Νέα

Νέα/κουτσομπολιά από εφημερίδες, websites, blogs

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Vanzel
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 15K
  • Εμφανίσεις 897K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

dopamina

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2014
Μηνύματα
19.869
Like
62
Πόντοι
166
o δραστης ακουσα τσακωθηκε με αλβανιδα σε καταστημα κ αυτη πηρε τηλεφωνο τον αλβανο της κ εναν φιλο του να ερθουν στο μαγαζι



ο δραστης εφυγε κκ επεστρεψε μεοπλο κ γαζωνε οτι εβρισκε
 

tallman

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2007
Μηνύματα
134
Κριτικές
2
Like
3
Πόντοι
1
Στον τόπο της επίθεσης και στο νοσοκομείο βρίσκονται αστρυνομικοί της Ασφάλειας, οι οποίοι ερευνούν την υπόθεση. Σύμφωνα με πληροφορίες, δράστης είναι ένας Ιρακινός, γνωστός νταής της περιοχής, ο οποίος νωρίτερα είχε μπει σε ένα μικρό μαγαζί με ρούχα και είχε διαπληκτιστεί με την υπάλληλο. Εκείνη ειδοποίησε τον ιδιοκτήτη, ο οποίος πήγε στο σημείο που βρίσκονταν οι δύο Ρομά – θύματα των πυροβολισμών.

Ο Ιρακινός έβγαλε όπλο και άρχισε να τους πυροβολεί. Ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού έτρεξε και πρόλαβε να απομακρυνθεί, όχι όμως και οι δύο Ρομά που τραυματίστηκαν από τα πυρά, ο ένας εξ αυτών θανάσιμα.

Από μαρτυρία που έχουν οι αστυνομικοί, ο Ιρακινός όταν διαπληκτίστηκε με την υπάλληλο φώναζε ότι ο ιδιοκτήτης “πείραζε τη γυναίκα του”.
Για την ένοπλη επίθεση έχει προσαχθεί ένας αλλοδαπός.
 

enduro

Μέγας
Εγγρ.
12 Ιουν 2014
Μηνύματα
15.818
Like
15.568
Πόντοι
3.656
τυπε να εισαι στην πιατσα της ζηνωνος να γαμησεις κανενα πρεζακι και να πας απο αδεσποτη απο γκανι προσφυγα...


τυπε πιο πολυ κινδυνευουνε οι δροσεροι χυστες που πανε σε πουστοσινεμαδες εκει κοντα   :S :effemine: :gay:
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326

Στον σκαι ποσες εχουν περασει απο αυτον? και αλλες τοσες απο το star..
Και απο κατω ενα παλιο χιουμοριστικο για τον Μαλελη
Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΜΑΛΕΛΗ

Κι ενώ συνέβαινα όλα αυτά σε  Μega-ANT1 o ραδιούργος Σταμάτης Μαλέλης στον ΣΚΑΙ είχε μπροστά του 10 ημίγυμνες μαθήτριες της γνωστή σχολής δημοσιογραφίας και έκανε κάστινγκ.

–Θέλω να δώ ποια από σας είναι γεννημένη-όπως την έκανε η μάνα της-για να γίνει δημοσιογράφος. Ρε συ Σούλα σκύψε λιγάκι, δείξε μου το κωλαράκι σου…Ναι έτσι μπράβο, εκτιμώ ότι θα γίνεις πολύ καλή στο αποκαλυπτικό ρεπορτάζ. Εσύ Στεφανία, ακούμπησε λίγο τις ρόγες σου…Ναι έτσι πρέπει να ακουμπάς επί των τύπων των ύλων στην διάρκεια των δημοιογραφικών ερευνών-έλα κορίτσι μου δείξε μου τώρα λίγο την γλωσσίτσα σου.

Κάποια στιγμή και την ώρα που ο Μαλέλης βρισκόταν στην κορύφωση της εκπαίδευσης των κοριτσιών άνοιξε απότομα η πόρτα και μπήκε μέσα ο Σπανολιός.

-Ρε συ Σταμάτη γιατί τις έγδυσες όλες αυτές. Τι θα ετοιμάζεις; Το παλαμάρι του βαρκάρη με σένα στην θέση του βαρκάρη;

.Οχι ακριβώς. Προσπαθώ να βρω ένα πιπίνι συμπαρουσιάστρια του Αυτιά και της Μπουσδούκου. Θα βάλω τον Αυτιά με την Άννα και μια άλλη πιτσιρίκα να ξεκινάνε από τις 10 το πρωί ως τη μία. Όπως και νάχει ο Αυτιάς θα αφήσει εδώ το κοκκαλάκι του, δεν θα πηγαίνει σπίτι του καθόλου. Αλλά επειδή για τα οικονομικά χρειάζεται και ένα ξεκωλάκι, έφερα τα κορίτσια της σχολής για να διαλέξω την κατάλληλη…Ο Σπανολιός αποχώρησε προβληματισμένος…

 

patrick

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2007
Μηνύματα
695
Κριτικές
4
Like
367
Πόντοι
26
Τύπε, το κάτω λίνκ λέει οτι η σελίδα δεν υπάρχει.
 

ntinosspa14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2014
Μηνύματα
1.197
Κριτικές
17
Like
686
Πόντοι
326
Τύπε, το κάτω λίνκ λέει οτι η σελίδα δεν υπάρχει.
το λινκ ειναι το 1ο που ειναι πανω στην αρχη .
το 2ο και τελευταιο ειναι αυτο που βλεπεις η πηγη του κειμενου που ειναι χιουμοριστικο αλλα αληθεια
 

plastic_guy

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2014
Μηνύματα
53
Like
0
Πόντοι
0
Το κουρδιστό πορτοκάλι έχει πει περισσότερα φίδια από όσα έχει η ζούγκλα του αμαζονίου
 

lefteris38

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2005
Μηνύματα
3.677
Like
843
Πόντοι
96
Ερωτοχτυπημένος με μικρή Κινέζα Ολλανδός πέταξε έως την Κίνα για να την συναντήσει στο αεροδρόμιο, όπου υποτίθεται ότι θα τον περίμενε, όμως αυτή τον έστησε, αναγκάζοντάς τον να την περιμένει για 10 ολόκληρες μέρες.

Ο 41χρονος Alexander Pieter Cirk κατέληξε στο νοσοκομείο, όπου μεταφέρθηκε από το αεροδρόμιο του Changsha στην Κίνα, αφού για δέκα μέρες περίμενε το διαδικτυακό του φλερτ, που παρέμενε άφαντο.

Ο Ολλανδός και τις 10 μέρες περίμενε την Zhang στο terminal του αεροδρομίου ώσπου κατέρρευσε από εξάντληση. Η 26χρονη δεν εμφανίστηκε ποτέ στο ραντεβού, όμως ο 41χρονος Ολλανδός αρνούνταν να φύγει.

Στις φωτογραφίες εμφανίζεται ο Alexander πώς "έλιωσε" να περιμένει την Zhang. Αν δεν είχε καταρρεύσει από εξάντληση θα την περίμενε ακόμα.

Σύμφωνα με το CCTV News, η Zhang παραδέχτηκε την διαδικτυακή τους γνωριμία όμως όπως είπε"μετά από μία ρομαντική αρχή", ο Alexander άρχισε να γίνεται απότομος. "Μου είπε ότι θα έρθει στην Κίνα αλλά νόζιμα ότι έκανε πλάκα όταν μου έδειξε τα ταξιδιωτικά του έγγραφα", σημείωσε η 26χρονη.
Ο Alexander επιστρέφει στην Ολλανδία σήμερα το βράδει όμως η Zhang δηλώνει ότι θέλει να δώσει μία δεύτερη ευκαιρία στην σχέσης τους και να συνεχίσουν να επικοινωνούν μόλις αναρρώσει πλήρως.



Μετα μου λέτε εμένα για Ελληνες λυγούρια ή πυρφόρους. Αυτος το παρακαψε, και θα την ξαναπαθει.....
Ερωτηση: Πως βγηκε η λεξη πυρφόρος που εννοει τον αγάμητο τον λιγούρη, και ποιος την πρωτο-υιοθέτησε; Μη ψαχνετε λεξικα. Μονο στο μπου χρησιμοποιηται με αυτη την εννοια.....  
 

STAVROS6969

Μέλος
Εγγρ.
22 Δεκ 2015
Μηνύματα
1.890
Like
520
Πόντοι
36

Στον σκαι ποσες εχουν περασει απο αυτον? και αλλες τοσες απο το star..
Και απο κατω ενα παλιο χιουμοριστικο για τον Μαλελη
Η ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ ΤΟΥ ΜΑΛΕΛΗ

Κι ενώ συνέβαινα όλα αυτά σε  Μega-ANT1 o ραδιούργος Σταμάτης Μαλέλης στον ΣΚΑΙ είχε μπροστά του 10 ημίγυμνες μαθήτριες της γνωστή σχολής δημοσιογραφίας και έκανε κάστινγκ.

–Θέλω να δώ ποια από σας είναι γεννημένη-όπως την έκανε η μάνα της-για να γίνει δημοσιογράφος. Ρε συ Σούλα σκύψε λιγάκι, δείξε μου το κωλαράκι σου…Ναι έτσι μπράβο, εκτιμώ ότι θα γίνεις πολύ καλή στο αποκαλυπτικό ρεπορτάζ. Εσύ Στεφανία, ακούμπησε λίγο τις ρόγες σου…Ναι έτσι πρέπει να ακουμπάς επί των τύπων των ύλων στην διάρκεια των δημοιογραφικών ερευνών-έλα κορίτσι μου δείξε μου τώρα λίγο την γλωσσίτσα σου.

Κάποια στιγμή και την ώρα που ο Μαλέλης βρισκόταν στην κορύφωση της εκπαίδευσης των κοριτσιών άνοιξε απότομα η πόρτα και μπήκε μέσα ο Σπανολιός.

-Ρε συ Σταμάτη γιατί τις έγδυσες όλες αυτές. Τι θα ετοιμάζεις; Το παλαμάρι του βαρκάρη με σένα στην θέση του βαρκάρη;

.Οχι ακριβώς. Προσπαθώ να βρω ένα πιπίνι συμπαρουσιάστρια του Αυτιά και της Μπουσδούκου. Θα βάλω τον Αυτιά με την Άννα και μια άλλη πιτσιρίκα να ξεκινάνε από τις 10 το πρωί ως τη μία. Όπως και νάχει ο Αυτιάς θα αφήσει εδώ το κοκκαλάκι του, δεν θα πηγαίνει σπίτι του καθόλου. Αλλά επειδή για τα οικονομικά χρειάζεται και ένα ξεκωλάκι, έφερα τα κορίτσια της σχολής για να διαλέξω την κατάλληλη…Ο Σπανολιός αποχώρησε προβληματισμένος…

:2funny: :2funny:
 

mariath

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2009
Μηνύματα
4.583
Κριτικές
6
Like
146
Πόντοι
16

Αγοράζοντας πρίν δύ ήμέρες ττρόφιμα άξίας 85 ευρώ από το Α-Β στήν άγίας σοφίας στήν Θεσσαλονίκη κέρδισα διαμονή τριών ήμερών στό έν λόγω  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

Προφανώς για δύο άτομα.
Θα κλείσεις βίζιτα τριημέρου?
 

Nofucksgiven

Σεβαστός
Εγγρ.
6 Ιαν 2014
Μηνύματα
685
Κριτικές
28
Like
2.203
Πόντοι
1.196
www.bourdela.com/index.php?option=com_content&task=view&id=198&Itemid=9]Το thread αυτό αναφέρεται στο άρθρο[/url]

Νομίζω ότι οι Αμερικάνοι μετά την 11η Σεπτεμβρίου τα έχουν παίξει εντελώς αλλοιώς δεν εξηγείται!Έφεραν την κοινωνία τους από το 1980+ και μετά σε μία κατάσταση ανομίας και ελευθεριότητας και γενικότερα ένα μαζικό χάλι και τώρα προσπαθούν να διορθώσουν τα αδιόρθωτα!Αυτό άραγε είναι το πρόβλημα;Το sex shop της γειτονιάς;
Ο ΟΒΑΜΑ είναι πολύ μπροστά λέμε...δεν θέλει ο κόσμος να αγοράζει ταινίες...να κατεβάζει μόνο χαχαχαχα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom