Νέα

“My Style Rocks 2”

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα msakis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 416
  • Εμφανίσεις 32K
  • Ετικέτες
    mystylerocks
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
198
Πόντοι
66
επρεπε να το ποσταρω εγω αυτο για να μου πει ο τρουμπ σε πτυω αξεστε,απολιτιστε δεν εχεις ιδεα απο μοδα :S :S :S :hi: :tn04: μεταξυ μας,βλεπεις αυτο το πραμα εε το σοου :think: :S :S :S
Όλη η Ελλάδα βλέπει my style rocks, εγώ γιατί να πάω κόντρα  :think:
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
Όλη η Ελλάδα βλέπει my style rocks, εγώ γιατί να πάω κόντρα  :think:
δισεκατομμυρια τηλεθεατων δεν απομακρυνονται απο τους τηλεοπτικους δεκτες για να παρακολουισουν το υπερθεαμα :S :S :S για να μην γινεις ενα με την πλεμπα ρε τυπε :S :S :S
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.414
Κριτικές
512
Like
69.406
Πόντοι
41.129
κανα καλο μουνι δεν εχει μεσα ομως...κατι λεει η φοιτητρια 21 χρονων αλλα απλα ξεχωριζει απο τις ασκημες...τιποτα ιδιαιτερο  :vomit:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.058
Like
10.279
Πόντοι
2.606
δισεκατομμυρια τηλεθεατων δεν απομακρυνονται απο τους τηλεοπτικους δεκτες για να παρακολουισουν το υπερθεαμα :S :S :S για να μην γινεις ενα με την πλεμπα ρε τυπε :S :S :S

:2funny: :2funny: :2funny:
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
198
Πόντοι
66
δισεκατομμυρια τηλεθεατων δεν απομακρυνονται απο τους τηλεοπτικους δεκτες για να παρακολουισουν το υπερθεαμα :S :S :S για να μην γινεις ενα με την πλεμπα ρε τυπε :S :S :S
Τύπε θέλω να κάνω ότι κάνουν οι άλλοι...θέλω να χαίρομαι με ότι χαίρονται οι αλλοι, να βλέπω ότι και οι άλλοι, να λέω ότι και οι άλλοι, να ψηφίζω ότι και οι άλλοι, να πιστεύω ότι και οι άλλοι, να σκέφτομαι όπως οι άλλοι, να φοβάμαι ότι και οι άλλοι, να έχω τους ίδιους στόχους με τους άλλους, να μισώ ότι και οι άλλοι, να αγαπώ ότι και οι άλλοι, να μου αρέσουν αυτά που αρέσουν και στους άλλους κτλ.
 

Celebc

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2017
Μηνύματα
6.390
Like
100
Πόντοι
66
Τύπε θέλω να κάνω ότι κάνουν οι άλλοι...θέλω να χαίρομαι με ότι χαίρονται οι αλλοι, να βλέπω ότι και οι άλλοι, να λέω ότι και οι άλλοι, να ψηφίζω ότι και οι άλλοι, να πιστεύω ότι και οι άλλοι, να σκέφτομαι όπως οι άλλοι, να φοβάμαι ότι και οι άλλοι, να έχω τους ίδιους στόχους με τους άλλους, να μισώ ότι και οι άλλοι, να αγαπώ ότι και οι άλλοι, να μου αρέσουν αυτά που αρέσουν και στους άλλους κτλ.
καλα ρε τυπε κλωνος θες να γινεις :think: :S :S :S υποτιμας το επιπεδο μας τυπε.. :S :S :S
 

Puchas Gracias

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2016
Μηνύματα
5.037
Like
198
Πόντοι
66
Μετά από το Κωνσταντινακι, που φυσικά κλέβει την παράσταση, από τις παίκτριες εκείνη που σχεδόν σίγουρα φαίνεται από τώρα πως θα κερδίσει είναι η Χριστίνα Παπαδελλη.

Όλες οι υπόλοιπες απλα παίζουν τον ρόλο κομπάρσου προκειμένου να ολοκληρωθεί η διαδικασία για την προδιαγεγραμμένη πορεία τής Χριστίνας στην κορυφή  :rockon:

Είναι εκπληκτικη και έχει τρομερό μέλλον στην τηλεόραση. Είναι ικανή να υπερβεί οποιαδήποτε παρουσιάστρια ακόμα και την Κωνσταντίνα. Η ίδια Κωνσταντίνα το έχει αντιληφθεί αυτό και έχει χεστει πάνω της ( :shit:) αλλά δεν μπορεί να κάνει τίποτα  :S
 

Συνημμένα

  • hqdefault.jpg
    hqdefault.jpg
    11 KB · Εμφανίσεις: 30

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.254
Like
24.170
Πόντοι
6.056
Μετά από το Κωνσταντινακι, που φυσικά κλέβει την παράσταση, από τις παίκτριες εκείνη που σχεδόν σίγουρα φαίνεται από τώρα πως θα κερδίσει είναι η Χριστίνα Παπαδελλη.

Όλες οι υπόλοιπες απλα παίζουν τον ρόλο κομπάρσου προκειμένου να ολοκληρωθεί η διαδικασία για την προδιαγεγραμμένη πορεία τής Χριστίνας στην κορυφή  :rockon:

Είναι εκπληκτικη και έχει τρομερό μέλλον στην τηλεόραση. Είναι ικανή να υπερβεί οποιαδήποτε παρουσιάστρια ακόμα και την Κωνσταντίνα. Η ίδια Κωνσταντίνα το έχει αντιληφθεί αυτό και έχει χεστει πάνω της ( :shit:) αλλά δεν μπορεί να κάνει τίποτα  :S
ειναι πολυ καλο μουνι η μαυρη

μετα σπυριδουλα + ευα με τις βυζαρες της
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom