Νέα

NBA - το καλύτερο πρωτάθλημα μπάσκετ στον κόσμο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ]{ING_J
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Για δείτε εδώ! Που λέτε να πάει?

Suns Begin Trade Talks Involving Amare

The Phoenix Suns have begun exchanging trade proposals with teams for forward Amare Stoudemire, league executives told Yahoo! Sports on Thursday.
Steve Kerr apparently is determined to move Stoudemire ahead of the deadline.
“Everyone is on the table but (Steve) Nash,” one executive said.
Stoudemire is expected to opt out of his contract for the historic free-agent summer of 2010 and his relationship with the front office has reached a point where neither side wants him to be in Phoenix beyond 2010.


 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Για δείτε εδώ! Που λέτε να πάει?

Suns Begin Trade Talks Involving Amare

The Phoenix Suns have begun exchanging trade proposals with teams for forward Amare Stoudemire, league executives told Yahoo! Sports on Thursday.
Steve Kerr apparently is determined to move Stoudemire ahead of the deadline.
“Everyone is on the table but (Steve) Nash,” one executive said.
Stoudemire is expected to opt out of his contract for the historic free-agent summer of 2010 and his relationship with the front office has reached a point where neither side wants him to be in Phoenix beyond 2010.

Δεν το κοβω να φευγει τωρα.
Βεβαια μπορει να υπαρξει καμια πολυ καλη προταση στο τραπεζι και να γινει το deal.
Παντως τοσο ''μεγαλες'' τραμπες ειναι καλυτερα να γινονται καλοκαιρι με πολυ περισσοετρο διαθεσιμο χρονο σκεψης.

Το μονο σιγουρο ειναι οτι οι Suns παραπαιουν.
Και απο εδω και περα εχουν γολγοθα.Το προγραμμα τους ειναι ισως το δυσκολοτερο απο τους υπολοιπους στην Δυση.
Αν οι Jazz καταφερουν να κρατηθουν κοντα και επιστρεψει γρηγορα ο Boozer ισως και να γινονται το πρωτο φαβορι για να παρουν τον πουλο απο τα playoff.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
σιγουρα εχουμε δρομο ακομα... περυσι τετοια εποχη, ποιος περιμενε Λεικερς στους τελικους και μαλιστα ως γκραν φαβορι για το κατσαρολι, συγνωμη το δαχτυλιδι...
θυμιζω επισης 23 ή 24 σερι νικες του Χιουστον και μετα εσπασε το ποδι του ο κινεζος και πηραν τ'αρχιδια μου...
Ναι όντως, αν και είχανε κάνει αρκετές νίκες στο σερί τους και χωρίς τον Κινέζο. Ο T-Mac είναι αγνώριστος φέτος.
Εσύ τι ομάδα είσαι?

Δεν το κοβω να φευγει τωρα.
Βεβαια μπορει να υπαρξει καμια πολυ καλη προταση στο τραπεζι και να γινει το deal.
Παντως τοσο ''μεγαλες'' τραμπες ειναι καλυτερα να γινονται καλοκαιρι με πολυ περισσοετρο διαθεσιμο χρονο σκεψης.

Το μονο σιγουρο ειναι οτι οι Suns παραπαιουν.
Και απο εδω και περα εχουν γολγοθα.Το προγραμμα τους ειναι ισως το δυσκολοτερο απο τους υπολοιπους στην Δυση.
Αν οι Jazz καταφερουν να κρατηθουν κοντα και επιστρεψει γρηγορα ο Boozer ισως και να γινονται το πρωτο φαβορι για να παρουν τον πουλο απο τα playoff.
Ούτε για playoffs δεν τους κόβεις? :grin:
Κρίμα γιατί στον πρώτο γύρο θα ήταν ωραίο ένα Kobe VS Shaq. Εγώ τη Utah βλέπω να μένει εκτός άλλα είναι αρκετά καλύτερη ομάδα από το Phoenix.
Για Amare πιστεύω και εγώ ότι θα είναι καλύτερα να περιμένουν μέχρι το καλοκαίρι. Θα τον αντάλλαζες με τον Dirk? :dancing:
 

O Gentleman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2009
Μηνύματα
2.664
Κριτικές
38
Like
0
Πόντοι
616
δεν εχω ιδιαιτερη προτιμηση, καθοτι τζογαδορος και οπως καταλαβαινεις μερικες φορες παρακαλαω να χασει ακομα και η ομαδα μου!! ειμαι ΠΑΟΚτσης και λογω Πετζα εχω μια συμπαθεια στους Χορνετς, αν και φετος εχω βγαλει καλα λεφτα απο τις ηττες τους!!! ειδικα εκεινη με το Σακραμεντο...
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Ούτε για playoffs δεν τους κόβεις? :grin:
Κρίμα γιατί στον πρώτο γύρο θα ήταν ωραίο ένα Kobe VS Shaq. Εγώ τη Utah βλέπω να μένει εκτός άλλα είναι αρκετά καλύτερη ομάδα από το Phoenix.
Για Amare πιστεύω και εγώ ότι θα είναι καλύτερα να περιμένουν μέχρι το καλοκαίρι. Θα τον αντάλλαζες με τον Dirk? :dancing:
Τωρα,στην μεση της χρονιας αποκλειεται.
Το καλοκαιρι και αναλογα με την εκβαση αυτης της σεζον θα το σκεφτομουν σοβαρα.
Ειναι παιχταρας ο ατιμος :dancing: :rockon:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Fisher είσαι θεός!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Αχαχαχαχαχαχαχαχα :2funny: :2funny: :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Αρχισε ο Κομπε :rockon:

Μονο που το γυροφερνετε πολυ για παραταση και εχει παει ηδη παρα τεταρτο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
:2funny: :2funny: :2funny:
Ηρέμησε ρε συ. Αυτά είναι τα κακά της Δύσης, η ώρα των ματς αλλά θα κερδίσετε.
Παράταση τελικά. Ματσάρα άρρωστη! Γράψε και κανα link για το Ντάλας  :dancing:
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
:2funny: :2funny: :2funny:
Ηρέμησε ρε συ. Αυτά είναι τα κακά της Δύσης, η ώρα των ματς αλλά θα κερδίσετε.
Παράταση τελικά. Ματσάρα άρρωστη! Γράψε και κανα link για το Ντάλας  :dancing:
Στο ιδιο αδερφε.Τα δειχνει και τα 2 το TNT ;)

Οντως ματσαρα :grin:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Πούτσα φάγανε τα σκυλιά. Γκασόλ είσαι μέγας. Μόκο η Ανατολή. Lakers 2009 Champions. End of thread. Ας το κλειδώσουμε.
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ωραιος ο χοντρουλης :2funny: :2funny:

Αιντε να δουμε τι θα γινει,δεν εχουμε ξεκινησει καλα.
Πρέπει να παίξετε λίγη άμυνα  :grin: και να παίξει καλύτερα ο Josh. Όσο δεν είναι ο Kirilenko μέσα, πρέπει να τους κάνει ζημιά.

Επίσης θέλω να δω και τι θα κάνει ο
images
 

souhdos13

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2008
Μηνύματα
2.067
Like
1
Πόντοι
16
Πρέπει να παίξετε λίγη άμυνα  :grin: και να παίξει καλύτερα ο Josh. Όσο δεν είναι ο Kirilenko μέσα, πρέπει να τους κάνει ζημιά.

Επίσης θέλω να δω και τι θα κάνει ο http://tbn0.google.com/images?q=tbn:-ftQaoF6MewYBM:[URL unfurl="true"]http://realestate.halogenguides.com/image/show/jet-gulfstream-v-the-air-group.png[/img[/URL]]
[/quote]Ετσι ειναι αδερφε.
Χρειαζεται αμυνα.Αλλα λογω κουρασης απο χθες δεν τους βλεπω και πολυ ικανους για να την παιξουν σημερα.

Ντιρκ και Τζος combined εχουν 8/27 :banghead: :banghead:
Γαμησε τα δηλαδη.
Ο Τζετ εκβιασε κατι επιθεσεις χωρις λογο.
Θα τους γαμησουμε στο δευτερο :headbang3:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Τελικά η γυφτοΕΡΤ αποφάσισε να διακόψει τις μεταδόσεις ΝΒΑ στη μέση της χρονιάς.

* Διακόπηκαν οι μεταδόσεις του NBA απ' το Sport+ της ΕΡΤ. Ο λόγος είναι πως η δημόσια τηλεόραση αποφάσισε να μην δώσει τα χρήματα που ζητάει το NBA για τα τηλεοπτικά δικαιώματα της τρέχουσας περιόδου. Πλέον το Sport + μένει μόνο με το αγγλικό Κύπελλο και τα Πρωταθλήματα Ολλανδίας και Σκοτίας. :jerking: :jerking: :jerking:

Μία εβδομάδα πριν το All-Star Game. :headbang: :headbang: :headbang:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom