Νέα

NBA - το καλύτερο πρωτάθλημα μπάσκετ στον κόσμο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ]{ING_J
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Καλα να παθουν τα μουνοπανα. :birdman: :birdman: :2funny:
Αχαχα και εγώ δεν τους πολυπάω.

Λοιπόν, οι Kings πάνε το καλοκαίρι για μεγάλο FA. Οι Bulls δυνάμωσαν γιατί μετά τους Warriors είχαν τους περισσότερους αξιόλογους guards και κάποιος έπρεπε να φύγει. Επίσης έχουν και τον Hughes που έχει δυνατό expiring συμβόλαιο και είναι πιθανό να ταξιδεύει και αυτός αύριο.
Θέλω να δω trades σε Portland, Dallas, Phoenix, Chicago, boston, Orlando, Utah asap. :rockon:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
λοιπον nbaολογοι, για πεστε μου τωρα, το l.a θα κερδισει σημερα μεσα στο γκολνεν στειτ? και το νταλλας τους νιου ντζερσει? μπας και βγαλουμε κανενα σπασμενο, για απλες νικες μιλαω για πειτε...
 

gatto

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
22.160
Like
32
Πόντοι
366
λοιπον nbaολογοι, για πεστε μου τωρα, το l.a θα κερδισει σημερα μεσα στο γκολνεν στειτ? και το νταλλας τους νιου ντζερσει? μπας και βγαλουμε κανενα σπασμενο, για απλες νικες μιλαω για πειτε...
Έχεις αρχίσει να πέφτεις τόσο χαμηλά?Το πρωί σε βλέπω να ποντάρεις σε σκυλομαχίες! :grin:
 

NightStalker

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
139
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny:

Εχω και κατι κοκορομαχιες σιγουραντζες απο Βολιβια
Να του πω το σαιτ ?  :2funny: :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
ΥΓ:Ποσο μαλακας πρεπει να ειναι καποιος για να παρει το συμβολαιο του Nocioni? :headbang:
Πες ρε μεγάλε σουηδέ Insider  :rockon:
Φέτος ήταν λίγο απεγνωσμένοι να τους διώξουν και λογικά το κάναν λόγω Gooden.
Λοιπόν, αύριο θα γίνει trade τουλάχιστον 2 καλό τριάρι (ο Μarion έγινε ήδη). Η Charlotte λέει πως δεν θα κάνει άλλο trade άρα δεν έχει G.Wallace. Αυτοί που παίζουν πολύ είναι ο Jefferson & ο Butler (τον Caron το θεωρώ αρκετά καλύτερο). Επίσης ακούγεται πάλι για VC (χαχα, μια ζωή), τα εxpiring tου LaFrenz & του Boozer, ο Marbury για Celtics και οι Cavs που θέλουν κάτι καλύτερο. Τι άλλα ξέρεις, τι κόβεις να γίνεται και τι θέλεις να δεις? :dancing:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
λοιπον nbaολογοι, για πεστε μου τωρα, το l.a θα κερδισει σημερα μεσα στο γκολνεν στειτ? και το νταλλας τους νιου ντζερσει? μπας και βγαλουμε κανενα σπασμενο, για απλες νικες μιλαω για πειτε...
Το LA θα περάσει σίγουρα ενώ για το άλλο δε ξέρω. Το Dallas έχει ψιλοέδρα ενώ το NJ παίζει καλύτερα εκτός. Τι λέει ο σουηδός?
 

pinkmartini20

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Όντως η επιλογή του προπονητή είναι ηλίθια,χίλιες φορές να έμενε ο Φλιπ Σόντερς.
Η ευθύνη του Ντούμαρς είναι τεράστια(λάθος προπονητής,μεταγραφή K.Brown,αποδέσμευση Billups)
η κατάσταση δείχνει μη αναστρέψιμη.Έγινε πρόταση για ανταλλαγή Σιντ με Στουνταμάιερ(δύσκολο)
οι μεταγραφές λήγουν 19 Φεβρουαρίου.Ο στόχος του Ντητρόιτ για το καλοκαίρι είναι ο LeBron
James αν και τον βλέπω να καταλήγει στους Νίκς.Πάντως αν το Ντητρόιτ δεν προκριθεί στα
πλει οφ η χρονιά θα είναι η πλέον τραγική των τελευταίων ετών. :helpplea:
 

NightStalker

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
139
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
εσυ ρε φιλαρακι τι σκατα ανακατευεσε?
σε ρωτησε κανεις?

Σιγουρα δεν ψαχνεις ?
Παιξε κοκορομαχιες σου λεω να κερδισεις τιποτα γιατι σε εχει φαει  ο κουβας απ οτι βλεπω  :grin:
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ορεξη εχεις μου φαινετε αδερφε!!!
δεν μας χεζεις βραδυατικα και δεν εχω καμια ορεξη για καυγαδες
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Όντως η επιλογή του προπονητή είναι ηλίθια,χίλιες φορές να έμενε ο Φλιπ Σόντερς.
Η ευθύνη του Ντούμαρς είναι τεράστια(λάθος προπονητής,μεταγραφή K.Brown,αποδέσμευση Billups)
η κατάσταση δείχνει μη αναστρέψιμη.Έγινε πρόταση για ανταλλαγή Σιντ με Στουνταμάιερ(δύσκολο)
οι μεταγραφές λήγουν 19 Φεβρουαρίου.Ο στόχος του Ντητρόιτ για το καλοκαίρι είναι ο LeBron
James αν και τον βλέπω να καταλήγει στους Νίκς.Πάντως αν το Ντητρόιτ δεν προκριθεί στα
πλει οφ η χρονιά θα είναι η πλέον τραγική των τελευταίων ετών. :helpplea:
Εγώ έχω ακούσει ότι ο μεγάλος σας στόχος είναι ο Chris Bosh και γενικότεροι 4-5άρια και όχι ο LeBron. Το να μείνετε εκτός playoffs το θεωρώ δύσκολο αλλά όχι απίθανο. Γενικότερα είστε από τις ομάδες που παίζετε καλύτερα στο postseason οπότε μην είσαι τόσο απαισιόδοξος ακόμα.
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Αχαχα και εγώ δεν τους πολυπάω.

Λοιπόν, οι Kings πάνε το καλοκαίρι για μεγάλο FA. Οι Bulls δυνάμωσαν γιατί μετά τους Warriors είχαν τους περισσότερους αξιόλογους guards και κάποιος έπρεπε να φύγει. Επίσης έχουν και τον Hughes που έχει δυνατό expiring συμβόλαιο και είναι πιθανό να ταξιδεύει και αυτός αύριο.
Θέλω να δω trades σε Portland, Dallas, Phoenix, Chicago, boston, Orlando, Utah asap. :rockon:
Αυτο κυνηγανε οι Kings.Μαλλον για το 2010 πανε και προς το παρον χτιζουν γυρω απο τον Κεβιν Μαρτιν.

Εχουν κανει και αυτοι κατι μαλακιες.Εχουν κανει 5ετες στον Udrih με καλα λεφτα.
Παμε να γινουμε gm ρε φιλε,αυτοι ειναι ασχετοι :2funny: :2funny:

Παμε τωρα στις ομαδες που ειπες.

Νταλας-Προσπαθουμε να δωσουμε το συμβολαιο του Στακ αλλα δεν βλεπω πολλες επιλογες.Η καλυτερη θα ηταν για εμας να παιρναμε τον Σαλμονς αλλα πεταξε το πουλακι.Ο Τζος δεν βλεπω να φευγει.

Πορτλαντ-Λογικα θα κανουν τα μουνια τραμπα και καλη κιολας.Εχουν το 2ο καλυτερο expiring(LaFrentz),12,5 μυρια :headbang: :headbang:Οποτε κατι θα κανουν.

Φοινιξ-Χλωμο μετα την αλλαγη κοουτς.

Σικαγο-Αρχισαν και λογικα θα συνεχισουν αφου οπως ανεφερες εχουν το συμβολαιο του παραλια του Χιουζ.

Μποστον-Χλωμο το κοβω.

Ορλαντο-Εχουν χασει τα αυγα και τα πασχαλια με τον τραυματισμο του Νελσον.Εχουν τεραστια τρυπα στον ασο και ψαχνονται ασχημα.Συν οτι δεν ξερουν τι να κανουν με τον Χεντο.Το συμβολαιο του ληγει το καλοκαιρι και υπαρχει περιπτωση να τον χασουν τζαμπα.
Εγω στην θεση τους θα εδινα τον Πιετρους στο Νταλας  :2funny:για το συμβολαιο του Στακ(ο Γαλλος μου αρεσει σαν παικτης)

Γιουτα-Μεγαλη αποφαση αναμεσα σε Μπουζερ και Μιλσαπ.Πραγματικα μεγαλο διλημμα.Και τα χρονικα περιθωρια στενευουν.

 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66

Στατηγε, αν θέλεις 2ο ματς ψιλοσίγουρο, εγώ θα σου πρότεινα εκτός από το LA να παίξεις το Orlando στο εκτός έδρας.
Μιλάω σαν πιθανότητα νικητή, δε ξέρω αποδόσεις ούτε παίζω αυτή την περίοδο γενικότερα...
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
λοιπον nbaολογοι, για πεστε μου τωρα, το l.a θα κερδισει σημερα μεσα στο γκολνεν στειτ? και το νταλλας τους νιου ντζερσει? μπας και βγαλουμε κανενα σπασμενο, για απλες νικες μιλαω για πειτε...
Αδερφε τους Λεικερς δεν θα τους ακουμπουσα σημερα.Οι Γουοριορς ειναι ξεκουραστοι μετα απο τοσες μερες διακοπης και οι Λεικερς ειχαν αγωνα χθες.
Το Νταλας παει στον ασσο αλλα δεν ειναι αυτο που λεμε αχαστο.

Ψαξε να βρεις αποδοσεις στο Μιλγουοκι-Σικαγο.Ισως να αξιζει το διπλο σε μια καλη αποδοση.Οι Μπακς ερχονται απο δυσκολο αγωνα χθες και εχουν πολλους τραυματισμους οποτε αυτοματως λιγοτερες λυσεις.

Σημερα θα επαιζα τους Κλιπερς ασσο αλλα ο μαλακας ο Ραντολφ εφαγε τιμωρια,οποτε παει για διπλο.
 

dr.gam

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2008
Μηνύματα
251
Like
8
Πόντοι
1
λοιπον nbaολογοι, για πεστε μου τωρα, το l.a θα κερδισει σημερα μεσα στο γκολνεν στειτ? και το νταλλας τους νιου ντζερσει? μπας και βγαλουμε κανενα σπασμενο, για απλες νικες μιλαω για πειτε...
θα μελετησω τωρα και σε καμια ωρα αν θες θα γραψω.
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Όντως η επιλογή του προπονητή είναι ηλίθια,χίλιες φορές να έμενε ο Φλιπ Σόντερς.
Η ευθύνη του Ντούμαρς είναι τεράστια(λάθος προπονητής,μεταγραφή K.Brown,αποδέσμευση Billups)
η κατάσταση δείχνει μη αναστρέψιμη.Έγινε πρόταση για ανταλλαγή Σιντ με Στουνταμάιερ(δύσκολο)
οι μεταγραφές λήγουν 19 Φεβρουαρίου.Ο στόχος του Ντητρόιτ για το καλοκαίρι είναι ο LeBron
James αν και τον βλέπω να καταλήγει στους Νίκς.Πάντως αν το Ντητρόιτ δεν προκριθεί στα
πλει οφ η χρονιά θα είναι η πλέον τραγική των τελευταίων ετών. :helpplea:
Ενταξει αδερφε δεν εγινε και τιποτα.
Μια χρονια ειναι.

Η ομαδα χρειαζοταν αλλαγη καθως ειχε κορεστει.Πρωταγωνιστει 4-5 χρονια ασταματητα.
Εχετε 2 τρελλα expirings(Σιντ και Αιβερσον) οποτε θα ξαναφτιαξετε ομαδαρα συντομα.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ευχαριστω ρε κουκλοι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom