστείδης Φλώρος --
Ο 39χρονος επιχειρηματίας αποφυλακίστηκε για λόγους υγείας και αφού διαγνώστηκε ποσοστό αναπηρίας του άνω του 65%. Συγκεκριμένα, φέρεται να αντιμετώπιζε κρίσεις επιληψίας και άλλα ψυχιατρικά προβλήματα

Δεκτή έγινε η αίτηση αποφυλάκισης που είχε καταθέσει ο Αριστείδης Φλώρος, εκ των βασικών κατηγορουμένων στην υπόθεση Energa – Hellas Power, ο οποίος τον Φεβρουάριο του 2017 καταδικάστηκε σε κάθειρξη 21 ετών για κατηγορίες σχετικά με τη συγκεκριμένη υπόθεση.

Ο 39χρονος επιχειρηματίας αποφυλακίστηκε για λόγους υγείας και αφού διαγνώστηκε ποσοστό αναπηρίας του άνω του 65%. Συγκεκριμένα, φέρεται να αντιμετώπιζε κρίσεις επιληψίας και άλλα ψυχιατρικά προβλήματα.

Επίσης, ο 39χρονος τον περασμένο Μάρτιο είχε κριθεί ένοχος για ηθική αυτουργία στην απόπειρα δολοφονίας εις βάρος του δικηγόρου Γιώργου Αντωνόπουλου, τον Νοέμβριο του 2014 στην Πεντέλη.


===========


Αποφυλακιζεται λοιπον ο τσοπανοπαις μετα απο 1 1/2 χρονο μονο στη φυλακη! με την βοηθεια των δικηγορων του και την σχετικη κλαψα στο συστημα , παιζοντας βεβαια παντα και το θεατρο του...
39 χρονωνε το μονοπανο!
Δηλ. ηταν earlυ thirties οταν ξεκινησε να το παιζει μαγκας και να τρωει τα λεφτα του κοσμακη με την κομπινα της ενεργκα. ΚΑΙ ηθικη αυτουργια σε δολοφονια δικηγορου!!!! μπουμπουκ-μπεμπε!
και τονε αμολανε οξω! μπραβο συστημα που εχουμε!

στοιχημα σε 6 μηνες (tops!) ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ , θα τονε βλεπεις και θα λες φτου του , θαμα της παναγιας, τα καταφερε να γιατρευτει! και σε λιγα χρονια οταν θαναι σαραντατριο να μου το θυμηθειτε οτι θα βγει παλι στο προσκηνιο της κοινωνικης/επιχειρηματικης ζωης (με τα αποθηκευμενα ευρα των κοροιδων της ενεργκα) πλαι σε κανα μοντελο (που θα διεκδικησει μερτικο απο τα κλεμμενα στο μελλον)

ποιος αλλος τα διαβαζει αυτα και του γυριζουν τα σωθικα απο την σαπιλα τους?

σημ.: καπου πιο πανω μπερδεψα και εγραψα ενα ΠΑ αντι για ΓΛΑ. Δεν μπορω να βρω που ... Βρειτε το εσεις για μενα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
-- Αποφυλακίζεται ο Αριστείδης Φλώρος --
Ο 39χρονος επιχειρηματίας αποφυλακίστηκε για λόγους υγείας και αφού διαγνώστηκε ποσοστό αναπηρίας του άνω του 65%. Συγκεκριμένα, φέρεται να αντιμετώπιζε κρίσεις επιληψίας και άλλα ψυχιατρικά προβλήματα
Δεκτή έγινε η αίτηση αποφυλάκισης που είχε καταθέσει ο Αριστείδης Φλώρος, εκ των βασικών κατηγορουμένων στην υπόθεση Energa – Hellas Power, ο οποίος τον Φεβρουάριο του 2017 καταδικάστηκε σε κάθειρξη 21 ετών για κατηγορίες σχετικά με τη συγκεκριμένη υπόθεση.
Ο 39χρονος επιχειρηματίας αποφυλακίστηκε για λόγους υγείας και αφού διαγνώστηκε ποσοστό αναπηρίας του άνω του 65%. Συγκεκριμένα, φέρεται να αντιμετώπιζε κρίσεις επιληψίας και άλλα ψυχιατρικά προβλήματα.
Επίσης, ο 39χρονος τον περασμένο Μάρτιο είχε κριθεί ένοχος για ηθική αυτουργία στην απόπειρα δολοφονίας εις βάρος του δικηγόρου Γιώργου Αντωνόπουλου, τον Νοέμβριο του 2014 στην Πεντέλη.

Αποφυλακιζεται λοιπον ο τσοπανοπαις μετα απο 1 1/2 χρονο μονο στη φυλακη! με την βοηθεια των δικηγορων του και την σχετικη κλαψα στο συστημα , παιζοντας βεβαια παντα και το θεατρο του...
39 χρονωνε το μονοπανο!
Δηλ. ηταν earlυ thirties οταν ξεκινησε να το παιζει μαγκας και να τρωει τα λεφτα του κοσμακη με την κομπινα της ενεργκα. ΚΑΙ ηθικη αυτουργια σε δολοφονια δικηγορου!!!! μπουμπουκ-μπεμπε!
και τονε αμολανε οξω! μπραβο συστημα που εχουμε!
στοιχημα σε 6 μηνες (tops!) ΘΑ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ , θα τονε βλεπεις και θα λες φτου του , θαμα της παναγιας, τα καταφερε να γιατρευτει! και σε λιγα χρονια οταν θαναι σαραντατριο να μου το θυμηθειτε οτι θα βγει παλι στο προσκηνιο της κοινωνικης/επιχειρηματικης ζωης (με τα αποθηκευμενα ευρα των κοροιδων της ενεργκα) πλαι σε κανα μοντελο (που θα διεκδικησει μερτικο απο τα κλεμμενα στο μελλον)
ποιος αλλος τα διαβαζει αυτα και του γυριζουν τα σωθικα απο την σαπιλα τους?
σημ.: καπου πιο πανω μπερδεψα και εγραψα ενα ΠΑ αντι για ΓΛΑ. Δεν μπορω να βρω που ... Βρειτε το εσεις για μενα.

Δεν σε καταλαβαίνω. Είμαι σίγουρος ότι ο άνθρωπος ήταν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΡΡΩΣΤΟΣ, είναι δυνατόν οι Γιατροί να του δώσουν 67% αναπηρία, χωρίς να είναι; Γιατί είσαι τόσο φιλύποπτος; Και οι Δικαστές έκαναν το καθήκον τους. Αφού διάβασαν τις Ιατρικές Βεβαιώσεις, τον άφησαν ελεύθερο. Είναι ΚΑΙ ΝΟΜΙΜΟ ΚΑΙ ΗΘΙΚΟ. Πάντως συμφωνώ μαζί σου για το ότι θα γιατρευτεί.  Από σίγουρες πηγές γνωρίζω ότι έκανε Τάμα στην Τήνο. Σίγουρα η Μεγαλόχαρη θα τον λυπηθεί
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
Ανω του 65% λεει.
Οοοοοχι 67% !
Υπαρχει μια -τεραστια- διαφορα (νομικως)

Επισης αναπηρια ΔΕΝ σημαινει ΜΟΝΙΜΗ κατ αναγκη.

Αυτα τα θεματα , κατι τσακαλια δικηγοροι των σωστων κυκλωματων, τα χειριζονται στα δαχτυλα! ...με την καταλληλη παχυλοτατη αμοιβη , διοτι οσμιζονται την σαρκα των μυριων ευρων.

Ναι οι γιατροι μπορουν να κανουν τα στραβα ματια.
Ναι και οι δικαστες.
Σε ποια χωρα ζουμε?
Ντροπη της πολιτειας που αφηνει αυτα τα κυκλωματα να αποδισουν -ή μη, στην συγκεκριμενη περιπτωση- δικαιοσυνη.



 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Ανω του 65% λεει.
Οοοοοχι 67% !
Υπαρχει μια -τεραστια- διαφορα (νομικως)
Επισης αναπηρια ΔΕΝ σημαινει ΜΟΝΙΜΗ κατ αναγκη.
Αυτα τα θεματα , κατι τσακαλια δικηγοροι των σωστων κυκλωματων, τα χειριζονται στα δαχτυλα! ...με την καταλληλη παχυλοτατη αμοιβη , διοτι οσμιζονται την σαρκα των μυριων ευρων.
Ναι οι γιατροι μπορουν να κανουν τα στραβα ματια.
Ναι και οι δικαστες.
Σε ποια χωρα ζουμε?
Ντροπη της πολιτειας που αφηνει αυτα τα κυκλωματα να αποδισουν -ή μη, στην συγκεκριμενη περιπτωση- δικαιοσυνη.

Δεν ξέρω αν τρολάρεις. Άνω του 65% είναι το ποσοστό 66%. Αν το ποσοστό 67% είναι τόσο μεγαλύτερο, συγνώμη, διορθώνω. Δεν του έδωσαν 67%, αλλά 66%
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
Δεν ξέρω αν τρολάρεις. Άνω του 65% είναι το ποσοστό 66%. Αν το ποσοστό 67% είναι τόσο μεγαλύτερο, συγνώμη, διορθώνω. Δεν του έδωσαν 67%, αλλά 66%

δεν τρολαρω.
υπαρχει ενα συγκεκριμενο % που απο εκει και πανω εαν το εχεις τοτε εχεις "προνομια" αναπηρου.
πχ 50% ΔΕΝ ειναι το ιδιο καθολου μα καθολου με το 67% !
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
Δεν σε καταλαβαίνω. Είμαι σίγουρος ότι ο άνθρωπος ήταν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΡΡΩΣΤΟΣ, είναι δυνατόν οι Γιατροί να του δώσουν 67% αναπηρία, χωρίς να είναι; Γιατί είσαι τόσο φιλύποπτος; Και οι Δικαστές έκαναν το καθήκον τους. Αφού διάβασαν τις Ιατρικές Βεβαιώσεις, τον άφησαν ελεύθερο. Είναι ΚΑΙ ΝΟΜΙΜΟ ΚΑΙ ΗΘΙΚΟ. Πάντως συμφωνώ μαζί σου για το ότι θα γιατρευτεί.  Από σίγουρες πηγές γνωρίζω ότι έκανε Τάμα στην Τήνο. Σίγουρα η Μεγαλόχαρη θα τον λυπηθεί

Επειδη ολοι το παιζετε παναγίες εδω μεσα, λες και ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ σε τι χωρα ζουμε...
Εξακολουθεις να πιστευεις "Είμαι σίγουρος ότι ο άνθρωπος ήταν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΡΡΩΣΤΟΣ" ???
Ή πεφτεις αυτη την στιγμη απο τα συννεφα?

Υπόθεση Φλώρου: «Πλαστογραφήθηκε η υπογραφή μου» καταγγέλλει η γιατρός

Έχει πλαστογραφηθεί η υπογραφή μου, αναφέρει η πνευμονολόγος που φέρεται ως πανεπιστημιακή υπότροφος στον Ευαγγελισμό να έχει υπογράψει την ιατρική γνωμάτευση για το σύνδρομο άπνοιας- υπόπνοιας στον 39χρονο κατάδικο Αριστείδη Φλώρο.

Μιλώντας στο protothema.gr από το εξωτερικό όπου πλέον εργάζεται η πνευμονολόγος, με ειδίκευση στις διαταραχές ύπνου, κυρία Καλλιρρόη Λάμπρου, υποστηρίζει πως ουδέποτε έχει συναντήσει ως ασθενή τον Αριστείδη Φλώρο και πως ουδέποτε υπέγραψε γνωμάτευση ύπνου γι' αυτόν.

Χαρακτηρίζει πλαστή την υπογραφή της στο έγγραφο που περιέχεται στον εισηγητικό φάκελο του Αριστείδη Φλώρου προς το Κέντρο Πιστοποίησης Αναπηρίας (ΚΕΠΑ), επισημαίνοντας πως "η υπογραφή μου χρησιμοποιήθηκε καταχρηστικά για λόγο τον οποίο δεν γνωρίζω".

Προσθέτει επίσης πως έχει θιγεί η ιατρική της τιμή και πως προσβλέπει στη σύντομη αποκατάσταση της αλήθειας.

Ολόκληρη η δήλωση της κυρίας Καλλιρρόης Λάμπρου προς το protothema.gr έχει ως εξής:

«Σας γράφω από το εξωτερικό όπου έχω ξεκινήσει να εργάζομαι προσφάτως και έχω πέσει από τα σύννεφα με αυτά που έμαθα σήμερα. Κατά την τριετή μου παραμονή ως πανεπιστημιακή υπότροφος στο Εργαστήριο Μελέτης Ύπνου του Ευαγγελισμού ουδέποτε συνάντησα τον κ. Φλώρο και ουδέποτε έβαλα την υπογραφή μου σε σχετική γνωμάτευση μελέτης ύπνου. Η φερόμενη ως υπογραφή μου ήταν πλαστή και χρησιμοποιήθηκε καταχρηστικά για λόγο τον οποίο και δεν γνωρίζω. Έχει θιγε΄θ η ιατρική μου τιμή και ελπίζω σύντομα να αποκατασταθεί η αλήθεια.

Με εκτίμηση,

Καλλιρρόη Λάμπρου»
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
Εγω μπορει να ειμαι φιλυποπτος οπως λες, και οπως ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ να ειμαστε ολοι με τετοια αποβρασματα.

Δεν βλεπεις παρα Νομιμο και Ηθικο?
Εσυ τι συμφεροντα εξυπηρετεις?

Στην υποθεση ΕΠΕΤΑΙ συνεχεια προφανως. Μιλαμε για μεγααααααλο κυκλωμα.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Επειδη ολοι το παιζετε παναγίες εδω μεσα, λες και ΔΕΝ ΞΕΡΕΤΕ σε τι χωρα ζουμε...
Εξακολουθεις να πιστευεις "Είμαι σίγουρος ότι ο άνθρωπος ήταν ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΑΡΡΩΣΤΟΣ" ???
Ή πεφτεις αυτη την στιγμη απο τα συννεφα?
Υπόθεση Φλώρου: «Πλαστογραφήθηκε η υπογραφή μου» καταγγέλλει η γιατρός
Έχει πλαστογραφηθεί η υπογραφή μου, αναφέρει η πνευμονολόγος που φέρεται ως πανεπιστημιακή υπότροφος στον Ευαγγελισμό να έχει υπογράψει την ιατρική γνωμάτευση για το σύνδρομο άπνοιας- υπόπνοιας στον 39χρονο κατάδικο Αριστείδη Φλώρο.
Μιλώντας στο protothema.gr από το εξωτερικό όπου πλέον εργάζεται η πνευμονολόγος, με ειδίκευση στις διαταραχές ύπνου, κυρία Καλλιρρόη Λάμπρου, υποστηρίζει πως ουδέποτε έχει συναντήσει ως ασθενή τον Αριστείδη Φλώρο και πως ουδέποτε υπέγραψε γνωμάτευση ύπνου γι' αυτόν.
Χαρακτηρίζει πλαστή την υπογραφή της στο έγγραφο που περιέχεται στον εισηγητικό φάκελο του Αριστείδη Φλώρου προς το Κέντρο Πιστοποίησης Αναπηρίας (ΚΕΠΑ), επισημαίνοντας πως "η υπογραφή μου χρησιμοποιήθηκε καταχρηστικά για λόγο τον οποίο δεν γνωρίζω".
Προσθέτει επίσης πως έχει θιγεί η ιατρική της τιμή και πως προσβλέπει στη σύντομη αποκατάσταση της αλήθειας.
Ολόκληρη η δήλωση της κυρίας Καλλιρρόης Λάμπρου προς το protothema.gr έχει ως εξής:
«Σας γράφω από το εξωτερικό όπου έχω ξεκινήσει να εργάζομαι προσφάτως και έχω πέσει από τα σύννεφα με αυτά που έμαθα σήμερα. Κατά την τριετή μου παραμονή ως πανεπιστημιακή υπότροφος στο Εργαστήριο Μελέτης Ύπνου του Ευαγγελισμού ουδέποτε συνάντησα τον κ. Φλώρο και ουδέποτε έβαλα την υπογραφή μου σε σχετική γνωμάτευση μελέτης ύπνου. Η φερόμενη ως υπογραφή μου ήταν πλαστή και χρησιμοποιήθηκε καταχρηστικά για λόγο τον οποίο και δεν γνωρίζω. Έχει θιγε΄θ η ιατρική μου τιμή και ελπίζω σύντομα να αποκατασταθεί η αλήθεια.
Με εκτίμηση,
Καλλιρρόη Λάμπρου»

Ρε μεγάλε, πραγματικά δεν είδες το σαρκασμό μου; και μόνο το ότι έγραψα ότι θεωρώ ότι θα γιατρευτεί από θαύμα, υπέθεσα ότι ήταν φανερό. ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΙΣΤΕΨΑ ούτε μια στιγμή ότι είναι ανάπηρος. Βρωμούσε από χίλια μίλια η σπέκουλα. Η ερώτηση είναι αν θα βρεθούν και τιμωτηθούν όσοι ενέχονται στην πλαστογραφία
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
Εγω μπορει να ειμαι φιλυποπτος οπως λες, και οπως ΟΦΕΙΛΟΥΜΕ να ειμαστε ολοι με τετοια αποβρασματα.
Δεν βλεπεις παρα Νομιμο και Ηθικο?
Εσυ τι συμφεροντα εξυπηρετεις?
Στην υποθεση ΕΠΕΤΑΙ συνεχεια προφανως. Μιλαμε για μεγααααααλο κυκλωμα.

Υποθέτω ότι σου απάντησα. ΦΥΣΙΚΑ και το κύκλωμα που έκανε αυτή την παπάτζα είναι μεγάλο και άριστα οργανωμένο. Γι αυτό και αναρωτιέμαι αν θα την πληρώσουν τα κεφάλια ή θα βρουν κάποιο κλητήρα να του φορτώσουν την υπόθεση 
 

netsome

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2006
Μηνύματα
2.663
Like
528
Πόντοι
36
Υποθέτω ότι σου απάντησα. ΦΥΣΙΚΑ και το κύκλωμα που έκανε αυτή την παπάτζα είναι μεγάλο και άριστα οργανωμένο. Γι αυτό και αναρωτιέμαι αν θα την πληρώσουν τα κεφάλια ή θα βρουν κάποιο κλητήρα να του φορτώσουν την υπόθεση 

εγω αλλιως βλεπω την προσεγγιση σου (1 σελιδα πριν).
πιο πολυ νοιαζοσουν (βιαζοσουν) να υποστηριξεις οτι ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να κανουν λαθος οι γιατροι (οι οιποιο απ οτι φαινεται σε καποιες περιπτωσεις ...δεν ρωτηθηκαν καθολου!!!)
ΠΑΡΑ να αγωνιας εαν θα φορτωσουν σε καποιο εξιλαστηριο θυμα κατι που στα ματια σου ηταν μια μεγαλη απατη.

λυπαμαι, δεν μου απαντησες λοιπον. αλλα δεν πειραζει. ΔΕΝ περιμενω ουσιαστικη απαντηση ουτως η αλλως.
 
Εγγρ.
26 Μαρ 2012
Μηνύματα
11.797
Like
14.535
Πόντοι
3.656
εγω αλλιως βλεπω την προσεγγιση σου (1 σελιδα πριν).
πιο πολυ νοιαζοσουν (βιαζοσουν) να υποστηριξεις οτι ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ να κανουν λαθος οι γιατροι (οι οιποιο απ οτι φαινεται σε καποιες περιπτωσεις ...δεν ρωτηθηκαν καθολου!!!)
ΠΑΡΑ να αγωνιας εαν θα φορτωσουν σε καποιο εξιλαστηριο θυμα κατι που στα ματια σου ηταν μια μεγαλη απατη.
λυπαμαι, δεν μου απαντησες λοιπον. αλλα δεν πειραζει. ΔΕΝ περιμενω ουσιαστικη απαντηση ουτως η αλλως.

Με λίγα λόγια, ακόμα δεν κατάλαβες ότι αυτό που έγραψα ήταν σαρκαστικό. ΟΚ, τι να κάνω, υπέθεσα ότι το ξεκαθάρισα, καλό υπόλοιπο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom